Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pravo ili krivo?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 20:28 uto, 27. 4. 2004    Naslov: Pravo ili krivo? Citirajte i odgovorite

Potaknuta današnjim događajem shvatila sam da ne mogu o tome šutjeti. Moram to podjeliti s vama!
Pazi ovo: dečko mi je danas na pravu imao obranu diplomskog. Sve je bilo dogovoreno, naravno, prije. Došao je tamo i ispred kabineta dotičnog profesora čekao neko vrijeme. U međuvremenu je tip (profesor - al bolje zvuči "tip" - čitaj dalje pa ćeš vidit zašto) rušio curu 8. put na komisiji. Kad mu je rekao da ga čeka zbog obrane, tip se začudio jer nije znao da danas ima neki diplomski. Dečko mi je čekao sat vremena dok je ovaj skupljao komisiju i kad je sve bilo spremno, saznao je da mentor nije ni pročitao njegov rad, a kamoli članovi komisije. Obrana je trajala par minuta, a jedino je pitanja postavljao član komisije koji očito, ne da nije ni otvorio rad, nego nije znao niti koja mu je tema bila. Ispitivao ga je skroz neke druge stvari. Zatim se komisija odlučila dati mu 3 iz rada i 2 iz odgovaranja, tak da je diplomirao s 3. Grozno!!!
Ono što sam ovim htjela reći jest: [size=18]ljudi kaj se vi žalite na naše asistente i profesore?!?!? Ma oni su super, zakon, legenda! [/size] Uz poneki izuzetak :-) al, Bože moj! Sve je to normalno :lol:

Eto, sad mi je lakše!
Potaknuta današnjim događajem shvatila sam da ne mogu o tome šutjeti. Moram to podjeliti s vama!
Pazi ovo: dečko mi je danas na pravu imao obranu diplomskog. Sve je bilo dogovoreno, naravno, prije. Došao je tamo i ispred kabineta dotičnog profesora čekao neko vrijeme. U međuvremenu je tip (profesor - al bolje zvuči "tip" - čitaj dalje pa ćeš vidit zašto) rušio curu 8. put na komisiji. Kad mu je rekao da ga čeka zbog obrane, tip se začudio jer nije znao da danas ima neki diplomski. Dečko mi je čekao sat vremena dok je ovaj skupljao komisiju i kad je sve bilo spremno, saznao je da mentor nije ni pročitao njegov rad, a kamoli članovi komisije. Obrana je trajala par minuta, a jedino je pitanja postavljao član komisije koji očito, ne da nije ni otvorio rad, nego nije znao niti koja mu je tema bila. Ispitivao ga je skroz neke druge stvari. Zatim se komisija odlučila dati mu 3 iz rada i 2 iz odgovaranja, tak da je diplomirao s 3. Grozno!!!
Ono što sam ovim htjela reći jest: ljudi kaj se vi žalite na naše asistente i profesore?!?!? Ma oni su super, zakon, legenda! Uz poneki izuzetak Smile al, Bože moj! Sve je to normalno Laughing

Eto, sad mi je lakše!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:28 sri, 28. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ha! Ha! Koja lakrdija! Pa to je fakat nekaj prestrašno. Ma bitno da je on diplomiral'. :lol:
Ha! Ha! Koja lakrdija! Pa to je fakat nekaj prestrašno. Ma bitno da je on diplomiral'. Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 10:16 sri, 28. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zalosno... :cry:

Pitanjce:

Pa kak se nije pojavio (nekoliko puta) prije (danima prije) obrane kod profesora da provjeri ima li on kakvih primjedaba, prijedloga, savjeta... :?: :roll: Kaj toga nema na Pravu? Zakaj ne dignu narodni ;) ustanak? :roll:

------------------------------------------------------------------------

Slazem se da su nam profac i asistenti super, ali to ne znaci da se ljudi ne bi trebali zaliti ako misle da nesto nije kako spada. To je kao da kazes [i]Ljudi, kaj se vi zalite na netolerantnost u Hrvatskoj, pa pogledajte kakvo je stanje na ... :-k ... Blistoku ...[/i]

A to kaj bi neki krivili druge za svoj nerad je druga stvar... :roll:
Zalosno... Crying or Very sad

Pitanjce:

Pa kak se nije pojavio (nekoliko puta) prije (danima prije) obrane kod profesora da provjeri ima li on kakvih primjedaba, prijedloga, savjeta... Question Rolling Eyes Kaj toga nema na Pravu? Zakaj ne dignu narodni Wink ustanak? Rolling Eyes

------------------------------------------------------------------------

Slazem se da su nam profac i asistenti super, ali to ne znaci da se ljudi ne bi trebali zaliti ako misle da nesto nije kako spada. To je kao da kazes Ljudi, kaj se vi zalite na netolerantnost u Hrvatskoj, pa pogledajte kakvo je stanje na ... Think ... Blistoku ...

A to kaj bi neki krivili druge za svoj nerad je druga stvar... Rolling Eyes



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 21:17 sri, 28. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma naravno da je bio na konzultacijama. I to nekoliko puta, al nikad se tip nije udostojao doci neg je sve asistentica rješavala. Kužiš? A kao mentor mu je?! A kad je i bio na faksu, opet je sjedio u susjednoj sobi i nije ga briga bilo! Jednostavno je to za njega bilo previše posla ili mu se nije dalo. U tome i jest stvar! Žalosno ali istinito...
Ma naravno da je bio na konzultacijama. I to nekoliko puta, al nikad se tip nije udostojao doci neg je sve asistentica rješavala. Kužiš? A kao mentor mu je?! A kad je i bio na faksu, opet je sjedio u susjednoj sobi i nije ga briga bilo! Jednostavno je to za njega bilo previše posla ili mu se nije dalo. U tome i jest stvar! Žalosno ali istinito...



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 22:15 sri, 28. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo sto si ti opisala, tak ti je na vecini faksova, ja se sjecam kad je moja sestra diplomirala arhitekturu i pricala kak su nju zezali (preblaga rijec, ali je jedina pristojna koje se mogu sjetiti), ljudi na ekonomiji su bahati, znaju da su jedan od najtrazenijih faksova pa ti i znaju da sa godine na godinu sve vise ljudi zeli tamo ici, pa si to dopustaju. Tak je s sa pravom i slicnim faksovima, kad sam se ja upisao na matematiku, meni je sestra rekla odmah, upisao si jedini faks na kojem su ljudi normalni. Isprva sam mislio: "Ma kakve ona gluposti valja!", ali nakon kraktog vremena sam skuzio da je upravu! :D
Ovo sto si ti opisala, tak ti je na vecini faksova, ja se sjecam kad je moja sestra diplomirala arhitekturu i pricala kak su nju zezali (preblaga rijec, ali je jedina pristojna koje se mogu sjetiti), ljudi na ekonomiji su bahati, znaju da su jedan od najtrazenijih faksova pa ti i znaju da sa godine na godinu sve vise ljudi zeli tamo ici, pa si to dopustaju. Tak je s sa pravom i slicnim faksovima, kad sam se ja upisao na matematiku, meni je sestra rekla odmah, upisao si jedini faks na kojem su ljudi normalni. Isprva sam mislio: "Ma kakve ona gluposti valja!", ali nakon kraktog vremena sam skuzio da je upravu! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:53 sri, 28. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čuj, šema ti je u tome da je na ovim faksovima (tipa naš) puno lakše stvar kontrolirati jer nema gužve. Na ovim drugim na kojima je gužva, formiraju se interesne skupine osoblja čiji se članovi međusobno štite, ku'iš ono...ruka ruku mije i na kraju ti je rezultat anarhija. Jedni te isti pojedini profesori maltretiraju generacije i generacije studenata. Kod nas se takvima daju sankcije, barem kol'ko sam ja čul za neke pojedince.

Hmm...baš me interesira, imaju li Ekonomija i Pravo one anonimne ankete kaj ih mi imamo.
Čuj, šema ti je u tome da je na ovim faksovima (tipa naš) puno lakše stvar kontrolirati jer nema gužve. Na ovim drugim na kojima je gužva, formiraju se interesne skupine osoblja čiji se članovi međusobno štite, ku'iš ono...ruka ruku mije i na kraju ti je rezultat anarhija. Jedni te isti pojedini profesori maltretiraju generacije i generacije studenata. Kod nas se takvima daju sankcije, barem kol'ko sam ja čul za neke pojedince.

Hmm...baš me interesira, imaju li Ekonomija i Pravo one anonimne ankete kaj ih mi imamo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 13:37 čet, 29. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]kad sam se ja upisao na matematiku, meni je sestra rekla odmah, upisao si jedini faks na kojem su ljudi normalni. Isprva sam mislio: "Ma kakve ona gluposti valja!", ali nakon kraktog vremena sam skuzio da je upravu! :D[/quote]

Mi [b]nismo[/b] normalni! :x :!: ;)
filipnet (napisa):
kad sam se ja upisao na matematiku, meni je sestra rekla odmah, upisao si jedini faks na kojem su ljudi normalni. Isprva sam mislio: "Ma kakve ona gluposti valja!", ali nakon kraktog vremena sam skuzio da je upravu! Very Happy


Mi nismo normalni! Mad Exclamation Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 21:07 čet, 29. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma jasno je meni da oni zezaju na ispitima, ali ovdje se radi o diplomskom!
Veky, pitanje je što je normalno... ono što je normalno po nekim mjerilima koja vrijede uvijek ili ono kako se ponaša većina? Ovo je općenito pitanje. Normalno je po meni pojam koji je stalan, a ne da se mijenja ovisno o modi. U tom slučaju će sve biti normalno jer kad tad sve će doći u modu.
I naš faks je normalan! Ti kod nas možeš doć profesoru pitat ga nešto, čak ga i nazvat dok na pravu ak ga na hodniku zaustaviš, opsuje ti nešt u facu i onda je on faca. Ak se svi tak počnu ponašat, hoće li i to bit normalno?
Ma jasno je meni da oni zezaju na ispitima, ali ovdje se radi o diplomskom!
Veky, pitanje je što je normalno... ono što je normalno po nekim mjerilima koja vrijede uvijek ili ono kako se ponaša većina? Ovo je općenito pitanje. Normalno je po meni pojam koji je stalan, a ne da se mijenja ovisno o modi. U tom slučaju će sve biti normalno jer kad tad sve će doći u modu.
I naš faks je normalan! Ti kod nas možeš doć profesoru pitat ga nešto, čak ga i nazvat dok na pravu ak ga na hodniku zaustaviš, opsuje ti nešt u facu i onda je on faca. Ak se svi tak počnu ponašat, hoće li i to bit normalno?



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan