Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Preporuka asistenata (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 22:00 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Preporuka asistenata Citirajte i odgovorite

Planiram slusati neke kolegije dodatno (samo ici na predavanja/vjezbe - valjda to mogu bez nekih posebnih molbi, ne?), te kako ima vise asistenata na istom predmetu, zanimaju me utisci (po kvaliteti nastave/objasnjavanja) sljedecih asistenata:

Doko, Bujanovic, Kozic, Manhart, Puljic.

Specificno imam sljedece izbore:

1. Doko ili Bujanovic
2. Bujanovic, Kozic ili Manhart
3. Doko ili Puljic

To su 3 razlicita kolegija, i navedeni asistenti imaju termine koji mi odgovaraju, pa ne znam kod koga da idem jer nemam nikakve informacije o tim asistentima izuzev njihovih prezimena i naziva predmeta na kojem su asistenti.

Molim vas za misljenja sto je prije moguce! Hvala :D
Planiram slusati neke kolegije dodatno (samo ici na predavanja/vjezbe - valjda to mogu bez nekih posebnih molbi, ne?), te kako ima vise asistenata na istom predmetu, zanimaju me utisci (po kvaliteti nastave/objasnjavanja) sljedecih asistenata:

Doko, Bujanovic, Kozic, Manhart, Puljic.

Specificno imam sljedece izbore:

1. Doko ili Bujanovic
2. Bujanovic, Kozic ili Manhart
3. Doko ili Puljic

To su 3 razlicita kolegija, i navedeni asistenti imaju termine koji mi odgovaraju, pa ne znam kod koga da idem jer nemam nikakve informacije o tim asistentima izuzev njihovih prezimena i naziva predmeta na kojem su asistenti.

Molim vas za misljenja sto je prije moguce! Hvala Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:03 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Re: Preporuka asistenata Citirajte i odgovorite

[quote="Crazylamb1"]samo ici na predavanja/vjezbe - valjda to mogu bez nekih posebnih molbi, ne?[/quote]

Ako postoji ikakvo popisivanje ili ispitivanje kroz nastavu (npr. blicevi) ili su kolegiji praktikumski, provjeri s ekipom s kolegija.
Crazylamb1 (napisa):
samo ici na predavanja/vjezbe - valjda to mogu bez nekih posebnih molbi, ne?


Ako postoji ikakvo popisivanje ili ispitivanje kroz nastavu (npr. blicevi) ili su kolegiji praktikumski, provjeri s ekipom s kolegija.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 22:07 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znaci samo pitam doticne profesore/asistente nije li problem da slusam kolegij, i to je to? Hvala na brzom odgovoru :)

Jos samo da mi netko da preporuke koje asistente odabrati za ova 3 kolegija, i super! Mada mi je utjeha sto se nitko od njih ne spominje tamo u prigovorima (koliko vidjeh), tako da valjda nije nijedan/na od njih los/a. :)
Znaci samo pitam doticne profesore/asistente nije li problem da slusam kolegij, i to je to? Hvala na brzom odgovoru Smile

Jos samo da mi netko da preporuke koje asistente odabrati za ova 3 kolegija, i super! Mada mi je utjeha sto se nitko od njih ne spominje tamo u prigovorima (koliko vidjeh), tako da valjda nije nijedan/na od njih los/a. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:14 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crazylamb1"]Znaci samo pitam doticne profesore/asistente nije li problem da slusam kolegij, i to je to? Hvala na brzom odgovoru :)[/quote]

Pa, objasnis situaciju i pitas postoji li ikakav problem (ili, ljepse, mozes li dolaziti kod tog i tog).

Recimo, u praktikumima moze biti problem kapaciteta, kod kolegija koji se ispituju da znas je l' pises (zbog rezultata, iako ti se ocjena ne upisuje), a kod kolegija na kojima se popisuje studente da znas je l' se zapisujes ili ne.

Osim eventualnog problema kapaciteta u praktikumima, mislim da ne bude nikakve frke, ali red nalaze da se pita onoga kome se dolazi.

A rad kolega ipak necu komentirati... Ionako nikome od njih nisam bio na vjezbama. :chuckle:
Crazylamb1 (napisa):
Znaci samo pitam doticne profesore/asistente nije li problem da slusam kolegij, i to je to? Hvala na brzom odgovoru Smile


Pa, objasnis situaciju i pitas postoji li ikakav problem (ili, ljepse, mozes li dolaziti kod tog i tog).

Recimo, u praktikumima moze biti problem kapaciteta, kod kolegija koji se ispituju da znas je l' pises (zbog rezultata, iako ti se ocjena ne upisuje), a kod kolegija na kojima se popisuje studente da znas je l' se zapisujes ili ne.

Osim eventualnog problema kapaciteta u praktikumima, mislim da ne bude nikakve frke, ali red nalaze da se pita onoga kome se dolazi.

A rad kolega ipak necu komentirati... Ionako nikome od njih nisam bio na vjezbama. Chuckle



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 22:15 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ostali navedeni mi nisu držali vježbe, ali Bujanović ti je safe bet. :)
Ostali navedeni mi nisu držali vježbe, ali Bujanović ti je safe bet. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 22:22 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Super :) Hvala! (obojici)

Jos ako je netko slusao kod preostalih cetvero, neka javi utiske i problem potpuno rijesen :D
Super Smile Hvala! (obojici)

Jos ako je netko slusao kod preostalih cetvero, neka javi utiske i problem potpuno rijesen Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 22:30 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

doko i puljic su ti isto ok, ako se ono pod 2. odnosi na spa, uzeo bi manhart, mislim da su na tom kolegiju vise manje svi jednaki, ja sam ga slusao kod kozica i bilo je ok, al mislim da bi kod nje bilo zabavnije :D
doko i puljic su ti isto ok, ako se ono pod 2. odnosi na spa, uzeo bi manhart, mislim da su na tom kolegiju vise manje svi jednaki, ja sam ga slusao kod kozica i bilo je ok, al mislim da bi kod nje bilo zabavnije Very Happy



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 22:37 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je li zabavnije zato sto je "kod [b]nje[/b]" ili zato sto je zabavnija od drugih? Mislim, meni je u cilju da sto bolje savladam kolegij. Ali ako je netko super u tom pogledu i uz to jos zabavan ili nesto tako, to bolje :)

A konkretno, 1. se odnosi na Programiranje 1 (1. god.), 2. je SPA (2. god.) i 3. je Mreze racunala (3. god.). To su koliko vidim svi [i]obavezni[/i] racunarski predmeti koji postoje.
Je li zabavnije zato sto je "kod nje" ili zato sto je zabavnija od drugih? Mislim, meni je u cilju da sto bolje savladam kolegij. Ali ako je netko super u tom pogledu i uz to jos zabavan ili nesto tako, to bolje Smile

A konkretno, 1. se odnosi na Programiranje 1 (1. god.), 2. je SPA (2. god.) i 3. je Mreze racunala (3. god.). To su koliko vidim svi obavezni racunarski predmeti koji postoje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 22:59 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ti bi slusao/la ove kolegije kao neku nadopunu znanja iz racunarski kolegija ili si sada 1. godina pa zelis slusati i ostale ili?
Jer ako nemas nikakve temelje iz programiranja bez da odslusas barem Prog 1 i 2 tesko ces pratiti ovo ostalo dvoje... :neznam:
Ti bi slusao/la ove kolegije kao neku nadopunu znanja iz racunarski kolegija ili si sada 1. godina pa zelis slusati i ostale ili?
Jer ako nemas nikakve temelje iz programiranja bez da odslusas barem Prog 1 i 2 tesko ces pratiti ovo ostalo dvoje... Ja to stvarno ne znam



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 23:04 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

A ma kakva 1. godina... zapravo, da, ali na diplomskim studijima.

Zasto onda da slusam sve te kolegije sa 1.-3. godine? Zato sto mi je zadnje iskustvo sa programiranjem bilo ak. 2003./2004. god. - kolegiji tipa Prog. 1 i Prog. 2 (radili smo razne programe u programskom jeziku Java, malo se bavili stvarima tipa meta-heuristike, efikasnost algoritama, itd. - to je sto se sad sjecam - nakon 7 god.).

Pored toga, iskustva bas i nemam, pa posto ce mi pracenje predavanja na diplomskom studiju zbog toga biti znatno otezano, zelim bar paralelno slusati ova 3 ranija kolegija - igrom slucaja, mogu to uskladiti sa svojim rasporedom.
A ma kakva 1. godina... zapravo, da, ali na diplomskim studijima.

Zasto onda da slusam sve te kolegije sa 1.-3. godine? Zato sto mi je zadnje iskustvo sa programiranjem bilo ak. 2003./2004. god. - kolegiji tipa Prog. 1 i Prog. 2 (radili smo razne programe u programskom jeziku Java, malo se bavili stvarima tipa meta-heuristike, efikasnost algoritama, itd. - to je sto se sad sjecam - nakon 7 god.).

Pored toga, iskustva bas i nemam, pa posto ce mi pracenje predavanja na diplomskom studiju zbog toga biti znatno otezano, zelim bar paralelno slusati ova 3 ranija kolegija - igrom slucaja, mogu to uskladiti sa svojim rasporedom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 23:08 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Aha :)
A onda dobro, ako nisi bas skroz pocetnik i imas volje, snaci ces se vec nekako. :)

Edit: SPA definitivno Bujanovic. :)
Aha Smile
A onda dobro, ako nisi bas skroz pocetnik i imas volje, snaci ces se vec nekako. Smile

Edit: SPA definitivno Bujanovic. Smile



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 23:11 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala.. E sad, jedno kaze SPA kod Manhart, drugo kod Bujanovica. Valjda 2 glasa za Bujanovica nesto govore?
Hvala.. E sad, jedno kaze SPA kod Manhart, drugo kod Bujanovica. Valjda 2 glasa za Bujanovica nesto govore?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 23:14 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam, ja sam imala vjezbe kod Bujanovica i bila sam zadovoljna. Sustavno, pregledno, lijepo objasnjeno... :)
Ne znam, ja sam imala vjezbe kod Bujanovica i bila sam zadovoljna. Sustavno, pregledno, lijepo objasnjeno... Smile



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 6:34 uto, 14. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

pozdrav
moja iskustva sa manhart su jako loša, pa predlažem ti za spa bujanovića, za mreže puljića, a programiranje isto bujanovića, najzahtjevniji je kao asistent ali te i nauči :) ;)
pozdrav
moja iskustva sa manhart su jako loša, pa predlažem ti za spa bujanovića, za mreže puljića, a programiranje isto bujanovića, najzahtjevniji je kao asistent ali te i nauči Smile Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:15 uto, 14. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Martina je na porodiljnom, a Zvone ovaj semestar ne planira trudnocu (koliko mi je poznato), pa je time problem Manhart vs. Bujanovic rijesen :)
Martina je na porodiljnom, a Zvone ovaj semestar ne planira trudnocu (koliko mi je poznato), pa je time problem Manhart vs. Bujanovic rijesen Smile



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
chinchi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2005. (00:15:30)
Postovi: (B2)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 16:40 uto, 14. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

prvo,gdje god mozes,Zvone svakako....na spa to ne bi trebao bit problem,jer nije nastava u praktikumu,niti se pisu kakvi blicevi...ako ne on,onda Doko...to je samo moje misljenje,al eto,kad vec pitas!
prvo,gdje god mozes,Zvone svakako....na spa to ne bi trebao bit problem,jer nije nastava u praktikumu,niti se pisu kakvi blicevi...ako ne on,onda Doko...to je samo moje misljenje,al eto,kad vec pitas!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivo34
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:11:04)
Postovi: (171)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
35 = 43 - 8

PostPostano: 17:24 uto, 14. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma ova tema ti, po mome misljenju, nema smisla... Svako ce ti reci po svom osobnom afinitetu koji mu je asistent bolji. Puno ti je bolje otici na vjezbe kod svih (recimo po jedan sat), pa vidis sam(a). :wink:
Ma ova tema ti, po mome misljenju, nema smisla... Svako ce ti reci po svom osobnom afinitetu koji mu je asistent bolji. Puno ti je bolje otici na vjezbe kod svih (recimo po jedan sat), pa vidis sam(a). Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 19:34 uto, 14. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmm...cini se i meni da je to najbolja opcija, Ivo...

No, danas su bile vjezbe kod asistenta Doko (Mreze racunala), i to mi je djelovalo dobro... jos mogu otici i kod Puljica u pon. pa usporediti. Za SPA mi zapravo jedino 100% odgovara Kozic po rasporedu, a za Prog.1 mi odgovaraju Doko i Bujanovic, pa cu otici i kod Bujanovica da ih mogu usporediti.

S tim da mislim da necu odmah ni krenuti na Prog.1 - ove osnovne stvari me ne interesiraju toliko - vise me zanima onaj dio o C-u. Imam iskustva samo sa Visual Basic-om i Java-om (i malo sa Mathematica-om), pa zelim vidjeti kako ide i C kad ga na skoro svim racunarskim predmetima koriste.
Hmm...cini se i meni da je to najbolja opcija, Ivo...

No, danas su bile vjezbe kod asistenta Doko (Mreze racunala), i to mi je djelovalo dobro... jos mogu otici i kod Puljica u pon. pa usporediti. Za SPA mi zapravo jedino 100% odgovara Kozic po rasporedu, a za Prog.1 mi odgovaraju Doko i Bujanovic, pa cu otici i kod Bujanovica da ih mogu usporediti.

S tim da mislim da necu odmah ni krenuti na Prog.1 - ove osnovne stvari me ne interesiraju toliko - vise me zanima onaj dio o C-u. Imam iskustva samo sa Visual Basic-om i Java-om (i malo sa Mathematica-om), pa zelim vidjeti kako ide i C kad ga na skoro svim racunarskim predmetima koriste.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan