Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

molba... (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
matka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 03. 2008. (11:07:54)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 8:06 čet, 24. 6. 2010    Naslov: molba... Citirajte i odgovorite

htjela bi upisati neki predmet kao nadopunu znanja, i znam da moram napisati molbu...nego me zanima dal ja onda moram čekati da mi odgovore na tu molbu da se mogu upisati...ako da, dal neko zna koliko se obično čeka na odgovor...
htjela bi upisati neki predmet kao nadopunu znanja, i znam da moram napisati molbu...nego me zanima dal ja onda moram čekati da mi odgovore na tu molbu da se mogu upisati...ako da, dal neko zna koliko se obično čeka na odgovor...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pmfovka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (21:58:15)
Postovi: (60)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 2 - 5

PostPostano: 20:19 uto, 13. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kak ide to s molbom? jel to treba sam predat? kolko se plaća to? jel to sve treba uplatit zajedno ili kako? zbunjena :oops: :lol:
kak ide to s molbom? jel to treba sam predat? kolko se plaća to? jel to sve treba uplatit zajedno ili kako? zbunjena Embarassed Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 21:32 uto, 13. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovako, ako pišete za predmete sa preddiplomskih studija, uzmete molbu iz skriptarnice, uplatite opću uplatnicu na 100kn, koju možete popunit uz asistenciju teta iz referade, te označite na molbi kaj bi upisali, poželjno je ISVU šifru predmeta sa preddiplomskog te naziv, obrazložite zakaj upisujete i sve, sa indexom i plaćenom uplatnicom za molbu i upis te onaj upisni list koji popunite, odnesete iza oglasne u urudžbeni.

Nadam se da sam jasan
ovako, ako pišete za predmete sa preddiplomskih studija, uzmete molbu iz skriptarnice, uplatite opću uplatnicu na 100kn, koju možete popunit uz asistenciju teta iz referade, te označite na molbi kaj bi upisali, poželjno je ISVU šifru predmeta sa preddiplomskog te naziv, obrazložite zakaj upisujete i sve, sa indexom i plaćenom uplatnicom za molbu i upis te onaj upisni list koji popunite, odnesete iza oglasne u urudžbeni.

Nadam se da sam jasan


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pmfovka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (21:58:15)
Postovi: (60)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 2 - 5

PostPostano: 21:56 uto, 13. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala puno,a gdje mogu nać te šifre predmeta? jel to ima na netu?
hvala puno,a gdje mogu nać te šifre predmeta? jel to ima na netu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 22:33 uto, 13. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bilo bi zanimljivo znati ako se molba odbije dali se vraća tih sto kuna ili se ona gube u bespućima fakultetsko-administrativne zbiljnosti.
Bilo bi zanimljivo znati ako se molba odbije dali se vraća tih sto kuna ili se ona gube u bespućima fakultetsko-administrativne zbiljnosti.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 23:49 uto, 13. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

gube se :wink:
gube se Wink



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 7:01 sri, 14. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pmfovka"]hvala puno,a gdje mogu nać te šifre predmeta? jel to ima na netu?[/quote]

imaš tamo na faxu pokraj ulaza u referadu, popis svih predmeta, i dotične ISVU šifre te iste možeš nać tu

http://www.math.hr/lgs.axd?t=16&id=2818

bitno je da nadješ ISVU šifre predmeta na preddiplomskim.
jer ISVU predmeta, recimo, GRAĐA RAČUNALA nije ista za preddiplomski matematike i diplomski Matematike i informatike.

eto :)
pmfovka (napisa):
hvala puno,a gdje mogu nać te šifre predmeta? jel to ima na netu?


imaš tamo na faxu pokraj ulaza u referadu, popis svih predmeta, i dotične ISVU šifre te iste možeš nać tu

http://www.math.hr/lgs.axd?t=16&id=2818

bitno je da nadješ ISVU šifre predmeta na preddiplomskim.
jer ISVU predmeta, recimo, GRAĐA RAČUNALA nije ista za preddiplomski matematike i diplomski Matematike i informatike.

eto Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 8:42 sri, 14. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Insane, ja bila na faxu i teta u referadi mi rekla da se obična molba ne plaća već se plaća samo ona za kvaziparcijalu 200 kn. Eto tako teta rekla, valjda me nije zeznula.
Insane, ja bila na faxu i teta u referadi mi rekla da se obična molba ne plaća već se plaća samo ona za kvaziparcijalu 200 kn. Eto tako teta rekla, valjda me nije zeznula.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 10:47 sri, 14. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crvenkapica"]Insane, ja bila na faxu i teta u referadi mi rekla da se obična molba ne plaća već se plaća samo ona za kvaziparcijalu 200 kn. Eto tako teta rekla, valjda me nije zeznula.[/quote]

a meni je rekla da uplatim 100kn i popunila uplatnicu, i to je čak i plaćeno i predano već u urudžbeni. rekla mi ona teta skroz lijevo kad se uđe.
pa sad ti vidi :D
Crvenkapica (napisa):
Insane, ja bila na faxu i teta u referadi mi rekla da se obična molba ne plaća već se plaća samo ona za kvaziparcijalu 200 kn. Eto tako teta rekla, valjda me nije zeznula.


a meni je rekla da uplatim 100kn i popunila uplatnicu, i to je čak i plaćeno i predano već u urudžbeni. rekla mi ona teta skroz lijevo kad se uđe.
pa sad ti vidi Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Shaidil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2010. (12:44:29)
Postovi: (8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:51 sri, 14. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="insane_raver"]a meni je rekla da uplatim 100kn i popunila uplatnicu, i to je čak i plaćeno i predano već u urudžbeni. rekla mi ona teta skroz lijevo kad se uđe.
pa sad ti vidi :D[/quote]
Aha. :0 Dobro je znati da nisam jedina. Jučer sam predala molbu za paralelan upis studija, u referadi mi naložili da platim 200kn, u urudžbenom sam dobila zbunjene poglede na spomen ikakve uplatnice. :shock: I onda se naivno nadah da to nije običaj na odsjeku...
insane_raver (napisa):
a meni je rekla da uplatim 100kn i popunila uplatnicu, i to je čak i plaćeno i predano već u urudžbeni. rekla mi ona teta skroz lijevo kad se uđe.
pa sad ti vidi Very Happy

Aha. :0 Dobro je znati da nisam jedina. Jučer sam predala molbu za paralelan upis studija, u referadi mi naložili da platim 200kn, u urudžbenom sam dobila zbunjene poglede na spomen ikakve uplatnice. Shocked I onda se naivno nadah da to nije običaj na odsjeku...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tammy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (20:37:10)
Postovi: (197)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5

PostPostano: 15:16 sri, 14. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam bila danas u referadi. Molbe za upis dodatnih izbornih kolegija se ne plaćaju (ako su oni na istoj godini, smjeru itd.).

I da, za te molbe se ne čak odgovor nego se predaju u referadi zajedno sa svime potrebnim za upis.
Ja sam bila danas u referadi. Molbe za upis dodatnih izbornih kolegija se ne plaćaju (ako su oni na istoj godini, smjeru itd.).

I da, za te molbe se ne čak odgovor nego se predaju u referadi zajedno sa svime potrebnim za upis.



_________________
Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 11:54 sub, 17. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

razlika molbi je ako se upisuje predmet sa svog preddiplomskog, tipa sa godine više, takva molba se ne plaća, dok se plaća 100kn ak se upisuje sa drugog preddiplomskog predmet, sa bilo koje godine :)
eto :) tete u referadi pojasnile
razlika molbi je ako se upisuje predmet sa svog preddiplomskog, tipa sa godine više, takva molba se ne plaća, dok se plaća 100kn ak se upisuje sa drugog preddiplomskog predmet, sa bilo koje godine Smile
eto Smile tete u referadi pojasnile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan