Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni prof. Sirola
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
sunce
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2010. (18:49:03)
Postovi: (3F)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 19:56 sri, 9. 6. 2010    Naslov: usmeni prof. Sirola Citirajte i odgovorite

jel zna neko da li je prof. Sirola objavio termin usmenog ispita za one nesretnike kojima fali par bodova za prolaz? :(
jel zna neko da li je prof. Sirola objavio termin usmenog ispita za one nesretnike kojima fali par bodova za prolaz? Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bambi313
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 02. 2008. (01:20:39)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 23:14 sri, 9. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam bila danas oko 15h kod njegovih vrata i još nije bilo ništa. Pogledati ću ponovno u petak.
Ja sam bila danas oko 15h kod njegovih vrata i još nije bilo ništa. Pogledati ću ponovno u petak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
komaPMF
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (10:23:41)
Postovi: (E6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13
Lokacija: Over the roof

PostPostano: 15:31 pet, 11. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li itko kad bi mogao biti usmeni kod prof. Sirole, jer pise na stranici da je dogovor za usmeni u utorak, pa ne bi bilo zgodno da onda saznamo da je usmeni npr. u srijedu jer imamo sad i popravne i druge zavrsne... hvala na bilo kakvoj informaciji
zna li itko kad bi mogao biti usmeni kod prof. Sirole, jer pise na stranici da je dogovor za usmeni u utorak, pa ne bi bilo zgodno da onda saznamo da je usmeni npr. u srijedu jer imamo sad i popravne i druge zavrsne... hvala na bilo kakvoj informaciji



_________________
Granice mogućega možemo odrediti samo onda ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunce
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2010. (18:49:03)
Postovi: (3F)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 16:26 pet, 11. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa mislim da nam nece dat usmeni odmah u srijedu zato cemo i doc na dogovor.. bilo bi lijepo da to ne bude sljedeci tjedan... valjd ce ovo "dogovor" nesto znacit..
pa mislim da nam nece dat usmeni odmah u srijedu zato cemo i doc na dogovor.. bilo bi lijepo da to ne bude sljedeci tjedan... valjd ce ovo "dogovor" nesto znacit..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:36 pet, 11. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je osobno prof Sirola rekao da je do 18.7. u Zagrebu, a termine usmenih mozemo ocekivati od 20.6. do 15.7., a da cemo termin moci birati sami.
Meni je osobno prof Sirola rekao da je do 18.7. u Zagrebu, a termine usmenih mozemo ocekivati od 20.6. do 15.7., a da cemo termin moci birati sami.


[Vrh]
sunce
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2010. (18:49:03)
Postovi: (3F)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 17:48 pet, 11. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kako to mislis da cemo do 15.7. moc birat kad cemo na usmeni ako do 2.7. svi kolegiji moraju biti polozeni? :?:
kako to mislis da cemo do 15.7. moc birat kad cemo na usmeni ako do 2.7. svi kolegiji moraju biti polozeni? Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:11 pet, 11. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam, ja niti nisam znao za to, a mozda ne zna ni profesor, vidjet cemo sve u utorak..
Ne znam, ja niti nisam znao za to, a mozda ne zna ni profesor, vidjet cemo sve u utorak..


[Vrh]
nike
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2010. (13:05:01)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 20:51 pon, 14. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li se zna na kraju da li ce bit usmenih za ljude koji imaju prolaz preko kolokvija?
da li se zna na kraju da li ce bit usmenih za ljude koji imaju prolaz preko kolokvija?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunce
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2010. (18:49:03)
Postovi: (3F)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 21:30 pon, 14. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

profesor je rekao da na usmeni idu oni koji imaju 28-37 bodova na kolokviju i oni koji hoce odgovarat za vecu ocijenu.
profesor je rekao da na usmeni idu oni koji imaju 28-37 bodova na kolokviju i oni koji hoce odgovarat za vecu ocijenu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:03 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Treba li se za usmeni kod prof. Širole naučiti cijela skripta sa stranice kolegija? :facepalm:
Treba li se za usmeni kod prof. Širole naučiti cijela skripta sa stranice kolegija? O, kuku meni...


[Vrh]
dine
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2010. (16:06:19)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: dark side of the moon

PostPostano: 20:08 ned, 4. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel moze neko napisat iskustva sa usmenog kako prof pita, koja su najcesca pitanja??
jel moze neko napisat iskustva sa usmenog kako prof pita, koja su najcesca pitanja??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kety
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2007. (19:59:52)
Postovi: (1D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 3

PostPostano: 7:41 pon, 5. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

dine imaš neka pitanja sa usmenog kod profesora Širole pod doživljajima s usmenog
dine imaš neka pitanja sa usmenog kod profesora Širole pod doživljajima s usmenog


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 9:29 pon, 5. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo šta je mene pitao: direktni produkt za dvije grupe, u kakvom su odnosu G1,G2 i G1XG2, teorem o karakterizaciji direktne sume, Prvi teorem o izomorfizmu za prstene iskaz i dokaz.
Evo šta je mene pitao: direktni produkt za dvije grupe, u kakvom su odnosu G1,G2 i G1XG2, teorem o karakterizaciji direktne sume, Prvi teorem o izomorfizmu za prstene iskaz i dokaz.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan