Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Izborni kolegiji (Bolonja) (studij)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 20:03 čet, 10. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam na preddiplomskom nastavničkom; mogu ja upisati neki izborni kolegij koji se sluša na drugom smjeru (imam položeni prethodnik) ko nadopunu znanja, i taj isti kolegij (isti profesor i sve se skupa sluša) se sluša na diplomskom nastavničkom matematika i matematika-informatika, pa kad dođem na diplomski pisat molbu da mi priznaju taj kolegij? Radi se o Modelima geometrije ...
Ja sam na preddiplomskom nastavničkom; mogu ja upisati neki izborni kolegij koji se sluša na drugom smjeru (imam položeni prethodnik) ko nadopunu znanja, i taj isti kolegij (isti profesor i sve se skupa sluša) se sluša na diplomskom nastavničkom matematika i matematika-informatika, pa kad dođem na diplomski pisat molbu da mi priznaju taj kolegij? Radi se o Modelima geometrije ...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 0:04 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Buga."]Ja sam na preddiplomskom nastavničkom; mogu ja upisati neki izborni kolegij koji se sluša na drugom smjeru (imam položeni prethodnik) ko nadopunu znanja, i taj isti kolegij (isti profesor i sve se skupa sluša) se sluša na diplomskom nastavničkom matematika i matematika-informatika, pa kad dođem na diplomski pisat molbu da mi priznaju taj kolegij? Radi se o Modelima geometrije ...[/quote]
Ne vidim zašto ne, al ja sam malo puno ćorav, pa moja viđenja često valja ignorirati :) Al ozbiljno, nema razloga zašto da ne. I na inženjerskom su takve situacije mnogobrojne, npr građa, baze, objektno, sve su to obvezni predmeti na diplomskom studiju, a na preddiplomskom slove kao izborni. Sad, jedini problem bi moglo predstavljati dali vi taj predmet imate na raspolaganju kao izborni predmet na preddiplomskom.
Buga. (napisa):
Ja sam na preddiplomskom nastavničkom; mogu ja upisati neki izborni kolegij koji se sluša na drugom smjeru (imam položeni prethodnik) ko nadopunu znanja, i taj isti kolegij (isti profesor i sve se skupa sluša) se sluša na diplomskom nastavničkom matematika i matematika-informatika, pa kad dođem na diplomski pisat molbu da mi priznaju taj kolegij? Radi se o Modelima geometrije ...

Ne vidim zašto ne, al ja sam malo puno ćorav, pa moja viđenja često valja ignorirati Smile Al ozbiljno, nema razloga zašto da ne. I na inženjerskom su takve situacije mnogobrojne, npr građa, baze, objektno, sve su to obvezni predmeti na diplomskom studiju, a na preddiplomskom slove kao izborni. Sad, jedini problem bi moglo predstavljati dali vi taj predmet imate na raspolaganju kao izborni predmet na preddiplomskom.



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 0:13 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"]
Ne vidim zašto ne, al ja sam malo puno ćorav, pa moja viđenja često valja ignorirati :) Al ozbiljno, nema razloga zašto da ne. I na inženjerskom su takve situacije mnogobrojne, npr građa, baze, objektno, sve su to obvezni predmeti na diplomskom studiju, a na preddiplomskom slove kao izborni. Sad, jedini problem bi moglo predstavljati dali vi taj predmet imate na raspolaganju kao izborni predmet na preddiplomskom.[/quote]

E nemamo ga na raspolaganju kao izborni na preddiplomskom (niti kao obavezni). Samo na diplomskom. :)
Milojko (napisa):

Ne vidim zašto ne, al ja sam malo puno ćorav, pa moja viđenja često valja ignorirati Smile Al ozbiljno, nema razloga zašto da ne. I na inženjerskom su takve situacije mnogobrojne, npr građa, baze, objektno, sve su to obvezni predmeti na diplomskom studiju, a na preddiplomskom slove kao izborni. Sad, jedini problem bi moglo predstavljati dali vi taj predmet imate na raspolaganju kao izborni predmet na preddiplomskom.


E nemamo ga na raspolaganju kao izborni na preddiplomskom (niti kao obavezni). Samo na diplomskom. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 0:55 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koga zanima što se planira predavati iz Primjene paralelnih računala, može to vidjeti [url=http://www.fsb.hr/mat-4/?PARALELNI_ALGORITMI:DIPLOMSKI_STUDIJ:PRIMJENA_PARALELNIH_RA%C4%8CUNALA]ovdje[/url].
Koga zanima što se planira predavati iz Primjene paralelnih računala, može to vidjeti ovdje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 1:26 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Buga."][quote="Milojko"]
Ne vidim zašto ne, al ja sam malo puno ćorav, pa moja viđenja često valja ignorirati :) Al ozbiljno, nema razloga zašto da ne. I na inženjerskom su takve situacije mnogobrojne, npr građa, baze, objektno, sve su to obvezni predmeti na diplomskom studiju, a na preddiplomskom slove kao izborni. Sad, jedini problem bi moglo predstavljati dali vi taj predmet imate na raspolaganju kao izborni predmet na preddiplomskom.[/quote]

E nemamo ga na raspolaganju kao izborni na preddiplomskom (niti kao obavezni). Samo na diplomskom. :)[/quote]
a niš, onda šalji mail vukoviću, nakiću, il kome već, il pravac u referadu sutra
Buga. (napisa):
Milojko (napisa):

Ne vidim zašto ne, al ja sam malo puno ćorav, pa moja viđenja često valja ignorirati Smile Al ozbiljno, nema razloga zašto da ne. I na inženjerskom su takve situacije mnogobrojne, npr građa, baze, objektno, sve su to obvezni predmeti na diplomskom studiju, a na preddiplomskom slove kao izborni. Sad, jedini problem bi moglo predstavljati dali vi taj predmet imate na raspolaganju kao izborni predmet na preddiplomskom.


E nemamo ga na raspolaganju kao izborni na preddiplomskom (niti kao obavezni). Samo na diplomskom. Smile

a niš, onda šalji mail vukoviću, nakiću, il kome već, il pravac u referadu sutra



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 13:48 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možeš.

Ako kolegij dohvaćaš sa diplomskog studija, a isti ne postoji na nijednom preddiplomskom studiju onda ga, valjda, plaćaš.

Jer modeli geometrije postoje na jednom, konkretno predd inž kao mogući izborni, od predd studija taj kolegij možeš upisati bez plaćanja i bez ikakvih problema i dalje, kad upišeš dipl, ga koristiti kao kolegij za priznavanje.
Možeš.

Ako kolegij dohvaćaš sa diplomskog studija, a isti ne postoji na nijednom preddiplomskom studiju onda ga, valjda, plaćaš.

Jer modeli geometrije postoje na jednom, konkretno predd inž kao mogući izborni, od predd studija taj kolegij možeš upisati bez plaćanja i bez ikakvih problema i dalje, kad upišeš dipl, ga koristiti kao kolegij za priznavanje.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sailor m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (10:46:13)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 15:04 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovako:
sad ću upisati 2.semastar 1.god. preddiplomskog studija matematike.htjela bih upisati i bioinformatiku koja je izborni kolegij 2.godine istog smjera.

pitanja:
1.da li ću ja pri upisu morati platiti taj kolegij posto nisam druga god.?
2.ako ga položim ovaj (ljetni) semestar hocu li iduće god (idući semestar) morati upisati opet neki izborni ili necu morati nijedan?

fala na odg ako ga bude bilo.
i ispičavam se ako je vec negdje odgovoreno na slična pitanja.
ovako:
sad ću upisati 2.semastar 1.god. preddiplomskog studija matematike.htjela bih upisati i bioinformatiku koja je izborni kolegij 2.godine istog smjera.

pitanja:
1.da li ću ja pri upisu morati platiti taj kolegij posto nisam druga god.?
2.ako ga položim ovaj (ljetni) semestar hocu li iduće god (idući semestar) morati upisati opet neki izborni ili necu morati nijedan?

fala na odg ako ga bude bilo.
i ispičavam se ako je vec negdje odgovoreno na slična pitanja.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
thomary
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2007. (20:45:28)
Postovi: (87)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 15:30 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sailor m"]ovako:
sad ću upisati 2.semastar 1.god. preddiplomskog studija matematike.htjela bih upisati i bioinformatiku koja je izborni kolegij 2.godine istog smjera.

pitanja:
1.da li ću ja pri upisu morati platiti taj kolegij posto nisam druga god.?
2.ako ga položim ovaj (ljetni) semestar hocu li iduće god (idući semestar) morati upisati opet neki izborni ili necu morati nijedan?

fala na odg ako ga bude bilo.
i ispičavam se ako je vec negdje odgovoreno na slična pitanja.[/quote]

1.Neces morati platiti.
2.Neces vise morati upisivati za taj semestr niti jedan izborni.
sailor m (napisa):
ovako:
sad ću upisati 2.semastar 1.god. preddiplomskog studija matematike.htjela bih upisati i bioinformatiku koja je izborni kolegij 2.godine istog smjera.

pitanja:
1.da li ću ja pri upisu morati platiti taj kolegij posto nisam druga god.?
2.ako ga položim ovaj (ljetni) semestar hocu li iduće god (idući semestar) morati upisati opet neki izborni ili necu morati nijedan?

fala na odg ako ga bude bilo.
i ispičavam se ako je vec negdje odgovoreno na slična pitanja.


1.Neces morati platiti.
2.Neces vise morati upisivati za taj semestr niti jedan izborni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 17:07 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne kužim otkud ljudima ta ideja o duplom polaganju jednog kolegija, jel to netko doživio da je morao dvaput na istom faksu položit isti predmet pa sad kruži nekakvi mit o tome ili što?
krajnja nebuloza
ne kužim otkud ljudima ta ideja o duplom polaganju jednog kolegija, jel to netko doživio da je morao dvaput na istom faksu položit isti predmet pa sad kruži nekakvi mit o tome ili što?
krajnja nebuloza



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 18:57 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"]ne kužim otkud ljudima ta ideja o duplom polaganju jednog kolegija, jel to netko doživio da je morao dvaput na istom faksu položit isti predmet pa sad kruži nekakvi mit o tome ili što?
krajnja nebuloza[/quote]

Mislim da nije u tome bio problem, vec da je kolega(ica) htio(htjela) reci, ako ove godine polozi izborni predmet da li ce morati sljedece godine oept birati neki izborni predmet (drugi naravno) ili nece morati.
Ja sam tako shvatila, pa sad.
Milojko (napisa):
ne kužim otkud ljudima ta ideja o duplom polaganju jednog kolegija, jel to netko doživio da je morao dvaput na istom faksu položit isti predmet pa sad kruži nekakvi mit o tome ili što?
krajnja nebuloza


Mislim da nije u tome bio problem, vec da je kolega(ica) htio(htjela) reci, ako ove godine polozi izborni predmet da li ce morati sljedece godine oept birati neki izborni predmet (drugi naravno) ili nece morati.
Ja sam tako shvatila, pa sad.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 21:00 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="RonnieColeman"]

Jer modeli geometrije postoje na jednom, konkretno predd inž kao mogući izborni, od predd studija taj kolegij možeš upisati bez plaćanja i bez ikakvih problema i dalje, kad upišeš dipl, ga koristiti kao kolegij za priznavanje.[/quote]

ok, fala i tebi
RonnieColeman (napisa):


Jer modeli geometrije postoje na jednom, konkretno predd inž kao mogući izborni, od predd studija taj kolegij možeš upisati bez plaćanja i bez ikakvih problema i dalje, kad upišeš dipl, ga koristiti kao kolegij za priznavanje.


ok, fala i tebi


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 21:21 pet, 11. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="frutabella"][quote="Milojko"]ne kužim otkud ljudima ta ideja o duplom polaganju jednog kolegija, jel to netko doživio da je morao dvaput na istom faksu položit isti predmet pa sad kruži nekakvi mit o tome ili što?
krajnja nebuloza[/quote]

Mislim da nije u tome bio problem, vec da je kolega(ica) htio(htjela) reci, ako ove godine polozi izborni predmet da li ce morati sljedece godine oept birati neki izborni predmet (drugi naravno) ili nece morati.
Ja sam tako shvatila, pa sad.[/quote]
normalno da će morati, al vipe neće moći taj jer je njega položila
frutabella (napisa):
Milojko (napisa):
ne kužim otkud ljudima ta ideja o duplom polaganju jednog kolegija, jel to netko doživio da je morao dvaput na istom faksu položit isti predmet pa sad kruži nekakvi mit o tome ili što?
krajnja nebuloza


Mislim da nije u tome bio problem, vec da je kolega(ica) htio(htjela) reci, ako ove godine polozi izborni predmet da li ce morati sljedece godine oept birati neki izborni predmet (drugi naravno) ili nece morati.
Ja sam tako shvatila, pa sad.

normalno da će morati, al vipe neće moći taj jer je njega položila



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 9:17 sub, 12. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"][quote="frutabella"][quote="Milojko"]ne kužim otkud ljudima ta ideja o duplom polaganju jednog kolegija, jel to netko doživio da je morao dvaput na istom faksu položit isti predmet pa sad kruži nekakvi mit o tome ili što?
krajnja nebuloza[/quote]

Mislim da nije u tome bio problem, vec da je kolega(ica) htio(htjela) reci, ako ove godine polozi izborni predmet da li ce morati sljedece godine oept birati neki izborni predmet (drugi naravno) ili nece morati.
Ja sam tako shvatila, pa sad.[/quote]
normalno da će morati, al vipe neće moći taj jer je njega položila[/quote]


Nažalost je tako i meni rečeno.
Bioinformatiku se upisuje kao nadopuna znanja a ne kao izborni predmet 2 godine ljetnog semestra.
Kad taj dodje, onda će trebati upisati izborni.
Milojko (napisa):
frutabella (napisa):
Milojko (napisa):
ne kužim otkud ljudima ta ideja o duplom polaganju jednog kolegija, jel to netko doživio da je morao dvaput na istom faksu položit isti predmet pa sad kruži nekakvi mit o tome ili što?
krajnja nebuloza


Mislim da nije u tome bio problem, vec da je kolega(ica) htio(htjela) reci, ako ove godine polozi izborni predmet da li ce morati sljedece godine oept birati neki izborni predmet (drugi naravno) ili nece morati.
Ja sam tako shvatila, pa sad.

normalno da će morati, al vipe neće moći taj jer je njega položila



Nažalost je tako i meni rečeno.
Bioinformatiku se upisuje kao nadopuna znanja a ne kao izborni predmet 2 godine ljetnog semestra.
Kad taj dodje, onda će trebati upisati izborni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:50 sub, 12. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Upis je upis. Sluzbeno status "upis za nadopunu znanja" ne postoji. Vi u molbi mozete napisati da je razlog zasto trazite upis nadopuna znanja, radoznalost, visak slobodnog vremena ili bilo sto drugo sto vam padne napamet.
Upis je upis. Sluzbeno status "upis za nadopunu znanja" ne postoji. Vi u molbi mozete napisati da je razlog zasto trazite upis nadopuna znanja, radoznalost, visak slobodnog vremena ili bilo sto drugo sto vam padne napamet.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 11:32 sub, 12. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ali se ne može navesti da je u svrhu ranijeg polaganja Izbornog predmeta ljetnog semestra 2.godine preddiplomskog, to jest, da li bi se takvo što odobrilo?
ali se ne može navesti da je u svrhu ranijeg polaganja Izbornog predmeta ljetnog semestra 2.godine preddiplomskog, to jest, da li bi se takvo što odobrilo?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 13:51 sub, 12. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="insane_raver"]ali se ne može navesti da je u svrhu ranijeg polaganja Izbornog predmeta ljetnog semestra 2.godine preddiplomskog, to jest, da li bi se takvo što odobrilo?[/quote]
daj napiši da imaš vrpu slobodnog vremena i da te iznenađujuće jako zanima bioinformatika
insane_raver (napisa):
ali se ne može navesti da je u svrhu ranijeg polaganja Izbornog predmeta ljetnog semestra 2.godine preddiplomskog, to jest, da li bi se takvo što odobrilo?

daj napiši da imaš vrpu slobodnog vremena i da te iznenađujuće jako zanima bioinformatika



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
sailor m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (10:46:13)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 14:36 sub, 12. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

znači bioinformatika (ako ju sad upišem) nece se gledat kao izborni kolegij ili šta?

a ako se,recimo, gleda kao izborni, hoću li onda morati na 2.god(ponavljam sad sam 1.) opet upisati neki drugi izborni ili necu.

cilj mojih pitanja: ne želim prijevremeno polagat izborni(tocnije bioinf) ako cu iduce god. opet morat polagat, ali vise ne spomenuti izborni.

nadam se da sam bila jasna! :pray:



za milojka: u mom prethodnom postu "duplo polaganje jednog kolegija" se nigdje ne spominje!

za frutabellu: dobro si shvatila.[/quote]
znači bioinformatika (ako ju sad upišem) nece se gledat kao izborni kolegij ili šta?

a ako se,recimo, gleda kao izborni, hoću li onda morati na 2.god(ponavljam sad sam 1.) opet upisati neki drugi izborni ili necu.

cilj mojih pitanja: ne želim prijevremeno polagat izborni(tocnije bioinf) ako cu iduce god. opet morat polagat, ali vise ne spomenuti izborni.

nadam se da sam bila jasna! Pray



za milojka: u mom prethodnom postu "duplo polaganje jednog kolegija" se nigdje ne spominje!

za frutabellu: dobro si shvatila.[/quote]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
chinchi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2005. (00:15:30)
Postovi: (B2)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 14:42 sub, 12. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jesam ja u krivu dok mislim da kod nas godina kao takva i predmeti koji su na određenooj godini vise nemaju neku vaznost?odnosno,da je bitno samo imat prethodnike i upisat najvise 35 ECTSa po semestru?
Odnosno, mislim da svatko moze upisat sa vise godine sta hoce ako su ispunjeni gore navedeni uvjeti?
Jedino sta to kod nas ide preko molbe ocito...
Ako sam u krivu,nek mi netko to potvrdi,jer onda imam problem jer necu samo tako moc izborni sa 2. diplomskog upisat sad dok sam na 1.
Jesam ja u krivu dok mislim da kod nas godina kao takva i predmeti koji su na određenooj godini vise nemaju neku vaznost?odnosno,da je bitno samo imat prethodnike i upisat najvise 35 ECTSa po semestru?
Odnosno, mislim da svatko moze upisat sa vise godine sta hoce ako su ispunjeni gore navedeni uvjeti?
Jedino sta to kod nas ide preko molbe ocito...
Ako sam u krivu,nek mi netko to potvrdi,jer onda imam problem jer necu samo tako moc izborni sa 2. diplomskog upisat sad dok sam na 1.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 16:00 sub, 12. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko znam, ljudi su kod nas na prvoj godini masovno upisivali bioinformatiku, ali, to su uglavnom bili oni što su pali analizu, prog, linearnu ili štogod. Ako se ne varam, oni onda na ljetni semestar nisu morali upisivati drugi izborni kolegij, već su preko zimskog morali upisivati ono modeliranje u biologiji, kak li se to već zove.

I da, čini se stvarno da godina kod nas nema baš nikakvog značaja, jer, kod nas su ove jeseni slušali logiku, koji je izborni predmet na trećoj godini, masa ljudi koji su npr. pali analizu 2, ili tako nešto. Slična stvar će biti i sada na teoriji skupova u ljetnom semestru kada velik broj ljudi će doći bez položene većine predmeta sa druge godine
kolko znam, ljudi su kod nas na prvoj godini masovno upisivali bioinformatiku, ali, to su uglavnom bili oni što su pali analizu, prog, linearnu ili štogod. Ako se ne varam, oni onda na ljetni semestar nisu morali upisivati drugi izborni kolegij, već su preko zimskog morali upisivati ono modeliranje u biologiji, kak li se to već zove.

I da, čini se stvarno da godina kod nas nema baš nikakvog značaja, jer, kod nas su ove jeseni slušali logiku, koji je izborni predmet na trećoj godini, masa ljudi koji su npr. pali analizu 2, ili tako nešto. Slična stvar će biti i sada na teoriji skupova u ljetnom semestru kada velik broj ljudi će doći bez položene većine predmeta sa druge godine



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
sailor m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (10:46:13)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 17:44 sub, 12. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok, fala na informaciji.
ok, fala na informaciji.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Stranica 6 / 10.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan