Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Stručni naziv

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Skeli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (19:04:57)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:38 ned, 4. 7. 2010    Naslov: Stručni naziv Citirajte i odgovorite

Postoji kod nas usklađivanje stručnih naziva dipl.ing.mat. s nečim što je već tome ekvivalentno po Bolonji? Ako da, to onda moramo naknadno zatražiti? (jer su nam stare četverogodišnje automatski izdane kao dipl.ing.mat.). Tnx!
Postoji kod nas usklađivanje stručnih naziva dipl.ing.mat. s nečim što je već tome ekvivalentno po Bolonji? Ako da, to onda moramo naknadno zatražiti? (jer su nam stare četverogodišnje automatski izdane kao dipl.ing.mat.). Tnx!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 10:39 ned, 4. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoji. Baci oko na ovaj [url=http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/329375.html]zakon[/url], čl. 14, 15 i 16, te na ovaj [url=http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2009_07_87_2138.html]popis[/url].

Možeš tražiti u referadi da ti izdaju odgovarajuću diplomu magistra struke, ovisno o završenom smjeru. Koja je cijena, ne znam. Negdje u primozgu mi stoji cifra od 300 kn, ali nisam siguran jel to to.
Postoji. Baci oko na ovaj zakon, čl. 14, 15 i 16, te na ovaj popis.

Možeš tražiti u referadi da ti izdaju odgovarajuću diplomu magistra struke, ovisno o završenom smjeru. Koja je cijena, ne znam. Negdje u primozgu mi stoji cifra od 300 kn, ali nisam siguran jel to to.



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 11:11 pet, 9. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam jedno pitanje, ovaj popis http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2009_07_87_2138.html da li je to jos uvijek na snazi ili ima nesto novije?
Zavrsila sam preddiplomski studij matematike, nastavnicki smjer, faks mi je izdao uvjerenje na kojem mi pise da mi je akademski naziv sveučilišna prvostupnica (baccalaurea) matematike, dosla sam s tim u vodnikovu da mi naprave/izdaju radnu knjižicu, gospođa koja tamo radi je gledala u neke papire i rekla mi je da posto sam ja zavrsila nastavnicki smjer da mi je akademski naziv sveucilisna prvostupnice (baccalaurea) EDUKACIJE matematike i da odem na faks da im dam da mi to isprave. Zvala sam faks, tete u referadi, znaju o cemu se radi ali su mi rekle da su one i pravnica gledale na internetu i da bez obzira kaj sam zavrsila nastavnicki smjer da je meni akademski naziv prvostupnica (baccalaurea) matematike. Tko tu sto gleda i sto je ispravno neka mi netko malo razjasni.
Dosadila sam tetama u referadi i nebih ih opet smetala ako su one zaista u pravu,ali ne zelim da mi se dogodi da cijeli dan opet gubim na cekanje u vodnikovoj i ne napravim nista :(
Imam jedno pitanje, ovaj popis http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2009_07_87_2138.html da li je to jos uvijek na snazi ili ima nesto novije?
Zavrsila sam preddiplomski studij matematike, nastavnicki smjer, faks mi je izdao uvjerenje na kojem mi pise da mi je akademski naziv sveučilišna prvostupnica (baccalaurea) matematike, dosla sam s tim u vodnikovu da mi naprave/izdaju radnu knjižicu, gospođa koja tamo radi je gledala u neke papire i rekla mi je da posto sam ja zavrsila nastavnicki smjer da mi je akademski naziv sveucilisna prvostupnice (baccalaurea) EDUKACIJE matematike i da odem na faks da im dam da mi to isprave. Zvala sam faks, tete u referadi, znaju o cemu se radi ali su mi rekle da su one i pravnica gledale na internetu i da bez obzira kaj sam zavrsila nastavnicki smjer da je meni akademski naziv prvostupnica (baccalaurea) matematike. Tko tu sto gleda i sto je ispravno neka mi netko malo razjasni.
Dosadila sam tetama u referadi i nebih ih opet smetala ako su one zaista u pravu,ali ne zelim da mi se dogodi da cijeli dan opet gubim na cekanje u vodnikovoj i ne napravim nista Sad



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan