Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Konstruktivne metode u geometriji (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 22:26 ned, 20. 6. 2010    Naslov: Re: kolokvij? Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]dal' netko zna kad točno i gdje pišemo kolokvij?tnx[/quote]
U 12:00, pisalo bude valjda di ...
Anonymous (napisa):
dal' netko zna kad točno i gdje pišemo kolokvij?tnx

U 12:00, pisalo bude valjda di ...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zabela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2008. (15:40:02)
Postovi: (3A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0
Lokacija: Cvjetno naselje

PostPostano: 8:31 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za sve koje zanima, sutra profesor ispituje. Ako se netko zapisao sutra a ne bi htio odgovarat na praznik, moze odgovarat i sljedeci tjedan. Svi oni koji se nisu uspjeli zapisat na listu, na kraju dana bit ce izvjesena nova lista za sljedeci tjedan.
Za sve koje zanima, sutra profesor ispituje. Ako se netko zapisao sutra a ne bi htio odgovarat na praznik, moze odgovarat i sljedeci tjedan. Svi oni koji se nisu uspjeli zapisat na listu, na kraju dana bit ce izvjesena nova lista za sljedeci tjedan.



_________________
Ente kalbii, ente kulun fi hajatii.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
biba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (19:53:02)
Postovi: (45)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 9:09 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako netko nije vidio, na sluzbenoj stranici pise:

"Popravni kolokvij: 21.6. u 12 sati - 001(A-Lj), 110(M-Ž) "
Ako netko nije vidio, na sluzbenoj stranici pise:

"Popravni kolokvij: 21.6. u 12 sati - 001(A-Lj), 110(M-Ž) "


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:06 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

mene zanima zasto je jednoj grupi receno sto znaci konveksni cetverokut i koja je formula za kruzni isjecak a drugoj grupi nije, cak i kad smo pitali..
ja razumijem da bi to trebali znati, ali zbog ovog dolazi do toga da je jedna grupa zakinuta bas na popravnom kolokviju...
mene zanima zasto je jednoj grupi receno sto znaci konveksni cetverokut i koja je formula za kruzni isjecak a drugoj grupi nije, cak i kad smo pitali..
ja razumijem da bi to trebali znati, ali zbog ovog dolazi do toga da je jedna grupa zakinuta bas na popravnom kolokviju...


[Vrh]
bbbbb
Gost





PostPostano: 14:17 pon, 21. 6. 2010    Naslov: mislin ono Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]mene zanima zasto je jednoj grupi receno sto znaci konveksni cetverokut i koja je formula za kruzni isjecak a drugoj grupi nije, cak i kad smo pitali..
ja razumijem da bi to trebali znati, ali zbog ovog dolazi do toga da je jedna grupa zakinuta bas na popravnom kolokviju...[/quote]


ja sam bio u toj grupi i smatram da no tije u redu jer mi nismo dužni znati te neke srednjoškolske formule na kolokviju koji nema veze s time, uglavnom bio bi red da nam se reklo ili bar napisalo u zadatku
Anonymous (napisa):
mene zanima zasto je jednoj grupi receno sto znaci konveksni cetverokut i koja je formula za kruzni isjecak a drugoj grupi nije, cak i kad smo pitali..
ja razumijem da bi to trebali znati, ali zbog ovog dolazi do toga da je jedna grupa zakinuta bas na popravnom kolokviju...



ja sam bio u toj grupi i smatram da no tije u redu jer mi nismo dužni znati te neke srednjoškolske formule na kolokviju koji nema veze s time, uglavnom bio bi red da nam se reklo ili bar napisalo u zadatku


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:24 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel se moze nesto uciniti sa tim zadatkom? jer stvarno nije fer.. pogotovo ako ce mi malo faliti za prolaz....
jel se moze nesto uciniti sa tim zadatkom? jer stvarno nije fer.. pogotovo ako ce mi malo faliti za prolaz....


[Vrh]
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 15:08 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vi se šalite, jel da? :lol:

OK, istina - nije u redu da se jednima reklo, a drugima nije. A s druge strane......formula se da lako izvesti. ;)
Vi se šalite, jel da? Laughing

OK, istina - nije u redu da se jednima reklo, a drugima nije. A s druge strane......formula se da lako izvesti. Wink



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:13 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kenny"]Vi se šalite, jel da? :lol:

OK, istina - nije u redu da se jednima reklo, a drugima nije. A s druge strane......formula se da lako izvesti. ;)[/quote]

oprosti, jedva sam rjesio 4 zadatka u 2 sata koliko je bilo posla, pa opisati svaki slucaj pa ovo pa ono.. bilo bi mi puno lakes da sam vec imao formulu a ne da sam trosio vrijeme i da ju izvedem :D
kenny (napisa):
Vi se šalite, jel da? Laughing

OK, istina - nije u redu da se jednima reklo, a drugima nije. A s druge strane......formula se da lako izvesti. Wink


oprosti, jedva sam rjesio 4 zadatka u 2 sata koliko je bilo posla, pa opisati svaki slucaj pa ovo pa ono.. bilo bi mi puno lakes da sam vec imao formulu a ne da sam trosio vrijeme i da ju izvedem Very Happy


[Vrh]
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 15:21 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene zanima koliko se njih uopće sjetilo da bi mogli ići izvesti formulu? Ili smatrate da gradivo tamo neke analize (ili DIRa) nema šta raditi u nekom drugom kolegiju? :lol:

A ovo za konveksni četverokut.....no comment.
Mene zanima koliko se njih uopće sjetilo da bi mogli ići izvesti formulu? Ili smatrate da gradivo tamo neke analize (ili DIRa) nema šta raditi u nekom drugom kolegiju? Laughing

A ovo za konveksni četverokut.....no comment.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:23 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

te sve formule se moraju znat,istina,trebaju svi bit ravnopravni,ali što se mora znat mora se :)
te sve formule se moraju znat,istina,trebaju svi bit ravnopravni,ali što se mora znat mora se Smile


[Vrh]
tricky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 03. 2006. (23:22:39)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:30 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad su rezultati?četvrtak? kad?
kad su rezultati?četvrtak? kad?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:03 pon, 21. 6. 2010    Naslov: rezultati Citirajte i odgovorite

rezultati su u četvrtak u 15h
rezultati su u četvrtak u 15h


[Vrh]
žiži
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 04. 2008. (19:13:43)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 18:44 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim stvarno, uopće nije fer šta se jednoj grupi reklo, a drugoj nije, to su se asistenti prije kolokvija morali dogovoriti oće li reći ili ne, a ne ovako, grupa od M-Ž je skroz zakinuta za 1.zadatak i to uopće nije pošteno. Da, mogli smo izvoditi formulu itd., ali ne pišemo kolokvij 5h!
I, da, ako se ta formula mora znati, zašto je onda drugoj grupi asistentica rekla formulu?
Mislim stvarno, uopće nije fer šta se jednoj grupi reklo, a drugoj nije, to su se asistenti prije kolokvija morali dogovoriti oće li reći ili ne, a ne ovako, grupa od M-Ž je skroz zakinuta za 1.zadatak i to uopće nije pošteno. Da, mogli smo izvoditi formulu itd., ali ne pišemo kolokvij 5h!
I, da, ako se ta formula mora znati, zašto je onda drugoj grupi asistentica rekla formulu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:09 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi daj ne pretjerujte....šta ste tu tolko zapeli za tu formulu????šta se tak ne borite i za rokove????
Ljudi daj ne pretjerujte....šta ste tu tolko zapeli za tu formulu????šta se tak ne borite i za rokove????


[Vrh]
Katharsis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 05. 2010. (21:42:55)
Postovi: (48)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 19:10 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="žiži"]Mislim stvarno, uopće nije fer šta se jednoj grupi reklo, a drugoj nije, to su se asistenti prije kolokvija morali dogovoriti oće li reći ili ne, a ne ovako, grupa od M-Ž je skroz zakinuta za 1.zadatak i to uopće nije pošteno. Da, mogli smo izvoditi formulu itd., ali ne pišemo kolokvij 5h!
I, da, ako se ta formula mora znati, zašto je onda drugoj grupi asistentica rekla formulu?[/quote]

Zato što je asistentica jako dobra. :lol: :lol: :lol:
žiži (napisa):
Mislim stvarno, uopće nije fer šta se jednoj grupi reklo, a drugoj nije, to su se asistenti prije kolokvija morali dogovoriti oće li reći ili ne, a ne ovako, grupa od M-Ž je skroz zakinuta za 1.zadatak i to uopće nije pošteno. Da, mogli smo izvoditi formulu itd., ali ne pišemo kolokvij 5h!
I, da, ako se ta formula mora znati, zašto je onda drugoj grupi asistentica rekla formulu?


Zato što je asistentica jako dobra. Laughing Laughing Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:14 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sve pohvale asistentici!!! :lol:
Sve pohvale asistentici!!! Laughing


[Vrh]
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 19:17 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Ljudi daj ne pretjerujte....šta ste tu tolko zapeli za tu formulu????šta se tak ne borite i za rokove????[/quote]

[quote]Sve pohvale asistentici!!! :lol: [/quote]


slažem se
Anonymous (napisa):
Ljudi daj ne pretjerujte....šta ste tu tolko zapeli za tu formulu????šta se tak ne borite i za rokove????


Citat:
Sve pohvale asistentici!!! Laughing



slažem se


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 19:20 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Potrebno je maaaaaaaaaalo logike. ;) [latex]P = \frac{r^2 \pi \alpha}{360^\circ}[/latex]. A sada uvrsti da je [latex]\alpha = 360^\circ[/latex]. Dobiješ površinu kruga. ;)

Al dobro, definitivno nije fer da se jednima kaže formula, a drugima ne. Trebalo se ili i jednima i drugima reći ili ne reći ni jednima ni drugima.

Ovo za konveksni četverokut i dalje smatram da vam se [u]nije[/u] smjelo reći što je to.
Potrebno je maaaaaaaaaalo logike. Wink . A sada uvrsti da je . Dobiješ površinu kruga. Wink

Al dobro, definitivno nije fer da se jednima kaže formula, a drugima ne. Trebalo se ili i jednima i drugima reći ili ne reći ni jednima ni drugima.

Ovo za konveksni četverokut i dalje smatram da vam se nije smjelo reći što je to.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:40 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koju vi sad tu filozofiju izvodite...da mi je samo znati ko se je tako slatko okolo hvalio za to....
Koju vi sad tu filozofiju izvodite...da mi je samo znati ko se je tako slatko okolo hvalio za to....


[Vrh]
awwww
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 21. 06. 2010. (23:34:15)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 23:36 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma jooj pa mogli ste integrirati po zatvorenoj krivulji pa primjenom greenovog teorema dobivamo dvostruki integral i uvodeci polarne koordinate lako se dolazi do rjesenja.
samo pazite kako je krivulja orijentirana!


http://i275.photobucket.com/albums/jj304/doggie211/sarcasm.jpg
ma jooj pa mogli ste integrirati po zatvorenoj krivulji pa primjenom greenovog teorema dobivamo dvostruki integral i uvodeci polarne koordinate lako se dolazi do rjesenja.
samo pazite kako je krivulja orijentirana!


http://i275.photobucket.com/albums/jj304/doggie211/sarcasm.jpg


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Sljedeće
Stranica 17 / 18.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan