Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Promjena termina kolokvija iz aktuarske matematike (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
the maja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2006. (09:35:27)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:50 čet, 14. 10. 2010    Naslov: Promjena termina kolokvija iz aktuarske matematike Citirajte i odgovorite

Dakle, dogovorili smo se da ce kolokvij umjesto 28.10. biti [u][b]13.11. u 10h. [/b][/u]Eto, nadam se da ste svi vise manje zadovoljni jer je zaista ovo bilo jedino moguce rjesenje. Mi smo predlozili subotu 6.11. no medjutim to ne odgovara, tako da je ovo konacno...Mislim da je u svakom slučaju bolje nego prvobitan termin svima.
Dakle, dogovorili smo se da ce kolokvij umjesto 28.10. biti 13.11. u 10h. Eto, nadam se da ste svi vise manje zadovoljni jer je zaista ovo bilo jedino moguce rjesenje. Mi smo predlozili subotu 6.11. no medjutim to ne odgovara, tako da je ovo konacno...Mislim da je u svakom slučaju bolje nego prvobitan termin svima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
merien
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 08. 2008. (21:13:29)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:00 čet, 14. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da je tesko dogovoriti termin koji svima pase ali zasto subota? Sad je gotovo i ne trazim nikakvu raspravu ali za ubuduce da se ne predlaze vikend za pisanje kolokvija...
Znam da je tesko dogovoriti termin koji svima pase ali zasto subota? Sad je gotovo i ne trazim nikakvu raspravu ali za ubuduce da se ne predlaze vikend za pisanje kolokvija...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
the maja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2006. (09:35:27)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:09 čet, 14. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

to je bilo jedino moguce rijesenje koje je isključivalo mogućnost da pišemo 28.10, da pišemo isti dan kad vec neki drugi izborni ima kolokvij te da nemamo dovoljno veliku prostoriju.profesor je predlozio termin petak, ali nije bilo moguce zbog num.analize/stat.prektikuma.
to je bilo jedino moguce rijesenje koje je isključivalo mogućnost da pišemo 28.10, da pišemo isti dan kad vec neki drugi izborni ima kolokvij te da nemamo dovoljno veliku prostoriju.profesor je predlozio termin petak, ali nije bilo moguce zbog num.analize/stat.prektikuma.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
__fox
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (20:00:38)
Postovi: (35)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 19:39 čet, 14. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

super, meni pase, a i svim mojim kolegama.. hvala kolegici na trudu i profesoru jer nam izisao u susret.. :)))
super, meni pase, a i svim mojim kolegama.. hvala kolegici na trudu i profesoru jer nam izisao u susret.. Smile))


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
the maja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2006. (09:35:27)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:24 čet, 14. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Upravo smo dobili obavijest da je doslo do nekih komplikacija i da mozda ipak nece biti ta subota vec cemo morati traziti drugi termin ili ostaviti stari....evo, meni je zaista zao, al upravo je to javila Azra Tafro. Uglavnom, cim saznamo nesto vise, javit cemo...
Upravo smo dobili obavijest da je doslo do nekih komplikacija i da mozda ipak nece biti ta subota vec cemo morati traziti drugi termin ili ostaviti stari....evo, meni je zaista zao, al upravo je to javila Azra Tafro. Uglavnom, cim saznamo nesto vise, javit cemo...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 20:21 pon, 18. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad bi uspjeli izmolit profesora za termin petak, 12.11. od 18 do 20 h, postoji li netko kome to NE BI ODGOVARALO?
znam da statističari tad imaju kolokvij iz praktikuma, ali to bi se dalo nekako sredit jer su oni voljni pisat oboje u istom danu... nek se javi bilo tko kome ne paše taj termin ili zna nekoga takvog (na fejs tko me zna, ili na pm tko me ne zna :D)
kad bi uspjeli izmolit profesora za termin petak, 12.11. od 18 do 20 h, postoji li netko kome to NE BI ODGOVARALO?
znam da statističari tad imaju kolokvij iz praktikuma, ali to bi se dalo nekako sredit jer su oni voljni pisat oboje u istom danu... nek se javi bilo tko kome ne paše taj termin ili zna nekoga takvog (na fejs tko me zna, ili na pm tko me ne zna Very Happy)



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 21:32 pon, 18. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

A da pišemo isti dan kad Financijska bude imala neki drugi kolokvij? :roll:
A da pišemo isti dan kad Financijska bude imala neki drugi kolokvij? Rolling Eyes



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 22:05 pon, 18. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kako već rekoh na fejsbuku, svi znamo da nama s financijske ovo više treba i da se od vas traži ustupak. nitko nije rekao da smo u istoj poziciji.
kako već rekoh na fejsbuku, svi znamo da nama s financijske ovo više treba i da se od vas traži ustupak. nitko nije rekao da smo u istoj poziciji.



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ivancica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2007. (10:18:25)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:30 uto, 19. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

zasto recimo nebi pisali kolokvij u terminu predavanja (1. tjedan nakon kolokvija)--taj termin sigurno svima odgovara.. a onda mozemo ta predavanja odradit nekad tokom semestra.. :)
zasto recimo nebi pisali kolokvij u terminu predavanja (1. tjedan nakon kolokvija)--taj termin sigurno svima odgovara.. a onda mozemo ta predavanja odradit nekad tokom semestra.. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 0:41 uto, 19. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni ne paše kad je i iz praktikuma kolokvij.
imam 5 predmeta i po tom bi 2 i 2 imala u istom danu. malo mi je dosta ustupaka da bi drugima pasalo pa ja dobim igre isti dan kad i markovljeve. sad bi trebala i praktikum i aktuarsku. rađe onda nek mi je kad i je
meni ne paše kad je i iz praktikuma kolokvij.
imam 5 predmeta i po tom bi 2 i 2 imala u istom danu. malo mi je dosta ustupaka da bi drugima pasalo pa ja dobim igre isti dan kad i markovljeve. sad bi trebala i praktikum i aktuarsku. rađe onda nek mi je kad i je



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ivana*
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2006. (19:28:37)
Postovi: (23)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 12:16 uto, 19. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]zasto recimo nebi pisali kolokvij u terminu predavanja (1. tjedan nakon kolokvija)--taj termin sigurno svima odgovara.. a onda mozemo ta predavanja odradit nekad tokom semestra.. Smile[/quote]

meni paseee ;)
Citat:
zasto recimo nebi pisali kolokvij u terminu predavanja (1. tjedan nakon kolokvija)–taj termin sigurno svima odgovara.. a onda mozemo ta predavanja odradit nekad tokom semestra.. Smile


meni paseee Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ekatarina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (19:22:50)
Postovi: (161)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
30 = 47 - 17

PostPostano: 22:44 uto, 19. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, taj termin je dobar. No je li nam premala 004? Sto je ono profesor govorio kolika nam treba ucionica?
Da, taj termin je dobar. No je li nam premala 004? Sto je ono profesor govorio kolika nam treba ucionica?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 22:52 uto, 19. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da prekinem ovu raspravu, [b]NEMA ODGODE KOLOKVIJA.[/b] Očito nije moguće naći neki termin koji odgovara svima, barem ne u dogledno vrijeme, tako da će se kolokvij pisati u četvrtak 28.10. Možemo vam izaći u susret tako da ga pomaknemo popodne, na 15h, pod uvjetom da to [b]svima [/b]odgovara. Dogovorite se do predavanja u četvrtak, onda ćemo objaviti konačnu obavijest.

Azra Tafro
Da prekinem ovu raspravu, NEMA ODGODE KOLOKVIJA. Očito nije moguće naći neki termin koji odgovara svima, barem ne u dogledno vrijeme, tako da će se kolokvij pisati u četvrtak 28.10. Možemo vam izaći u susret tako da ga pomaknemo popodne, na 15h, pod uvjetom da to svima odgovara. Dogovorite se do predavanja u četvrtak, onda ćemo objaviti konačnu obavijest.

Azra Tafro


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 23:27 uto, 19. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zašto jednostavno ne bi pisali 11.11. četvrtak prvi tjedan. ne treba ni pod nastavom, vidim da smo poslije svi slobodni
Zašto jednostavno ne bi pisali 11.11. četvrtak prvi tjedan. ne treba ni pod nastavom, vidim da smo poslije svi slobodni



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
noa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2007. (22:28:08)
Postovi: (51)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 1

PostPostano: 10:21 sri, 20. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zvuci odlicno.
Bila bu katastrofica ako ostane ovako.
Zvuci odlicno.
Bila bu katastrofica ako ostane ovako.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zeza
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2009. (09:28:31)
Postovi: (16)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 11:15 čet, 4. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ne otvaram novu temu.... Kad mozemo ocekivat rezultate? Ima tko kakve info?
Da ne otvaram novu temu.... Kad mozemo ocekivat rezultate? Ima tko kakve info?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
candica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2007. (19:04:03)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 13:55 čet, 4. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Informacija s profesorove stranice :

''Rezultati kolokvija iz Uvoda u akt. matematiku bit ce objavljeni do 12. studenog u 16 sati na web stranici nastavnika.''
Informacija s profesorove stranice :

''Rezultati kolokvija iz Uvoda u akt. matematiku bit ce objavljeni do 12. studenog u 16 sati na web stranici nastavnika.''



_________________
Krava pleshe
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zeza
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2009. (09:28:31)
Postovi: (16)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 14:20 čet, 4. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala :)
Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan