Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pomoć oko Matematičke analize 2, SOS!!!!!!!!!
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Guest
Gost





PostPostano: 15:15 sri, 9. 6. 2004    Naslov: Pomoć oko Matematičke analize 2, SOS!!!!!!!!! Citirajte i odgovorite

Molim Vas za help!!!!!!!!! Htio bih dobro provježbat matematičku analizu 2 za pismeni, pa Vas molim da mi netko (profesor, asistent ili bilo tko drugi) preporuči neku zbirku zadataka gdje ima puno zadataka (rijesenih i sa rješenjima). Osobito područje određenih, neodređenih i nepravih integrala, te redova (konvergencija, kriteriji, ... ). Please help!!!!!!!!!!
Molim Vas za help!!!!!!!!! Htio bih dobro provježbat matematičku analizu 2 za pismeni, pa Vas molim da mi netko (profesor, asistent ili bilo tko drugi) preporuči neku zbirku zadataka gdje ima puno zadataka (rijesenih i sa rješenjima). Osobito područje određenih, neodređenih i nepravih integrala, te redova (konvergencija, kriteriji, ... ). Please help!!!!!!!!!!


[Vrh]
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 16:08 sri, 9. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Probaj Demidovica, ima ti integrala koliko ti srce pozeli, ali ti nema postupak rjesavanja! ima dosta redova, povrsina, tok funkcije!
Probaj Demidovica, ima ti integrala koliko ti srce pozeli, ali ti nema postupak rjesavanja! ima dosta redova, povrsina, tok funkcije!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:48 čet, 10. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

mogla bi ti od velike pomoći biti zbirka riješenih zadataka od Apsena,zbirkica je smeđe boje i ukoliko je nema u našoj knjižnici dobar hint je otići na fiziku i tamo je posuditi(još nije ponestalo).

P.S.:oprez,na fizici se zakašnjenje debelo(kuna po danu!) plaća!!
mogla bi ti od velike pomoći biti zbirka riješenih zadataka od Apsena,zbirkica je smeđe boje i ukoliko je nema u našoj knjižnici dobar hint je otići na fiziku i tamo je posuditi(još nije ponestalo).

P.S.:oprez,na fizici se zakašnjenje debelo(kuna po danu!) plaća!!


[Vrh]
fmb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2004. (12:34:47)
Postovi: (B6)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 16 - 4

PostPostano: 16:44 sub, 12. 6. 2004    Naslov: Re: Pomoć oko Matematičke analize 2, SOS!!!!!!!!! Citirajte i odgovorite

[quote="Guest"]Molim Vas za help!!!!!!!!! Htio bih dobro provježbat matematičku analizu 2 za pismeni, pa Vas molim da mi netko (profesor, asistent ili bilo tko drugi) preporuči neku zbirku zadataka gdje ima puno zadataka (rijesenih i sa rješenjima). Osobito područje određenih, neodređenih i nepravih integrala, te redova (konvergencija, kriteriji, ... ). Please help!!!!!!!!!![/quote]

Po ne zna koji put spominjem na ovom forumu zbirku Uscumlic-Milicic, debela, plava...

FMB :patkica:
Guest (napisa):
Molim Vas za help!!!!!!!!! Htio bih dobro provježbat matematičku analizu 2 za pismeni, pa Vas molim da mi netko (profesor, asistent ili bilo tko drugi) preporuči neku zbirku zadataka gdje ima puno zadataka (rijesenih i sa rješenjima). Osobito područje određenih, neodređenih i nepravih integrala, te redova (konvergencija, kriteriji, ... ). Please help!!!!!!!!!!


Po ne zna koji put spominjem na ovom forumu zbirku Uscumlic-Milicic, debela, plava...

FMB Patkica



_________________
"Have patience. Go where you must, and hope."
(Gandalf in J.R.R.Tolkien's "The Lord of the Rings")
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 17:52 sub, 12. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hićem po nju u ponedjeljak...hvala !
Hićem po nju u ponedjeljak...hvala !


[Vrh]
phx
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2003. (21:44:33)
Postovi: (F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:02 ned, 13. 6. 2004    Naslov: Re: Pomoć oko Matematičke analize 2, SOS!!!!!!!!! Citirajte i odgovorite

[quote="fmb"]

Po ne zna koji put spominjem na ovom forumu zbirku Uscumlic-Milicic, debela, plava...

FMB :patkica:[/quote]
Moj primjerak je zut :D happytux
fmb (napisa):


Po ne zna koji put spominjem na ovom forumu zbirku Uscumlic-Milicic, debela, plava...

FMB Patkica

Moj primjerak je zut Very Happy Tux, doing some gymnastics


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice YIM
fmb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2004. (12:34:47)
Postovi: (B6)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 16 - 4

PostPostano: 9:47 pon, 14. 6. 2004    Naslov: Re: Pomoć oko Matematičke analize 2, SOS!!!!!!!!! Citirajte i odgovorite

[quote="phx"][quote="fmb"]

Po ne zna koji put spominjem na ovom forumu zbirku Uscumlic-Milicic, debela, plava...

FMB :patkica:[/quote]
Moj primjerak je zut :D happytux[/quote]

? ne znam, valjda neko drugo izdanje. Inace, postoje dva dijela te zbirke, drugi ba i nije za MA1 i MA2, ali ne znam koje je boje...

FMB :patkica:
phx (napisa):
fmb (napisa):


Po ne zna koji put spominjem na ovom forumu zbirku Uscumlic-Milicic, debela, plava...

FMB Patkica

Moj primjerak je zut Very Happy Tux, doing some gymnastics


? ne znam, valjda neko drugo izdanje. Inace, postoje dva dijela te zbirke, drugi ba i nije za MA1 i MA2, ali ne znam koje je boje...

FMB Patkica



_________________
"Have patience. Go where you must, and hope."
(Gandalf in J.R.R.Tolkien's "The Lord of the Rings")
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 12:26 uto, 15. 6. 2004    Naslov: Re: Pomoć oko Matematičke analize 2, SOS!!!!!!!!! Citirajte i odgovorite

[quote="fmb"]
Po ne zna koji put spominjem na ovom forumu zbirku Uscumlic-Milicic, debela, plava...

FMB :patkica:[/quote]

Imam lose vijesti ljudi, danas sam bio u knjiznici i nasoj i na fizici i nema niti jedan primjerak vise za posuditi! :bigcry: Mi moze netko reci tko ju je vec posudio, kad ju namjerava vratit? :onfire:
fmb (napisa):

Po ne zna koji put spominjem na ovom forumu zbirku Uscumlic-Milicic, debela, plava...

FMB Patkica


Imam lose vijesti ljudi, danas sam bio u knjiznici i nasoj i na fizici i nema niti jedan primjerak vise za posuditi! Very sad Mi moze netko reci tko ju je vec posudio, kad ju namjerava vratit? #Onfire



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:52 uto, 15. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Same thing happend to me,btw ne moraš se ubuduće truditi tražiti knjige iz matematike na fizici jer jedino što oni imaju su knjige od Apsena so sayeth the wise woman working in library :wink:

Zaboravio sam pitati u onoj našoj fotokopiraoni prek puta autobusne za Mirogoj imaju li oni fotokopirani primjerak navedene zbirke.


PS:jedna stvar mi nije jasna,rokovi koji su nam dostupni u skriptarnici(a ima ih još iz vremena Staljina;) nisu riješeni.
Pa dragi moji studenti-kolege nebi li bila korisna praksa kada se pripremate za kolegije i uspješno rješite rokove ostaviti taj svoj ''kod'' na papiru uz svaki rok kojeg ste _uspješno_ riješili ?
Makar samo riješenje da provjerimo svoj rezultat,ovako samo ostaje nada da ono što smo dobili rješavajući korespondira ''stvarnom'' riješenju.
Ajmo početi sa tom etičkom praksom i time ćemo olakšati drugima koji dolaze da uspješno slijede našu putanju što će poboljšati samu atmosferu na faksu jer ćemo svi biti nasmiješeni od uha do uha.
Unaprijed zahvalan,
Vaš gost :wink: 8)
Same thing happend to me,btw ne moraš se ubuduće truditi tražiti knjige iz matematike na fizici jer jedino što oni imaju su knjige od Apsena so sayeth the wise woman working in library Wink

Zaboravio sam pitati u onoj našoj fotokopiraoni prek puta autobusne za Mirogoj imaju li oni fotokopirani primjerak navedene zbirke.


PS:jedna stvar mi nije jasna,rokovi koji su nam dostupni u skriptarnici(a ima ih još iz vremena Staljina;) nisu riješeni.
Pa dragi moji studenti-kolege nebi li bila korisna praksa kada se pripremate za kolegije i uspješno rješite rokove ostaviti taj svoj ''kod'' na papiru uz svaki rok kojeg ste _uspješno_ riješili ?
Makar samo riješenje da provjerimo svoj rezultat,ovako samo ostaje nada da ono što smo dobili rješavajući korespondira ''stvarnom'' riješenju.
Ajmo početi sa tom etičkom praksom i time ćemo olakšati drugima koji dolaze da uspješno slijede našu putanju što će poboljšati samu atmosferu na faksu jer ćemo svi biti nasmiješeni od uha do uha.
Unaprijed zahvalan,
Vaš gost Wink Cool


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan