Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Topic za zamjenu grupa

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Metode matematičke fizike
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 12:13 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Topic za zamjenu grupa Citirajte i odgovorite

Jer znam da nam je raspored super pa će nam trebati. :lol:

Eto, ja [b]tražim nekoga iz A-LJ tko bi se mijenjao sa mnom iz M-Ž[/b]. Sigurna sam da nitko in their right mind ne osjeća potrebu ići na vježbe ponedjeljkom 8-10, ali splet okolnosti je takav da ja moram. Režem žile itd. Uglavnom, molim nekog od kolega zainteresiranog za zamjenu da mi se javi PM-om. :)
Jer znam da nam je raspored super pa će nam trebati. Laughing

Eto, ja tražim nekoga iz A-LJ tko bi se mijenjao sa mnom iz M-Ž. Sigurna sam da nitko in their right mind ne osjeća potrebu ići na vježbe ponedjeljkom 8-10, ali splet okolnosti je takav da ja moram. Režem žile itd. Uglavnom, molim nekog od kolega zainteresiranog za zamjenu da mi se javi PM-om. Smile



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 12:26 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Re: Topic za zamjenu grupa Citirajte i odgovorite

[quote="Lafiel"]Sigurna sam da nitko in their right mind ne osjeća potrebu ići na vježbe ponedjeljkom 8-10[/quote]

:lol:

Mislim da na vježbama iz MMFa nema bliceva i toga, tj. da ti nije nužno formalno prelaziti u drugu grupu, a ne vjerujem ni da će u 8 ujutro baš biti gužva na vježbama...

A i problem je što grupa A-H od 18 do 20 ima vježbe iz Kompleksne, inače bih se možda i ja mijenjao (ovako ne mogu dok/ako ne nađem zamjenu iz toga).
Lafiel (napisa):
Sigurna sam da nitko in their right mind ne osjeća potrebu ići na vježbe ponedjeljkom 8-10


Laughing

Mislim da na vježbama iz MMFa nema bliceva i toga, tj. da ti nije nužno formalno prelaziti u drugu grupu, a ne vjerujem ni da će u 8 ujutro baš biti gužva na vježbama...

A i problem je što grupa A-H od 18 do 20 ima vježbe iz Kompleksne, inače bih se možda i ja mijenjao (ovako ne mogu dok/ako ne nađem zamjenu iz toga).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 12:43 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Re: Topic za zamjenu grupa Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"]Mislim da na vježbama iz MMFa nema bliceva i toga, tj. da ti nije nužno formalno prelaziti u drugu grupu, a ne vjerujem ni da će u 8 ujutro baš biti gužva na vježbama...[/quote]
Ajd budemo vidjeli. Naime, ako promijenim grupu za vježbe, moram promijeniti i za predavanja jer su predavanja M-Ž isto ponedjeljkom ujutro, 9-12. :| Ali ako nije bitno gdje sam jer nema zadaća i bliceva, onda još bolje. :)
Atomised (napisa):
Mislim da na vježbama iz MMFa nema bliceva i toga, tj. da ti nije nužno formalno prelaziti u drugu grupu, a ne vjerujem ni da će u 8 ujutro baš biti gužva na vježbama...

Ajd budemo vidjeli. Naime, ako promijenim grupu za vježbe, moram promijeniti i za predavanja jer su predavanja M-Ž isto ponedjeljkom ujutro, 9-12. Neutral Ali ako nije bitno gdje sam jer nema zadaća i bliceva, onda još bolje. Smile



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 12:49 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na vježbama prije nije bilo (pitao sam), ali mislim da je na predavanjima bilo nekakvih testova. :?

A ništa, sretno s tim svim. :D
Na vježbama prije nije bilo (pitao sam), ali mislim da je na predavanjima bilo nekakvih testova. Confused

A ništa, sretno s tim svim. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Metode matematičke fizike Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan