Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

gubitak prava na studiranje (studij)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
happyja7
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (11:22:19)
Postovi: (61)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: Maksimir, Zagreb

PostPostano: 10:33 sub, 7. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja cu ponovit svoje pitanje :)

dobro i tko nam sad tu zapravo moze reci nesto tocnije o tom (ne)resetiranju "brojaca"?? da nam kaze nesto konkretno i dali ce se to uopce srediti i kad?
mislim kome da su uopce obratimo!?!

nema smisla onda "protratiti" vrijeme ako mogucnost da te izbace je 99 %. mislim da je tu ipak u pitanju necija buducnost ,s kojom se nije u redu "zezat"!!

neka nam se kaze onda barem nesto konkretnije! i mogucnosti!
da znam sta cemo i gdje cemo!
ja cu ponovit svoje pitanje Smile

dobro i tko nam sad tu zapravo moze reci nesto tocnije o tom (ne)resetiranju "brojaca"?? da nam kaze nesto konkretno i dali ce se to uopce srediti i kad?
mislim kome da su uopce obratimo!?!

nema smisla onda "protratiti" vrijeme ako mogucnost da te izbace je 99 %. mislim da je tu ipak u pitanju necija buducnost ,s kojom se nije u redu "zezat"!!

neka nam se kaze onda barem nesto konkretnije! i mogucnosti!
da znam sta cemo i gdje cemo!



_________________
There are two ways to do great mathematics. The first is to be smarter than everybody else. The second way is to be stupider than everybody else -- but persistent.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 11:23 sub, 7. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da je ekstremna, samo sam htjela naglasiti da postoje i takve situacije i da nisu svi studenti koji padnu neki ispit neradnici kao što se većinom ovdje tako misli i piše. Ja sam lani pala algebarske strukture za koje jesam učila, prvi kolovij je bio jako loše napisan zbog prije navedene situacije, za drugi sam stisnula ali sam u jednom zadatku krivo zbrojila dva broja koja su me koštala prolaska. To mi je bio zadnji ispit na trećoj godini. Da je postojao još jedan rok u recimo devetom mjesecu sigurno bi položila kolegij i sad bi bila na diplomskom. No dobro, pala sam, sad ću ih položiti i gotovo. Samo sam kao što sam već rekla, htjela ukazati na to da postoje i takvi slučajevi i da nismo svi isti i da nemamo iste životne situacije. Također mi smeta što mene netko po bodovima i po uspjehu stavlja u tih 95% a vjerujte mi da nije tako.
Znam da je ekstremna, samo sam htjela naglasiti da postoje i takve situacije i da nisu svi studenti koji padnu neki ispit neradnici kao što se većinom ovdje tako misli i piše. Ja sam lani pala algebarske strukture za koje jesam učila, prvi kolovij je bio jako loše napisan zbog prije navedene situacije, za drugi sam stisnula ali sam u jednom zadatku krivo zbrojila dva broja koja su me koštala prolaska. To mi je bio zadnji ispit na trećoj godini. Da je postojao još jedan rok u recimo devetom mjesecu sigurno bi položila kolegij i sad bi bila na diplomskom. No dobro, pala sam, sad ću ih položiti i gotovo. Samo sam kao što sam već rekla, htjela ukazati na to da postoje i takvi slučajevi i da nismo svi isti i da nemamo iste životne situacije. Također mi smeta što mene netko po bodovima i po uspjehu stavlja u tih 95% a vjerujte mi da nije tako.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 12:07 sub, 7. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="happyja7"]dobro i tko nam sad tu zapravo moze reci nesto tocnije o tom (ne)resetiranju "brojaca"?? da nam kaze nesto konkretno i dali ce se to uopce srediti i kad?
mislim kome da su uopce obratimo!?!

nema smisla onda "protratiti" vrijeme ako mogucnost da te izbace je 99 %. mislim da je tu ipak u pitanju necija buducnost ,s kojom se nije u redu "zezat"!!

neka nam se kaze onda barem nesto konkretnije! i mogucnosti!
da znam sta cemo i gdje cemo![/quote]

Bio sam na razgovoru kod prof Vukovića. U više navrata, zbog ponavljanja istog pitanja s naše strane, je rekao da se nikome neće reći, citiram profa, [i]pa-pa![/i] već da će se studentima koji su u situaciji da studiraju preddiplomski 6 ili više godina omogućiti još godina dana.
Za dalje od toga nezna(m).

To produljenje studija ostvarit će se stavljanjem studenta u [i]stanje mirovanja[/i].

To stanje će se postići, ili barem pokušati, konzultacijom sa pravnim tijelima faxa.

Ono što jest sigurno da sljedeće godine nema studentskih prava(nema zdravstvenog niti rada preko sca npr) što je logično jer gubiš pravo biti student.

Osoba, bolonjaca, sa ovim problemom(studiranje predd 6 ili 6+ godina) ima oko 40. Tom broju treba pribrojiti i studente koji su prije uvođenja bologne studirali i još studiraju predd.
happyja7 (napisa):
dobro i tko nam sad tu zapravo moze reci nesto tocnije o tom (ne)resetiranju "brojaca"?? da nam kaze nesto konkretno i dali ce se to uopce srediti i kad?
mislim kome da su uopce obratimo!?!

nema smisla onda "protratiti" vrijeme ako mogucnost da te izbace je 99 %. mislim da je tu ipak u pitanju necija buducnost ,s kojom se nije u redu "zezat"!!

neka nam se kaze onda barem nesto konkretnije! i mogucnosti!
da znam sta cemo i gdje cemo!


Bio sam na razgovoru kod prof Vukovića. U više navrata, zbog ponavljanja istog pitanja s naše strane, je rekao da se nikome neće reći, citiram profa, pa-pa! već da će se studentima koji su u situaciji da studiraju preddiplomski 6 ili više godina omogućiti još godina dana.
Za dalje od toga nezna(m).

To produljenje studija ostvarit će se stavljanjem studenta u stanje mirovanja.

To stanje će se postići, ili barem pokušati, konzultacijom sa pravnim tijelima faxa.

Ono što jest sigurno da sljedeće godine nema studentskih prava(nema zdravstvenog niti rada preko sca npr) što je logično jer gubiš pravo biti student.

Osoba, bolonjaca, sa ovim problemom(studiranje predd 6 ili 6+ godina) ima oko 40. Tom broju treba pribrojiti i studente koji su prije uvođenja bologne studirali i još studiraju predd.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nerky1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (22:20:11)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:31 sub, 7. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znaci,i studente koji su studirali po starom programu pa se prebacili na bolonju isto kaci taj novi zakon iako im vrijeme na bolonjskom studiju ne prelazi 6g?
Znaci,i studente koji su studirali po starom programu pa se prebacili na bolonju isto kaci taj novi zakon iako im vrijeme na bolonjskom studiju ne prelazi 6g?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:07 sub, 7. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="RonnieColeman"]Ono što jest sigurno da sljedeće godine nema studentskih prava([color=red]nema zdravstvenog[/color] niti rada preko sca npr) što je logično jer gubiš pravo biti student.[/quote]

[url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=123272#123272]Preporuceno stivo[/url]. Nije bas za istu situaciju, no raspitajte se ponesto i sami.
RonnieColeman (napisa):
Ono što jest sigurno da sljedeće godine nema studentskih prava(nema zdravstvenog niti rada preko sca npr) što je logično jer gubiš pravo biti student.


Preporuceno stivo. Nije bas za istu situaciju, no raspitajte se ponesto i sami.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
happyja7
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (11:22:19)
Postovi: (61)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: Maksimir, Zagreb

PostPostano: 21:59 ned, 8. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam cula da gubis znaci sva studentska prava,ali mozes ostat na faksu uz placanje tih predmeta
a da te "izbace" je jedino ono 35 u dvije uzastopne godine!
ja sam cula da gubis znaci sva studentska prava,ali mozes ostat na faksu uz placanje tih predmeta
a da te "izbace" je jedino ono 35 u dvije uzastopne godine!



_________________
There are two ways to do great mathematics. The first is to be smarter than everybody else. The second way is to be stupider than everybody else -- but persistent.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Darija.x
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 07. 2008. (18:31:47)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Velika Gorica

PostPostano: 8:36 uto, 10. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima još nekih kojima je poprilično bitna ta informacija :/
ima još nekih kojima je poprilično bitna ta informacija Ehm?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
tricky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 03. 2006. (23:22:39)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:06 čet, 12. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li se itko raspitao sto mozemo učiniti da se brojanje godina resetira sa prelaskom na studij? jer ovo da se sve zbraja nema nikakvog smisla... jer su to gledajući dva različita studija :/

[size=9][color=#999999]Added after 14 minutes:[/color][/size]

i jos samo da napomenem da na drugim studijima PMF-a studenti imaju pravo izaći 4 puta na ispit iz jednog kolegija a mi na MO nemamo, a sad se uvodi jedno od pravila PMF-a općenito , pa što se onda ne uvede i to da imamo 4 puta pravo izaći na ispit... ako će se početi primjenjivati statut PMF-a onda nek se primjenjuje u cijelosti!
da li se itko raspitao sto mozemo učiniti da se brojanje godina resetira sa prelaskom na studij? jer ovo da se sve zbraja nema nikakvog smisla... jer su to gledajući dva različita studija Ehm?

Added after 14 minutes:

i jos samo da napomenem da na drugim studijima PMF-a studenti imaju pravo izaći 4 puta na ispit iz jednog kolegija a mi na MO nemamo, a sad se uvodi jedno od pravila PMF-a općenito , pa što se onda ne uvede i to da imamo 4 puta pravo izaći na ispit... ako će se početi primjenjivati statut PMF-a onda nek se primjenjuje u cijelosti!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:13 čet, 12. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj drugi komentar ti je bezveze. Ne mogu ni studenti prirodoslovnih odsjeka na ispit ako ne dobiju potpis. Osim toga meni se cini da zbrajanje trajanja studija ne pise niti u jednim pravilima.
Ovaj drugi komentar ti je bezveze. Ne mogu ni studenti prirodoslovnih odsjeka na ispit ako ne dobiju potpis. Osim toga meni se cini da zbrajanje trajanja studija ne pise niti u jednim pravilima.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
eustahije
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 06. 2010. (13:34:36)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:35 čet, 12. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stalno neki pravilnici, statuti, a svaka ustanova isti članak tumači na način koji njima odgovara...
Ono što je prof. Vuković rekao da prema sadašnjem stanju PMF odnosno sveučilište kod naše promjene studija ne resetira brojač, a kod nas je do prije dva tjedna bilo drugačije tumačenje...
Od svega onog što mene najviše zabrinjava što svi sad samo nešto nagađaju, a zapravo gdje god pitaš nitko ništa ne zna(krhko je znanje)
Stalno neki pravilnici, statuti, a svaka ustanova isti članak tumači na način koji njima odgovara...
Ono što je prof. Vuković rekao da prema sadašnjem stanju PMF odnosno sveučilište kod naše promjene studija ne resetira brojač, a kod nas je do prije dva tjedna bilo drugačije tumačenje...
Od svega onog što mene najviše zabrinjava što svi sad samo nešto nagađaju, a zapravo gdje god pitaš nitko ništa ne zna(krhko je znanje)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tricky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 03. 2006. (23:22:39)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:42 čet, 12. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@krcko: ok možda je bezveze, ali meni nije, kod nas ni nema potpisa koliko ja znam. a da ga i ima mislim da bi ga vecina studenata ostvarila...ako bi to bio uvjet za izaci 4 puta na ispit.

a sto se tice toga sto brojaca nema u statutu, zasto nam onda govore da se nama to ipak zbraja?! :/

Cini mi se da necemo nista tocno ni znat do 9 mjseca kako to uvijek i bude, najgore je sto ovakve promjene dolaze uvijek iz vedra neba.
@krcko: ok možda je bezveze, ali meni nije, kod nas ni nema potpisa koliko ja znam. a da ga i ima mislim da bi ga vecina studenata ostvarila...ako bi to bio uvjet za izaci 4 puta na ispit.

a sto se tice toga sto brojaca nema u statutu, zasto nam onda govore da se nama to ipak zbraja?! Ehm?

Cini mi se da necemo nista tocno ni znat do 9 mjseca kako to uvijek i bude, najgore je sto ovakve promjene dolaze uvijek iz vedra neba.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mlijeko555
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 03. 2010. (13:45:56)
Postovi: (18)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 3 - 9

PostPostano: 18:20 pet, 13. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tricky"]@krcko: ok možda je bezveze, ali meni nije, kod nas ni nema potpisa koliko ja znam. a da ga i ima mislim da bi ga vecina studenata ostvarila...ako bi to bio uvjet za izaci 4 puta na ispit.

a sto se tice toga sto brojaca nema u statutu, zasto nam onda govore da se nama to ipak zbraja?! :/

Cini mi se da necemo nista tocno ni znat do 9 mjseca kako to uvijek i bude, najgore je sto ovakve promjene dolaze uvijek iz vedra neba.[/quote]

tricky slažem se u potpunosti s tobom! a kod nas uzimaju samo što im odgovara, zašto bi se sada mučili s rokovima , lakše je otpisati još hrpu studenata
tricky (napisa):
@krcko: ok možda je bezveze, ali meni nije, kod nas ni nema potpisa koliko ja znam. a da ga i ima mislim da bi ga vecina studenata ostvarila...ako bi to bio uvjet za izaci 4 puta na ispit.

a sto se tice toga sto brojaca nema u statutu, zasto nam onda govore da se nama to ipak zbraja?! Ehm?

Cini mi se da necemo nista tocno ni znat do 9 mjseca kako to uvijek i bude, najgore je sto ovakve promjene dolaze uvijek iz vedra neba.


tricky slažem se u potpunosti s tobom! a kod nas uzimaju samo što im odgovara, zašto bi se sada mučili s rokovima , lakše je otpisati još hrpu studenata


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 11:34 pet, 20. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Novina iz dekanata, tiče se studenata koji su upisali ("stari")studij prije Bologne:

Spomenuti imaju pravo 8 godina za rješavanje prediplomskog studija.
Novina iz dekanata, tiče se studenata koji su upisali ("stari")studij prije Bologne:

Spomenuti imaju pravo 8 godina za rješavanje prediplomskog studija.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eustahije
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 06. 2010. (13:34:36)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:25 pet, 20. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li kakvih novosti vezano uz bolonjce iz 05/06?
Ima li kakvih novosti vezano uz bolonjce iz 05/06?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:49 pet, 20. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="RonnieColeman"]Novina iz dekanata, tiče se studenata koji su upisali ("stari")studij prije Bologne:

Spomenuti imaju pravo 8 godina za rješavanje prediplomskog studija.[/quote]

Znaci njima se ne ubraja trajanje prethodnog studija :? :roll: :?
RonnieColeman (napisa):
Novina iz dekanata, tiče se studenata koji su upisali ("stari")studij prije Bologne:

Spomenuti imaju pravo 8 godina za rješavanje prediplomskog studija.


Znaci njima se ne ubraja trajanje prethodnog studija Confused Rolling Eyes Confused



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 21:38 pet, 20. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

racuna se, samo je ukupan dozvoljen br. godina = 8, a ne 6.
racuna se, samo je ukupan dozvoljen br. godina = 8, a ne 6.



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:59 sub, 21. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da se racunalo prije, neki bi vec davno izgubili status studenta. Na preddiplomskom ima studenata s brojem indeksa 9X-.... i 0Y-.... za Y iz {0,1,2,3}.

Goc, od kuda ti informacija?
Da se racunalo prije, neki bi vec davno izgubili status studenta. Na preddiplomskom ima studenata s brojem indeksa 9X-.... i 0Y-.... za Y iz {0,1,2,3}.

Goc, od kuda ti informacija?



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 13:41 sub, 21. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

goc @ mail:

[quote]Postovani,

bio sam na Vasim konzultacijama, no nakon toga mi je jedan kolega rekao da studenti koji su upisali fakultet po starom programu (cetverogodisnjem dodiplomskom) a sada su na bolonji, imaju pravo na 8 godina. Da li je to istina?[/quote]

M.Vukovic @ mail:

[quote]Da. Naknadno je dosla takav naputak s dekanata.[/quote]
goc @ mail:

Citat:
Postovani,

bio sam na Vasim konzultacijama, no nakon toga mi je jedan kolega rekao da studenti koji su upisali fakultet po starom programu (cetverogodisnjem dodiplomskom) a sada su na bolonji, imaju pravo na 8 godina. Da li je to istina?


M.Vukovic @ mail:

Citat:
Da. Naknadno je dosla takav naputak s dekanata.



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:52 sub, 21. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ni u tvom pitanju ni u odgovoru ne pise ubraja li im se u tih 8 godina vrijeme provedeno na starom studiju ili ne.
Ni u tvom pitanju ni u odgovoru ne pise ubraja li im se u tih 8 godina vrijeme provedeno na starom studiju ili ne.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 16:51 sub, 21. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@krcko:

mislio sam da je sporno 8 godina a ne koji period se ubraja u tih 8 godina.

sto se tice racunjanja, prof. vukovic je rekao da se sve racuna, e sada, da li je u medjuvremenu doslo do promjene, ne znam. prvotno je bilo 6 godina, a sada je 8, da li se tu osim toga jos nesto promijenilo, ne znam. ako netko zna, slobodno neka napise...
@krcko:

mislio sam da je sporno 8 godina a ne koji period se ubraja u tih 8 godina.

sto se tice racunjanja, prof. vukovic je rekao da se sve racuna, e sada, da li je u medjuvremenu doslo do promjene, ne znam. prvotno je bilo 6 godina, a sada je 8, da li se tu osim toga jos nesto promijenilo, ne znam. ako netko zna, slobodno neka napise...



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Sljedeće
Stranica 5 / 15.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan