Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

nadolazeci rokovi i usmeni ispiti

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
score
Gost





PostPostano: 12:58 pet, 14. 5. 2004    Naslov: nadolazeci rokovi i usmeni ispiti Citirajte i odgovorite

Kako se priblizavaju ljetni rokovi, medju studentima koji su (prvi put) na drugoj godini, pocele su kruziti razne (dez)informacije oko usmenih ispita iz MM.
Svjesni toga da cula-rekla-kazala price nikako ne mogu biti mjerilo nicega, lijepo bih molila prof.Caklovica ako moze odgovoriti ili bolje receno, dati odredjene upute kako izgleda usmeni za sve one koji su kolokvirali a i za one koji nisu. :neznam:
1. :?: Kolokviji zamjenjuju jedan usmeni?

Vec je netko dao na tu temu komentar na ovom forumu, da profesor ne cijeni jednako one koji su kolokvirali u odnosu na one koji dodju s pismenog, i to na stetu onih koji su kolokvirali :!: , po cemu je on od nasih dosadasnjih profesora onda jedinstven u tom misljenu. Naime, kolkviji osim sto bi trebali olaksati studentima polaganje ispita, do sad su bili prihvaceni u neku ruku kao dokaz nekog koliko-toliko kontinuiranog rada.
ne trazim da nam ovdje sad iznesete pitat cu tog i tog to i to, da me ne bi krivo shvatili,ali mislim da je Forum dovoljno popularno mjesto na kojem se studente moze uputiti sta u principu ocekivati na usmenom ispitu, i to za opce dobro.
Npr. pitate li i zadatke?

:crazyeyes:

bez obzira kakav vas odgovor bio, unaprijed zahvaljujem
Kako se priblizavaju ljetni rokovi, medju studentima koji su (prvi put) na drugoj godini, pocele su kruziti razne (dez)informacije oko usmenih ispita iz MM.
Svjesni toga da cula-rekla-kazala price nikako ne mogu biti mjerilo nicega, lijepo bih molila prof.Caklovica ako moze odgovoriti ili bolje receno, dati odredjene upute kako izgleda usmeni za sve one koji su kolokvirali a i za one koji nisu. Ja to stvarno ne znam
1. Question Kolokviji zamjenjuju jedan usmeni?

Vec je netko dao na tu temu komentar na ovom forumu, da profesor ne cijeni jednako one koji su kolokvirali u odnosu na one koji dodju s pismenog, i to na stetu onih koji su kolokvirali Exclamation , po cemu je on od nasih dosadasnjih profesora onda jedinstven u tom misljenu. Naime, kolkviji osim sto bi trebali olaksati studentima polaganje ispita, do sad su bili prihvaceni u neku ruku kao dokaz nekog koliko-toliko kontinuiranog rada.
ne trazim da nam ovdje sad iznesete pitat cu tog i tog to i to, da me ne bi krivo shvatili,ali mislim da je Forum dovoljno popularno mjesto na kojem se studente moze uputiti sta u principu ocekivati na usmenom ispitu, i to za opce dobro.
Npr. pitate li i zadatke?

#Crazy

bez obzira kakav vas odgovor bio, unaprijed zahvaljujem


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:20 pet, 14. 5. 2004    Naslov: Re: nadolazeci rokovi i usmeni ispiti Citirajte i odgovorite

ja nisam prof. Caklovic, ali sam s njim o nekim stvarima razgovarala, i ovo sto ovdje pise je JAKO krivo.... (tj jedno je krivo, a drugog ste se uhvatili ko pijan plota da je istina, a sve je jos uvijek samo trac)
nadam se da ce prof. odgovoriti... ako ne stigne, pitat cu ga i taj detalj oko kolokvija.....

[quote="score"]Kako se priblizavaju ljetni rokovi, medju studentima koji su (prvi put) na drugoj godini, pocele su kruziti razne (dez)informacije oko usmenih ispita iz MM. [/quote]

dakle, kad pretpostavite da je nesto DEZinformacija, onda to nemojte u daljnjem razmisljanju shvacati kao informaciju :g:
bar dok se ne dokaze sto je... :g:

[quote="score"]1. :?: Kolokviji zamjenjuju jedan usmeni?[/quote]

?!?!?! USMENI ?!??!
dakle, pretpostavimo da je u pitanju tipfeler... pa je trebalo pisati PISMENI, idemo dalje
kolokvij je oslobadjanje od pismenog
moze ga se iskorisiti na nekom od dva ljetna roka
i vrijedi za JEDAN izlazak na usmeni

ovo je sigurno, i najvjerojatnije nece vrijediti za dva izlaska... i nece vrijediti dulje od ljetnog roka....
oboje ima smisla
drugo, zato jer se profesor uvjerio da mu ljudi koji su dolazili sa kolokvijem najesen nisu imali pojma, i pali su i ionako zavrsili na pismenom i onda dobro spremili
prvo, zato sto tko je izasao na prvom ljetnom roku i uspio pasti MM, nema neke velike sanse da ce to nauciti u tjedan dana.... IMO

[quote="score"]Vec je netko dao na tu temu komentar na ovom forumu, da profesor ne cijeni jednako one koji su kolokvirali u odnosu na one koji dodju s pismenog, i to na stetu onih koji su kolokvirali :!: , po cemu je on od nasih dosadasnjih profesora onda jedinstven u tom misljenu[/quote]

ovo zadnje ne znas jer ga nisi pitala.... samo kao opaska na ono o dezinformacijama....

[quote="score"] Naime, kolkviji osim sto bi trebali olaksati studentima polaganje ispita, do sad su bili prihvaceni u neku ruku kao dokaz nekog koliko-toliko kontinuiranog rada.[/quote]

sto se ovoga tice.... cemu opravdavati nesto, a da se vase izjave temelje iskljucivo na rekla-kazala i ne znate sto prof. misli?

cim se sjetim pitat cu ga, a i reci cu mu da ima poruku na Forumu, pa ako stigne, nek odgovori...
ja nisam prof. Caklovic, ali sam s njim o nekim stvarima razgovarala, i ovo sto ovdje pise je JAKO krivo.... (tj jedno je krivo, a drugog ste se uhvatili ko pijan plota da je istina, a sve je jos uvijek samo trac)
nadam se da ce prof. odgovoriti... ako ne stigne, pitat cu ga i taj detalj oko kolokvija.....

score (napisa):
Kako se priblizavaju ljetni rokovi, medju studentima koji su (prvi put) na drugoj godini, pocele su kruziti razne (dez)informacije oko usmenih ispita iz MM.


dakle, kad pretpostavite da je nesto DEZinformacija, onda to nemojte u daljnjem razmisljanju shvacati kao informaciju Mr. Green
bar dok se ne dokaze sto je... Mr. Green

score (napisa):
1. Question Kolokviji zamjenjuju jedan usmeni?


?!?!?! USMENI ?!??!
dakle, pretpostavimo da je u pitanju tipfeler... pa je trebalo pisati PISMENI, idemo dalje
kolokvij je oslobadjanje od pismenog
moze ga se iskorisiti na nekom od dva ljetna roka
i vrijedi za JEDAN izlazak na usmeni

ovo je sigurno, i najvjerojatnije nece vrijediti za dva izlaska... i nece vrijediti dulje od ljetnog roka....
oboje ima smisla
drugo, zato jer se profesor uvjerio da mu ljudi koji su dolazili sa kolokvijem najesen nisu imali pojma, i pali su i ionako zavrsili na pismenom i onda dobro spremili
prvo, zato sto tko je izasao na prvom ljetnom roku i uspio pasti MM, nema neke velike sanse da ce to nauciti u tjedan dana.... IMO

score (napisa):
Vec je netko dao na tu temu komentar na ovom forumu, da profesor ne cijeni jednako one koji su kolokvirali u odnosu na one koji dodju s pismenog, i to na stetu onih koji su kolokvirali Exclamation , po cemu je on od nasih dosadasnjih profesora onda jedinstven u tom misljenu


ovo zadnje ne znas jer ga nisi pitala.... samo kao opaska na ono o dezinformacijama....

score (napisa):
Naime, kolkviji osim sto bi trebali olaksati studentima polaganje ispita, do sad su bili prihvaceni u neku ruku kao dokaz nekog koliko-toliko kontinuiranog rada.


sto se ovoga tice.... cemu opravdavati nesto, a da se vase izjave temelje iskljucivo na rekla-kazala i ne znate sto prof. misli?

cim se sjetim pitat cu ga, a i reci cu mu da ima poruku na Forumu, pa ako stigne, nek odgovori...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
score
Gost





PostPostano: 12:18 ned, 16. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]

[quote="score"]1. :?: Kolokviji zamjenjuju jedan usmeni?[/quote]

?!?!?! USMENI ?!??!
dakle, pretpostavimo da je u pitanju tipfeler... pa je trebalo pisati PISMENI, idemo dalje
kolokvij je oslobadjanje od pismenog
moze ga se iskorisiti na nekom od dva ljetna roka
i vrijedi za JEDAN izlazak na usmeni
[/quote]

Da, ovo je bio tipfeler, hvala na obrazlozenju za kolokvije.
Za sve ostalo, post je bio vise obracanje profesoru i osim ako tebe nije zaposlio kao svog sluzbenog glasnogovornika, tvoje misljenje o tome jel ja nesto shvacam kao trac ili informaciju, sta i kako sam trebala napisat/mislit/shvatit i sl. me apsolutno ne zanima :evil:
Nikad price koje kolaju faksom ne uzimam zdravo za gotovo, prema tome nisam ni ovu i zato nije na tebi da me ti uvjeravas u nesto jer mislim da je moje pitanje vezano za te kolokvije i usmene bilo sasvim na mjestu.
Nismo svi toliko ukljuceni u faksovska zbivanja i jednostavno je ovo jedan zgodan nacin da svi dobijemo potrebne informacije.
Hvala na tome kaj ces obavijestit profesora
Nesi (napisa):


score (napisa):
1. Question Kolokviji zamjenjuju jedan usmeni?


?!?!?! USMENI ?!??!
dakle, pretpostavimo da je u pitanju tipfeler... pa je trebalo pisati PISMENI, idemo dalje
kolokvij je oslobadjanje od pismenog
moze ga se iskorisiti na nekom od dva ljetna roka
i vrijedi za JEDAN izlazak na usmeni


Da, ovo je bio tipfeler, hvala na obrazlozenju za kolokvije.
Za sve ostalo, post je bio vise obracanje profesoru i osim ako tebe nije zaposlio kao svog sluzbenog glasnogovornika, tvoje misljenje o tome jel ja nesto shvacam kao trac ili informaciju, sta i kako sam trebala napisat/mislit/shvatit i sl. me apsolutno ne zanima Evil or Very Mad
Nikad price koje kolaju faksom ne uzimam zdravo za gotovo, prema tome nisam ni ovu i zato nije na tebi da me ti uvjeravas u nesto jer mislim da je moje pitanje vezano za te kolokvije i usmene bilo sasvim na mjestu.
Nismo svi toliko ukljuceni u faksovska zbivanja i jednostavno je ovo jedan zgodan nacin da svi dobijemo potrebne informacije.
Hvala na tome kaj ces obavijestit profesora


[Vrh]
caklovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2002. (12:08:55)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
= 21 - 14

PostPostano: 19:05 čet, 20. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav svima.

Nesi je dobro odgovorila na pitanje.

[quote="score"]osim ako tebe nije zaposlio kao svog sluzbenog glasnogovornika[/quote]

Evo, sad ju proglašavam. 8)
Pozdrav svima.

Nesi je dobro odgovorila na pitanje.

score (napisa):
osim ako tebe nije zaposlio kao svog sluzbenog glasnogovornika


Evo, sad ju proglašavam. Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
MIšonja
Gost





PostPostano: 22:01 sub, 22. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jedno pitanje za prof. Caklovica,ako moze.
Zanima me kad bi mogao biti usmeni na prvom roku u 6.mj. za studente koji su(ce) kolokvirati. Mislim da je pismeni u cetvrtak pa da li bi onda mogao taj dan biti usmeni za ljude s kolokvija?
Znam da je mozda rano za ovo pitanje,ali ima puno ispita i tesko je sve nekako iskombinirati da se ne poklapaju isti dan dva ispita.
Puno hvala!
Jedno pitanje za prof. Caklovica,ako moze.
Zanima me kad bi mogao biti usmeni na prvom roku u 6.mj. za studente koji su(ce) kolokvirati. Mislim da je pismeni u cetvrtak pa da li bi onda mogao taj dan biti usmeni za ljude s kolokvija?
Znam da je mozda rano za ovo pitanje,ali ima puno ispita i tesko je sve nekako iskombinirati da se ne poklapaju isti dan dva ispita.
Puno hvala!


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:03 sri, 26. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MIšonja"]Jedno pitanje za prof. Caklovica,ako moze. [/quote]

naravno da moze :g:

[quote="MIšonja"]Zanima me kad bi mogao biti usmeni na prvom roku u 6.mj. za studente koji su(ce) kolokvirati. Mislim da je pismeni u cetvrtak pa da li bi onda mogao taj dan biti usmeni za ljude s kolokvija?
Znam da je mozda rano za ovo pitanje,ali ima puno ispita i tesko je sve nekako iskombinirati da se ne poklapaju isti dan dva ispita.
Puno hvala![/quote]

uopce nije rano za pitanje :g:

profesor je rekao da za kolokviste (jer je to bilo pitanje) vrijedi:
kad odlucite odgovarati (u ovim rokovima) dodjite OSOBNO profesoru na dogovor i dogovorite termin usmenog

dakle, Misonja, samo dodji i dogovori termin koji ti pase (i tebi i profesoru)
a ovaj termin mislim da je sasvim ok
MIšonja (napisa):
Jedno pitanje za prof. Caklovica,ako moze.


naravno da moze Mr. Green

MIšonja (napisa):
Zanima me kad bi mogao biti usmeni na prvom roku u 6.mj. za studente koji su(ce) kolokvirati. Mislim da je pismeni u cetvrtak pa da li bi onda mogao taj dan biti usmeni za ljude s kolokvija?
Znam da je mozda rano za ovo pitanje,ali ima puno ispita i tesko je sve nekako iskombinirati da se ne poklapaju isti dan dva ispita.
Puno hvala!


uopce nije rano za pitanje Mr. Green

profesor je rekao da za kolokviste (jer je to bilo pitanje) vrijedi:
kad odlucite odgovarati (u ovim rokovima) dodjite OSOBNO profesoru na dogovor i dogovorite termin usmenog

dakle, Misonja, samo dodji i dogovori termin koji ti pase (i tebi i profesoru)
a ovaj termin mislim da je sasvim ok



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan