Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Štenci

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> MALI oglasi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 20:15 čet, 23. 9. 2010    Naslov: Štenci Citirajte i odgovorite

Štenci su mješanci bernskog planinskog psa i tornjaka, znači neće biti baš maleni. Više liče na tatu :) koji je bernski planinski. Ostalo je 6 ženki. Cijena samo simbolična, da pokrijem troškove hranjenja, čišćenja od glista i mogućeg cijepljenja.
Trenutno su stari mjesec dana tako da bi bili za preuzeti krajem 10. mjeseca.
Ostale informacije na pm :) .

Stavit ću bolje slike kroz koji dan...
Štenci su mješanci bernskog planinskog psa i tornjaka, znači neće biti baš maleni. Više liče na tatu Smile koji je bernski planinski. Ostalo je 6 ženki. Cijena samo simbolična, da pokrijem troškove hranjenja, čišćenja od glista i mogućeg cijepljenja.
Trenutno su stari mjesec dana tako da bi bili za preuzeti krajem 10. mjeseca.
Ostale informacije na pm Smile .

Stavit ću bolje slike kroz koji dan...





024.jpg
 Description:
slika štenci 2
 Filesize:  383.33 KB
 Viewed:  1543 Time(s)

024.jpg



025.jpg
 Description:
slika štenaca
 Filesize:  332.8 KB
 Viewed:  1047 Time(s)

025.jpg


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shasho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (14:15:40)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 19:08 ned, 26. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad se već prodaje....

prodajem i ja štence samojeda... cijena 1500 kn...
kad se već prodaje....

prodajem i ja štence samojeda... cijena 1500 kn...



_________________
You can fool some people sometimes, but you can't fool all the people all the time.



Picture 117.jpg
 Description:
 Filesize:  83.78 KB
 Viewed:  743 Time(s)

Picture 117.jpg


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 10:26 uto, 28. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

presladak je ovaj bijeli....
presladak je ovaj bijeli....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zhasan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2009. (13:04:50)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
-14 = 1 - 15

PostPostano: 21:58 pon, 4. 10. 2010    Naslov: Pitanje Citirajte i odgovorite

Oprosti interesiraju me ovi štenci bernskog planinskog psa i tornjaka.....dal bi mi mogla dati kontakt broj iskreno sam zainteresiran...hvala unaprijed[/b]
Oprosti interesiraju me ovi štenci bernskog planinskog psa i tornjaka.....dal bi mi mogla dati kontakt broj iskreno sam zainteresiran...hvala unaprijed[/b]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 13:46 uto, 5. 10. 2010    Naslov: Re: Štenci Citirajte i odgovorite

[quote="vedraf"]
Stavit ću bolje slike kroz koji dan...[/quote]

Juuuuuuuuuuuuu, preslatki su!!! Koliki će narasti?
vedraf (napisa):

Stavit ću bolje slike kroz koji dan...


Juuuuuuuuuuuuu, preslatki su!!! Koliki će narasti?



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 15:30 uto, 5. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gle, mužjak je bernski planinski, on ima 60ak kila, nešto manje preko ljeta, više zimi, a ženka je tornjak, ona ima oko 35 kila... Tako da male (budući da su sve preostale ženke) bi mogle imati 40ak kila (mješanci su tako da ne mogu precizno znati), a što se veličine tiče na drugoj slici imaš ova dva velika pa vjerojatno nešto između :lol: .

Inaće,vidi se da će biti bliže bernskom nego tornjaku jer su užasno krupni, imaju preko 5kg sa 6 tjedana te imaju jako široke cape te jake noge (baš kao i bernski kada sam ga kupio).

Stavit ću pojedinačne slike kad ulovim nekoga da mi ih malo pridrži jer kad se rastrče po dvorištu nikako da ih ulovim na miru pa da mi neka dobra slika ispadne....
Gle, mužjak je bernski planinski, on ima 60ak kila, nešto manje preko ljeta, više zimi, a ženka je tornjak, ona ima oko 35 kila... Tako da male (budući da su sve preostale ženke) bi mogle imati 40ak kila (mješanci su tako da ne mogu precizno znati), a što se veličine tiče na drugoj slici imaš ova dva velika pa vjerojatno nešto između Laughing .

Inaće,vidi se da će biti bliže bernskom nego tornjaku jer su užasno krupni, imaju preko 5kg sa 6 tjedana te imaju jako široke cape te jake noge (baš kao i bernski kada sam ga kupio).

Stavit ću pojedinačne slike kad ulovim nekoga da mi ih malo pridrži jer kad se rastrče po dvorištu nikako da ih ulovim na miru pa da mi neka dobra slika ispadne....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 16:51 uto, 5. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Obavezno fotke! :) Pretpostavljam da takvim psima više paše otvoreni prostor nego stan. Što misliš? Pitat ću ekipu ako netko želi preslatkog cucka. :)

Inače, to što mali imaju velike capice i što su jako krupni nema nikakve veze. Mogu biti masivni kad odrastu, a i ne moraju. Moji su roditelji nabavili mačku koja ima oooooogromne šape i svi smo očekivali da će biti u stilu Maine Coon mačke (znam sve o mačkama ;) ), a mačak je ipak ispao relativno malen. Čak je manji od mog mačka. A prije nekoliko godina sam imao psa koji je isto imao ogromne i jako široke šape, a kao odrasli je bio full malen, u stilu omanjeg terijera. To je zeznuto kod mješanaca, nikad ne znaš čiju će liniju povući u veličini.
Obavezno fotke! Smile Pretpostavljam da takvim psima više paše otvoreni prostor nego stan. Što misliš? Pitat ću ekipu ako netko želi preslatkog cucka. Smile

Inače, to što mali imaju velike capice i što su jako krupni nema nikakve veze. Mogu biti masivni kad odrastu, a i ne moraju. Moji su roditelji nabavili mačku koja ima oooooogromne šape i svi smo očekivali da će biti u stilu Maine Coon mačke (znam sve o mačkama Wink ), a mačak je ipak ispao relativno malen. Čak je manji od mog mačka. A prije nekoliko godina sam imao psa koji je isto imao ogromne i jako široke šape, a kao odrasli je bio full malen, u stilu omanjeg terijera. To je zeznuto kod mješanaca, nikad ne znaš čiju će liniju povući u veličini.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 18:24 uto, 5. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sigurno da bi dvorište bilo poželjno za njih, stan bi bio za njih vjerojatno mučenje.

Dobro kažeš, tko zna kakvi će biti na kraju.

Evo, stavit ću još dvije slike od prije dva dana (krenula kiša padati danas kad sam ih krenuo slikati), ako netko želi slat ću mu na pm, da ne zatrpavam forum
Sigurno da bi dvorište bilo poželjno za njih, stan bi bio za njih vjerojatno mučenje.

Dobro kažeš, tko zna kakvi će biti na kraju.

Evo, stavit ću još dvije slike od prije dva dana (krenula kiša padati danas kad sam ih krenuo slikati), ako netko želi slat ću mu na pm, da ne zatrpavam forum





003.jpg
 Description:
 Filesize:  387.23 KB
 Viewed:  665 Time(s)

003.jpg



002.jpg
 Description:
 Filesize:  365.39 KB
 Viewed:  4202 Time(s)

002.jpg


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zhasan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2009. (13:04:50)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
-14 = 1 - 15

PostPostano: 19:12 uto, 5. 10. 2010    Naslov: Re: Štenci Citirajte i odgovorite

[quote="vedraf"]Štenci su mješanci bernskog planinskog psa i tornjaka, znači neće biti baš maleni. Više liče na tatu :) koji je bernski planinski. Ostalo je 6 ženki. Cijena samo simbolična, da pokrijem troškove hranjenja, čišćenja od glista i mogućeg cijepljenja.
Trenutno su stari mjesec dana tako da bi bili za preuzeti krajem 10. mjeseca.
Ostale informacije na pm :) .

Stavit ću bolje slike kroz koji dan...[/quote]
Oprosti interesiraju me ovi štenci bernskog planinskog psa i tornjaka.....dal bi mi mogao dati kontakt broj iskreno sam zainteresiran...hvala unaprijed
vedraf (napisa):
Štenci su mješanci bernskog planinskog psa i tornjaka, znači neće biti baš maleni. Više liče na tatu Smile koji je bernski planinski. Ostalo je 6 ženki. Cijena samo simbolična, da pokrijem troškove hranjenja, čišćenja od glista i mogućeg cijepljenja.
Trenutno su stari mjesec dana tako da bi bili za preuzeti krajem 10. mjeseca.
Ostale informacije na pm Smile .

Stavit ću bolje slike kroz koji dan...

Oprosti interesiraju me ovi štenci bernskog planinskog psa i tornjaka.....dal bi mi mogao dati kontakt broj iskreno sam zainteresiran...hvala unaprijed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 19:41 uto, 5. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Poslao sam ti na privatne poruke broj mobitela. Nisi dobio?
Poslao sam ti na privatne poruke broj mobitela. Nisi dobio?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:03 uto, 5. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vedraf"]Sigurno da bi dvorište bilo poželjno za njih, stan bi bio za njih vjerojatno mučenje. [/quote]

ja imam bernskog planinskog (star 10 mjeseci) i plan je bio da bude u dvorištu...ali on toliko voli biti uz ljude da je samo po noći vani (i kada traži da izađe van zbog nužde). kada je vani (nema nikoga doma, imamo goste i sl.) onda je ljut i redovito uništi neku papuču/tepih ili iščupa biljku ili odgrize neke grane na drvetu
al kada je unutra leži td nas sve može vidjeti i jako je miran kada se lupa/priča (onda valjda kuži da nije sam)
i ljeti je bio unutra jer mu je vani bilo vruće a unutra smo upalili klimu :) bilo nam ga je žao :)
vedraf (napisa):
Sigurno da bi dvorište bilo poželjno za njih, stan bi bio za njih vjerojatno mučenje.


ja imam bernskog planinskog (star 10 mjeseci) i plan je bio da bude u dvorištu...ali on toliko voli biti uz ljude da je samo po noći vani (i kada traži da izađe van zbog nužde). kada je vani (nema nikoga doma, imamo goste i sl.) onda je ljut i redovito uništi neku papuču/tepih ili iščupa biljku ili odgrize neke grane na drvetu
al kada je unutra leži td nas sve može vidjeti i jako je miran kada se lupa/priča (onda valjda kuži da nije sam)
i ljeti je bio unutra jer mu je vani bilo vruće a unutra smo upalili klimu Smile bilo nam ga je žao Smile



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 20:40 uto, 5. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bernski planinski su izrazito druželjubivi i kao što kažeš jako su privrženi svima u obitelji. Moj je isto takav i samo čeka kada može uletiti u kuću i izvaliti se na trosjed ili krevet :). Nikad veću mazu nisam vidio. Moj ima 2 godine, a još uvijek nosi tenisice po dvorištu ko da je štene, užasno ga je smiješno gledati takvoga. :)

Ipak mislim da to nije pas za stan od 50ak kvadrata...
Bernski planinski su izrazito druželjubivi i kao što kažeš jako su privrženi svima u obitelji. Moj je isto takav i samo čeka kada može uletiti u kuću i izvaliti se na trosjed ili krevet Smile. Nikad veću mazu nisam vidio. Moj ima 2 godine, a još uvijek nosi tenisice po dvorištu ko da je štene, užasno ga je smiješno gledati takvoga. Smile

Ipak mislim da to nije pas za stan od 50ak kvadrata...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 12:33 ned, 17. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svi moji štenci su podijeljeni tako da što se mene tiče tema može pod ključ...
Svi moji štenci su podijeljeni tako da što se mene tiče tema može pod ključ...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> MALI oglasi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan