Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Peticija za dodatni rok iz MA1
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
malisa..
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2010. (19:10:54)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:59 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jamislim da ideja o još jednom roku nije loša.... samo kolike su nam mogućnosti da to dobijemo i kako bi se uopće došlo do toga?? ja sam sigurna da imam još jednu priliku da bi prošla jer koliko god vi tvrdili da ako nisam mogla naučiti do sada za 2 da neću ni sada, ja znam da u drugačijim okolnostima na dan mog usmenog ja bi prošla...
jamislim da ideja o još jednom roku nije loša.... samo kolike su nam mogućnosti da to dobijemo i kako bi se uopće došlo do toga?? ja sam sigurna da imam još jednu priliku da bi prošla jer koliko god vi tvrdili da ako nisam mogla naučiti do sada za 2 da neću ni sada, ja znam da u drugačijim okolnostima na dan mog usmenog ja bi prošla...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BozidarPerisic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 08. 2010. (15:16:00)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:01 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

fazh onaj koji upisuje fax u kojem svaka budala moze imati 4 ili 5 je u najboljen slucaju budala.p.s trebao si staviti za ime na forumu cristiano fazh ronaldo...
fazh onaj koji upisuje fax u kojem svaka budala moze imati 4 ili 5 je u najboljen slucaju budala.p.s trebao si staviti za ime na forumu cristiano fazh ronaldo...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fazh
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 09. 11. 2008. (22:51:55)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 6 - 15
Lokacija: Jucer

PostPostano: 21:07 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BozidarPerisic"]fazh onaj koji upisuje fax u kojem svaka budala moze imati 4 ili 5 je u najboljen slucaju budala.p.s trebao si staviti za ime na forumu cristiano fazh ronaldo...[/quote]

Imas super bodove na popravnom iz analize, svaka cast! :lol: :lol: :lol:
BozidarPerisic (napisa):
fazh onaj koji upisuje fax u kojem svaka budala moze imati 4 ili 5 je u najboljen slucaju budala.p.s trebao si staviti za ime na forumu cristiano fazh ronaldo...


Imas super bodove na popravnom iz analize, svaka cast! Laughing Laughing Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tuv0k
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2008. (22:42:03)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 21:08 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BozidarPerisic"]fazh onaj koji upisuje fax u kojem svaka budala moze imati 4 ili 5 je u najboljen slucaju budala.p.s trebao si staviti za ime na forumu cristiano fazh ronaldo...[/quote]
i ti si mogao imati vise od 50% na svakom kolokviju pa nisi ! :twisted:
BozidarPerisic (napisa):
fazh onaj koji upisuje fax u kojem svaka budala moze imati 4 ili 5 je u najboljen slucaju budala.p.s trebao si staviti za ime na forumu cristiano fazh ronaldo...

i ti si mogao imati vise od 50% na svakom kolokviju pa nisi ! Twisted Evil



_________________
Čovjek koji ne mijenja mišljenje voli sebe više nego istinu!
Pomoću logike dokazujemo, ali pomoću intuicije otkrivamo!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vriskica92
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2011. (00:02:33)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:28 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

čudi me što nema više zainteresiranih... btw ja sam za... svaka šansa pa i ona najmanja ipak je šansa :D
čudi me što nema više zainteresiranih... btw ja sam za... svaka šansa pa i ona najmanja ipak je šansa Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Njofra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2011. (19:40:23)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:41 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Baz namjere da ikoga "popljujem" ili podrzim ili ista takvog (taj dio price prepustam studentima), osvrnuo bih se na dvije logicke zackuljice iz prethodna dva posta:

[quote="Njofra"]Ja sam isto pao MA1 i smatram da bi trebao biti omogućen dodatnii rok jer svi ostali faksevi osim nas i FER-a imaju više rokova, mislim da svatko može položiti MA1 samo treba puno učiti...[/quote]

Drugim rijecima, pao si jer nisi puno ucio i sada trazis dodatnu sansu. Nadam se da barem ovo vrijeme koristis za dodatno ucenje, za slucaj da dodatnu sansu [i]actually[/i] dobijete.

puno sam učio, očito ne dovoljno, samo nije problem puno učit kad imaš vremena. nama su stavili usmene za vrijeme kolokvija, kako da učim kvalitetno i za usmeni i za kolokvij i zato mislim da treba još jedan rok
[quote="vsego"]Baz namjere da ikoga "popljujem" ili podrzim ili ista takvog (taj dio price prepustam studentima), osvrnuo bih se na dvije logicke zackuljice iz prethodna dva posta:

Njofra (napisa):
Ja sam isto pao MA1 i smatram da bi trebao biti omogućen dodatnii rok jer svi ostali faksevi osim nas i FER-a imaju više rokova, mislim da svatko može položiti MA1 samo treba puno učiti...


Drugim rijecima, pao si jer nisi puno ucio i sada trazis dodatnu sansu. Nadam se da barem ovo vrijeme koristis za dodatno ucenje, za slucaj da dodatnu sansu actually dobijete.

puno sam učio, očito ne dovoljno, samo nije problem puno učit kad imaš vremena. nama su stavili usmene za vrijeme kolokvija, kako da učim kvalitetno i za usmeni i za kolokvij i zato mislim da treba još jedan rok


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
antemijoc1991
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2010. (14:54:35)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 21:58 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Fazh"]

Imas super bodove na popravnom iz analize, svaka cast! :lol: :lol: :lol:[/quote]

ovo je već bezobrazno ti bi se trebao stidjeti svog ponašanja više nego on svog (ne)znanja iz analize
ne znam zašto napadaš ili pokušavaš poniziti one koji žele novi pokušaj
mislim oni što traže nije ništa nemoguće previše eto palo njima na pamet ili nešto tako (da bi mogli još jedan pokušaj imati), takva je jednostavno situacija na drugim faxevima i normalno je da se bune(i ja bih na njihovom mjestu)
ali s druge strane vjerovatno su to vec prijašnjih godina pokušavali(vjerovatno je situacija bila slična) i očito im nije prošlo
pa sad ako se nije dekan ili tko već na fakultetu odlučuje o tome (koliko po predmetu imaš šansi) nije promjenio ili doživio nekakvo preobraćenje vjerovatno ni njima ovo neće proći
Fazh (napisa):


Imas super bodove na popravnom iz analize, svaka cast! Laughing Laughing Laughing


ovo je već bezobrazno ti bi se trebao stidjeti svog ponašanja više nego on svog (ne)znanja iz analize
ne znam zašto napadaš ili pokušavaš poniziti one koji žele novi pokušaj
mislim oni što traže nije ništa nemoguće previše eto palo njima na pamet ili nešto tako (da bi mogli još jedan pokušaj imati), takva je jednostavno situacija na drugim faxevima i normalno je da se bune(i ja bih na njihovom mjestu)
ali s druge strane vjerovatno su to vec prijašnjih godina pokušavali(vjerovatno je situacija bila slična) i očito im nije prošlo
pa sad ako se nije dekan ili tko već na fakultetu odlučuje o tome (koliko po predmetu imaš šansi) nije promjenio ili doživio nekakvo preobraćenje vjerovatno ni njima ovo neće proći


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tuv0k
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2008. (22:42:03)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 22:06 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Garant ce proci kod prodekana koji prosle godine nije pustio curi koja je imala 5.0 da upise jedan obicni izborni sa vise godine!
Garant ce proci kod prodekana koji prosle godine nije pustio curi koja je imala 5.0 da upise jedan obicni izborni sa vise godine!



_________________
Čovjek koji ne mijenja mišljenje voli sebe više nego istinu!
Pomoću logike dokazujemo, ali pomoću intuicije otkrivamo!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Fazh
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 09. 11. 2008. (22:51:55)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 6 - 15
Lokacija: Jucer

PostPostano: 22:09 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne stidim se. I to pogotovo zato jer je Bozidar rekao gluposti koje ni mentalno retardirana osoba nebi izjavila.

A problem je nastao u tome zato jer ljudi gledaju na fax kao na srednju skolu, i shodno tome ocekuju da moraju imati visoke ocjene, a pogotovo proci, sto je stvarno nerealno. Nije cudo sto se u danasnje vrijeme niti ljudi koji su zavrsili fax nemogu odmah zaposliti - to je zbog toga sto fax zavrsavaju ljudi koji ne posjeduju dovoljno znanja, sto je posljedica preblagog ocjenjivanja i provlacenja svakakvih ljudi na fakultetima i slicno.
Ne stidim se. I to pogotovo zato jer je Bozidar rekao gluposti koje ni mentalno retardirana osoba nebi izjavila.

A problem je nastao u tome zato jer ljudi gledaju na fax kao na srednju skolu, i shodno tome ocekuju da moraju imati visoke ocjene, a pogotovo proci, sto je stvarno nerealno. Nije cudo sto se u danasnje vrijeme niti ljudi koji su zavrsili fax nemogu odmah zaposliti - to je zbog toga sto fax zavrsavaju ljudi koji ne posjeduju dovoljno znanja, sto je posljedica preblagog ocjenjivanja i provlacenja svakakvih ljudi na fakultetima i slicno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vriskica92
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2011. (00:02:33)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:38 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

vo ispada kao da molimo da nas puste.... lijepo je napisano da oni koji misle da mogu proci ako im se pruzi jos jedna prilika... ja se slazem da ako netko nije nista ucio do sada da nece ni sada proci... ali mislim da ima nas kojima bi jos jedna šansa bila dovoljna... nitko ne kaže ako mi dobijemo tu šansu da će nas netko samo tako pustiti...
vo ispada kao da molimo da nas puste.... lijepo je napisano da oni koji misle da mogu proci ako im se pruzi jos jedna prilika... ja se slazem da ako netko nije nista ucio do sada da nece ni sada proci... ali mislim da ima nas kojima bi jos jedna šansa bila dovoljna... nitko ne kaže ako mi dobijemo tu šansu da će nas netko samo tako pustiti...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A-tom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2010. (22:18:01)
Postovi: (AB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11

PostPostano: 22:40 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Fazh"]
Nadam se da shvacate da jer FER jednostavno: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (zbog njihovog sistema ocjenjivanja).

@A-Tom:

Sustav je los zato jer svaka budala moze imat ocjenu 5 ili 4.[/quote]

FER ima Gaussa. Zasto je tebi to LOL? To samo pokzauje uspjesnost generacije i povecava kompetativnost.

Svaka budala 4 ili 5? Onda si i ti budala? Ili super budala ako imas ispod 4. -.-'
Fazh (napisa):

Nadam se da shvacate da jer FER jednostavno: Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing (zbog njihovog sistema ocjenjivanja).

@A-Tom:

Sustav je los zato jer svaka budala moze imat ocjenu 5 ili 4.


FER ima Gaussa. Zasto je tebi to LOL? To samo pokzauje uspjesnost generacije i povecava kompetativnost.

Svaka budala 4 ili 5? Onda si i ti budala? Ili super budala ako imas ispod 4. -.-'


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fazh
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 09. 11. 2008. (22:51:55)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 6 - 15
Lokacija: Jucer

PostPostano: 22:47 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da si naucila ista od matematicke logike, vidjela bis da je tvoja izjava, tj. zakljucak glup. Naime "ako je netko glup onda moze imati 4 ili 5" ne povlaci da: "ako netko ima 4 ili 5 da je glup".

A ovo za FER: Ne povecava nikakvu kompetitivnost, vec dozvoljava da ljudi sa 70% bodova iz predmeta imaju odlicnu ocjenu. Takodjer uspjesnost generacije je smijesan pojam. Zbog gaussa se sljedeca stvar moze dogoditi (tj. dogadja se): recimo da je vecina ljudi koja upise 1. godinu objektivno losa (recimo postoci negdje 30-40% iz svih kolokvija). Tada ce osoba sa 60% ispasti kao najbolja, te imati ocjenu 5. A najbolji medu losima nije nuzno objektivno niti dobar, vec prosjecan i takav bi trebao imati ocjenu 2 ili 3, a ne 5..
Da si naucila ista od matematicke logike, vidjela bis da je tvoja izjava, tj. zakljucak glup. Naime "ako je netko glup onda moze imati 4 ili 5" ne povlaci da: "ako netko ima 4 ili 5 da je glup".

A ovo za FER: Ne povecava nikakvu kompetitivnost, vec dozvoljava da ljudi sa 70% bodova iz predmeta imaju odlicnu ocjenu. Takodjer uspjesnost generacije je smijesan pojam. Zbog gaussa se sljedeca stvar moze dogoditi (tj. dogadja se): recimo da je vecina ljudi koja upise 1. godinu objektivno losa (recimo postoci negdje 30-40% iz svih kolokvija). Tada ce osoba sa 60% ispasti kao najbolja, te imati ocjenu 5. A najbolji medu losima nije nuzno objektivno niti dobar, vec prosjecan i takav bi trebao imati ocjenu 2 ili 3, a ne 5..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BozidarPerisic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 08. 2010. (15:16:00)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:49 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Fazh"]Ne stidim se. I to pogotovo zato jer je Bozidar rekao gluposti koje ni mentalno retardirana osoba nebi izjavila.

A problem je nastao u tome zato jer ljudi gledaju na fax kao na srednju skolu, i shodno tome ocekuju da moraju imati visoke ocjene, a pogotovo proci, sto je stvarno nerealno. Nije cudo sto se u danasnje vrijeme niti ljudi koji su zavrsili fax nemogu odmah zaposliti - to je zbog toga sto fax zavrsavaju ljudi koji ne posjeduju dovoljno znanja, sto je posljedica preblagog ocjenjivanja i provlacenja svakakvih ljudi na fakultetima i slicno.[/quote]
hahahaha vidim da me A-tom preuhitrio\la ali evo jos jednom ti si rekao da svaka budala moze na nasem faxu imati 4 ili 5,sto znaci da u najboljem slucaju(to jest da rasturas i imas sve 5)si budala.To je sve sto sam ja rekao i ovo obrazloženje sam napisao drugima a ne tebi nego drugima(da nebi ko krivo shvatio)jel se iskreno nadam da si nabacio anoniman nick i sad si dosao tu provocirati iz dosade jel ako stvarno se tako ponasas i razmisljas ja ti nemam sta reci nisam obucen za rad sa takvima...
Fazh (napisa):
Ne stidim se. I to pogotovo zato jer je Bozidar rekao gluposti koje ni mentalno retardirana osoba nebi izjavila.

A problem je nastao u tome zato jer ljudi gledaju na fax kao na srednju skolu, i shodno tome ocekuju da moraju imati visoke ocjene, a pogotovo proci, sto je stvarno nerealno. Nije cudo sto se u danasnje vrijeme niti ljudi koji su zavrsili fax nemogu odmah zaposliti - to je zbog toga sto fax zavrsavaju ljudi koji ne posjeduju dovoljno znanja, sto je posljedica preblagog ocjenjivanja i provlacenja svakakvih ljudi na fakultetima i slicno.

hahahaha vidim da me A-tom preuhitrio\la ali evo jos jednom ti si rekao da svaka budala moze na nasem faxu imati 4 ili 5,sto znaci da u najboljem slucaju(to jest da rasturas i imas sve 5)si budala.To je sve sto sam ja rekao i ovo obrazloženje sam napisao drugima a ne tebi nego drugima(da nebi ko krivo shvatio)jel se iskreno nadam da si nabacio anoniman nick i sad si dosao tu provocirati iz dosade jel ako stvarno se tako ponasas i razmisljas ja ti nemam sta reci nisam obucen za rad sa takvima...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fazh
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 09. 11. 2008. (22:51:55)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 6 - 15
Lokacija: Jucer

PostPostano: 22:51 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BozidarPerisic"][quote="Fazh"]Ne stidim se. I to pogotovo zato jer je Bozidar rekao gluposti koje ni mentalno retardirana osoba nebi izjavila.

A problem je nastao u tome zato jer ljudi gledaju na fax kao na srednju skolu, i shodno tome ocekuju da moraju imati visoke ocjene, a pogotovo proci, sto je stvarno nerealno. Nije cudo sto se u danasnje vrijeme niti ljudi koji su zavrsili fax nemogu odmah zaposliti - to je zbog toga sto fax zavrsavaju ljudi koji ne posjeduju dovoljno znanja, sto je posljedica preblagog ocjenjivanja i provlacenja svakakvih ljudi na fakultetima i slicno.[/quote]
hahahaha vidim da me A-tom preuhitrio\la ali evo jos jednom ti si rekao da svaka budala moze na nasem faxu imati 4 ili 5,sto znaci da u najboljem slucaju(to jest da rasturas i imas sve 5)si budala.To je sve sto sam ja rekao i ovo obrazloženje sam napisao drugima a ne tebi nego drugima(da nebi ko krivo shvatio)jel se iskreno nadam da si nabacio anoniman nick i sad si dosao tu provocirati iz dosade jel ako stvarno se tako ponasas i razmisljas ja ti nemam sta reci nisam obucen za rad sa takvima...[/quote]

Nije cudo da si pao kad ti je znanje matematicke logike, i logike opcenito na 0..procitaj post iznad svog, i malo razmisli.
BozidarPerisic (napisa):
Fazh (napisa):
Ne stidim se. I to pogotovo zato jer je Bozidar rekao gluposti koje ni mentalno retardirana osoba nebi izjavila.

A problem je nastao u tome zato jer ljudi gledaju na fax kao na srednju skolu, i shodno tome ocekuju da moraju imati visoke ocjene, a pogotovo proci, sto je stvarno nerealno. Nije cudo sto se u danasnje vrijeme niti ljudi koji su zavrsili fax nemogu odmah zaposliti - to je zbog toga sto fax zavrsavaju ljudi koji ne posjeduju dovoljno znanja, sto je posljedica preblagog ocjenjivanja i provlacenja svakakvih ljudi na fakultetima i slicno.

hahahaha vidim da me A-tom preuhitrio\la ali evo jos jednom ti si rekao da svaka budala moze na nasem faxu imati 4 ili 5,sto znaci da u najboljem slucaju(to jest da rasturas i imas sve 5)si budala.To je sve sto sam ja rekao i ovo obrazloženje sam napisao drugima a ne tebi nego drugima(da nebi ko krivo shvatio)jel se iskreno nadam da si nabacio anoniman nick i sad si dosao tu provocirati iz dosade jel ako stvarno se tako ponasas i razmisljas ja ti nemam sta reci nisam obucen za rad sa takvima...


Nije cudo da si pao kad ti je znanje matematicke logike, i logike opcenito na 0..procitaj post iznad svog, i malo razmisli.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c4rimson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2010. (18:57:26)
Postovi: (3B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:55 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije mi jasna bas ta logika tvoja, da svaka budala moze imati 4 ili 5, a pogotovo se ne slazem s time u vezi ovog predmeta. Ako ijedan profesor trazi razumijevanje gradiva, onda je to prof. Šikić, a da se razumimo, i da misec dana ucis i sve znas napamet, to ne mora znaciti da gradivo i razumis, tako da mi to tvoje zakljucivanje apsolutno nema smisla. Isto tako si proglasio dobar postotak faksa budalama, sta apsolutno smatram da nema smisla, i na poslijetku, odakle ti pravo da tako nesto kazes?
Nije mi jasna bas ta logika tvoja, da svaka budala moze imati 4 ili 5, a pogotovo se ne slazem s time u vezi ovog predmeta. Ako ijedan profesor trazi razumijevanje gradiva, onda je to prof. Šikić, a da se razumimo, i da misec dana ucis i sve znas napamet, to ne mora znaciti da gradivo i razumis, tako da mi to tvoje zakljucivanje apsolutno nema smisla. Isto tako si proglasio dobar postotak faksa budalama, sta apsolutno smatram da nema smisla, i na poslijetku, odakle ti pravo da tako nesto kazes?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:17 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkred]Kolega Fazh je bannan. Dobije li netko veliku potrebu nastaviti svadju i/ili vrijedjati sugovornike, slijedit ce ga u stopu.[/color] :evil:

@tuv0k: Ne siri lazhi. Prosle godine je prodekan za nastavu bio prof. Grubisic, a ove godine je pomocnik za nastavu (titula se promijenila pripajanjem s PMFom) prof. Vukovic.
Kolega Fazh je bannan. Dobije li netko veliku potrebu nastaviti svadju i/ili vrijedjati sugovornike, slijedit ce ga u stopu. Evil or Very Mad

@tuv0k: Ne siri lazhi. Prosle godine je prodekan za nastavu bio prof. Grubisic, a ove godine je pomocnik za nastavu (titula se promijenila pripajanjem s PMFom) prof. Vukovic.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
CROmpir
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2009. (18:27:06)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 23:33 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok salu na stranu, i prepirke... Ja sam za jos jedan rok barem za ove sa popravnog...

Kad bi to predavali da se dogovorimo?
Ok salu na stranu, i prepirke... Ja sam za jos jedan rok barem za ove sa popravnog...

Kad bi to predavali da se dogovorimo?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fikus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2010. (00:00:23)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3
Lokacija: Somewhere around the world

PostPostano: 0:52 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitanje za vsegu, rekao si znaci da ipak nije kasno za nesto pokusat ali da je vremena malo. Pošto smo mi brucosi jos, sto bi mi trebali tocno napravit da se taj prijedlog uopce da na nekakvo razmatranje, dali znas kakva je procedura?
pitanje za vsegu, rekao si znaci da ipak nije kasno za nesto pokusat ali da je vremena malo. Pošto smo mi brucosi jos, sto bi mi trebali tocno napravit da se taj prijedlog uopce da na nekakvo razmatranje, dali znas kakva je procedura?



_________________
Pokušate li, možda nećete uspjeti, ne pokušate li, sigurno nećete.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:32 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne bih se bavio procedurom, jer ona u civiliziranom svijetu vodi do odbijanja ovakvih zahtjeva. Razlog je jednostavan: pravila se znaju i Sveta Procedura kaze da nema dodatne sanse.

Po meni: preko vikenda se dogovorite da se nadjete IRL ("u zivo", za neupucene), svi koji:
1. mislite da ste spremni ili cete biti spremni tijekom iduceg tjedna spremni za odgovaranje,
2. zelite dodatnu sansu.

Dogovorite se kada da odete coporativno nastavniku s kolegija i tamo pristojno zamolite dodatnu sansu, uz jasno naglaseno da ste naucili i [b]da ste spremni - ako treba - [u]sada[/u] odgovarati[/b]. Mali je problem pogoditi termin kad vam je nastavnik na faxu, no mozda mozete uzicati strazara da vam to pogleda (ima raspored u "Macki" -- na zalost, po predavaonicama, a ne po nastavnicima) ili se raspitajte kod kolega kad imaju usmene.

Zicanje dodatne sanse sa stavom "mozda cu uciti ako dobijem sansu" je izuzetno nepopularno medju nastavnicima (probajte to sagledati iz nase perspektive). Znam pouzdano da neki nastavnici na MO blagonaklono gledaju na stav "ja naucio i molim dodatnu sansu", no - naravno - mora biti jasno da nema garancije da cete sansu i dobiti.

Ipak, vjerujem da je jasno da je sansa bitno bolja ako dodjete sa stavom da ste obavili ucenje, a ne da biste sansu "na lijepe oci". A, ako vas i odbije, bar ste savladali gradivo i nagodinu bi vam trebalo biti lakse to ponoviti.

Da se vratim na proceduru: svaka procedura nuzno u nekom trenu podrazumijeva da netko pita nastavnika. Sad razmislite koji bi vam odgovor bio da ste nastavnik i da dobijete nekakav formalni papir od nekog kolege, bez da su studenti prvo popricali direktno s vama...
Ne bih se bavio procedurom, jer ona u civiliziranom svijetu vodi do odbijanja ovakvih zahtjeva. Razlog je jednostavan: pravila se znaju i Sveta Procedura kaze da nema dodatne sanse.

Po meni: preko vikenda se dogovorite da se nadjete IRL ("u zivo", za neupucene), svi koji:
1. mislite da ste spremni ili cete biti spremni tijekom iduceg tjedna spremni za odgovaranje,
2. zelite dodatnu sansu.

Dogovorite se kada da odete coporativno nastavniku s kolegija i tamo pristojno zamolite dodatnu sansu, uz jasno naglaseno da ste naucili i da ste spremni - ako treba - sada odgovarati. Mali je problem pogoditi termin kad vam je nastavnik na faxu, no mozda mozete uzicati strazara da vam to pogleda (ima raspored u "Macki" – na zalost, po predavaonicama, a ne po nastavnicima) ili se raspitajte kod kolega kad imaju usmene.

Zicanje dodatne sanse sa stavom "mozda cu uciti ako dobijem sansu" je izuzetno nepopularno medju nastavnicima (probajte to sagledati iz nase perspektive). Znam pouzdano da neki nastavnici na MO blagonaklono gledaju na stav "ja naucio i molim dodatnu sansu", no - naravno - mora biti jasno da nema garancije da cete sansu i dobiti.

Ipak, vjerujem da je jasno da je sansa bitno bolja ako dodjete sa stavom da ste obavili ucenje, a ne da biste sansu "na lijepe oci". A, ako vas i odbije, bar ste savladali gradivo i nagodinu bi vam trebalo biti lakse to ponoviti.

Da se vratim na proceduru: svaka procedura nuzno u nekom trenu podrazumijeva da netko pita nastavnika. Sad razmislite koji bi vam odgovor bio da ste nastavnik i da dobijete nekakav formalni papir od nekog kolege, bez da su studenti prvo popricali direktno s vama...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
homoviator
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2011. (18:42:32)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 5

PostPostano: 9:21 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo tko je za, sutra u 10h ispred ulaza matematike. Može? Sutra bi sastavili molbu i potpisali se, razmislite što bi molba trebala sadržavati, samo da napomenem ovo je molba a ne peticija, nema osude i slično.
Evo tko je za, sutra u 10h ispred ulaza matematike. Može? Sutra bi sastavili molbu i potpisali se, razmislite što bi molba trebala sadržavati, samo da napomenem ovo je molba a ne peticija, nema osude i slično.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 2 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan