Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

danasnji kolokvij (2011.)
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 16:45 pon, 10. 1. 2011    Naslov: danasnji kolokvij (2011.) Citirajte i odgovorite

Sta mislite?

Mene je najvise nazivcirao 3. zad, inf/sup. Ne znam od kud im ideja da stave onakav zadatak, pored gomile zadataka.
Sta mislite?

Mene je najvise nazivcirao 3. zad, inf/sup. Ne znam od kud im ideja da stave onakav zadatak, pored gomile zadataka.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
akolak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 12. 2010. (16:52:59)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 16:58 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se definitivno nisu svidjeli zadaci.
Prvi zadatak niz krene lijepo padat i konvergirat nakon trećeg člana. To je mi pojelo bar 40min vremena dok sam skužio. (nakon 20min sam odusto, pa sam se kasnije vratio i tek sam onda vidio...)

Drugi i četvrti nisu bili preteški, ali treći je bio katastrofa.

Kad se zadaci pogledaju čine se rješivima. I onda se čovjek spetlja na ovakvom zadatku i ne provjeri ostale. Napravi par glupih grešaka u računu i izgubi milijun bodova...
Meni se definitivno nisu svidjeli zadaci.
Prvi zadatak niz krene lijepo padat i konvergirat nakon trećeg člana. To je mi pojelo bar 40min vremena dok sam skužio. (nakon 20min sam odusto, pa sam se kasnije vratio i tek sam onda vidio...)

Drugi i četvrti nisu bili preteški, ali treći je bio katastrofa.

Kad se zadaci pogledaju čine se rješivima. I onda se čovjek spetlja na ovakvom zadatku i ne provjeri ostale. Napravi par glupih grešaka u računu i izgubi milijun bodova...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 17:02 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se 2. i 3. nisu svidjali, 2. pod b) je tm o sendvicu, mislim da smo u biljeznici slican rjesavali, ali ni tamo ne kontam kako smo dosli do rjesenja, superior od silnih zadataka nism uspjela ni ponoviti, a ni u jednom od ispita proslih godina nije bio, tako da mu se nisam ni nadala.

A 3. :S :S :S :S ne vrijedi komentirati...kad sam vidjela faktorijele smracilo mi se
Meni se 2. i 3. nisu svidjali, 2. pod b) je tm o sendvicu, mislim da smo u biljeznici slican rjesavali, ali ni tamo ne kontam kako smo dosli do rjesenja, superior od silnih zadataka nism uspjela ni ponoviti, a ni u jednom od ispita proslih godina nije bio, tako da mu se nisam ni nadala.

A 3. :S :S :S :S ne vrijedi komentirati...kad sam vidjela faktorijele smracilo mi se


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pupi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 12. 2009. (11:03:15)
Postovi: (92)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5

PostPostano: 17:15 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Drugi zadatak je bio teži, ali je bar cijeli bio u trećoj zadaći :D

Šteta šta treći nosi 6 bodova :(
Drugi zadatak je bio teži, ali je bar cijeli bio u trećoj zadaći Very Happy

Šteta šta treći nosi 6 bodova Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
medonja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2009. (17:01:04)
Postovi: (45)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 17:15 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moje misljenje - 1.zadatak koji je trebao biti lagan i ne oduzimati puno vremena su zakomplicirali i dam se kladit da se jako puno ekipe u tomm zadatku zeznulo kao i ja... 2 pod b) relativno oKe, al opet ... :S 3. takodjer ne bih komentirala, mislim od svih zadataka koji postoje na ovome svijetu da je bas taj morao osvanuti u kolokviju stvarno ne znam...a i mi obicni smrtnici trebamo za taj zadatak rjeaiti treba vise puno od 2h hahahahah,a 4. relatuvno oke,mozda jedino onaj pod a) malo komastiji al..... sve u svemu - tesko
Moje misljenje - 1.zadatak koji je trebao biti lagan i ne oduzimati puno vremena su zakomplicirali i dam se kladit da se jako puno ekipe u tomm zadatku zeznulo kao i ja... 2 pod b) relativno oKe, al opet ... :S 3. takodjer ne bih komentirala, mislim od svih zadataka koji postoje na ovome svijetu da je bas taj morao osvanuti u kolokviju stvarno ne znam...a i mi obicni smrtnici trebamo za taj zadatak rjeaiti treba vise puno od 2h hahahahah,a 4. relatuvno oke,mozda jedino onaj pod a) malo komastiji al..... sve u svemu - tesko


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A-tom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2010. (22:18:01)
Postovi: (AB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11

PostPostano: 18:02 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imala sam grupu s gornji cijeli broj (ceiling) s n^3. Mislim da je test bio relativno okej, proslogodisnji mi se cinio laksim. Zeznula sam prvi zadatak jer bedak, uopce nisam provjeravala za ostale clanove.

Kolko ste dobili to s 3n^3 da je sup?
Imala sam grupu s gornji cijeli broj (ceiling) s n^3. Mislim da je test bio relativno okej, proslogodisnji mi se cinio laksim. Zeznula sam prvi zadatak jer bedak, uopce nisam provjeravala za ostale clanove.

Kolko ste dobili to s 3n^3 da je sup?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lepi91
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2010. (15:22:23)
Postovi: (C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 4

PostPostano: 18:37 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni su osobno bili prijasnji laksi...recimo drugi koji se u proslim mogao odma rjesit bez pol beda,sad je tu bio malo puno zakompliciran,mislim ko bi se sjetio kongruencije radit kod superiora( ja nisam :roll: )onda treci nemam kaj komentirat objasnio sam im tekstom kak sam doso do rjesenja pa ak priznaju priznaju ak ne ne...
meni su osobno bili prijasnji laksi...recimo drugi koji se u proslim mogao odma rjesit bez pol beda,sad je tu bio malo puno zakompliciran,mislim ko bi se sjetio kongruencije radit kod superiora( ja nisam Rolling Eyes )onda treci nemam kaj komentirat objasnio sam im tekstom kak sam doso do rjesenja pa ak priznaju priznaju ak ne ne...



_________________
tko rano rani,malo spava
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A-tom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2010. (22:18:01)
Postovi: (AB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11

PostPostano: 18:39 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto bi tocno radio s kongurencijama?

kada 5|n^3?


Edit:

evo ak neko more rjesiti, a da nije intuitivno.
http://www.wolframalpha.com/input/?i=plot+ceiling%283x^3%29%2F5+-+%283x^3%2F5%29%29+
Sto bi tocno radio s kongurencijama?

kada 5|n^3?


Edit:

evo ak neko more rjesiti, a da nije intuitivno.
http://www.wolframalpha.com/input/?i=plot+ceiling%283x^3%29%2F5+-+%283x^3%2F5%29%29+


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
akolak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 12. 2010. (16:52:59)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 18:57 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pupi"]Drugi zadatak je bio teži, ali je bar cijeli bio u trećoj zadaći :D

Šteta šta treći nosi 6 bodova :([/quote]

Koliko ja vidim, naš drugi nije bio u trećoj zadaći.
2b se kolko sam ja vidio nije dao riješit preko sendviča, i svi ljudi koji su mi rekli da su uspjeli, riješili su ga preko cezaro stolza...

Ja sam kreno preko cezaro-stolza, i kad sam bio blizu rješenja, pomislim da se tako ne može, krenem drugačije i napravim očitu grešku -.-
pupi (napisa):
Drugi zadatak je bio teži, ali je bar cijeli bio u trećoj zadaći Very Happy

Šteta šta treći nosi 6 bodova Sad


Koliko ja vidim, naš drugi nije bio u trećoj zadaći.
2b se kolko sam ja vidio nije dao riješit preko sendviča, i svi ljudi koji su mi rekli da su uspjeli, riješili su ga preko cezaro stolza...

Ja sam kreno preko cezaro-stolza, i kad sam bio blizu rješenja, pomislim da se tako ne može, krenem drugačije i napravim očitu grešku -.-


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A-tom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2010. (22:18:01)
Postovi: (AB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11

PostPostano: 19:01 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="akolak"][quote="pupi"]Drugi zadatak je bio teži, ali je bar cijeli bio u trećoj zadaći :D

Šteta šta treći nosi 6 bodova :([/quote]

Koliko ja vidim, naš drugi nije bio u trećoj zadaći.
2b se kolko sam ja vidio nije dao riješit preko sendviča, i svi ljudi koji su mi rekli da su uspjeli, riješili su ga preko cezaro stolza...

Ja sam kreno preko cezaro-stolza, i kad sam bio blizu rješenja, pomislim da se tako ne može, krenem drugačije i napravim očitu grešku -.-[/quote]

ak govorimo o sumi 1/(2x-1) ja sam preko stolzovog i onda se dobije poprilicno jednostavan limes s ln-om
akolak (napisa):
pupi (napisa):
Drugi zadatak je bio teži, ali je bar cijeli bio u trećoj zadaći Very Happy

Šteta šta treći nosi 6 bodova Sad


Koliko ja vidim, naš drugi nije bio u trećoj zadaći.
2b se kolko sam ja vidio nije dao riješit preko sendviča, i svi ljudi koji su mi rekli da su uspjeli, riješili su ga preko cezaro stolza...

Ja sam kreno preko cezaro-stolza, i kad sam bio blizu rješenja, pomislim da se tako ne može, krenem drugačije i napravim očitu grešku -.-


ak govorimo o sumi 1/(2x-1) ja sam preko stolzovog i onda se dobije poprilicno jednostavan limes s ln-om


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pupi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 12. 2009. (11:03:15)
Postovi: (92)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5

PostPostano: 19:08 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="akolak"][quote="pupi"]Drugi zadatak je bio teži, ali je bar cijeli bio u trećoj zadaći :D

Šteta šta treći nosi 6 bodova :([/quote]

Koliko ja vidim, naš drugi nije bio u trećoj zadaći.
2b se kolko sam ja vidio nije dao riješit preko sendviča, i svi ljudi koji su mi rekli da su uspjeli, riješili su ga preko cezaro stolza...

Ja sam kreno preko cezaro-stolza, i kad sam bio blizu rješenja, pomislim da se tako ne može, krenem drugačije i napravim očitu grešku -.-[/quote]

http://web.math.hr/nastava/analiza/files/ma1-zadaca3.pdf

Meni je bio pod a) zadatak sličan 32. b) , umjesto poda bio je strop i radilo se o petinama i mislim da se od stropa oduzimalo, a pod b) je bio identičan 37. pod b) ako me sjećanje ne vara :D
akolak (napisa):
pupi (napisa):
Drugi zadatak je bio teži, ali je bar cijeli bio u trećoj zadaći Very Happy

Šteta šta treći nosi 6 bodova Sad


Koliko ja vidim, naš drugi nije bio u trećoj zadaći.
2b se kolko sam ja vidio nije dao riješit preko sendviča, i svi ljudi koji su mi rekli da su uspjeli, riješili su ga preko cezaro stolza...

Ja sam kreno preko cezaro-stolza, i kad sam bio blizu rješenja, pomislim da se tako ne može, krenem drugačije i napravim očitu grešku -.-


http://web.math.hr/nastava/analiza/files/ma1-zadaca3.pdf

Meni je bio pod a) zadatak sličan 32. b) , umjesto poda bio je strop i radilo se o petinama i mislim da se od stropa oduzimalo, a pod b) je bio identičan 37. pod b) ako me sjećanje ne vara Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
A-tom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2010. (22:18:01)
Postovi: (AB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11

PostPostano: 19:15 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

and the solution is... :D (za strop)
and the solution is... Very Happy (za strop)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bruno^_^
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (20:22:27)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 19:26 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

and the solution is 4/5. :D (ako referiras na zadatak koji je pod ceilingom imao nesto na trecu i tri petine) :)

[quote]Sto bi tocno radio s kongurencijama?

kada 5|n^3? [/quote]

Razmotris 5 slucajeva za MOD 5, i raspises kub po binomnoj formuli, i dobijes 0, 1/5, 2/5, 3/5 i 4/5 (ne u ovom poretku), dakle sup = 0.8.

sto se tice komentara kolokvija, bio je ocekivano tezak (lagan, kako se uzme), premda ovaj faktorijel izgleda tezi nego nasa verzija s korijenom. ja bih osobno stavio neki bolji sup/inf
and the solution is 4/5. Very Happy (ako referiras na zadatak koji je pod ceilingom imao nesto na trecu i tri petine) Smile

Citat:
Sto bi tocno radio s kongurencijama?

kada 5|n^3?


Razmotris 5 slucajeva za MOD 5, i raspises kub po binomnoj formuli, i dobijes 0, 1/5, 2/5, 3/5 i 4/5 (ne u ovom poretku), dakle sup = 0.8.

sto se tice komentara kolokvija, bio je ocekivano tezak (lagan, kako se uzme), premda ovaj faktorijel izgleda tezi nego nasa verzija s korijenom. ja bih osobno stavio neki bolji sup/inf




Zadnja promjena: Bruno^_^; 19:30 pon, 10. 1. 2011; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A-tom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2010. (22:18:01)
Postovi: (AB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11

PostPostano: 19:27 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bruno^_^"]and the solution is 4/5. :D (ako referiras na zadatak koji je pod ceilingom imao nesto na trecu i tri petine) :) u biti samo gledas modulo 5 i rijesio/la si[/quote]

Jej, bravo ja. Dvoumim se izmedu te vrijednosti i "po obicaju" 1. :koluta ocima sama sebi:

A nikaj, sta je tu je.
Bruno^_^ (napisa):
and the solution is 4/5. Very Happy (ako referiras na zadatak koji je pod ceilingom imao nesto na trecu i tri petine) Smile u biti samo gledas modulo 5 i rijesio/la si


Jej, bravo ja. Dvoumim se izmedu te vrijednosti i "po obicaju" 1. :koluta ocima sama sebi:

A nikaj, sta je tu je.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
akolak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 12. 2010. (16:52:59)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 20:14 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pupi"][quote="akolak"][quote="pupi"]Drugi zadatak je bio teži, ali je bar cijeli bio u trećoj zadaći :D

Šteta šta treći nosi 6 bodova :([/quote]

Koliko ja vidim, naš drugi nije bio u trećoj zadaći.
2b se kolko sam ja vidio nije dao riješit preko sendviča, i svi ljudi koji su mi rekli da su uspjeli, riješili su ga preko cezaro stolza...

Ja sam kreno preko cezaro-stolza, i kad sam bio blizu rješenja, pomislim da se tako ne može, krenem drugačije i napravim očitu grešku -.-[/quote]

http://web.math.hr/nastava/analiza/files/ma1-zadaca3.pdf

Meni je bio pod a) zadatak sličan 32. b) , umjesto poda bio je strop i radilo se o petinama i mislim da se od stropa oduzimalo, a pod b) je bio identičan 37. pod b) ako me sjećanje ne vara :D[/quote]

aaaaaaaaa Naš b je bio teži -.-, puno teži.
Dakle ja moram, ali moram pobrat težu grupu.

Naš treći i ovaj drugi b) su bar 3 puta teži.

Svaka čast na balansiranju...
pupi (napisa):
akolak (napisa):
pupi (napisa):
Drugi zadatak je bio teži, ali je bar cijeli bio u trećoj zadaći Very Happy

Šteta šta treći nosi 6 bodova Sad


Koliko ja vidim, naš drugi nije bio u trećoj zadaći.
2b se kolko sam ja vidio nije dao riješit preko sendviča, i svi ljudi koji su mi rekli da su uspjeli, riješili su ga preko cezaro stolza...

Ja sam kreno preko cezaro-stolza, i kad sam bio blizu rješenja, pomislim da se tako ne može, krenem drugačije i napravim očitu grešku -.-


http://web.math.hr/nastava/analiza/files/ma1-zadaca3.pdf

Meni je bio pod a) zadatak sličan 32. b) , umjesto poda bio je strop i radilo se o petinama i mislim da se od stropa oduzimalo, a pod b) je bio identičan 37. pod b) ako me sjećanje ne vara Very Happy


aaaaaaaaa Naš b je bio teži -.-, puno teži.
Dakle ja moram, ali moram pobrat težu grupu.

Naš treći i ovaj drugi b) su bar 3 puta teži.

Svaka čast na balansiranju...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivanaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2010. (22:26:06)
Postovi: (35)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 19 - 6

PostPostano: 21:03 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bez brige akolak, nije ni nas 2.b) skroz nepoznat zadatak. Ak te zanima http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=14661 1. kategorija 2. zadatak.
Bez brige akolak, nije ni nas 2.b) skroz nepoznat zadatak. Ak te zanima http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=14661 1. kategorija 2. zadatak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
akolak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 12. 2010. (16:52:59)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 22:10 pon, 10. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivanaa"]Bez brige akolak, nije ni nas 2.b) skroz nepoznat zadatak. Ak te zanima http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=14661 1. kategorija 2. zadatak.[/quote]

To je to! Bar ću natjecanje bolje napisat jer tamo imam više vremena :D
Ivanaa (napisa):
Bez brige akolak, nije ni nas 2.b) skroz nepoznat zadatak. Ak te zanima http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=14661 1. kategorija 2. zadatak.


To je to! Bar ću natjecanje bolje napisat jer tamo imam više vremena Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mislavz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2009. (21:49:37)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:37 čet, 13. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel će bit objavljen primjerak kolokvija na netu ikad prije rezultata? :)
jel će bit objavljen primjerak kolokvija na netu ikad prije rezultata? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Lepi91
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2010. (15:22:23)
Postovi: (C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 4

PostPostano: 14:46 čet, 13. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

došlo...al ne znam jel se samo meni čini il je 59 nekak mali broj ljudi koji su za sad prošli analizu :roll:
došlo...al ne znam jel se samo meni čini il je 59 nekak mali broj ljudi koji su za sad prošli analizu Rolling Eyes



_________________
tko rano rani,malo spava
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 14:56 čet, 13. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmm pa zar nije da cca 110 ljudi ima vise ili jednako 25 bodova kad se zbroje oba kolokvija, tj. ne znaci li to da su prosli?
Hmm pa zar nije da cca 110 ljudi ima vise ili jednako 25 bodova kad se zbroje oba kolokvija, tj. ne znaci li to da su prosli?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan