Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Bolest,talent ili...
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
StoperZaPakao
Gost





PostPostano: 16:01 sub, 12. 6. 2004    Naslov: Bolest,talent ili... Citirajte i odgovorite

Što mislite dali Bugovci(Dragan Petric,,Miro Rosandić,Oleg Maštruko) doista pamte sve te silne tehničke specifikacije,primjerice kodno ime grafičkog čipa,proizvodni proces,broj tranzistora,memorijska propusnost,pixel i vertex shaderi,količina memorije,arhitektura,radni takt,RAMDAC...
Zamislite ih na koje-kakvom kvizu gdje kao iz topa odgovaraju na pitanja tipa:
Koje je kodno ime za Motorolin mikroprocesor za PDA računala,a koristi radni napon od 3V ?
Koliko tranzistora ima Radeonka 9500 ?
Koje je chipset za Amd-ove procesore bio aktualan prije dvije godine i koje je suparnike imao ?
...i bezbroj takvih tehničkih glavolomki...
Pa nije li njima stoga teže nego povjesničarima koji pamte ''samo'' godine,ovi hi-tech-perfectionist freakovi pamte tolike brojčane bezbrojnosti da ja jednostavno ne razumijem kako je moguće svu tu matematiku pohraniti na duže vremena bez bojazni od ishlapljivanja iste,jer drugo je naučiti i zapamtiti pojedinosti događaja tipa iskrcavanje na Normandiju(to svi volimo pamtiti),a drugo je naučiti cijeli telefonski imenik napamet,to se ne može i nije zanimljivo makar bio telefonski imenik sa Klingonskim imenima.
Ali ti nad-ljudi znaju sve,koji se grafički čip sukobljavao sa kojim,kakva je klima prevladavala...i onda se još ne ograničavaju samo na grafičke procesore,oni znaju ''tehničke brojeve'' za centralne procesore(CPU),procesore za digitalne fotiće,mobitele,dlanovnike,audio čipove,ma cjelokupni taj digitalni arsenal.
.i onda na kraju još se stignu poigrati na računalu,primjerice Oleg koji igra tzv hard-core strategije rata u kojima se samo logistika gradi danima(ako vas interesira Uncomon Valor će biti sasvim dovoljna da prezentira moju rečenicu,zaista je neuobičajena hrabrost igrati tu ''igru'').
Postoje ljudi koji su zaluđeni(pregruba riječ) raznoraznim informacijama dali onda ove spomenute možemo potrpati u tu skupinu.

I na kraju,ne poželite li ikada biti jedan od njih...;)


PS:nisam uletio sa Bugovcima radi kojekakve reklame već zato što za Bug ipak zna većina,mogao sam spomenuti recimo PcChip ili Vidi te ljude poput Tea Valića,Barnija i ostale iz hi-tech novinarske ergele.
Što mislite dali Bugovci(Dragan Petric,,Miro Rosandić,Oleg Maštruko) doista pamte sve te silne tehničke specifikacije,primjerice kodno ime grafičkog čipa,proizvodni proces,broj tranzistora,memorijska propusnost,pixel i vertex shaderi,količina memorije,arhitektura,radni takt,RAMDAC...
Zamislite ih na koje-kakvom kvizu gdje kao iz topa odgovaraju na pitanja tipa:
Koje je kodno ime za Motorolin mikroprocesor za PDA računala,a koristi radni napon od 3V ?
Koliko tranzistora ima Radeonka 9500 ?
Koje je chipset za Amd-ove procesore bio aktualan prije dvije godine i koje je suparnike imao ?
...i bezbroj takvih tehničkih glavolomki...
Pa nije li njima stoga teže nego povjesničarima koji pamte ''samo'' godine,ovi hi-tech-perfectionist freakovi pamte tolike brojčane bezbrojnosti da ja jednostavno ne razumijem kako je moguće svu tu matematiku pohraniti na duže vremena bez bojazni od ishlapljivanja iste,jer drugo je naučiti i zapamtiti pojedinosti događaja tipa iskrcavanje na Normandiju(to svi volimo pamtiti),a drugo je naučiti cijeli telefonski imenik napamet,to se ne može i nije zanimljivo makar bio telefonski imenik sa Klingonskim imenima.
Ali ti nad-ljudi znaju sve,koji se grafički čip sukobljavao sa kojim,kakva je klima prevladavala...i onda se još ne ograničavaju samo na grafičke procesore,oni znaju ''tehničke brojeve'' za centralne procesore(CPU),procesore za digitalne fotiće,mobitele,dlanovnike,audio čipove,ma cjelokupni taj digitalni arsenal.
.i onda na kraju još se stignu poigrati na računalu,primjerice Oleg koji igra tzv hard-core strategije rata u kojima se samo logistika gradi danima(ako vas interesira Uncomon Valor će biti sasvim dovoljna da prezentira moju rečenicu,zaista je neuobičajena hrabrost igrati tu ''igru'').
Postoje ljudi koji su zaluđeni(pregruba riječ) raznoraznim informacijama dali onda ove spomenute možemo potrpati u tu skupinu.

I na kraju,ne poželite li ikada biti jedan od njih...Wink


PS:nisam uletio sa Bugovcima radi kojekakve reklame već zato što za Bug ipak zna većina,mogao sam spomenuti recimo PcChip ili Vidi te ljude poput Tea Valića,Barnija i ostale iz hi-tech novinarske ergele.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:51 sub, 12. 6. 2004    Naslov: Re: Bolest,talent ili... Citirajte i odgovorite

[quote="StoperZaPakao"]I na kraju,ne poželite li ikada biti jedan od njih...;)[/quote]

Ne. :o Ima i vaznijih stvari od savrsenih baza podataka... 8)

I tako mi za te podatke sluzi web; ne trebam ih u svojoj glavi... :mrgreen:
StoperZaPakao (napisa):
I na kraju,ne poželite li ikada biti jedan od njih...Wink


Ne. Surprised Ima i vaznijih stvari od savrsenih baza podataka... Cool

I tako mi za te podatke sluzi web; ne trebam ih u svojoj glavi... Mr. Green



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 0:17 ned, 13. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozda imaju pdf katalog od svakog proizvodaca pa gledaju po tome! :hophop:
Mozda imaju pdf katalog od svakog proizvodaca pa gledaju po tome! Vidi me kako skaaaaaceeeem!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 12:19 ned, 13. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]Mozda imaju pdf katalog od svakog proizvodaca pa gledaju po tome! :hophop:[/quote]

covjece, ti ubijes car u svemu!

stoperu, tvoje razbijanje glave glede ovoga me podsjetilo na startrek i na to kako tamo svaka budala zna popravit nekakvo techno babble cudo, dok istovremeno chief bazdari neke trivijalne stvari. na zalost bojim se da se ipak radi o ovome sto filip rece :( a mozda su genetski modificirani. a mozda nemaju zivot! ;) a mozda su u sumi... :P
filipnet (napisa):
Mozda imaju pdf katalog od svakog proizvodaca pa gledaju po tome! Vidi me kako skaaaaaceeeem!


covjece, ti ubijes car u svemu!

stoperu, tvoje razbijanje glave glede ovoga me podsjetilo na startrek i na to kako tamo svaka budala zna popravit nekakvo techno babble cudo, dok istovremeno chief bazdari neke trivijalne stvari. na zalost bojim se da se ipak radi o ovome sto filip rece Sad a mozda su genetski modificirani. a mozda nemaju zivot! Wink a mozda su u sumi... Razz



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 14:18 ned, 13. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

To govorim zato jer mi je stari elektroinzinjer, pa ima sve moguce vrste instlacija, zica, lampa i slicnih stvari na na CD-u u pdf formatu sto dobi od svakog dobavljaca! pa mi se cinilo logicno! :klik-klak:
To govorim zato jer mi je stari elektroinzinjer, pa ima sve moguce vrste instlacija, zica, lampa i slicnih stvari na na CD-u u pdf formatu sto dobi od svakog dobavljaca! pa mi se cinilo logicno! Klackanjeeeee!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 23:34 ned, 13. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

:!: :!: [color=red][size=18]Oprez[/size][/color] :!: :!:

Pretjerujem s bojama, ali znam jednog lika, još iz osnovne, koji je sad na feru, a tada je, i to vrlo donedavno dosta korektno davio s raznoraznim specifikacijama, razbacivao se zagonetnim ciframa i spominjao kapacitete, serijske brojeve, kodna imena, alternative, pandane bla bla... Sad mu je valjda dojadilo ili je shvatio koliko je naporan, ili ga jednostavno ne viđam dvoljno često... tak da nije nemoguće...

Rekao bih, bolest...
Exclamation Exclamation Oprez Exclamation Exclamation

Pretjerujem s bojama, ali znam jednog lika, još iz osnovne, koji je sad na feru, a tada je, i to vrlo donedavno dosta korektno davio s raznoraznim specifikacijama, razbacivao se zagonetnim ciframa i spominjao kapacitete, serijske brojeve, kodna imena, alternative, pandane bla bla... Sad mu je valjda dojadilo ili je shvatio koliko je naporan, ili ga jednostavno ne viđam dvoljno često... tak da nije nemoguće...

Rekao bih, bolest...



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 14:30 uto, 15. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima jedna lijepa izreka,a kaže:
Svaka [color=green]biiiip[/color] ima svoje veselje!
:wink:

Evo,dat ću vam i primjer,negdje sam pročitao da se čovjek bavio skupljanjem ''prašine'' koju muška populacija dlakavije naravi nalazi u pupku i čovjek je nakupio cijelu teglicu ''pupčanog sekreta''! :lol: :shock: :lol: :shock: :lol:
Ima jedna lijepa izreka,a kaže:
Svaka biiiip ima svoje veselje!
Wink

Evo,dat ću vam i primjer,negdje sam pročitao da se čovjek bavio skupljanjem ''prašine'' koju muška populacija dlakavije naravi nalazi u pupku i čovjek je nakupio cijelu teglicu ''pupčanog sekreta''! Laughing Shocked Laughing Shocked Laughing


[Vrh]
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 15:11 uto, 15. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Ima jedna lijepa izreka,a kaže:
Svaka [color=green]biiiip[/color] ima svoje veselje!
:wink:

Evo,dat ću vam i primjer,negdje sam pročitao da se čovjek bavio skupljanjem ''prašine'' koju muška populacija dlakavije naravi nalazi u pupku i čovjek je nakupio cijelu teglicu ''pupčanog sekreta''! :lol: :shock: :lol: :shock: :lol:[/quote]

ma di si to procito zar je taj tip lud ili sto? :lol:
Anonymous (napisa):
Ima jedna lijepa izreka,a kaže:
Svaka biiiip ima svoje veselje!
Wink

Evo,dat ću vam i primjer,negdje sam pročitao da se čovjek bavio skupljanjem ''prašine'' koju muška populacija dlakavije naravi nalazi u pupku i čovjek je nakupio cijelu teglicu ''pupčanog sekreta''! Laughing Shocked Laughing Shocked Laughing


ma di si to procito zar je taj tip lud ili sto? Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:20 uto, 15. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa nebih se kladio u to da je normalna osoba,mislim zamisli hobija,vjerojatno je nosio veste ispod kojih nije bilo potkošulje,sve u svrhu popunjavanja teglice :lol: :lol: :lol: :wink:

Kako je ono nekako rekao Einstein-svemir i ljudska glupost su bezgranični,mada za svemir nisam siguran :lol: :cry: 8)
Pa nebih se kladio u to da je normalna osoba,mislim zamisli hobija,vjerojatno je nosio veste ispod kojih nije bilo potkošulje,sve u svrhu popunjavanja teglice Laughing Laughing Laughing Wink

Kako je ono nekako rekao Einstein-svemir i ljudska glupost su bezgranični,mada za svemir nisam siguran Laughing Crying or Very sad Cool


[Vrh]
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 22:23 uto, 15. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Pa nebih se kladio u to da je normalna osoba,mislim zamisli hobija,vjerojatno je nosio veste ispod kojih nije bilo potkošulje,sve u svrhu popunjavanja teglice :lol: :lol: :lol: :wink:

Kako je ono nekako rekao Einstein-svemir i ljudska glupost su bezgranični,mada za svemir nisam siguran :lol: :cry: 8)[/quote]

:wink: mene samo zanima kako je to uspio sve skupit?Bas ima jako cudnih ljudi?
U blizini mene neki tip koji zavrsio fer i strojarstvo sve u roku (sad ima vec oko 40-ak godina a mozda i vise) skuplja smece okolo i nosi ga kuci ...Pitam se da li i on radi na nekom projektu , mozda projektu putovanja kroz vrijeme? :D
Anonymous (napisa):
Pa nebih se kladio u to da je normalna osoba,mislim zamisli hobija,vjerojatno je nosio veste ispod kojih nije bilo potkošulje,sve u svrhu popunjavanja teglice Laughing Laughing Laughing Wink

Kako je ono nekako rekao Einstein-svemir i ljudska glupost su bezgranični,mada za svemir nisam siguran Laughing Crying or Very sad Cool


Wink mene samo zanima kako je to uspio sve skupit?Bas ima jako cudnih ljudi?
U blizini mene neki tip koji zavrsio fer i strojarstvo sve u roku (sad ima vec oko 40-ak godina a mozda i vise) skuplja smece okolo i nosi ga kuci ...Pitam se da li i on radi na nekom projektu , mozda projektu putovanja kroz vrijeme? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:30 uto, 15. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ili možda na projektu 'više cvijeća-manje smeća'.U tom slučaju mu se moraš pridružiti. :wink:
Ili možda na projektu 'više cvijeća-manje smeća'.U tom slučaju mu se moraš pridružiti. Wink


[Vrh]
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 9:20 sri, 16. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Ili možda na projektu 'više cvijeća-manje smeća'.U tom slučaju mu se moraš pridružiti. :wink:[/quote]


mislim da bi ga to prije trebala pitat ali pitanje kako to ucinit kada mi izgleda tako nekako strasno.....joj!
Anonymous (napisa):
Ili možda na projektu 'više cvijeća-manje smeća'.U tom slučaju mu se moraš pridružiti. Wink



mislim da bi ga to prije trebala pitat ali pitanje kako to ucinit kada mi izgleda tako nekako strasno.....joj!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:08 sri, 16. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nikada ne sudi čovjeka na temelju njegova izgleda,vidiš kako su naši ministri i ministrice prekrasni,a u biti su [color=green]biiiip [/color]ljudi.

PS:ne želim reći nešto neprimjereno da me Cartman ne izlema svojim pendrekom :wink:
PPS-GPRS:Cartman je jedini principijelni policajac kojeg sam dosad upoznao,a vjerujte mi ljudi upoznao sam ih mnogo sjedeći na klupicama u parku ciclajući svoju najdražu žitaricu. :wink:
Nikada ne sudi čovjeka na temelju njegova izgleda,vidiš kako su naši ministri i ministrice prekrasni,a u biti su biiiip ljudi.

PS:ne želim reći nešto neprimjereno da me Cartman ne izlema svojim pendrekom Wink
PPS-GPRS:Cartman je jedini principijelni policajac kojeg sam dosad upoznao,a vjerujte mi ljudi upoznao sam ih mnogo sjedeći na klupicama u parku ciclajući svoju najdražu žitaricu. Wink


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 11:12 sri, 16. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

nelos potez :D (ovo za Cartmana) ali nije li mozda bolje jednostavno zaobilaziti recenice za koje niste sigurni u primjerenost?
autocenzura se takodjer cenzurira ako je to potrebno :D

nego, primjecujem da ima puno guestova, sto se ne registrirate?
bilo bi vam osjetno lakse pratiti ono sto vas zanima (notificationi, postovi otkad ste se zadnji puta ulogirali i jos ponesto korisnoga)
+ lakse je pratiti raspravu, nego misliti koji je pak sad to guest....

ako je razlog nemogucnost ulogiravanja, stvar je sredjena i sad se mozete veselo ulogirati (vjerujem da niste primjetili taj post)
nelos potez Very Happy (ovo za Cartmana) ali nije li mozda bolje jednostavno zaobilaziti recenice za koje niste sigurni u primjerenost?
autocenzura se takodjer cenzurira ako je to potrebno Very Happy

nego, primjecujem da ima puno guestova, sto se ne registrirate?
bilo bi vam osjetno lakse pratiti ono sto vas zanima (notificationi, postovi otkad ste se zadnji puta ulogirali i jos ponesto korisnoga)
+ lakse je pratiti raspravu, nego misliti koji je pak sad to guest....

ako je razlog nemogucnost ulogiravanja, stvar je sredjena i sad se mozete veselo ulogirati (vjerujem da niste primjetili taj post)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 12:35 sri, 16. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Nikada ne sudi čovjeka na temelju njegova izgleda,vidiš kako su naši ministri i ministrice prekrasni,a u biti su [color=green]biiiip [/color]ljudi.

:wink:[/quote]

ne sudim ja ljude po izgledu inace ali recimo da je mozda to jedini covijek kojeg mozda sudim po izgledu! :bjezi:
Anonymous (napisa):
Nikada ne sudi čovjeka na temelju njegova izgleda,vidiš kako su naši ministri i ministrice prekrasni,a u biti su biiiip ljudi.

Wink


ne sudim ja ljude po izgledu inace ali recimo da je mozda to jedini covijek kojeg mozda sudim po izgledu! Bjeeeeeeziiiiii!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:17 sri, 16. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa zar je zvonar crkve Notredam :?:
Ništa zato,možda čovjek ima prekrasan um pa te opčini njime :roll: :D
pa zar je zvonar crkve Notredam Question
Ništa zato,možda čovjek ima prekrasan um pa te opčini njime Rolling Eyes Very Happy


[Vrh]
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 14:53 sri, 16. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]pa zar je zvonar crkve Notredam :?:
Ništa zato,možda čovjek ima prekrasan um pa te opčini njime :roll: :D[/quote]


daj zvonar crkve notra dame ne bi mi sigurno zvuco tako strasan ali obecavam pokusat cu smoci [/b] hrabrosti
Anonymous (napisa):
pa zar je zvonar crkve Notredam Question
Ništa zato,možda čovjek ima prekrasan um pa te opčini njime Rolling Eyes Very Happy



daj zvonar crkve notra dame ne bi mi sigurno zvuco tako strasan ali obecavam pokusat cu smoci [/b] hrabrosti


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:09 sri, 16. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]PPS-GPRS:Cartman je jedini principijelni policajac kojeg sam dosad upoznao,a vjerujte mi ljudi upoznao sam ih mnogo sjedeći na klupicama u parku ciclajući svoju najdražu žitaricu. :wink:[/quote]

Bio je principijelan i onaj koji je radio ocevid kad mi je pijanac slupao moju Meggie... :x Ali, mozda je principijelnosti pomoglo to sto je i njegov (privatni) auto dobrano nagrabusio... :shock: :g:
Anonymous (napisa):
PPS-GPRS:Cartman je jedini principijelni policajac kojeg sam dosad upoznao,a vjerujte mi ljudi upoznao sam ih mnogo sjedeći na klupicama u parku ciclajući svoju najdražu žitaricu. Wink


Bio je principijelan i onaj koji je radio ocevid kad mi je pijanac slupao moju Meggie... Mad Ali, mozda je principijelnosti pomoglo to sto je i njegov (privatni) auto dobrano nagrabusio... Shocked Mr. Green



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:12 sri, 16. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Bio je principijelan i onaj koji je radio ocevid kad mi je pijanac slupao moju Meggie... Ali, mozda je principijelnosti pomoglo to sto je i njegov (privatni) auto dobrano nagrabusio... [/quote]

:lol: :lol:
Oko za oko,Meggie za privatni auto. :wink:
Citat:
Bio je principijelan i onaj koji je radio ocevid kad mi je pijanac slupao moju Meggie... Ali, mozda je principijelnosti pomoglo to sto je i njegov (privatni) auto dobrano nagrabusio...


Laughing Laughing
Oko za oko,Meggie za privatni auto. Wink


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:52 sri, 16. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote]Bio je principijelan i onaj koji je radio ocevid kad mi je pijanac slupao moju Meggie... Ali, mozda je principijelnosti pomoglo to sto je i njegov (privatni) auto dobrano nagrabusio... [/quote]
:lol: :lol:
Oko za oko,Meggie za privatni auto. :wink:[/quote]

:OT: Nismo se shvatili... Pijanac (s nevazecom vozackom) je slupao i moju Meggie i policajcev auto (i jos jednog ogrebao). :shock:
Anonymous (napisa):
Citat:
Bio je principijelan i onaj koji je radio ocevid kad mi je pijanac slupao moju Meggie... Ali, mozda je principijelnosti pomoglo to sto je i njegov (privatni) auto dobrano nagrabusio...

Laughing Laughing
Oko za oko,Meggie za privatni auto. Wink


Off-topic Nismo se shvatili... Pijanac (s nevazecom vozackom) je slupao i moju Meggie i policajcev auto (i jos jednog ogrebao). Shocked



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan