Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni kod prof. Ilišević
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
god
Gost





PostPostano: 12:48 pon, 7. 2. 2011    Naslov: usmeni kod prof. Ilišević Citirajte i odgovorite

Da li je netko zna kako pita prof.?
zanimali bi me detalji!
kaj pita za 2?

pozz
Da li je netko zna kako pita prof.?
zanimali bi me detalji!
kaj pita za 2?

pozz


[Vrh]
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 17:15 pon, 7. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

danas je pitala (ono sto sam bio tamo): heronovu formulu i skicu dokaza, sto je izometrija ravnine, tm o kosinusu i dokaz, jedna karakterizacija paralelograma, kojem liku se dijagonale raspolavljaju i sijeku pod pravim kutem, sto je simetrala kuta, sto je srediste upisane kruznice, formule za radijus upisane kruznice sa dokazima. to su dvije cure odgovarale za 2. mene je za 3 pitala: tm o sinusima i dokaz, dokaz druge formule za radijus opisane i tm o ortocentru sa dokazom.

prof je super i pomaze, meni je bar puno pomogla, prva cura je imala 43 boda a druga 39 kad su pristupile usmenom, ja sam imao 55,5 (to sa blicevima konstrukcijskim i kolokvijima)
danas je pitala (ono sto sam bio tamo): heronovu formulu i skicu dokaza, sto je izometrija ravnine, tm o kosinusu i dokaz, jedna karakterizacija paralelograma, kojem liku se dijagonale raspolavljaju i sijeku pod pravim kutem, sto je simetrala kuta, sto je srediste upisane kruznice, formule za radijus upisane kruznice sa dokazima. to su dvije cure odgovarale za 2. mene je za 3 pitala: tm o sinusima i dokaz, dokaz druge formule za radijus opisane i tm o ortocentru sa dokazom.

prof je super i pomaze, meni je bar puno pomogla, prva cura je imala 43 boda a druga 39 kad su pristupile usmenom, ja sam imao 55,5 (to sa blicevima konstrukcijskim i kolokvijima)



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
JJ
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2010. (14:35:40)
Postovi: (34)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 1

PostPostano: 17:48 pon, 7. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene je pitala 4 karakteristične točke trokuta (razne pitalice o njima :D), centralna simetrija i dokaz da je izometrija, i još me malo propitkivala o odnosima točaka, pravaca i ravnina u prostoru. Kao što reče fireball, profa je skroz ok i ne treba te bit previše strah :)
Mene je pitala 4 karakteristične točke trokuta (razne pitalice o njima Very Happy), centralna simetrija i dokaz da je izometrija, i još me malo propitkivala o odnosima točaka, pravaca i ravnina u prostoru. Kao što reče fireball, profa je skroz ok i ne treba te bit previše strah Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shpongle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 01. 2011. (18:41:24)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:12 uto, 8. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, nemojte se bojati, jer ak se preplašite ko ja, zbunit ćete se skroz i nećete znat najosnovnije jaaooo

koji fejl xD :oops: :roll:
da, nemojte se bojati, jer ak se preplašite ko ja, zbunit ćete se skroz i nećete znat najosnovnije jaaooo

koji fejl xD Embarassed Rolling Eyes



_________________
Words do not express thoughts very well. They always become a
little different immediately after they are expressed, a little distorted, a
little foolish...*
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan