Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Teorijska pitanja (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krasiva
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (23:22:49)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 19:12 uto, 11. 1. 2011    Naslov: Teorijska pitanja Citirajte i odgovorite

Postoje li ona eliminacijska pitanja sto su se dijelila na samom pocetku semestra negdje na internetu?
bila bih jako zahvalna kada bi mi netko dao link ili ako mozda ima poskenirano... ja svoja ne mogu naci, pretpostavljam da su greskom reciklirana :(
Postoje li ona eliminacijska pitanja sto su se dijelila na samom pocetku semestra negdje na internetu?
bila bih jako zahvalna kada bi mi netko dao link ili ako mozda ima poskenirano... ja svoja ne mogu naci, pretpostavljam da su greskom reciklirana Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:56 uto, 11. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo cijeli "syllabus" u prilogu. Pitanja su na kraju.
Evo cijeli "syllabus" u prilogu. Pitanja su na kraju.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.



1011em1syllabus.pdf
 Description:

Download
 Filename:  1011em1syllabus.pdf
 Filesize:  64.77 KB
 Downloaded:  4598 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Annemarie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2010. (19:45:56)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 2 - 5

PostPostano: 23:19 uto, 11. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kakva eliminacijska pitanja? Jel to na ovom drugom kolokviju ili? Ja nisam baš upoznata s tim.... :?
Kakva eliminacijska pitanja? Jel to na ovom drugom kolokviju ili? Ja nisam baš upoznata s tim.... Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krasiva
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (23:22:49)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 23:45 uto, 11. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

zahvaljujem profesoru na brzom odgovoru :)

@Annemarie rijec je o pitanjima koja moras znati da bi opce mogla pristupiti usmenom iz elementarne :wink:
zahvaljujem profesoru na brzom odgovoru Smile

@Annemarie rijec je o pitanjima koja moras znati da bi opce mogla pristupiti usmenom iz elementarne Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lepi91
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2010. (15:22:23)
Postovi: (C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 4

PostPostano: 0:00 sri, 12. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

papir koji je profesor podijelio na prvom satu upute kroz semestar bodovi ukupni kak se ocijenjuje i pitanja koja se moraju znat na kraju semestra za 2
papir koji je profesor podijelio na prvom satu upute kroz semestar bodovi ukupni kak se ocijenjuje i pitanja koja se moraju znat na kraju semestra za 2



_________________
tko rano rani,malo spava
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:30 sri, 12. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krasiva"]@Annemarie rijec je o pitanjima koja moras znati da bi opce mogla pristupiti usmenom iz elementarne :wink:[/quote]

Nije bas tako. Uvjet za pristupanje usmenom je 35 bodova na kolokvijima i 5 bodova na kratkim testovima. Kad dodjete na usmeni, prvo pitanje bit ce s popisa (ovisno o odgovoru poslije mozemo pitati i druge stvari). Popis sluzi zato da vam olaksamo pripremu za usmeni, a sebi provjeravanje "minimalnog razumijevanja gradiva". Procitajte syllabus, tamo sve pise.

Inace, nije lose pogledati popis pitanja i prije kolokvija...
krasiva (napisa):
@Annemarie rijec je o pitanjima koja moras znati da bi opce mogla pristupiti usmenom iz elementarne Wink


Nije bas tako. Uvjet za pristupanje usmenom je 35 bodova na kolokvijima i 5 bodova na kratkim testovima. Kad dodjete na usmeni, prvo pitanje bit ce s popisa (ovisno o odgovoru poslije mozemo pitati i druge stvari). Popis sluzi zato da vam olaksamo pripremu za usmeni, a sebi provjeravanje "minimalnog razumijevanja gradiva". Procitajte syllabus, tamo sve pise.

Inace, nije lose pogledati popis pitanja i prije kolokvija...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Annemarie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2010. (19:45:56)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 2 - 5

PostPostano: 12:11 sri, 12. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Aha...znači to je za usmeni? Ok...Ma nisam znala za ta pitanja pa zato pitam...hvala puno.... :)
Aha...znači to je za usmeni? Ok...Ma nisam znala za ta pitanja pa zato pitam...hvala puno.... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Togepi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2010. (14:31:41)
Postovi: (2B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 20:12 sri, 12. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sve mi se čini da ja u bilježnici nemam dokaz za teorem pod brojem 11 (funkcija je bijekcija akko ima inverznu funkciju). Jel mi ga može netko napisati? (pomagajtee)
Sve mi se čini da ja u bilježnici nemam dokaz za teorem pod brojem 11 (funkcija je bijekcija akko ima inverznu funkciju). Jel mi ga može netko napisati? (pomagajtee)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
satja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2010. (10:44:17)
Postovi: (F1)16
Sarma = la pohva - posuda
73 = 78 - 5

PostPostano: 20:29 sri, 12. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Togepi"]Sve mi se čini da ja u bilježnici nemam dokaz za teorem pod brojem 11 (funkcija je bijekcija akko ima inverznu funkciju). Jel mi ga može netko napisati? (pomagajtee)[/quote]

guljaševa skripta iz analize, teorem 1.4. na stranici 18
Togepi (napisa):
Sve mi se čini da ja u bilježnici nemam dokaz za teorem pod brojem 11 (funkcija je bijekcija akko ima inverznu funkciju). Jel mi ga može netko napisati? (pomagajtee)


guljaševa skripta iz analize, teorem 1.4. na stranici 18


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 22:06 sri, 12. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="krasiva"]@Annemarie rijec je o pitanjima koja moras znati da bi opce mogla pristupiti usmenom iz elementarne :wink:[/quote]

Nije bas tako. Uvjet za pristupanje usmenom je 35 bodova na kolokvijima i 5 bodova na kratkim testovima. Kad dodjete na usmeni, prvo pitanje bit ce s popisa (ovisno o odgovoru poslije mozemo pitati i druge stvari). Popis sluzi zato da vam olaksamo pripremu za usmeni, a sebi provjeravanje "minimalnog razumijevanja gradiva". Procitajte syllabus, tamo sve pise.

Inace, nije lose pogledati popis pitanja i prije kolokvija...[/quote]

O bad, samo malo...

znaci samo jedno pitanje s tog papira, a ostalo Bog zna sta mozete pitati?
Ja se ponadala da samo s papira treba uciti... :(
krcko (napisa):
krasiva (napisa):
@Annemarie rijec je o pitanjima koja moras znati da bi opce mogla pristupiti usmenom iz elementarne Wink


Nije bas tako. Uvjet za pristupanje usmenom je 35 bodova na kolokvijima i 5 bodova na kratkim testovima. Kad dodjete na usmeni, prvo pitanje bit ce s popisa (ovisno o odgovoru poslije mozemo pitati i druge stvari). Popis sluzi zato da vam olaksamo pripremu za usmeni, a sebi provjeravanje "minimalnog razumijevanja gradiva". Procitajte syllabus, tamo sve pise.

Inace, nije lose pogledati popis pitanja i prije kolokvija...


O bad, samo malo...

znaci samo jedno pitanje s tog papira, a ostalo Bog zna sta mozete pitati?
Ja se ponadala da samo s papira treba uciti... Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:51 sri, 12. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Osim Boga znaju i studenti koji su dolazili na predavanja. Necemo pitati nista sto nismo tumacili.

Popis sluzi za provjeru "minimalnog razumijevanja gradiva". Prevedeno na hrvatski, necemo rusiti ako znate pitanja na popisu. Ako vas ne rusimo o usmenom ovisi samo ocjena vise / ocjena manje (usmeni nosi 15 bodova).
Osim Boga znaju i studenti koji su dolazili na predavanja. Necemo pitati nista sto nismo tumacili.

Popis sluzi za provjeru "minimalnog razumijevanja gradiva". Prevedeno na hrvatski, necemo rusiti ako znate pitanja na popisu. Ako vas ne rusimo o usmenom ovisi samo ocjena vise / ocjena manje (usmeni nosi 15 bodova).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Lepi91
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2010. (15:22:23)
Postovi: (C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 4

PostPostano: 12:12 čet, 13. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

za usmeni si prodi kroz biljezicu sa predavanja,neovisno kod kojeg profesora, osobno mislim da imas 5,6 glavnih teorema,nauci njihove dokaze i da znas uspostavljat bijekcije medu skupovima,dokazat da N,Q,Z ima jednako mnogo,R ima vise...to je ono kao "teze"...
za usmeni si prodi kroz biljezicu sa predavanja,neovisno kod kojeg profesora, osobno mislim da imas 5,6 glavnih teorema,nauci njihove dokaze i da znas uspostavljat bijekcije medu skupovima,dokazat da N,Q,Z ima jednako mnogo,R ima vise...to je ono kao "teze"...



_________________
tko rano rani,malo spava
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pero.Edin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 12. 2010. (16:48:11)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:53 sub, 15. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad bi trebali počet usmeni? neće valjda prije 24. 1. ??
kad bi trebali počet usmeni? neće valjda prije 24. 1. ??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fikus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2010. (00:00:23)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3
Lokacija: Somewhere around the world

PostPostano: 4:22 sub, 15. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanje:D, recimo na kolokvijima skupim 40 bodova, i na blicevima imam recimo 12, to je 52 jos uvijek, jer ja sad moram ic na usmeni, ili onda nije obavezan?
Pitanje:D, recimo na kolokvijima skupim 40 bodova, i na blicevima imam recimo 12, to je 52 jos uvijek, jer ja sad moram ic na usmeni, ili onda nije obavezan?



_________________
Pokušate li, možda nećete uspjeti, ne pokušate li, sigurno nećete.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:49 sub, 15. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svakako moras doci na zavrsni ispit jer ti moramo upisati ocjenu. Ako si zadovoljan s dvojkom, mozes to reci pa te necemo ispitivati. S druge strane na usmenom mozes zaraditi i trojku.

Pravila ocjenjivanja pisu [url=http://web.math.hr/nastava/komb/ocjenjivanje.html]ovdje[/url].
Svakako moras doci na zavrsni ispit jer ti moramo upisati ocjenu. Ako si zadovoljan s dvojkom, mozes to reci pa te necemo ispitivati. S druge strane na usmenom mozes zaraditi i trojku.

Pravila ocjenjivanja pisu ovdje.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
A-tom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2010. (22:18:01)
Postovi: (AB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11

PostPostano: 11:52 sub, 15. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Svakako moras doci na zavrsni ispit jer ti moramo upisati ocjenu. Ako si zadovoljan s dvojkom, mozes to reci pa te necemo ispitivati. S druge strane na usmenom mozes zaraditi i trojku.

Pravila ocjenjivanja pisu [url=http://web.math.hr/nastava/komb/ocjenjivanje.html]ovdje[/url].[/quote]

Cekajte da vidim jel dobro razumijem? Ako skupimo preko 50 bodova s kolokvija i blica (tu se racuna blic?), ne trebamo na usmeni ako smo zadovoljni dvojkom?

Kada su rezultati pismenog?
krcko (napisa):
Svakako moras doci na zavrsni ispit jer ti moramo upisati ocjenu. Ako si zadovoljan s dvojkom, mozes to reci pa te necemo ispitivati. S druge strane na usmenom mozes zaraditi i trojku.

Pravila ocjenjivanja pisu ovdje.


Cekajte da vidim jel dobro razumijem? Ako skupimo preko 50 bodova s kolokvija i blica (tu se racuna blic?), ne trebamo na usmeni ako smo zadovoljni dvojkom?

Kada su rezultati pismenog?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Borgcube
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (21:14:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 27 - 3
Lokacija: Tu i tamo.

PostPostano: 14:06 sub, 15. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Svakako moras doci na zavrsni ispit jer ti moramo upisati ocjenu. Ako si zadovoljan s dvojkom, mozes to reci pa te necemo ispitivati. S druge strane na usmenom mozes zaraditi i trojku.

Pravila ocjenjivanja pisu [url=http://web.math.hr/nastava/komb/ocjenjivanje.html]ovdje[/url].[/quote]

Početkom godine je rečeno da je, za razliku od prošlih godina, uvjet za dvojku i prolaz na usmenom ispitu, zar se nešto umeđuvremenu promjenilo? :?
krcko (napisa):
Svakako moras doci na zavrsni ispit jer ti moramo upisati ocjenu. Ako si zadovoljan s dvojkom, mozes to reci pa te necemo ispitivati. S druge strane na usmenom mozes zaraditi i trojku.

Pravila ocjenjivanja pisu ovdje.


Početkom godine je rečeno da je, za razliku od prošlih godina, uvjet za dvojku i prolaz na usmenom ispitu, zar se nešto umeđuvremenu promjenilo? Confused



_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:25 sub, 15. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sorry, krivi kolegij - vidjeli ste da je link na Diskretnu matematiku. [url=http://web.math.hr/nastava/em/]Ovo[/url] su pravila za Elementarnu matematiku 1 (kliknite na EM1->O kolegiju). Imate ih pri vrhu topica u syllabusu zajedno s kvalifikacijskim pitanjima.

Da, svi morate na usmeni.
Sorry, krivi kolegij - vidjeli ste da je link na Diskretnu matematiku. Ovo su pravila za Elementarnu matematiku 1 (kliknite na EM1→O kolegiju). Imate ih pri vrhu topica u syllabusu zajedno s kvalifikacijskim pitanjima.

Da, svi morate na usmeni.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
sstudentica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2010. (13:18:02)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:34 sub, 15. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kada će krenuti usmeni otprilike?
a kada će krenuti usmeni otprilike?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lepi91
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2010. (15:22:23)
Postovi: (C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 4

PostPostano: 18:41 sub, 15. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

i kad bi se isto mogli saznat rezultati? neznam jel se sta reklo pa ja mozda nisam cuo?
i kad bi se isto mogli saznat rezultati? neznam jel se sta reklo pa ja mozda nisam cuo?



_________________
tko rano rani,malo spava
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 1 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan