Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prijedlog za termin usmenog (prof. Muić) (studij)
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 10:41 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Prijedlog za termin usmenog (prof. Muić) Citirajte i odgovorite

Prof. Muić je rekao da se dogovorimo kad želimo usmeni i da mu to onda kažemo na kolokviju. Jel ima kakvih prijedloga???
Prof. Muić je rekao da se dogovorimo kad želimo usmeni i da mu to onda kažemo na kolokviju. Jel ima kakvih prijedloga???


[Vrh]
bleki88
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 09. 2009. (17:13:58)
Postovi: (27)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 12:32 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onaj tjedan od 20og do 24og... Ako to nije prekasno...
Onaj tjedan od 20og do 24og... Ako to nije prekasno...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:45 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Baš u tom tjednu je prof. rekao da nemože zbog osobnih obaveza. Rekao je da njemu odgovara i subota, ako se mi uspijemo dogovoriti.
Baš u tom tjednu je prof. rekao da nemože zbog osobnih obaveza. Rekao je da njemu odgovara i subota, ako se mi uspijemo dogovoriti.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:08 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

možda krajem prvog tjedna završnih, dakle 16. , 17. , 18. ?
ne znam jel uopće možemo tamo onaj skroz zadnji tjedan? gdje će onda popravni biti.
možda krajem prvog tjedna završnih, dakle 16. , 17. , 18. ?
ne znam jel uopće možemo tamo onaj skroz zadnji tjedan? gdje će onda popravni biti.


[Vrh]
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 14:20 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Teško je sad to reć i precizirat, jer se ne zna još službeno kada će biti usmeni iz ts, niti kada će biti završni iz mjere, to se još službeno ne zna, a definitivno ne bih želio to troje u dva dana...

Općenito na ovom faksu je problem što je sve zgurano... Rokovi rulaju 8)
Teško je sad to reć i precizirat, jer se ne zna još službeno kada će biti usmeni iz ts, niti kada će biti završni iz mjere, to se još službeno ne zna, a definitivno ne bih želio to troje u dva dana...

Općenito na ovom faksu je problem što je sve zgurano... Rokovi rulaju Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 15:41 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa sta cemo svi imat usmeni u isti dan, ili mozemo se dogovorit u vise grupica pa i u razlicite dane?

Npr jedna grupa u petak, druga u subotu?

Nisan bila na tim zadnjim predavanjima, pa ne znam detalje
Pa sta cemo svi imat usmeni u isti dan, ili mozemo se dogovorit u vise grupica pa i u razlicite dane?

Npr jedna grupa u petak, druga u subotu?

Nisan bila na tim zadnjim predavanjima, pa ne znam detalje


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:09 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

prof. je rekao da nas sve stigne ispitati u jednom danu. Zato je sad i postavljeno ovo pitanje da se usuglasimo i da se svi stignemo pripremiti na vrijeme na usmeni, a ne da na kolokviju neko kaže da mu odgovara da se odgovara 13. i onda svi ostanemo zatečeni.
prof. je rekao da nas sve stigne ispitati u jednom danu. Zato je sad i postavljeno ovo pitanje da se usuglasimo i da se svi stignemo pripremiti na vrijeme na usmeni, a ne da na kolokviju neko kaže da mu odgovara da se odgovara 13. i onda svi ostanemo zatečeni.


[Vrh]
Goran Muic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2006. (09:18:23)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 21 - 4

PostPostano: 16:15 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]prof. je rekao da nas sve stigne ispitati u jednom danu. Zato je sad i postavljeno ovo pitanje da se usuglasimo i da se svi stignemo pripremiti na vrijeme na usmeni, a ne da na kolokviju neko kaže da mu odgovara da se odgovara 13. i onda svi ostanemo zatečeni.[/quote]


Treba nam jedan dan od 8 sati ujutro do 13:00. Otprilike 5 grupa od po 10 studenata pisu jedan sat. Evo ja predlazem cetvrtak 16.6.
Anonymous (napisa):
prof. je rekao da nas sve stigne ispitati u jednom danu. Zato je sad i postavljeno ovo pitanje da se usuglasimo i da se svi stignemo pripremiti na vrijeme na usmeni, a ne da na kolokviju neko kaže da mu odgovara da se odgovara 13. i onda svi ostanemo zatečeni.



Treba nam jedan dan od 8 sati ujutro do 13:00. Otprilike 5 grupa od po 10 studenata pisu jedan sat. Evo ja predlazem cetvrtak 16.6.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 17:04 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bi najrade u petak, ali valjda bi prezivila i cetvrtak :)

Ali nemojte prije toga nikako:D:D
Ja bi najrade u petak, ali valjda bi prezivila i cetvrtak Smile

Ali nemojte prije toga nikako:DVery Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:25 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

10.6. nam je zadnji kolokvij, ali ne znamo da li će iz mjere zavrsni biti odmah idući tjedan ili ne. Zamolio bih profesora da pričeka još par dana dok se ne objave sluzbeni termini završnih jer mislim da većini studenata puno znači barem 3-4 dana razmaka između završnih/usmenih.

Ili možemo sad službeno dogovoriti termin ako se ostali slože, pa u slučaju da se Mjera ili TS poklope sa npr. 16.6., naknadno mijenjamo termin
10.6. nam je zadnji kolokvij, ali ne znamo da li će iz mjere zavrsni biti odmah idući tjedan ili ne. Zamolio bih profesora da pričeka još par dana dok se ne objave sluzbeni termini završnih jer mislim da većini studenata puno znači barem 3-4 dana razmaka između završnih/usmenih.

Ili možemo sad službeno dogovoriti termin ako se ostali slože, pa u slučaju da se Mjera ili TS poklope sa npr. 16.6., naknadno mijenjamo termin


[Vrh]
Goran Muic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2006. (09:18:23)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 21 - 4

PostPostano: 18:30 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]10.6. nam je zadnji kolokvij, ali ne znamo da li će iz mjere zavrsni biti odmah idući tjedan ili ne. Zamolio bih profesora da pričeka još par dana dok se ne objave sluzbeni termini završnih jer mislim da većini studenata puno znači barem 3-4 dana razmaka između završnih/usmenih.

Ili možemo sad službeno dogovoriti termin ako se ostali slože, pa u slučaju da se Mjera ili TS poklope sa npr. 16.6., naknadno mijenjamo termin[/quote]



Meni se cini da bi se trebali probati dogovoriti s nastavnicima oko termina zavrsnih s
time da nesto za pocetka fiksirate npr. kompleksnu analizu za 16 ili 17, a onda redom
ili tako nekako. Meni je svejedno je li 16, 17 ili cak 18. Mozda da probamo sa 16.6?
Anonymous (napisa):
10.6. nam je zadnji kolokvij, ali ne znamo da li će iz mjere zavrsni biti odmah idući tjedan ili ne. Zamolio bih profesora da pričeka još par dana dok se ne objave sluzbeni termini završnih jer mislim da većini studenata puno znači barem 3-4 dana razmaka između završnih/usmenih.

Ili možemo sad službeno dogovoriti termin ako se ostali slože, pa u slučaju da se Mjera ili TS poklope sa npr. 16.6., naknadno mijenjamo termin




Meni se cini da bi se trebali probati dogovoriti s nastavnicima oko termina zavrsnih s
time da nesto za pocetka fiksirate npr. kompleksnu analizu za 16 ili 17, a onda redom
ili tako nekako. Meni je svejedno je li 16, 17 ili cak 18. Mozda da probamo sa 16.6?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nike
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2010. (13:05:01)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 20:35 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja mislim da bi bilo najbolje da profesor Muić jednostavno objavi termine usmenog i to je to,kome paše-paše,jer će se grupa od 150 studenata (koliko nas otprilike sluša kompleksnu) teško uspjet dogovorit oko termina usmenog...16.06 je ok,bilo bi dobro kad bi se svi mogli izredat taj tjedan tako da nam ostane još koji tjedan za učit u slučaju da ne prođemo.
Ja mislim da bi bilo najbolje da profesor Muić jednostavno objavi termine usmenog i to je to,kome paše-paše,jer će se grupa od 150 studenata (koliko nas otprilike sluša kompleksnu) teško uspjet dogovorit oko termina usmenog...16.06 je ok,bilo bi dobro kad bi se svi mogli izredat taj tjedan tako da nam ostane još koji tjedan za učit u slučaju da ne prođemo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 20:40 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

istina, za početak bi bilo lijepo fixirat recimo kompleksnu... meni je 18.06 najbolja opcija, ali odgovaraju mi i ostale dvije :)
istina, za početak bi bilo lijepo fixirat recimo kompleksnu... meni je 18.06 najbolja opcija, ali odgovaraju mi i ostale dvije Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
slash
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (18:17:24)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 7

PostPostano: 21:11 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja bih isto najradije 18.06., al sva tri termina su ok...
ja bih isto najradije 18.06., al sva tri termina su ok...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 21:13 uto, 31. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam najviše za 16. al mi pašu i 17. i 18. :)
Ja sam najviše za 16. al mi pašu i 17. i 18. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
LAra22
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 06. 2010. (16:43:18)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 9:50 sri, 1. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

16.6. je u redu, imamo sasvim dovoljno vremena nakon zadnjeg kolokvija.
16.6. je u redu, imamo sasvim dovoljno vremena nakon zadnjeg kolokvija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mrs. Bean
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 06. 2009. (22:03:56)
Postovi: (31)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 12:29 sri, 1. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

16.6. je u redu :)
16.6. je u redu Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anjcho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2008. (12:38:54)
Postovi: (6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Jarun :)

PostPostano: 13:51 sri, 1. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bi 16.:)
Ja bi 16.Smile



_________________
(\__/)
(=’.’=)
(")_(")
This is ZEC. Copy and paste ZEC into your signature to help him gain world domination.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buzdinci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (11:54:18)
Postovi: (4)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 3 - 4

PostPostano: 13:57 sri, 1. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

16.6. je super! :)
16.6. je super! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:05 sri, 1. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze 16.6.
Moze 16.6.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan