Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

praktikumi kao izborni na diplomskom ispitu (nebolonja)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 15:48 sri, 12. 5. 2010    Naslov: praktikumi kao izborni na diplomskom ispitu (nebolonja) Citirajte i odgovorite

Jel mi moze netko reci kak to izgleda, sto se tu opce ispituje, koliko moram ucit neke tamo teorije itd?

Uzeo bi 3 praktikuma (java, mathematica+latex, c++) koji su svaki po 8 bodova i to mi je tocno 24.

Ustvari mi se Java bas i neda jer se nisam tim bavio nekoliko godina pa cu morat gledat to sve ponovo :( , al mi je glupo uzimat umjesto toga jos 2 predmeta da bi imao dovoljan broj bodova. :roll:

Uf, teska situacija :?
Dakle iskustva anyone? :D
Jel mi moze netko reci kak to izgleda, sto se tu opce ispituje, koliko moram ucit neke tamo teorije itd?

Uzeo bi 3 praktikuma (java, mathematica+latex, c++) koji su svaki po 8 bodova i to mi je tocno 24.

Ustvari mi se Java bas i neda jer se nisam tim bavio nekoliko godina pa cu morat gledat to sve ponovo Sad , al mi je glupo uzimat umjesto toga jos 2 predmeta da bi imao dovoljan broj bodova. Rolling Eyes

Uf, teska situacija Confused
Dakle iskustva anyone? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 18:17 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vjerojatno ćeš onda uzeti prof. Juraka za člana komisije. Odi k njemu i pitaj ga što će te pitati. :)
Vjerojatno ćeš onda uzeti prof. Juraka za člana komisije. Odi k njemu i pitaj ga što će te pitati. Smile



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 18:27 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Melkor"]Vjerojatno ćeš onda uzeti prof. Juraka za člana komisije. Odi k njemu i pitaj ga što će te pitati. :)[/quote]

razmisljao sam o tome, al mislim da na kraju necu, a i mogo bi, ma ne znam.
ma koma mi je sve to jer sam totalno neodlucan :(
Melkor (napisa):
Vjerojatno ćeš onda uzeti prof. Juraka za člana komisije. Odi k njemu i pitaj ga što će te pitati. Smile


razmisljao sam o tome, al mislim da na kraju necu, a i mogo bi, ma ne znam.
ma koma mi je sve to jer sam totalno neodlucan Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 19:15 sri, 12. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ha, vjerojatno ćeš morati uzeti nekoga tko te može pitati Javu i C++.

Najbolje ti je pitati mentora prvo imaš li uopće skroz odriješene ruke pri izboru predmeta (možda on/ona želi fiksirati neki predmet vezan uz temu diplomskog), zatim imaš li skroz odriješene ruke pri izboru komisije (pretpostavljam da za svaki predmet u komisiji mora biti netko tko može ispitivati taj predmet). Kad to riješiš, pitaj potencijalne članove komisije (npr. prof. Juraka) kako bi izgledao diplomski i što bi te otprilike pitali iz gradiva RP-ova.
Ha, vjerojatno ćeš morati uzeti nekoga tko te može pitati Javu i C++.

Najbolje ti je pitati mentora prvo imaš li uopće skroz odriješene ruke pri izboru predmeta (možda on/ona želi fiksirati neki predmet vezan uz temu diplomskog), zatim imaš li skroz odriješene ruke pri izboru komisije (pretpostavljam da za svaki predmet u komisiji mora biti netko tko može ispitivati taj predmet). Kad to riješiš, pitaj potencijalne članove komisije (npr. prof. Juraka) kako bi izgledao diplomski i što bi te otprilike pitali iz gradiva RP-ova.



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:27 pet, 14. 5. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko ja znam, praktikumi se ne mogu uzeti za diplomski. eventualno ce ti se odobrit jedan praktikum, ako ima veze sa tvojim diplomskim.
kolko ja znam, praktikumi se ne mogu uzeti za diplomski. eventualno ce ti se odobrit jedan praktikum, ako ima veze sa tvojim diplomskim.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 13:49 sri, 2. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako jos nekog zanima, dogodilo kako je alllice rekla. odobrili su mi jedan praktikum (C++), ostalo sam morao nesto drugo uzeti.
ako jos nekog zanima, dogodilo kako je alllice rekla. odobrili su mi jedan praktikum (C++), ostalo sam morao nesto drugo uzeti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan