Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

gubljenje svih prava sc-a

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
majo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 05. 2009. (17:27:08)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 16:11 čet, 10. 2. 2011    Naslov: gubljenje svih prava sc-a Citirajte i odgovorite

zanima me jer sam načuo da sada mi studenti 3 godine( trebali biti prva godina diplomskog) koji smo upisivali kvazipracijelu i/ili izborne module, da sad 2 semestar gubimo sva prava sc-a,jer smo ostvarili preko 180 ects bodova a nismo upisali diplomski, pa me znima je li to istina ili su samo neke neistinite priče :)
zanima me jer sam načuo da sada mi studenti 3 godine( trebali biti prva godina diplomskog) koji smo upisivali kvazipracijelu i/ili izborne module, da sad 2 semestar gubimo sva prava sc-a,jer smo ostvarili preko 180 ects bodova a nismo upisali diplomski, pa me znima je li to istina ili su samo neke neistinite priče Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 16:30 čet, 10. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kakva sva prava sc-a ? :shock: Valjda mislis na studentska prava (iksica i sl).
Bolje ti je da pitas u referadi jer ce tu svatko opet reci svoju pricu.
Kakva sva prava sc-a ? Shocked Valjda mislis na studentska prava (iksica i sl).
Bolje ti je da pitas u referadi jer ce tu svatko opet reci svoju pricu.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 16:37 čet, 10. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prošle godine sigurno nije bilo tako (ja sam nakon zimskog semestra imao >180 bodova, zbog kvaziparcijale, i nisam osjetio nikakvu razliku u pravima :) )
Prošle godine sigurno nije bilo tako (ja sam nakon zimskog semestra imao >180 bodova, zbog kvaziparcijale, i nisam osjetio nikakvu razliku u pravima Smile )



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
merkat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2010. (15:54:50)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:50 čet, 10. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja sam to čula, ali to nema nikakvog smisla! Barem su na početku mogli reći uvjete... Pa nijedan student se ne bi doveo u situaciju da gubi studentska prava!!!
I ja sam to čula, ali to nema nikakvog smisla! Barem su na početku mogli reći uvjete... Pa nijedan student se ne bi doveo u situaciju da gubi studentska prava!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 18:58 čet, 10. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolegica je danas pitala u referadi i tako su joj rekli. Ne mogu radit takve gluposti usred godine. Sad će se opet počet izvlačit na to da mi imamo semestralni upis pa godine kakti "ne postoje"...

Ja sam prošle godine upisao jedan extra predmet zbog nadopune znanja i sad zbog njega imam 180 bodova. I neću dozvolit da me to zezne. On mi ne utječe na daljnje studiranje i što se mene tiče mogu mi ga izbrisat iz studomata.

Jedan veliki *thumbs down* našem faksu.

Iz Zagreba sam pa to što nemam xicu mi nije toliko bed, ali recimo prava za sc... to je druga stvar... Sad su mi ostala 2 kolegija za položit i napokon mogu ovaj semestar nać neki posao za zaradit pare malo, a oni ovo naprave. Jedino neznam kako funkcionira to sad s SC-om, jer se kod njih produljuje svake godine, a ja sam to već napravio. U biti bi oni to shvatili tek u 9/2011, right? :)
Kolegica je danas pitala u referadi i tako su joj rekli. Ne mogu radit takve gluposti usred godine. Sad će se opet počet izvlačit na to da mi imamo semestralni upis pa godine kakti "ne postoje"...

Ja sam prošle godine upisao jedan extra predmet zbog nadopune znanja i sad zbog njega imam 180 bodova. I neću dozvolit da me to zezne. On mi ne utječe na daljnje studiranje i što se mene tiče mogu mi ga izbrisat iz studomata.

Jedan veliki *thumbs down* našem faksu.

Iz Zagreba sam pa to što nemam xicu mi nije toliko bed, ali recimo prava za sc... to je druga stvar... Sad su mi ostala 2 kolegija za položit i napokon mogu ovaj semestar nać neki posao za zaradit pare malo, a oni ovo naprave. Jedino neznam kako funkcionira to sad s SC-om, jer se kod njih produljuje svake godine, a ja sam to već napravio. U biti bi oni to shvatili tek u 9/2011, right? Smile



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
merkat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2010. (15:54:50)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:11 čet, 10. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slažem se! A koliko je samo studenata upisalo kvaziparcijalu...i platili te kolegije i sad ovo :?
Slažem se! A koliko je samo studenata upisalo kvaziparcijalu...i platili te kolegije i sad ovo Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 19:41 čet, 10. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kak mogu uzet prava za sc ako za to moras biti redovit student a to i jeste dalje ?! Nije mi ni malo jasno kak uzmu prava na sc. Jel mislite na ugovore, x-icu ili neke trece ?
Kak mogu uzet prava za sc ako za to moras biti redovit student a to i jeste dalje ?! Nije mi ni malo jasno kak uzmu prava na sc. Jel mislite na ugovore, x-icu ili neke trece ?



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 21:00 čet, 10. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolegica javila da su sutra u 11 konzultacije kod prof. Vukovića u vezi ovog. Ja idem. Bilo bi fino da nas što više dođe da se to dovede u red. Moraju shvatit da su napravili bezvezariju i da sve to nema smisla (ako stvarno je tako).
Kolegica javila da su sutra u 11 konzultacije kod prof. Vukovića u vezi ovog. Ja idem. Bilo bi fino da nas što više dođe da se to dovede u red. Moraju shvatit da su napravili bezvezariju i da sve to nema smisla (ako stvarno je tako).



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jejo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2006. (19:25:36)
Postovi: (102)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 5

PostPostano: 23:46 čet, 10. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne, ovo nema nikakvog smisla.
doci cu i ja tamo. sto vise to bolje.
ne, ovo nema nikakvog smisla.
doci cu i ja tamo. sto vise to bolje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
groom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2007. (23:06:46)
Postovi: (4D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 3 - 4

PostPostano: 0:35 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zaključno sa ovim semestrom kvaziparcijala će me sveukupno koštati 3500 kn - upisala sam određene predmete SAMO IZ RAZLOGA da ih položim što prije - ako na temelju izgubim studentska prava, ovo će završit na sudu
S kojim pravom su nam onda ponudili kvaziparcijalu ?? Kakve su ovo izmišljotine ??? :?
Zaključno sa ovim semestrom kvaziparcijala će me sveukupno koštati 3500 kn - upisala sam određene predmete SAMO IZ RAZLOGA da ih položim što prije - ako na temelju izgubim studentska prava, ovo će završit na sudu
S kojim pravom su nam onda ponudili kvaziparcijalu ?? Kakve su ovo izmišljotine ??? Confused



_________________
boofuckin'hooo

http://www.youtube.com/watch?v=x34icYC8zA0
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jejo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2006. (19:25:36)
Postovi: (102)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 5

PostPostano: 0:37 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

sutra u 11 dodji :)
nadam se da ce se onda to sve rijesiti :)
sutra u 11 dodji Smile
nadam se da ce se onda to sve rijesiti Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 11:38 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Posjetio referadu. Nema razloga za brigu (bar većini)

Ekipica koja gubi sva prava je ona koja je zaključno sa zimskim semestrom položila sve kolegije sa svojeg preddiplomskog smjera. Što znači, ako vam je ostalo nešto u ljetnom, sve 5. :)
Posjetio referadu. Nema razloga za brigu (bar većini)

Ekipica koja gubi sva prava je ona koja je zaključno sa zimskim semestrom položila sve kolegije sa svojeg preddiplomskog smjera. Što znači, ako vam je ostalo nešto u ljetnom, sve 5. Smile



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 12:07 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kakt00s"]Ekipica koja gubi sva prava je ona koja je zaključno sa zimskim semestrom položila sve kolegije sa svojeg preddiplomskog smjera. Što znači, ako vam je ostalo nešto u ljetnom, sve 5. :)[/quote]
Sorry, ali to je isto svinjarija. Znam da ima par ljudi kojima su npr. bile ostale samo Mreže, sve ostalo su bili dali. I šta sad kad to polože? Mogu li "redovno" upisati drugi semestar diplomskog? Sumnjam. :? To upisuju "parcijalno"? Ali onda nemaju studentska prava?
kakt00s (napisa):
Ekipica koja gubi sva prava je ona koja je zaključno sa zimskim semestrom položila sve kolegije sa svojeg preddiplomskog smjera. Što znači, ako vam je ostalo nešto u ljetnom, sve 5. Smile

Sorry, ali to je isto svinjarija. Znam da ima par ljudi kojima su npr. bile ostale samo Mreže, sve ostalo su bili dali. I šta sad kad to polože? Mogu li "redovno" upisati drugi semestar diplomskog? Sumnjam. Confused To upisuju "parcijalno"? Ali onda nemaju studentska prava?



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 13:28 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

prvo te ogranice na tome da predmet mozes davat jednom godisnje, a onda ak jos zapnes na tome, dok ostale sve normalno polazes te "kazne". Ne vidim smisao uopce ove odredbe? Zasto je uvedena?
Kako bi se osoba mogla okoristit na stetu fakulteta u slucaju da te odrebe nema?
prvo te ogranice na tome da predmet mozes davat jednom godisnje, a onda ak jos zapnes na tome, dok ostale sve normalno polazes te "kazne". Ne vidim smisao uopce ove odredbe? Zasto je uvedena?
Kako bi se osoba mogla okoristit na stetu fakulteta u slucaju da te odrebe nema?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:16 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze li meni netko lijepo, pregledno objasniti:
1. koja tocno prava vi mislite da cete izgubiti?
2. odakle vam informacija?
3. sto ste zapravo polozili da mislite da gubite neka prava (samo 180ECTS ukupno ili i bas one kolegije koji su obavezni na preddiplomskom ili nesto trece)?

Ignorirat cu zalopojke koje ne odgovore na sva tri pitanja, jer bez toga uopce ne razumijem o cemu se ovdje prica.
Moze li meni netko lijepo, pregledno objasniti:
1. koja tocno prava vi mislite da cete izgubiti?
2. odakle vam informacija?
3. sto ste zapravo polozili da mislite da gubite neka prava (samo 180ECTS ukupno ili i bas one kolegije koji su obavezni na preddiplomskom ili nesto trece)?

Ignorirat cu zalopojke koje ne odgovore na sva tri pitanja, jer bez toga uopce ne razumijem o cemu se ovdje prica.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 15:34 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Moze li meni netko lijepo, pregledno objasniti:
1. koja tocno prava vi mislite da cete izgubiti?
2. odakle vam informacija?
3. sto ste zapravo polozili da mislite da gubite neka prava (samo 180ECTS ukupno ili i bas one kolegije koji su obavezni na preddiplomskom ili nesto trece)?

Ignorirat cu zalopojke koje ne odgovore na sva tri pitanja, jer bez toga uopce ne razumijem o cemu se ovdje prica.[/quote]

1.
[quote="kakt00s"]
...gubi sva prava...
[/quote]

2.
[quote="kakt00s"]
Posjetio referadu...
[/quote]

3.
[quote="kakt00s"]
...ona koja je zaključno sa zimskim semestrom položila sve kolegije sa svojeg preddiplomskog smjera.
[/quote]


( nisam osobno isao provjeravat u referadi jer nisam u takvoj situaciji, no vjerovat cu kolegi ako kaze da je bio i da su mu tako rekli )

-> pod "sva prava" se vrlo vjerojatno misli na:
1. x - ica
2. ugovori u sc - u
( ona koja mi padaju na pamet a da su dosta korisna, vjerojatno ih ima jos )

-> za to nisam nikad cuo, pa je vjerojatno nesto novo? Svejedno ne vidim neki smisao.
vsego (napisa):
Moze li meni netko lijepo, pregledno objasniti:
1. koja tocno prava vi mislite da cete izgubiti?
2. odakle vam informacija?
3. sto ste zapravo polozili da mislite da gubite neka prava (samo 180ECTS ukupno ili i bas one kolegije koji su obavezni na preddiplomskom ili nesto trece)?

Ignorirat cu zalopojke koje ne odgovore na sva tri pitanja, jer bez toga uopce ne razumijem o cemu se ovdje prica.


1.
kakt00s (napisa):

...gubi sva prava...


2.
kakt00s (napisa):

Posjetio referadu...


3.
kakt00s (napisa):

...ona koja je zaključno sa zimskim semestrom položila sve kolegije sa svojeg preddiplomskog smjera.



( nisam osobno isao provjeravat u referadi jer nisam u takvoj situaciji, no vjerovat cu kolegi ako kaze da je bio i da su mu tako rekli )

→ pod "sva prava" se vrlo vjerojatno misli na:
1. x - ica
2. ugovori u sc - u
( ona koja mi padaju na pamet a da su dosta korisna, vjerojatno ih ima jos )

→ za to nisam nikad cuo, pa je vjerojatno nesto novo? Svejedno ne vidim neki smisao.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:00 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajde neka ipak odgovori netko tko zna sto ga muci, jer SCu potvrdu o studiranju ne nosis sada, nego na pocetku akademske godine. Dakle, odakle bi SC uopce mogao znati da je netko kod nas sve odradio? Dapace, to ne znamo niti mi, dok ne krenemo bas provjeravati (nije samo 180 ECTS u igri, nego i obavezni kolegiji, [b]cijeli[/b] moduli,...).
Ajde neka ipak odgovori netko tko zna sto ga muci, jer SCu potvrdu o studiranju ne nosis sada, nego na pocetku akademske godine. Dakle, odakle bi SC uopce mogao znati da je netko kod nas sve odradio? Dapace, to ne znamo niti mi, dok ne krenemo bas provjeravati (nije samo 180 ECTS u igri, nego i obavezni kolegiji, cijeli moduli,...).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan