Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

(Očekujte sve češća) pitanja o LaTeXu
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
indexnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2008. (13:41:53)
Postovi: (46)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 4

PostPostano: 17:42 čet, 18. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad u texnic centru na xp-u želim editirat latex cod napisan u kile-u na Ubuntu onda mi ne prepoznaje č i ć dok mi u kile-u sve dobro radi. Te kada taj isti kod compajliram na xp-u onda mi izbaci neke čudne znakove za č,ć..
Jeli mogu kako rijesiti taj problem?
Kad u texnic centru na xp-u želim editirat latex cod napisan u kile-u na Ubuntu onda mi ne prepoznaje č i ć dok mi u kile-u sve dobro radi. Te kada taj isti kod compajliram na xp-u onda mi izbaci neke čudne znakove za č,ć..
Jeli mogu kako rijesiti taj problem?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 19:20 čet, 18. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam isti problem sa Kile-Winedt (win7)
Ali sam primjetio kad obrišem Č i ponovo ga napišem radi normalno.
Imam isti problem sa Kile-Winedt (win7)
Ali sam primjetio kad obrišem Č i ponovo ga napišem radi normalno.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tvrtko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2006. (12:12:34)
Postovi: (10A)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 65 - 39
Lokacija: CCP 4345 / PMF-MO 225

PostPostano: 21:54 čet, 18. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moras spremiti kod u pravom encodingu. Mislim da winedt cita cp1250, dok Kile je nastima da sprema u utf8. Uglavnom trebas se pobrinuti da ako u jednom editoru spremis u jednom encodingu da u drugom editoru ocitas u tom istom. Tada ne bi trebalo biti problema.
Moras spremiti kod u pravom encodingu. Mislim da winedt cita cp1250, dok Kile je nastima da sprema u utf8. Uglavnom trebas se pobrinuti da ako u jednom editoru spremis u jednom encodingu da u drugom editoru ocitas u tom istom. Tada ne bi trebalo biti problema.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 23:14 čet, 18. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vid vraga radi. Ja sam mislio da su to odvojeni (nekompatibilni) standardi.
Tj. da na ubuntu "razumije" iskljucivo [tt]\usepackage[utf8]{inputenc}[/tt] odnosno [tt]\usepackage[cp1250]{inputenc}[/tt] za windowse. :blond moment:
Vid vraga radi. Ja sam mislio da su to odvojeni (nekompatibilni) standardi.
Tj. da na ubuntu "razumije" iskljucivo \usepackage[utf8]{inputenc} odnosno \usepackage[cp1250]{inputenc} za windowse. :blond moment:



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivan444
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 03. 2010. (20:43:08)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 20:58 uto, 30. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo nešto o LaTeX-u, svježe napisano:
http://fer-latex-templates.googlecode.com/files/latex-predlozak-upute.pdf

Radi se o uputama za korištenje LaTeX predložaka na FER-u (još nisu u uporabi, ali valjda će ovaj semestar biti). Upute ne sadrže samo informacije o korištenju razvijenih predložaka nego su složene na način da LaTeX početniku pruže uvod u stvari koje će mu najvjerojatnije zatrebati pri pisanju Seminara, Završnog ili Diplomskog rada (pročitajte "uvod").

Možda nekome pomogne :)

Btw. same predloške možete naći na:
http://code.google.com/p/fer-latex-templates/

I, vidio sam da je netko spominjao Mac LaTeX IDE, evo njegov klon: http://code.google.com/p/texworks/
Nisam se stigao poigrati njim (nikako ga kompajlirati... falili neki libovi do kojih nisam mogao doći, a kad sam napokon uspio više nisam imao vremena za njega...)

E, da, i za naprednije LaTeX korisnike, evo nešto što mi se čini kao korisna stvar: http://www.cs.utk.edu/~eijkhout/texbytopic-a4.pdf
Tex by Topic, jedna detaljnijih knjiga o LaTeX-u i TeX-u.
Evo nešto o LaTeX-u, svježe napisano:
http://fer-latex-templates.googlecode.com/files/latex-predlozak-upute.pdf

Radi se o uputama za korištenje LaTeX predložaka na FER-u (još nisu u uporabi, ali valjda će ovaj semestar biti). Upute ne sadrže samo informacije o korištenju razvijenih predložaka nego su složene na način da LaTeX početniku pruže uvod u stvari koje će mu najvjerojatnije zatrebati pri pisanju Seminara, Završnog ili Diplomskog rada (pročitajte "uvod").

Možda nekome pomogne Smile

Btw. same predloške možete naći na:
http://code.google.com/p/fer-latex-templates/

I, vidio sam da je netko spominjao Mac LaTeX IDE, evo njegov klon: http://code.google.com/p/texworks/
Nisam se stigao poigrati njim (nikako ga kompajlirati... falili neki libovi do kojih nisam mogao doći, a kad sam napokon uspio više nisam imao vremena za njega...)

E, da, i za naprednije LaTeX korisnike, evo nešto što mi se čini kao korisna stvar: http://www.cs.utk.edu/~eijkhout/texbytopic-a4.pdf
Tex by Topic, jedna detaljnijih knjiga o LaTeX-u i TeX-u.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 18:13 čet, 8. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad navodim metode klase ili slicno u tekstu diplomskog koristim [code:1]\texttt{}[/code:1] međutim ako ne stane u trenutni redak, svejedno mi to ugura tamo, umjesto da prebaci u novi red. Evo slika pokazuje na sta mislim (insert_action_group() je nagurano).

Zasto je to tako? Kako se tog rjesiti? :(
Kad navodim metode klase ili slicno u tekstu diplomskog koristim
Kod:
\texttt{}
međutim ako ne stane u trenutni redak, svejedno mi to ugura tamo, umjesto da prebaci u novi red. Evo slika pokazuje na sta mislim (insert_action_group() je nagurano).

Zasto je to tako? Kako se tog rjesiti? Sad





tmp.png
 Description:
 Filesize:  18.12 KB
 Viewed:  216 Time(s)

tmp.png


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 18:52 čet, 8. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"]Zasto je to tako? Kako se tog rjesiti? :([/quote]
To je tako jer bi ružno izgledalo da se [tt]insert_action_group()[/tt] prebaci u novi red, a dio rečenice prije da se razvuče na čitav red. Jedan način ti je isforsirati rastavljanje riječi pomoću crtice (hyphenation). Dodaš [tt]\-[/tt] na mjesta gdje dopuštaš da riječ bude rastavljena. Npr. [tt]\texttt{in\-sert\-\_\-act\-ion\-\_\-group()}[/tt] ili tako nešto.

Drugo rješenje ti je ubaciti riječ "metode" prije [tt]insert_action_group()[/tt], tj. općenito gledati da paziš da količina običnog teksta uvijek bude takva da dijelovi koda dođu na početak reda. Ako ti dio koda izleti preko kraja reda, malo preformuliraš rečenicu, dodaš koju riječ ili oduzmeš itd.
rat in a cage (napisa):
Zasto je to tako? Kako se tog rjesiti? Sad

To je tako jer bi ružno izgledalo da se insert_action_group() prebaci u novi red, a dio rečenice prije da se razvuče na čitav red. Jedan način ti je isforsirati rastavljanje riječi pomoću crtice (hyphenation). Dodaš \- na mjesta gdje dopuštaš da riječ bude rastavljena. Npr. \texttt{in\-sert\-\_\-act\-ion\-\_\-group()} ili tako nešto.

Drugo rješenje ti je ubaciti riječ "metode" prije insert_action_group(), tj. općenito gledati da paziš da količina običnog teksta uvijek bude takva da dijelovi koda dođu na početak reda. Ako ti dio koda izleti preko kraja reda, malo preformuliraš rečenicu, dodaš koju riječ ili oduzmeš itd.



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 19:15 čet, 8. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

aha, znaci to je tak :roll:

hvala na odg :)
aha, znaci to je tak Rolling Eyes

hvala na odg Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 18:09 pon, 26. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kako napisati onu jedinicu kojoj je vertikalna crta dupla? (mislim da smo to koristili za karakteristicne funkcije skupa)
kako napisati onu jedinicu kojoj je vertikalna crta dupla? (mislim da smo to koristili za karakteristicne funkcije skupa)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shumi1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2005. (20:28:04)
Postovi: (9F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
55 = 57 - 2

PostPostano: 19:06 pon, 26. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

u headeru trebas dodati
[code:1]\usepackage{bbm}[/code:1]
a u textu onda koristiš
[code:1]$\mathbbm{1}$[/code:1]
u headeru trebas dodati
Kod:
\usepackage{bbm}

a u textu onda koristiš
Kod:
$\mathbbm{1}$



_________________
Verum, sine mendatio, certum et verissimum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 22:09 pon, 3. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako da izbjegnem da prelomi(rastavi na dva dijela zbog prelaska u novi red) riječ u naslovu
Kako da izbjegnem da prelomi(rastavi na dva dijela zbog prelaska u novi red) riječ u naslovu



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 22:34 pon, 3. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pokušaj sa [tt]\mbox{riječ}[/tt] (stvara nevidljivi box oko riječi i time ne dopušta riječi da se prelomi...

Ili na početku dokumenta definiraj koje riječi ne smije rastavljati, a koje posebno rastavljati...tome služi naredba [tt]\hyphenation{Hrvatska, ma-te-ma-ti-ka}[/tt]. U slučaju riječi 'Hrvatska' neće dozvoliti prelamanje, a u slučaju riječi 'matematika' će prelomiti na nekom od mjesta gdje je crtica. Da je bilo napisano [tt]\hyphenation{mate-matika}[/tt], onda bi riječ 'matematika' bila rastavljena kao 'mate-matika' i nikako drugačije (osim u slučaju da je ne treba rastavljati), a rastavom na slogove se dopušta i neka drugačija kombinacija. Ovdje odmah jedno malo upozorenje: u jeziku je definirano da se riječ ne rastavlja nakon prvog ili prije zadnjeg sloga.
Pokušaj sa \mbox{riječ} (stvara nevidljivi box oko riječi i time ne dopušta riječi da se prelomi...

Ili na početku dokumenta definiraj koje riječi ne smije rastavljati, a koje posebno rastavljati...tome služi naredba \hyphenation{Hrvatska, ma-te-ma-ti-ka}. U slučaju riječi 'Hrvatska' neće dozvoliti prelamanje, a u slučaju riječi 'matematika' će prelomiti na nekom od mjesta gdje je crtica. Da je bilo napisano \hyphenation{mate-matika}, onda bi riječ 'matematika' bila rastavljena kao 'mate-matika' i nikako drugačije (osim u slučaju da je ne treba rastavljati), a rastavom na slogove se dopušta i neka drugačija kombinacija. Ovdje odmah jedno malo upozorenje: u jeziku je definirano da se riječ ne rastavlja nakon prvog ili prije zadnjeg sloga.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 9:43 uto, 4. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

A jel se moze zabranit prelamanje, buduci da ga g.s. pogresno prelomi (npr na-jmanje :lol: )
A jel se moze zabranit prelamanje, buduci da ga g.s. pogresno prelomi (npr na-jmanje Laughing )



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 12:11 uto, 4. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa možeš ili sa [tt]\hyphenation{najmanje}[/tt] čime je zabranjeno da tu riječ prelomi igdje u tekstu ili u samom tekstu možeš staviti [tt]\mbox{najmanje}[/tt] tamo gdje ne želiš da ti prelomi.
Pa možeš ili sa \hyphenation{najmanje} čime je zabranjeno da tu riječ prelomi igdje u tekstu ili u samom tekstu možeš staviti \mbox{najmanje} tamo gdje ne želiš da ti prelomi.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 21:33 uto, 4. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

@nana: Možeš na dva načina. Prvi, rekao bih, više u duhu TeXa je staviti jako veliki hyphen penalty:

[tt]\hyphenpenalty=100000[/tt]

Drugi, LaTeXovski pristup, je koristiti paket [tt]hyphenat[/tt], koji nudi još neke dodatne opcije vezane uz rastavljanje riječi:

[url]http://tug.ctan.org/cgi-bin/ctanPackageInformation.py?id=hyphenat[/url]

Ali isključivanje rastavljanja je korak u krivom smjeru. Rekao bih da je tvoj problem što nemaš instalirane uzorke rastavljanja (hyphenation patterns) za hrvatski jezik. Ili ih imaš instalirane, ali se iz nekog razloga ne učitaju. Uključuješ li paket [tt]babel[/tt] s opcijom [tt]croatian[/tt]?

[tt]\usepackage[croatian]{babel}[/tt]
@nana: Možeš na dva načina. Prvi, rekao bih, više u duhu TeXa je staviti jako veliki hyphen penalty:

\hyphenpenalty=100000

Drugi, LaTeXovski pristup, je koristiti paket hyphenat, koji nudi još neke dodatne opcije vezane uz rastavljanje riječi:

http://tug.ctan.org/cgi-bin/ctanPackageInformation.py?id=hyphenat

Ali isključivanje rastavljanja je korak u krivom smjeru. Rekao bih da je tvoj problem što nemaš instalirane uzorke rastavljanja (hyphenation patterns) za hrvatski jezik. Ili ih imaš instalirane, ali se iz nekog razloga ne učitaju. Uključuješ li paket babel s opcijom croatian?

\usepackage[croatian]{babel}



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Mali_42
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2008. (09:11:58)
Postovi: (5F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0
Lokacija: 3-sfera

PostPostano: 12:32 sri, 19. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kada se generira pdf datoteka i pokrene, uvijek se smanji bilo u foxitu, bilo acrobatu , tj. moram ju povećati da se normalno čita .
Što u .tex datokeci izmjeniti da se pdf normalno otvori bez smanjivanja?

Da li se moze negdje naći primjeri neke knjige u .tex-u i gdje?
Kada se generira pdf datoteka i pokrene, uvijek se smanji bilo u foxitu, bilo acrobatu , tj. moram ju povećati da se normalno čita .
Što u .tex datokeci izmjeniti da se pdf normalno otvori bez smanjivanja?

Da li se moze negdje naći primjeri neke knjige u .tex-u i gdje?



_________________
Sphere is a cow-shaped inanimate round object with no legs, no horns, no udders, no big sad brown eyes, no floppy ears, is totally bereft of fur, and is also prominently missing a tail and a head.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 23:09 čet, 20. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

oj
na stranu sad to što sam totalni njubi u LaTeX-u (jučer počeo nešt tipkat :D). pišem dokument tipa report. na jednom mjestu nailazim na ovakav kod:
[code:1]\pagebreak
\section{Krivulje drugog reda}


{\bf 464.}\linebreak[/code:1]

sad otvorim file i da ću tipkati malo dalje, i ne znam šta mi bili, htio valda pomaknuti ovo prvo što piše u sectionu prema dolje, pa lupim prvo [tt]\\[/tt]. probam ga zalaufat, al kompajler mise pobuni. evo ga i što mi kompajler odgovara
[quote="Texlive"]1.124 \\ bf 464.}\linebreak[/quote]

jedino što mi pada na pamet je da ne dozvoljava počinjanje teksta niže nego što mu je određeno. al opet, to mi baš ne zvuči humano
oj
na stranu sad to što sam totalni njubi u LaTeX-u (jučer počeo nešt tipkat Very Happy). pišem dokument tipa report. na jednom mjestu nailazim na ovakav kod:
Kod:
\pagebreak
\section{Krivulje drugog reda}


{\bf 464.}\linebreak


sad otvorim file i da ću tipkati malo dalje, i ne znam šta mi bili, htio valda pomaknuti ovo prvo što piše u sectionu prema dolje, pa lupim prvo \\. probam ga zalaufat, al kompajler mise pobuni. evo ga i što mi kompajler odgovara
Texlive (napisa):
1.124 \\ bf 464.}\linebreak


jedino što mi pada na pamet je da ne dozvoljava počinjanje teksta niže nego što mu je određeno. al opet, to mi baš ne zvuči humano



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:14 pet, 21. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Mali_42: [url=http://www.andy-roberts.net/misc/latex/pdftutorial.html#pdfstartview][tt]pdfstartview[/tt] opcija paketa [tt]hyperref[/tt][/url]

@Milojko: A mozda mu smeta linebreak (sto je, u osnovi, [tt]\\[/tt]) unutar bloka [tt]{...}[/tt].
@Mali_42: pdfstartview opcija paketa hyperref

@Milojko: A mozda mu smeta linebreak (sto je, u osnovi, \\) unutar bloka {...}.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 0:22 pet, 21. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne kontam, pa nije unutra, izvana je.
ne kontam, pa nije unutra, izvana je.



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 5:28 pet, 21. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onda napisi suvislo sto ti se dogadja, jer meni iz tvog posta izgleda kao da si napisao
[tt]{[color=red][bg=#ffdddd]\\[/bg][/color]bf 464.}\linebreak[/tt]
Dakle, sto si zapravo napisao i sto ti je sve LaTeX na to rekao?
Onda napisi suvislo sto ti se dogadja, jer meni iz tvog posta izgleda kao da si napisao
{\\bf 464.}\linebreak
Dakle, sto si zapravo napisao i sto ti je sve LaTeX na to rekao?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  Sljedeće
Stranica 12 / 21.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan