Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
broj
Gost





PostPostano: 12:38 sri, 5. 5. 2004    Naslov: usmeni Citirajte i odgovorite

Da li ce biti jos koji termin usmenog ispita nakon 14.5. ?
Hvala
Da li ce biti jos koji termin usmenog ispita nakon 14.5. ?
Hvala


[Vrh]
vskudar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2004. (17:05:29)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:07 čet, 6. 5. 2004    Naslov: Re: usmeni Citirajte i odgovorite

[quote="broj"]Da li ce biti jos koji termin usmenog ispita nakon 14.5. ?
Hvala[/quote]


[quote="duje"]
* Uvod u teoriju brojeva (izborni kolegij - ove godine ga je
upisao 101 student) studenti koji poloze kolokvij
(a to su skoro svi) mogu polagati tijekom cijele skolske godine,
u bilo kojem terminu koji odgovara i njima i meni.

[/quote]

pa sad si ti misli :D
broj (napisa):
Da li ce biti jos koji termin usmenog ispita nakon 14.5. ?
Hvala



duje (napisa):

* Uvod u teoriju brojeva (izborni kolegij - ove godine ga je
upisao 101 student) studenti koji poloze kolokvij
(a to su skoro svi) mogu polagati tijekom cijele skolske godine,
u bilo kojem terminu koji odgovara i njima i meni.



pa sad si ti misli Very Happy



_________________
BrrB
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
broj
Gost





PostPostano: 11:57 pet, 7. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim na usmeni za one koji su prijavili za rok u travnju.
Da li ce biti koji termin pocetkom 6. mjeseca.
Hvala
Mislim na usmeni za one koji su prijavili za rok u travnju.
Da li ce biti koji termin pocetkom 6. mjeseca.
Hvala


[Vrh]
vskudar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2004. (17:05:29)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:54 pet, 7. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="broj"]Mislim na usmeni za one koji su prijavili za rok u travnju.
Da li ce biti koji termin pocetkom 6. mjeseca.
Hvala[/quote]

Cuj, bi te ubilo da kontaktiras Dujellu osobno? Obicno zna stavit na
[url]web.math.hr/~duje/utb.html[/url]. kolko se sjecam, bitno je da imas bar jos jednog uz sebe za odgovarat.

I kaj ti to znaci? Si prijavil ga ili ne? Ove godine mu je to izgleda jako vazno... :)
broj (napisa):
Mislim na usmeni za one koji su prijavili za rok u travnju.
Da li ce biti koji termin pocetkom 6. mjeseca.
Hvala


Cuj, bi te ubilo da kontaktiras Dujellu osobno? Obicno zna stavit na
[url]web.math.hr/~duje/utb.html[/url]. kolko se sjecam, bitno je da imas bar jos jednog uz sebe za odgovarat.

I kaj ti to znaci? Si prijavil ga ili ne? Ove godine mu je to izgleda jako vazno... Smile



_________________
BrrB
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:02 pet, 7. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vskudar"][quote="broj"]Mislim na usmeni za one koji su prijavili za rok u travnju.
Da li ce biti koji termin pocetkom 6. mjeseca.
Hvala[/quote]
Cuj, bi te ubilo da kontaktiras Dujellu osobno? Obicno zna stavit na
[url]web.math.hr/~duje/utb.html[/url]. kolko se sjecam, bitno je da imas bar jos jednog uz sebe za odgovarat.[/quote]

[color=darkred]A bi tebe ubilo da pristojno odgovoris covjeku? :evil: Koja je, po tebi, poanta Foruma? :-k Da ljudi nesto pitaju i da im netko umisljeno kaze da idu pitati profesora? :roll: Za to mogu sloziti i automatske replyeve... :evil:

Prof. Dujella posjecuje Forum i odgovara na pitanja, dakle ne vidim u cemu je problem da ga se ovdje pita... A informacija je onda dostupna svima koje zanima, a ne samo osobi koja je pitala! 8) Ergo, prof. odgovori jednom, a ne [i]n[/i] puta za [i]n[/i] studenata... :D[/color]

[quote="vskudar"]I kaj ti to znaci? Si prijavil ga ili ne? Ove godine mu je to izgleda jako vazno... :)[/quote]

[color=darkred]Kakve to veze ima? Covjeka zanima da li ce biti rok za studente koji su prijavili na tom roku. Ako ne znas odgovor, pusti nekoga tko zna... :evil:[/color]
vskudar (napisa):
broj (napisa):
Mislim na usmeni za one koji su prijavili za rok u travnju.
Da li ce biti koji termin pocetkom 6. mjeseca.
Hvala

Cuj, bi te ubilo da kontaktiras Dujellu osobno? Obicno zna stavit na
[url]web.math.hr/~duje/utb.html[/url]. kolko se sjecam, bitno je da imas bar jos jednog uz sebe za odgovarat.


A bi tebe ubilo da pristojno odgovoris covjeku? Evil or Very Mad Koja je, po tebi, poanta Foruma? Think Da ljudi nesto pitaju i da im netko umisljeno kaze da idu pitati profesora? Rolling Eyes Za to mogu sloziti i automatske replyeve... Evil or Very Mad

Prof. Dujella posjecuje Forum i odgovara na pitanja, dakle ne vidim u cemu je problem da ga se ovdje pita... A informacija je onda dostupna svima koje zanima, a ne samo osobi koja je pitala! Cool Ergo, prof. odgovori jednom, a ne n puta za n studenata... Very Happy


vskudar (napisa):
I kaj ti to znaci? Si prijavil ga ili ne? Ove godine mu je to izgleda jako vazno... Smile


Kakve to veze ima? Covjeka zanima da li ce biti rok za studente koji su prijavili na tom roku. Ako ne znas odgovor, pusti nekoga tko zna... Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vskudar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2004. (17:05:29)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:15 pet, 7. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
[color=darkred]A bi tebe ubilo da pristojno odgovoris covjeku? :evil:
[/quote]
Auuu, sto si ofenzivan! Uopce ne razumijem (ocito) kaj je krivo :cry:

[quote="vsego"] Da ljudi nesto pitaju i da im netko umisljeno kaze da idu pitati profesora? :roll: Za to mogu sloziti i automatske replyeve... :evil:
[/quote]
A sad sam i umisljena? :?: Well, unaprijed se ispricavam za svaku glupost sto cu jos napisat svakoj osobi za koju ces TI smatrat da ju vrijedjam svojim odgovorom :? Nisam mislila nista lose. Kolega se cinio mozda malo izgubljen, a ja sam samo navodila vlastito iskustvo.
Dakle, ponovo isprika. I prof. Dujelli. :oops:

[quote="vsego"]A informacija je onda dostupna svima koje zanima, a ne samo osobi koja je pitala! 8) Ergo, prof. odgovori jednom, a ne [i]n[/i] puta za [i]n[/i] studenata... :D[/color]
[/quote]
:arrow: zato sluzi net, ili?
[quote="vsego"]
[color=darkred]Ako ne znas odgovor, pusti nekoga tko zna... :evil:[/color][/quote]
Pustam... bye

P.S. i jos jednom za kraj:[b] isprika[/b]
vsego (napisa):

A bi tebe ubilo da pristojno odgovoris covjeku? Evil or Very Mad

Auuu, sto si ofenzivan! Uopce ne razumijem (ocito) kaj je krivo Crying or Very sad

vsego (napisa):
Da ljudi nesto pitaju i da im netko umisljeno kaze da idu pitati profesora? Rolling Eyes Za to mogu sloziti i automatske replyeve... Evil or Very Mad

A sad sam i umisljena? Question Well, unaprijed se ispricavam za svaku glupost sto cu jos napisat svakoj osobi za koju ces TI smatrat da ju vrijedjam svojim odgovorom Confused Nisam mislila nista lose. Kolega se cinio mozda malo izgubljen, a ja sam samo navodila vlastito iskustvo.
Dakle, ponovo isprika. I prof. Dujelli. Embarassed

vsego (napisa):
A informacija je onda dostupna svima koje zanima, a ne samo osobi koja je pitala! Cool Ergo, prof. odgovori jednom, a ne n puta za n studenata... Very Happy

Arrow zato sluzi net, ili?
vsego (napisa):

Ako ne znas odgovor, pusti nekoga tko zna... Evil or Very Mad

Pustam... bye

P.S. i jos jednom za kraj: isprika



_________________
BrrB
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:41 pet, 7. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vskudar"][quote="vsego"][color=darkred]A bi tebe ubilo da pristojno odgovoris covjeku? :evil:[/color][/quote]
Auuu, sto si ofenzivan! Uopce ne razumijem (ocito) kaj je krivo :cry:[/quote]

Ako zelis raspraviti to, mozemo PMom... 8) Sada samo kratko: "[i]Cuj, bi te ubilo da kontaktiras Dujellu osobno?[/i]" Zamisli da ti nesto pitas i neko ti tako uleti "[i]bi te ubilo...[/i]". Mozda ti to nije bila namjera, ali smatram da je rijec o nepotrebno grubom odgovoru osobi koja je postavila korektno pitanje... :roll:

Moja reakcija je uvjetovana time da ti to nije prvi napad na osobu koja postavlja pitanje. :roll: [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=14022&highlight=#14022]Podsjecam[/url]... :?

Kao sto rekoh, mozemo nastaviti raspravu PMom... 8)
vskudar (napisa):
vsego (napisa):
A bi tebe ubilo da pristojno odgovoris covjeku? Evil or Very Mad

Auuu, sto si ofenzivan! Uopce ne razumijem (ocito) kaj je krivo Crying or Very sad


Ako zelis raspraviti to, mozemo PMom... Cool Sada samo kratko: "Cuj, bi te ubilo da kontaktiras Dujellu osobno?" Zamisli da ti nesto pitas i neko ti tako uleti "bi te ubilo...". Mozda ti to nije bila namjera, ali smatram da je rijec o nepotrebno grubom odgovoru osobi koja je postavila korektno pitanje... Rolling Eyes

Moja reakcija je uvjetovana time da ti to nije prvi napad na osobu koja postavlja pitanje. Rolling Eyes Podsjecam... Confused

Kao sto rekoh, mozemo nastaviti raspravu PMom... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vskudar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2004. (17:05:29)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:07 pet, 7. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Kao sto rekoh, mozemo nastaviti raspravu PMom... 8)[/quote]
Kaj se tice PrMss, nis sigurna je l' stigla il si ju bano, jer sentbox kaze da nema nis.
Onaj link sam valjda sad "rjesila".
A kaj se kolege tice...nadam se da ga nis uvrijedila...ukratko, mislim da mu je najbolje i najjednostavnije, ako ne moze naci jos nekog zainteresiranog za usmeni, da ode osobno na 3. kat jedan petak ili posalje e-mail (ukoliko vec nije). Nadam se da ce odgovor uskoro stic.
Sretno!
vsego (napisa):

Kao sto rekoh, mozemo nastaviti raspravu PMom... Cool

Kaj se tice PrMss, nis sigurna je l' stigla il si ju bano, jer sentbox kaze da nema nis.
Onaj link sam valjda sad "rjesila".
A kaj se kolege tice...nadam se da ga nis uvrijedila...ukratko, mislim da mu je najbolje i najjednostavnije, ako ne moze naci jos nekog zainteresiranog za usmeni, da ode osobno na 3. kat jedan petak ili posalje e-mail (ukoliko vec nije). Nadam se da ce odgovor uskoro stic.
Sretno!



_________________
BrrB
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:27 pet, 7. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vskudar"][quote="vsego"]Kao sto rekoh, mozemo nastaviti raspravu PMom... 8)[/quote]
Kaj se tice PrMss, nis sigurna je l' stigla il si ju bano, jer sentbox kaze da nema nis.[/quote]

Si sigurna da si poslala? Ja nisam nista dobio, a definitivno nisam nista bannao. :roll: Meni se ponekad desi da ugasim prozor umjesto da posaljem poruku... :oops:

Inace, neprocitane poruke se nalaze u Outboxu gdje ih cak mozes i editirati ili brisati (dok ih primalac ne procita). 8)

[quote="vskudar"]Onaj link sam valjda sad "rjesila".[/quote]

Nisi. :roll: Molim, ne brisati administratorske intervencije. :? Eto, nekom carolijom, post se vratio! :D
vskudar (napisa):
vsego (napisa):
Kao sto rekoh, mozemo nastaviti raspravu PMom... Cool

Kaj se tice PrMss, nis sigurna je l' stigla il si ju bano, jer sentbox kaze da nema nis.


Si sigurna da si poslala? Ja nisam nista dobio, a definitivno nisam nista bannao. Rolling Eyes Meni se ponekad desi da ugasim prozor umjesto da posaljem poruku... Embarassed

Inace, neprocitane poruke se nalaze u Outboxu gdje ih cak mozes i editirati ili brisati (dok ih primalac ne procita). Cool

vskudar (napisa):
Onaj link sam valjda sad "rjesila".


Nisi. Rolling Eyes Molim, ne brisati administratorske intervencije. Confused Eto, nekom carolijom, post se vratio! Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 21:51 sub, 8. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ispricavam se zbog zakasnjelog odgovora.
Bio sam 4 dana u Trogiru na drzavnom natjecanju iz matematike,
pa za to vrijeme nisam posjecivao Forum niti citao e-mail.

Planirao sam da 14.5. bude zadnji termin u okviru roka iz 4. mjeseca.
Ukoliko ne uspijem 14.5. ispitati sve zainteresirane, morat cu pronaci
neki dodatni rok. Ne znam kad ce to biti, buduci da cu od 17. do 27.5.
biti u Grazu, ali valjda ce se pronaci nesto sto ce svima odgovarati.
Ispricavam se zbog zakasnjelog odgovora.
Bio sam 4 dana u Trogiru na drzavnom natjecanju iz matematike,
pa za to vrijeme nisam posjecivao Forum niti citao e-mail.

Planirao sam da 14.5. bude zadnji termin u okviru roka iz 4. mjeseca.
Ukoliko ne uspijem 14.5. ispitati sve zainteresirane, morat cu pronaci
neki dodatni rok. Ne znam kad ce to biti, buduci da cu od 17. do 27.5.
biti u Grazu, ali valjda ce se pronaci nesto sto ce svima odgovarati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan