Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rok za upis u ljetni semestar (studij)
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Buba 2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 05. 2010. (09:44:05)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 17:19 pon, 17. 1. 2011    Naslov: Rok za upis u ljetni semestar Citirajte i odgovorite

Koji je datum ?
Koji je datum ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:44 pon, 17. 1. 2011    Naslov: Re: Rok za upis u ljetni semestar Citirajte i odgovorite

[quote="Buba 2"]Koji je datum ?[/quote]

pogledaj tu: http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=16113
Buba 2 (napisa):
Koji je datum ?


pogledaj tu: http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=16113



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
pineapple
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2011. (02:06:19)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 2:16 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

mene zanima da li je moguce upisati ljetni semestar sa samo polozenim programiranjem i elementarnom matematikom? na prvoj godini studiranja. ne mogu nigdje to naci.
mene zanima da li je moguce upisati ljetni semestar sa samo polozenim programiranjem i elementarnom matematikom? na prvoj godini studiranja. ne mogu nigdje to naci.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 2:24 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pineapple"]mene zanima da li je moguce upisati ljetni semestar sa samo polozenim programiranjem i elementarnom matematikom? na prvoj godini studiranja. ne mogu nigdje to naci.[/quote]

Upišeš ono za što imaš položene prethodnike (Prog 2 i EM2, eventualno nešto s viših godina)...
pineapple (napisa):
mene zanima da li je moguce upisati ljetni semestar sa samo polozenim programiranjem i elementarnom matematikom? na prvoj godini studiranja. ne mogu nigdje to naci.


Upišeš ono za što imaš položene prethodnike (Prog 2 i EM2, eventualno nešto s viših godina)...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 10:54 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pineapple"]mene zanima da li je moguce upisati ljetni semestar sa samo polozenim programiranjem i elementarnom matematikom? na prvoj godini studiranja. ne mogu nigdje to naci.[/quote]

Kao što je Atomised rekao, s prve godine možeš upisati Prog 2 i EM 2. Na drugoj još imaš recimo Bioinformatiku*, to ti je izborni i ako nemaš neki drugi modul koji te turbojako zanima, preporučam da upišeš ovo jer je to prilično lagan predmet čak i za neku solidnu ocjenu, a kamoli ne za prolaz. :) To je sve što možeš upisati s Prog i EM. A kod nas dakle ne upisuješ godine ili semestre, nego predmete za koje imaš položene uvjete (prethodnike). Listu prethodnika možeš pronaći [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=2671]ovdje[/url].


[size=10]*nisam sigurna hoće li ti to dati preko studomata, znam da smo mi prije 2 godine imali problema oko toga jer u prvom semestru nismo bili slušali Matematičko modeliranje u biologiji, ali budući da je uvjet za Bioinf samo EM1, dozvolili su nam da upišemo putem molbe[/size]
pineapple (napisa):
mene zanima da li je moguce upisati ljetni semestar sa samo polozenim programiranjem i elementarnom matematikom? na prvoj godini studiranja. ne mogu nigdje to naci.


Kao što je Atomised rekao, s prve godine možeš upisati Prog 2 i EM 2. Na drugoj još imaš recimo Bioinformatiku*, to ti je izborni i ako nemaš neki drugi modul koji te turbojako zanima, preporučam da upišeš ovo jer je to prilično lagan predmet čak i za neku solidnu ocjenu, a kamoli ne za prolaz. Smile To je sve što možeš upisati s Prog i EM. A kod nas dakle ne upisuješ godine ili semestre, nego predmete za koje imaš položene uvjete (prethodnike). Listu prethodnika možeš pronaći ovdje.


*nisam sigurna hoće li ti to dati preko studomata, znam da smo mi prije 2 godine imali problema oko toga jer u prvom semestru nismo bili slušali Matematičko modeliranje u biologiji, ali budući da je uvjet za Bioinf samo EM1, dozvolili su nam da upišemo putem molbe



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
michelangelo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 06. 2009. (22:59:23)
Postovi: (69)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 11 - 1

PostPostano: 11:36 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

*nisam sigurna hoće li ti to dati preko studomata, znam da smo mi prije 2 godine imali problema oko toga jer u prvom semestru nismo bili slušali Matematičko modeliranje u biologiji, ali budući da je uvjet za Bioinf samo EM1, dozvolili su nam da upišemo putem molbe[/latex]


nema problema s upisom... prošle god sve teklo normalno
*nisam sigurna hoće li ti to dati preko studomata, znam da smo mi prije 2 godine imali problema oko toga jer u prvom semestru nismo bili slušali Matematičko modeliranje u biologiji, ali budući da je uvjet za Bioinf samo EM1, dozvolili su nam da upišemo putem molbe[/latex]


nema problema s upisom... prošle god sve teklo normalno


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sstudentica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2010. (13:18:02)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 13:12 ned, 30. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako u prvom semestru položim samo elementarnu i linearnu,u drugom semestru onda imam samo elementarnu 2 i linearnu 2 ili mogu još neke predmete s druge godine?? kak to ide,da li može netko objasniti?? hvala
ako u prvom semestru položim samo elementarnu i linearnu,u drugom semestru onda imam samo elementarnu 2 i linearnu 2 ili mogu još neke predmete s druge godine?? kak to ide,da li može netko objasniti?? hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivica13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (14:01:02)
Postovi: (102)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
67 = 75 - 8

PostPostano: 13:17 ned, 30. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, kao što su kolege već odgovorili u prijašnjim postovima - možeš upisati sve one predmete za koje imaš položen kolegij prethodnik. U tvom slučaju možeš upisati samo Bioinformatiku jer je prethodnik za nju samo Elementarna matematika 1.

(Ako ti kojim slučajem ne bude ponuđen taj predmet prilikom upisa preko studomata onda se to riješi "ručno" u referadi.)
Dakle, kao što su kolege već odgovorili u prijašnjim postovima - možeš upisati sve one predmete za koje imaš položen kolegij prethodnik. U tvom slučaju možeš upisati samo Bioinformatiku jer je prethodnik za nju samo Elementarna matematika 1.

(Ako ti kojim slučajem ne bude ponuđen taj predmet prilikom upisa preko studomata onda se to riješi "ručno" u referadi.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:18 ned, 30. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odgovoreno ti je samo dva posta prije tvog.
Odgovoreno ti je samo dva posta prije tvog.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lutalica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (21:44:01)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:29 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam nedoumica...pa..ako moze tko pomoci..
kao sta sam procitala sa polozenom LA1 I EM1 mogu jos upisati i bioinformatiku..
no,planiram se druge godine prebaciti na prof smjer..i ako sam dobro negdje procitala,bioinformatika mi se nece gledati u zamjenu za niti jedan kolegij s nastavnickog smjera,pa mi nije niti potrebno da to upisem ove godine..ili sam krivo shvatila?
i koje bi predmete mogla dr god upisati..i ona s prve god koje nisam slusala ove god i neke predmete s druge ili?
i da...jos jedno pitanje..ako tko zna..ove god nisam placala studij..dr godine bih onda morala placati? koliko? na koji nacin se to placa?
imam nedoumica...pa..ako moze tko pomoci..
kao sta sam procitala sa polozenom LA1 I EM1 mogu jos upisati i bioinformatiku..
no,planiram se druge godine prebaciti na prof smjer..i ako sam dobro negdje procitala,bioinformatika mi se nece gledati u zamjenu za niti jedan kolegij s nastavnickog smjera,pa mi nije niti potrebno da to upisem ove godine..ili sam krivo shvatila?
i koje bi predmete mogla dr god upisati..i ona s prve god koje nisam slusala ove god i neke predmete s druge ili?
i da...jos jedno pitanje..ako tko zna..ove god nisam placala studij..dr godine bih onda morala placati? koliko? na koji nacin se to placa?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
daisy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2009. (22:17:36)
Postovi: (72)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 18:35 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

možeš sociologiju obrazovanja, to nema prethodnika..mislim da nista vise.. ma najbolje ti je pitat u referadi.. il krcka, on nekako to sve zna :) bar sam se ja njemu obratila kad sam se prebacivala s inzinjerskog na profesorski...
možeš sociologiju obrazovanja, to nema prethodnika..mislim da nista vise.. ma najbolje ti je pitat u referadi.. il krcka, on nekako to sve zna Smile bar sam se ja njemu obratila kad sam se prebacivala s inzinjerskog na profesorski...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 19:31 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lutalica"]no,planiram se druge godine prebaciti na prof smjer..i ako sam dobro negdje procitala,bioinformatika mi se nece gledati u zamjenu za niti jedan kolegij s nastavnickog smjera,pa mi nije niti potrebno da to upisem ove godine..ili sam krivo shvatila?[/quote]
Ne moraš upisati bioinformatiku. Jedino, ako upisuješ samo LA2 i EM2, moguće da će ti se Studomat pobuniti oko premalo bodova. No to možeš riješiti u referadi. Dakle ne, [b]ne moraš[/b] upisati bioinformatiku. :)

[quote]i koje bi predmete mogla dr god upisati..i ona s prve god koje nisam slusala ove god i neke predmete s druge ili?[/quote]
Da, bilo koje za koje imaš položene prethodnike, neovisno o tome s koje su godine.

[quote]i da...jos jedno pitanje..ako tko zna..ove god nisam placala studij..dr godine bih onda morala placati? koliko? na koji nacin se to placa?[/quote]
Plaćaš po ECTS bodovima predmeta koje [b]ponovno[/b] upisuješ. Cca 90 kn po bodu.
lutalica (napisa):
no,planiram se druge godine prebaciti na prof smjer..i ako sam dobro negdje procitala,bioinformatika mi se nece gledati u zamjenu za niti jedan kolegij s nastavnickog smjera,pa mi nije niti potrebno da to upisem ove godine..ili sam krivo shvatila?

Ne moraš upisati bioinformatiku. Jedino, ako upisuješ samo LA2 i EM2, moguće da će ti se Studomat pobuniti oko premalo bodova. No to možeš riješiti u referadi. Dakle ne, ne moraš upisati bioinformatiku. Smile

Citat:
i koje bi predmete mogla dr god upisati..i ona s prve god koje nisam slusala ove god i neke predmete s druge ili?

Da, bilo koje za koje imaš položene prethodnike, neovisno o tome s koje su godine.

Citat:
i da...jos jedno pitanje..ako tko zna..ove god nisam placala studij..dr godine bih onda morala placati? koliko? na koji nacin se to placa?

Plaćaš po ECTS bodovima predmeta koje ponovno upisuješ. Cca 90 kn po bodu.



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jirrxj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2009. (17:24:06)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5

PostPostano: 0:04 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lafiel"]
[quote]i da...jos jedno pitanje..ako tko zna..ove god nisam placala studij..dr godine bih onda morala placati? koliko? na koji nacin se to placa?[/quote]
Plaćaš po ECTS bodovima predmeta koje [b]ponovno[/b] upisuješ. Cca 90 kn po bodu.[/quote]

Mislim da oni koji se prebace na drugi smjer plaćaju punu školarinu. Odnosno, ne znam da li baš svi plaćaju punu školarinu, ali meni koja se jesam prebacila je rješenje molbe bilo takvo.
Lafiel (napisa):

Citat:
i da...jos jedno pitanje..ako tko zna..ove god nisam placala studij..dr godine bih onda morala placati? koliko? na koji nacin se to placa?

Plaćaš po ECTS bodovima predmeta koje ponovno upisuješ. Cca 90 kn po bodu.


Mislim da oni koji se prebace na drugi smjer plaćaju punu školarinu. Odnosno, ne znam da li baš svi plaćaju punu školarinu, ali meni koja se jesam prebacila je rješenje molbe bilo takvo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
griotte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 07. 2007. (12:39:00)
Postovi: (19)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 12:00 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Upisni list Citirajte i odgovorite

Je li ima gdje na netu upisni list, da ga isprintam doma?
Je li ima gdje na netu upisni list, da ga isprintam doma?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Debla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2005. (16:54:24)
Postovi: (94)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 20 - 7

PostPostano: 18:06 pon, 7. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

dokad trebaju biti upisane ocjene?
negdje sam čitala da do 18.2. , al se nemrem više sjetit gdje?(možda sam i sanjala :D )
dokad trebaju biti upisane ocjene?
negdje sam čitala da do 18.2. , al se nemrem više sjetit gdje?(možda sam i sanjala Very Happy )



_________________
Jos jedna ovca
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 18:29 pon, 7. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je 17.2. rok za unos ocjena u studomat, vjerojatno si to čitala na izvještajima stud predstavnika, ali nisam sigurna
Mislim da je 17.2. rok za unos ocjena u studomat, vjerojatno si to čitala na izvještajima stud predstavnika, ali nisam sigurna



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Borgcube
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (21:14:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 27 - 3
Lokacija: Tu i tamo.

PostPostano: 18:40 pon, 7. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoji li neka prednost ako upišemo bioinformatiku sada, a ne nagodinu, makar nam ne treba za bodove? Tipa, jel nam znače šta dodatni ECTS bodovi u životu? :D
Postoji li neka prednost ako upišemo bioinformatiku sada, a ne nagodinu, makar nam ne treba za bodove? Tipa, jel nam znače šta dodatni ECTS bodovi u životu? Very Happy



_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 18:45 pon, 7. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne, nikakva prednost, samo predmet više :D
ali možda bolje predmet više sad nego kasnije :P
ne, nikakva prednost, samo predmet više Very Happy
ali možda bolje predmet više sad nego kasnije Razz



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Borgcube
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (21:14:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 27 - 3
Lokacija: Tu i tamo.

PostPostano: 18:57 pon, 7. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Predmet više koji je i tako izborni, što znači da svejedno nagodinu moram upisati nešto drugo, potencijalno teže? Pa.... ok.Razmislit ću :D
Predmet više koji je i tako izborni, što znači da svejedno nagodinu moram upisati nešto drugo, potencijalno teže? Pa.... ok.Razmislit ću Very Happy



_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
marlen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2007. (23:42:26)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 13 - 3
Lokacija: MedVEšČak

PostPostano: 19:07 pon, 7. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

pozdrav ljudi.
imam i ja jedno pitanje, možda 1,5.

objavljeni su termini upisa u ljetni semestar no nigdje ne piše da li se molbe za kvaziparcijalu trebaju platiti 200 kuna koliko smo ih platili za upis u zimski semestar ili se ne plaćaju.

Isto pitanje stoji i za ostale molbe koje se trebaju platiti (zamolba za upis predmeta s drugog preddiplomskog studija).
Naime, u obavijesti vezanoj za upis u ljetni semestar stoji da studenti koji su u molbi za zimski semestar naveli kolegije i za ljetni, trebaju to svakako napomenuti.

Znači li to da sam onda sa 100 plaćenih kuna za zamolbu za zimski semestar mogla riješiti i ljetnii?
Pošto to nisam (a ni neznam tko je jer su nam rekli navesti predmete iz zimskog) trebam li sada ponovno uplatiti 100 kuna za tu vrstu zamolbe?

I onak usput, zamolbe za kvaziparcijalu za ljetni semestar nema, al postavljena je poveznica.

hvala unaprijed na odgovorima.
pozdrav ljudi.
imam i ja jedno pitanje, možda 1,5.

objavljeni su termini upisa u ljetni semestar no nigdje ne piše da li se molbe za kvaziparcijalu trebaju platiti 200 kuna koliko smo ih platili za upis u zimski semestar ili se ne plaćaju.

Isto pitanje stoji i za ostale molbe koje se trebaju platiti (zamolba za upis predmeta s drugog preddiplomskog studija).
Naime, u obavijesti vezanoj za upis u ljetni semestar stoji da studenti koji su u molbi za zimski semestar naveli kolegije i za ljetni, trebaju to svakako napomenuti.

Znači li to da sam onda sa 100 plaćenih kuna za zamolbu za zimski semestar mogla riješiti i ljetnii?
Pošto to nisam (a ni neznam tko je jer su nam rekli navesti predmete iz zimskog) trebam li sada ponovno uplatiti 100 kuna za tu vrstu zamolbe?

I onak usput, zamolbe za kvaziparcijalu za ljetni semestar nema, al postavljena je poveznica.

hvala unaprijed na odgovorima.



_________________
u Meni vLaDa LudiLO
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan