Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Molim pomoc

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 11:36 uto, 15. 6. 2004    Naslov: Molim pomoc Citirajte i odgovorite

Ovako...znam da ce nekome ovo izgledati glupo ali stvarno bi zamolio nekoga od iskusnijih kolega i kolegica da mi pomogne i dadne neki savjet...Naime, trenutno imam polozeno samo Uvod u Racunarstvo pa bi me zanimalo ako mi netko moze dati savjet oko izlazenja na ispite...S tim da Matematicku analizu 1, Elementarnu 1 i Linearnu 1 sam vec ucio za pismeni i usmeni(Linearna mi nije bas jaca strana btw...) ali sam na usmenima zeznuo neke osnovne stvari...Eh sada jel bi mi itko mogao savjetovati bar otprilike sto da izadjem sada na prvom roku, sto na drugom (u 7. mj.) a sto da radim za najesen??? Jel da idem na sva tri ispita na prvom roku a da za drugi rok pripremim recimo Analizu2 ili Elementarnu2??? Pliiiiiiz savjet neki..... Hvala unaprijed!!!!
Ovako...znam da ce nekome ovo izgledati glupo ali stvarno bi zamolio nekoga od iskusnijih kolega i kolegica da mi pomogne i dadne neki savjet...Naime, trenutno imam polozeno samo Uvod u Racunarstvo pa bi me zanimalo ako mi netko moze dati savjet oko izlazenja na ispite...S tim da Matematicku analizu 1, Elementarnu 1 i Linearnu 1 sam vec ucio za pismeni i usmeni(Linearna mi nije bas jaca strana btw...) ali sam na usmenima zeznuo neke osnovne stvari...Eh sada jel bi mi itko mogao savjetovati bar otprilike sto da izadjem sada na prvom roku, sto na drugom (u 7. mj.) a sto da radim za najesen??? Jel da idem na sva tri ispita na prvom roku a da za drugi rok pripremim recimo Analizu2 ili Elementarnu2??? Pliiiiiiz savjet neki..... Hvala unaprijed!!!!


[Vrh]
dea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2004. (20:06:55)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:57 sri, 16. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

analizu i linearnu sto prije izadji!! ako si to vec ucio, stisni pa to izadji paralelno!! slucajno nemoj pocinjat ucit neke nove ispite koji se na njih nastavljaju (ma2 i la2) dok to nisi dao.
najvaznija stvar kod stvaranja plana jest da uvijek racunas da bi nesto mog'o past!!!! :shock:

evo prijedloga:
1.rok (6.mj): linearna 1 i analiza 1
2.rok (6.mj): programiranje + ono sto padnes na 1.roku

1.rok (9.mj): elementarna 1 (+ ono sto padnes u 6.mj)
2.rok (9 mj): linearna 2 (ili analiza 2, ovisi sto ti je lakse spremit)
dekanski: ako nešto padneš od toga

---> upis u 2.god!! :multi:

nadam se da nije kasno (zbog prijava za 1.rok i sl).... :(

SREEEETNOOOO!! :wink: :wink: :D :D
analizu i linearnu sto prije izadji!! ako si to vec ucio, stisni pa to izadji paralelno!! slucajno nemoj pocinjat ucit neke nove ispite koji se na njih nastavljaju (ma2 i la2) dok to nisi dao.
najvaznija stvar kod stvaranja plana jest da uvijek racunas da bi nesto mog'o past!!!! Shocked

evo prijedloga:
1.rok (6.mj): linearna 1 i analiza 1
2.rok (6.mj): programiranje + ono sto padnes na 1.roku

1.rok (9.mj): elementarna 1 (+ ono sto padnes u 6.mj)
2.rok (9 mj): linearna 2 (ili analiza 2, ovisi sto ti je lakse spremit)
dekanski: ako nešto padneš od toga

---> upis u 2.god!! #Milti

nadam se da nije kasno (zbog prijava za 1.rok i sl).... Sad

SREEEETNOOOO!! Wink Wink Very Happy Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan