Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Peticija za dodatni rok iz MA1
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mavra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 01. 2011. (16:06:20)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:46 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja se slažem da bi trebalo biti više rokova na našem odsjeku, kao što je i na drugim odsjecima (npr PMF kemija ima 3+1 rok).
Također sam pala analizu, ali na drugom usmenom (imala sam popravni tjedan prije nego što su neki uopće i prvi puta odgovarali, tjedan dana poslije prvog usmenog, u kojih tjedan dana smo imali 2 kolokvija i dan poslije usmeni iz LA1, mjesec dana prije svih rokova sam bila lijena), i slala sam prof. Šikiću mail kao molbu za ponovljeni usmeni i odgovorio mi je da je važno da svi studenti imaju jednake uvjete te da mi stoga ne može dati ponovljeni usmeni.
Međutim, polazeći od tog njegovog odgovora, logično bi bilo ako onda svi studenti predaju molbu, s obzirom da jesu ispunjeni jednaki uvjeti za sve, da će nam prof dati tu šansu, ako se svi javimo.
S druge strane, mislim da je sada realno gledano već kasno to predavati. Prof Šikić sljedeći tjedan više nema usmenih iz MA1 pa je pitanje hoće li uopće biti na faksu. Ali ja osobno mislim da bi se trebalo općenito na PMF-MO uvesti rokove (sada ih baš i nemamo) pa bi se u tu svrhu trebali skupiti studenti i predati molbu. Tu bi se sigurno priključili i neki studenti koji jesu prošli pa bi nas bilo i više.
I ja se slažem da bi trebalo biti više rokova na našem odsjeku, kao što je i na drugim odsjecima (npr PMF kemija ima 3+1 rok).
Također sam pala analizu, ali na drugom usmenom (imala sam popravni tjedan prije nego što su neki uopće i prvi puta odgovarali, tjedan dana poslije prvog usmenog, u kojih tjedan dana smo imali 2 kolokvija i dan poslije usmeni iz LA1, mjesec dana prije svih rokova sam bila lijena), i slala sam prof. Šikiću mail kao molbu za ponovljeni usmeni i odgovorio mi je da je važno da svi studenti imaju jednake uvjete te da mi stoga ne može dati ponovljeni usmeni.
Međutim, polazeći od tog njegovog odgovora, logično bi bilo ako onda svi studenti predaju molbu, s obzirom da jesu ispunjeni jednaki uvjeti za sve, da će nam prof dati tu šansu, ako se svi javimo.
S druge strane, mislim da je sada realno gledano već kasno to predavati. Prof Šikić sljedeći tjedan više nema usmenih iz MA1 pa je pitanje hoće li uopće biti na faksu. Ali ja osobno mislim da bi se trebalo općenito na PMF-MO uvesti rokove (sada ih baš i nemamo) pa bi se u tu svrhu trebali skupiti studenti i predati molbu. Tu bi se sigurno priključili i neki studenti koji jesu prošli pa bi nas bilo i više.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Fikus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2010. (00:00:23)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3
Lokacija: Somewhere around the world

PostPostano: 12:21 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja mislim da je homoviator mislio na ponedeljak u 10 ispred faksa, dođite svi spremi i "naoružani" :D...
ja mislim da je homoviator mislio na ponedeljak u 10 ispred faksa, dođite svi spremi i "naoružani" Very Happy...



_________________
Pokušate li, možda nećete uspjeti, ne pokušate li, sigurno nećete.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
CROmpir
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2009. (18:27:06)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 12:37 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da bas svima ne pase u ponedjeljak u to vrijeme jer traju usmeni iz linearne od 10 do 12... Bar sam ja u 11 znam... No kako da to izvedemo? Postoji li ikakva mogucnost utorak ili je to prekasno? Ili ponedjeljak oko 12? Ili rano ujutro u 9?
Mislim da bas svima ne pase u ponedjeljak u to vrijeme jer traju usmeni iz linearne od 10 do 12... Bar sam ja u 11 znam... No kako da to izvedemo? Postoji li ikakva mogucnost utorak ili je to prekasno? Ili ponedjeljak oko 12? Ili rano ujutro u 9?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
malisa..
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2010. (19:10:54)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 12:41 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

a što s nama koji podržavamo to a nismo u mogućnosti doći do zagreba??
a što s nama koji podržavamo to a nismo u mogućnosti doći do zagreba??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
CROmpir
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2009. (18:27:06)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 12:52 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim ja nezz, morali bi doci u zg cim prije jer upisi u sljedeci semestar traju ako se ne varam do 15 tj, nezz do kad sve ocjene moraju biti unjete u sustav...

A sad ponedjeljak ili utorak je dobra ideja i jedina mogucnost, s tim da u ponedjeljak neki imaju usmeni iz linearne od 9 ili 10. do 12... trebalo bi i to uzeti u obzir...
Mislim ja nezz, morali bi doci u zg cim prije jer upisi u sljedeci semestar traju ako se ne varam do 15 tj, nezz do kad sve ocjene moraju biti unjete u sustav...

A sad ponedjeljak ili utorak je dobra ideja i jedina mogucnost, s tim da u ponedjeljak neki imaju usmeni iz linearne od 9 ili 10. do 12... trebalo bi i to uzeti u obzir...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fikus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2010. (00:00:23)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3
Lokacija: Somewhere around the world

PostPostano: 13:28 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je svejedno... ja mogu i ponedeljak i utorak doc, kako se odluci meni sve odgovara :D
meni je svejedno... ja mogu i ponedeljak i utorak doc, kako se odluci meni sve odgovara Very Happy



_________________
Pokušate li, možda nećete uspjeti, ne pokušate li, sigurno nećete.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
CROmpir
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2009. (18:27:06)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 13:47 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako se mene pita ja sam za utorak, ako ste za... Nadam se da ce nas se skupit dosta jer ako pitamo nece nas nista kostati i znat cemo da smo pokusali... Tko je za utorak u 9 ujutro?

Btw, ja sam kod prof. Guljasa
Ako se mene pita ja sam za utorak, ako ste za... Nadam se da ce nas se skupit dosta jer ako pitamo nece nas nista kostati i znat cemo da smo pokusali... Tko je za utorak u 9 ujutro?

Btw, ja sam kod prof. Guljasa


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
malisa..
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2010. (19:10:54)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 14:16 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam isto za utorak... ipak nisam isla kuci da bi se pojavila i vratila nazad... tako da na mene mozete racunati ako ima jos zainteresiranih naravno... jer nebi bilo bas zgodno da se vratim a da to sve propadne jer nema zainteresiranih...
ja sam isto za utorak... ipak nisam isla kuci da bi se pojavila i vratila nazad... tako da na mene mozete racunati ako ima jos zainteresiranih naravno... jer nebi bilo bas zgodno da se vratim a da to sve propadne jer nema zainteresiranih...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sailor m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (10:46:13)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 14:39 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam takodjer za uto u 9.
iako nisam sigurna dal bih prosla....

i ne razumijem zasto kod linearne(kao sto je vec kolega fikus komentirao) studenti imaju pravo 2x odgovarat nakon popravog kolokvija, a kod analize nemaju. neka kriteriji budu jednaki kod svih predmeta.
ja sam takodjer za uto u 9.
iako nisam sigurna dal bih prosla....

i ne razumijem zasto kod linearne(kao sto je vec kolega fikus komentirao) studenti imaju pravo 2x odgovarat nakon popravog kolokvija, a kod analize nemaju. neka kriteriji budu jednaki kod svih predmeta.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
malisa..
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2010. (19:10:54)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:14 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

a da organizator ovoga stavi svoj mail pa da mu mi posaljemo svoje podatke... pa ako se skupi dovoljno ljudi da se to proslijedi profesorima??
a da organizator ovoga stavi svoj mail pa da mu mi posaljemo svoje podatke... pa ako se skupi dovoljno ljudi da se to proslijedi profesorima??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
travana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 09. 2010. (17:12:41)
Postovi: (16)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:34 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam pala analizu iz drugog usmenog. no mislim da je glavni problem sto su neki imali 2 tjedna izmedju prvog i drugog, a neki tjedan dana, sto je velika razlika, ja da sam imala jos jedan dan bi stigla puno bolje ponoviti.
ali isto tako sumnjam da bi prof sikic dao jos jednu sansu. i ako bi dao morali bi odmah odgovarati, i moguce da bi trazio puno bolje znanje i za 2, nego na ovim redovnim usmenima

[size=9][color=#999999]Added after 14 minutes:[/color][/size]

i da, naravno da bih i ja htjela jos jednu priliku, a ne da gubim cijelu godinu zbog jednog predmeta. samo nisam bas optimisticna u vezi ostvarivanja toga
ja sam pala analizu iz drugog usmenog. no mislim da je glavni problem sto su neki imali 2 tjedna izmedju prvog i drugog, a neki tjedan dana, sto je velika razlika, ja da sam imala jos jedan dan bi stigla puno bolje ponoviti.
ali isto tako sumnjam da bi prof sikic dao jos jednu sansu. i ako bi dao morali bi odmah odgovarati, i moguce da bi trazio puno bolje znanje i za 2, nego na ovim redovnim usmenima

Added after 14 minutes:

i da, naravno da bih i ja htjela jos jednu priliku, a ne da gubim cijelu godinu zbog jednog predmeta. samo nisam bas optimisticna u vezi ostvarivanja toga


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Linadus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2010. (12:57:28)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 3

PostPostano: 15:47 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel je onda utorak u 9?
Jel je onda utorak u 9?




Zadnja promjena: Linadus; 19:46 sri, 11. 1. 2012; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
CROmpir
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2009. (18:27:06)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 16:41 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slazem se za utorak u 9... No mislim da bi bolje bilo kako je vsego sugerirao i otisli do profesora i molili da nas pita... Makar odmah, nauciti do tad ;)

A molba nezz, ima li netko kakve informacije o tome kako treba izgledati i to? I tko je organizator toga?
Slazem se za utorak u 9... No mislim da bi bolje bilo kako je vsego sugerirao i otisli do profesora i molili da nas pita... Makar odmah, nauciti do tad Wink

A molba nezz, ima li netko kakve informacije o tome kako treba izgledati i to? I tko je organizator toga?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fikus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2010. (00:00:23)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3
Lokacija: Somewhere around the world

PostPostano: 16:46 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovoga, ajd ko u ponedeljak bude na faksu neka vidi kad je prof. Šikić na faksu :D, da mi ne dođemo ko ovce tamo a njega nema ni u snovima
ovoga, ajd ko u ponedeljak bude na faksu neka vidi kad je prof. Šikić na faksu Very Happy, da mi ne dođemo ko ovce tamo a njega nema ni u snovima



_________________
Pokušate li, možda nećete uspjeti, ne pokušate li, sigurno nećete.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Linadus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2010. (12:57:28)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 3

PostPostano: 16:58 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm, onda isto netko i za prof.Guljasa...
lose je sto se splitamo na dvije skupine... :roll: možda :D
Hm, onda isto netko i za prof.Guljasa...
lose je sto se splitamo na dvije skupine... Rolling Eyes možda Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ninaaaaaaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 07. 2010. (16:54:36)
Postovi: (C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:11 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam isto pala MA1, na usmenom nakon popravnog.. ako se budu skupljali potpisi budem se potpisala.. pa nek jedan odnese to profesorima.. ali ne slažem se s ovim da idemo ekipno moliti.. to mi je nekak.. ne znam... ko da smo na placu, a ne na faksu..

a i ovo ako dođemo da bi trebali biti spremni odmah odgovarati mi nije ok, ako profesori budu za da dobijemo još jednu šansu, onda to nek bude prava šansa, kao i svi ostali usmeni koji su bili.. najavljeno prije, sa rasporedom i da ima nekog reda... ne bi mi baš bilo drago da se to smatra posebnim kriterijima, ili nečim takvim, kao dobili smo novu šansu, pa moramo bit sretni i pristati na bilo kakvu..

ali to je samo moje mišljenje, svatko se treba ponašati onako kako misli da je ispravno, pa vi koji mislite da su veći izgledi ako hrpa ljudi dođe profesorima, samo dajte :D
ja sam isto pala MA1, na usmenom nakon popravnog.. ako se budu skupljali potpisi budem se potpisala.. pa nek jedan odnese to profesorima.. ali ne slažem se s ovim da idemo ekipno moliti.. to mi je nekak.. ne znam... ko da smo na placu, a ne na faksu..

a i ovo ako dođemo da bi trebali biti spremni odmah odgovarati mi nije ok, ako profesori budu za da dobijemo još jednu šansu, onda to nek bude prava šansa, kao i svi ostali usmeni koji su bili.. najavljeno prije, sa rasporedom i da ima nekog reda... ne bi mi baš bilo drago da se to smatra posebnim kriterijima, ili nečim takvim, kao dobili smo novu šansu, pa moramo bit sretni i pristati na bilo kakvu..

ali to je samo moje mišljenje, svatko se treba ponašati onako kako misli da je ispravno, pa vi koji mislite da su veći izgledi ako hrpa ljudi dođe profesorima, samo dajte Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kobila krsto
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (16:55:08)
Postovi: (6A)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 16 - 18

PostPostano: 20:18 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da dodatnu priliku nećete dobit jer su pravila izričita i mislim da se ne može tek tako odstupati jer je nama sada žao. volio bih kad bi ljudi kao ljudi prošli al ako nisi ozbiljno razmišljao i prihvatio činjenicu da ti se može, teoretski, dogoditi da ti zaredaju 3 'nešto' u tjedan dana od čega je jedan usmeni i 2 pismena - da si se loše pripremio za ispite ( što bi donekle značilo da nisi bio na razini i da možeš pokušati idući put biti pametniji).

iako , mislim da ima dosta faktora sreće i općenito sporednih stvari koje (ne)izravno utječu na pad ili prolaz i to je jedino nepošteno ako čovjek nešto je sposoban i naučiti banalno ga je sada oboriti ako postoji poteškoća u njegovoj interpretaciji istoga.

sve sam prošao a i znam ljude koji nisu 'neki matematičari' al su počeli učiti 2 tjedna prije božića i učili su 4 tjedna dulje od mene al prošli su. zbog tih ljudi vam ja ne bih dao šansu iako sam svjestan da uvijek možeš dobiti baš pitanje koje ne znaš, poznajem i takve ljude, al to onda znači da si imao naučiti samo jedno pitanje za tih tjedan dana :wink:


all in all teško je reći što je objektivno i može se vući na obje strane , sretno vam bilo i valjda se vidimo i idući semestar :P
mislim da dodatnu priliku nećete dobit jer su pravila izričita i mislim da se ne može tek tako odstupati jer je nama sada žao. volio bih kad bi ljudi kao ljudi prošli al ako nisi ozbiljno razmišljao i prihvatio činjenicu da ti se može, teoretski, dogoditi da ti zaredaju 3 'nešto' u tjedan dana od čega je jedan usmeni i 2 pismena - da si se loše pripremio za ispite ( što bi donekle značilo da nisi bio na razini i da možeš pokušati idući put biti pametniji).

iako , mislim da ima dosta faktora sreće i općenito sporednih stvari koje (ne)izravno utječu na pad ili prolaz i to je jedino nepošteno ako čovjek nešto je sposoban i naučiti banalno ga je sada oboriti ako postoji poteškoća u njegovoj interpretaciji istoga.

sve sam prošao a i znam ljude koji nisu 'neki matematičari' al su počeli učiti 2 tjedna prije božića i učili su 4 tjedna dulje od mene al prošli su. zbog tih ljudi vam ja ne bih dao šansu iako sam svjestan da uvijek možeš dobiti baš pitanje koje ne znaš, poznajem i takve ljude, al to onda znači da si imao naučiti samo jedno pitanje za tih tjedan dana Wink


all in all teško je reći što je objektivno i može se vući na obje strane , sretno vam bilo i valjda se vidimo i idući semestar Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
CROmpir
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2009. (18:27:06)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 21:49 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je neposteno ako covjek prodje popravni i onda ga sruse jer nije znao jedan dokaz iz skripte, tocnije 82. stranice... Pa Boze moj, mislim da nema ljudi koji znaju sve, kako je na temelju jednog pitanja mogu zakljucak da nismo zavrijedili prolaz??

Uostalom ako jos i znas definiciju i teorem a dokaz zapnes... Zar ovih 99% ako znas nista ne znaci?

Zasto profesor pita jedno pitanje i na temelju toga odlucuje o tvojem prolazu? I ako to nezz, odmah povlaci da nista ne ucimo itd. itd... Jel to fer? Mislim da za 2 ipak ne bi trebao biti takav kriterij...
Mislim da je neposteno ako covjek prodje popravni i onda ga sruse jer nije znao jedan dokaz iz skripte, tocnije 82. stranice... Pa Boze moj, mislim da nema ljudi koji znaju sve, kako je na temelju jednog pitanja mogu zakljucak da nismo zavrijedili prolaz??

Uostalom ako jos i znas definiciju i teorem a dokaz zapnes... Zar ovih 99% ako znas nista ne znaci?

Zasto profesor pita jedno pitanje i na temelju toga odlucuje o tvojem prolazu? I ako to nezz, odmah povlaci da nista ne ucimo itd. itd... Jel to fer? Mislim da za 2 ipak ne bi trebao biti takav kriterij...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
homoviator
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2011. (18:42:32)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 5

PostPostano: 22:59 sub, 5. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, vidim da svima najviše odgovara utorak, pa neka bude utorak, 9h ispred faksa. Molba se mora pisati i na njoj moraju biti svi potpisani, nema ekipnog moljenja i slično. Potvrdite još jednom na forumu koji ćete doći, da otprilike znamo koliko nas ima. Treba nas naravno biti što više.
Ok, vidim da svima najviše odgovara utorak, pa neka bude utorak, 9h ispred faksa. Molba se mora pisati i na njoj moraju biti svi potpisani, nema ekipnog moljenja i slično. Potvrdite još jednom na forumu koji ćete doći, da otprilike znamo koliko nas ima. Treba nas naravno biti što više.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fikus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2010. (00:00:23)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3
Lokacija: Somewhere around the world

PostPostano: 9:33 ned, 6. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

nema mi smisla to bas. Zbog ljudi koji nisu iz zg-a doci ce na jedan dan tamo samo da se potpisu na nekakvu molbu, to se vecini nece dat, treba se odma dogovorit da nađemo profesora i da idemo svi skupa, po mom misljnju jedino tak moze bit nesto
nema mi smisla to bas. Zbog ljudi koji nisu iz zg-a doci ce na jedan dan tamo samo da se potpisu na nekakvu molbu, to se vecini nece dat, treba se odma dogovorit da nađemo profesora i da idemo svi skupa, po mom misljnju jedino tak moze bit nesto



_________________
Pokušate li, možda nećete uspjeti, ne pokušate li, sigurno nećete.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 3 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan