Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Uvod u opću fiziku
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 16:03 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rekla je samo jedna kolegica od nas 88 da nije imala fiziku. Sad bi mi trebali imali fiziku za osnovnu školu jer neki nisu naučili u školi ono što su trebali?
Već sam jednom pitala, tko je tjerao ljude da upišu fiziku? Apsolutno nitko.
Recimo, ja apsolutno nikad nisam učila engleski jezik. U osnovnoj sam morala učiti njemački jer nije bilo izbora. Upisala sam matematičku gimnaziju i opet sam samo imala jedan jezik i to njemački. Došla sam na faks i imala sam obavezan engleski. Znači nisam mogla birati. Jesam se kome žalila? Ne, nisam. ) Tako i s fizikom. Samo što ste vi mogli birati hoćete li to ili ne. Ja to nisam mogla, nego sam prihvatila tako kako je.

I molim te da ne okrećeš moje riječi. Ja nisam rekla da navijam za pad. Nego sam rekla da realno gledate situaciju. Sad su se svi sjetili buniti kad je kraj godine. Što ste radili cijeli semestar?!
Slažem se da je fizika neorganizirana. O usklađenosti predavanja i vježbi da ne pričam. Ali što smo sad svi trebali? Sjesti i plakat? Pomiriti se sa situacijom i učinit što se bolje može. To je količina ljudi i napravila.
Da kolegij treba organizirati, treba. No, to ste se trebali prije buniti.

Određeni kolege su rekli da bi bilo bolje da nema normalizirane ljestvice. Tko sad tu hoće veći pad? Ja ili oni? ) Šta se mene tiče i da nema te ljestvice ja imam čvrsti prolaz, no kad se ta ljestvica ukine, pitajte se koliko bi tek ljudi prošlo. Dakle, JA NE ŽELIM PAD KOLEGA.

Lijepi pozdrav!
Rekla je samo jedna kolegica od nas 88 da nije imala fiziku. Sad bi mi trebali imali fiziku za osnovnu školu jer neki nisu naučili u školi ono što su trebali?
Već sam jednom pitala, tko je tjerao ljude da upišu fiziku? Apsolutno nitko.
Recimo, ja apsolutno nikad nisam učila engleski jezik. U osnovnoj sam morala učiti njemački jer nije bilo izbora. Upisala sam matematičku gimnaziju i opet sam samo imala jedan jezik i to njemački. Došla sam na faks i imala sam obavezan engleski. Znači nisam mogla birati. Jesam se kome žalila? Ne, nisam. Smile Tako i s fizikom. Samo što ste vi mogli birati hoćete li to ili ne. Ja to nisam mogla, nego sam prihvatila tako kako je.

I molim te da ne okrećeš moje riječi. Ja nisam rekla da navijam za pad. Nego sam rekla da realno gledate situaciju. Sad su se svi sjetili buniti kad je kraj godine. Što ste radili cijeli semestar?!
Slažem se da je fizika neorganizirana. O usklađenosti predavanja i vježbi da ne pričam. Ali što smo sad svi trebali? Sjesti i plakat? Pomiriti se sa situacijom i učinit što se bolje može. To je količina ljudi i napravila.
Da kolegij treba organizirati, treba. No, to ste se trebali prije buniti.

Određeni kolege su rekli da bi bilo bolje da nema normalizirane ljestvice. Tko sad tu hoće veći pad? Ja ili oni? Smile Šta se mene tiče i da nema te ljestvice ja imam čvrsti prolaz, no kad se ta ljestvica ukine, pitajte se koliko bi tek ljudi prošlo. Dakle, JA NE ŽELIM PAD KOLEGA.

Lijepi pozdrav!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
antilopa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 10. 2010. (20:00:23)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 16:10 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako nisi znala, ljudi se bune otkad je pocela fizika, samo sto profesor i asistent ne obracaju paznju na to... a normalno da ce se tek sad vise bunit kad je kraj, tako je uvijek...briga mene, ali za buduce kolege bilo bi bolje da se nesto promijeni i to jako...
ako nisi znala, ljudi se bune otkad je pocela fizika, samo sto profesor i asistent ne obracaju paznju na to... a normalno da ce se tek sad vise bunit kad je kraj, tako je uvijek...briga mene, ali za buduce kolege bilo bi bolje da se nesto promijeni i to jako...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jkrstic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2009. (19:28:31)
Postovi: (AC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8
Lokacija: Somewhere in time

PostPostano: 17:15 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fejky"]
Ne razumijem tu potrebu da se pise dijalektom na forumu od fakulteta
[/quote]

Ja se stvarno ispricavam onima koji ne razumiju procitati ono sto pisem, ali naucite prihvatiti razlicitosti ljudi. I ja mogu citati kaj i rekel na forumu i stvarno mi ne smeta. Ali sve je u redu, ne ljutim se. Potruditi cu se od sada malo vise pisati knjizevno.

[quote="pravipurger"]
koja to srednja nema fiziku? :shock:
[/quote]

Mislim da se radilo o ekonomskoj srednjoj skoli. Ali naglasak se stavlja na losu fiziku u srednjoj.

[quote="Renči"]
Pomiriti se sa situacijom i učinit što se bolje može. To je količina ljudi i napravila.
[/quote]

Opet vrijedas odreden dio ljudi, poput mene. Mislis da se ja nisam trudio i ucio za taj kolokvij, kao i za prvi, kao sto sam se trudio i kroz zadace nsto nauciti. Al mislim da nije bilo moguce nekome s mojim predznanjem kroz onakav rad asistenta i profesora, nauciti za puno vise od 8 u prvom i 2 u drugom kolokviju (smatram da i 15 bodova koje su neki ostvarili nije pretjerano velik uspjeh). Ponavljam, drago mi je da je odredena kolicina ljudi naucila nesto vise iz fizike kroz onakav rad, ali mislim da ono jednostavno nije dovoljno, pogotovo ako uzmemo u obzir ulaznu anketu, gdje su profesor i asistent dobili jasnu krvnu sliku ljudi koje ce poucavati.
fejky (napisa):

Ne razumijem tu potrebu da se pise dijalektom na forumu od fakulteta


Ja se stvarno ispricavam onima koji ne razumiju procitati ono sto pisem, ali naucite prihvatiti razlicitosti ljudi. I ja mogu citati kaj i rekel na forumu i stvarno mi ne smeta. Ali sve je u redu, ne ljutim se. Potruditi cu se od sada malo vise pisati knjizevno.

pravipurger (napisa):

koja to srednja nema fiziku? Shocked


Mislim da se radilo o ekonomskoj srednjoj skoli. Ali naglasak se stavlja na losu fiziku u srednjoj.

Renči (napisa):

Pomiriti se sa situacijom i učinit što se bolje može. To je količina ljudi i napravila.


Opet vrijedas odreden dio ljudi, poput mene. Mislis da se ja nisam trudio i ucio za taj kolokvij, kao i za prvi, kao sto sam se trudio i kroz zadace nsto nauciti. Al mislim da nije bilo moguce nekome s mojim predznanjem kroz onakav rad asistenta i profesora, nauciti za puno vise od 8 u prvom i 2 u drugom kolokviju (smatram da i 15 bodova koje su neki ostvarili nije pretjerano velik uspjeh). Ponavljam, drago mi je da je odredena kolicina ljudi naucila nesto vise iz fizike kroz onakav rad, ali mislim da ono jednostavno nije dovoljno, pogotovo ako uzmemo u obzir ulaznu anketu, gdje su profesor i asistent dobili jasnu krvnu sliku ljudi koje ce poucavati.



_________________
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 18:01 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolega, zašto bih te vrijeđala? Jesam ja spomenula bilo koje ime ovdje? Ne. To što se određeni ljudi prepoznaju, ja tu ne mogu ništa. Svatko ima pravo izraziti svoje mišljenje. ;)

Uostalom, ne znam šta je loše u toj rečenici koju sam napisala ako si ti prošao. D To je rečenica onda baš za tebe!

Ništa... neda mi se više raspravljati, ali sad stvarno! ) Sretno svima! Ako profesor išta napiše vezano za ono što sam pitala ili da bilo kakvu informaciju, poslat ću vam je. ;)

Pozdrav i sretno na ispitima!
Kolega, zašto bih te vrijeđala? Jesam ja spomenula bilo koje ime ovdje? Ne. To što se određeni ljudi prepoznaju, ja tu ne mogu ništa. Svatko ima pravo izraziti svoje mišljenje. Wink

Uostalom, ne znam šta je loše u toj rečenici koju sam napisala ako si ti prošao. Very Happy To je rečenica onda baš za tebe!

Ništa... neda mi se više raspravljati, ali sad stvarno! Smile Sretno svima! Ako profesor išta napiše vezano za ono što sam pitala ili da bilo kakvu informaciju, poslat ću vam je. Wink

Pozdrav i sretno na ispitima!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jkrstic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2009. (19:28:31)
Postovi: (AC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8
Lokacija: Somewhere in time

PostPostano: 18:25 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina je da za dva nije trebalo nista vise osim domacih zadaca, ali nismo svi zadovoljni sa dva. A za ocjenu vise nismo bili nauceni. Ali u pravu ste vi koji ste rekli da nema smisla prepirat se na forumu. Treba popricati sa profesorom i asistentom, jer sigurno nije sve bilo korektno. Renči volio bih da svatis da nije sve sto si napisala ljudima bilo lijepo procitati i neki su se nasli uvrijedeni. Ja se ispricavam ako sam nesto ruzno napisao i ako sam koga uvrijedio.

Ljudi koji su pali su vecim dijelom stvarno sami krivi, ali mislim i da su svi trebali imati sansu nauciti za vise od dva, a ne da ljudi koji nisu neke od zadaca predali, a nisu prije toga dobro znali fiziku nemaju sanse za prolaz.
Istina je da za dva nije trebalo nista vise osim domacih zadaca, ali nismo svi zadovoljni sa dva. A za ocjenu vise nismo bili nauceni. Ali u pravu ste vi koji ste rekli da nema smisla prepirat se na forumu. Treba popricati sa profesorom i asistentom, jer sigurno nije sve bilo korektno. Renči volio bih da svatis da nije sve sto si napisala ljudima bilo lijepo procitati i neki su se nasli uvrijedeni. Ja se ispricavam ako sam nesto ruzno napisao i ako sam koga uvrijedio.

Ljudi koji su pali su vecim dijelom stvarno sami krivi, ali mislim i da su svi trebali imati sansu nauciti za vise od dva, a ne da ljudi koji nisu neke od zadaca predali, a nisu prije toga dobro znali fiziku nemaju sanse za prolaz.



_________________
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 19:27 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Dobar dan,
ukratko, na fizici nemamo naviku davanja popravnih kolokvija itd (a ni domace zadace nisu cesto koristene) tako da ni ja ne planiram jos jedan kolokvij.

mene sad najviše brine ovo.
kako to misli da nemaju naviku davanja popravnih kolokvija?
prvo to je kolegij s našeg faksa, a drugo kolko ja znam oni na fizici imaju više rokova nego mi na matematici ... koji k...
"Dobar dan,
ukratko, na fizici nemamo naviku davanja popravnih kolokvija itd (a ni domace zadace nisu cesto koristene) tako da ni ja ne planiram jos jedan kolokvij.

mene sad najviše brine ovo.
kako to misli da nemaju naviku davanja popravnih kolokvija?
prvo to je kolegij s našeg faksa, a drugo kolko ja znam oni na fizici imaju više rokova nego mi na matematici ... koji k...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Simke
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2011. (18:48:18)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 20:50 sub, 11. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo da se i ja uključim u tu raspravu..
Samo želim reći, normalno da na fizici nemaju naviku sastavljat popravne kolokvije kad imaju 4 ispitna roka, pa se može tako polagati i ne pada se direktno kao sad kod nas. Padneš kolokvije i gotovo! :D

Mislim da bi se ljudi trebali skupiti i zajedno do asistenta i profesora i porazgovarati o tim stvarima jer ovak se prek foruma sam bezveze vode rasprave. :P
Evo da se i ja uključim u tu raspravu..
Samo želim reći, normalno da na fizici nemaju naviku sastavljat popravne kolokvije kad imaju 4 ispitna roka, pa se može tako polagati i ne pada se direktno kao sad kod nas. Padneš kolokvije i gotovo! Very Happy

Mislim da bi se ljudi trebali skupiti i zajedno do asistenta i profesora i porazgovarati o tim stvarima jer ovak se prek foruma sam bezveze vode rasprave. Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shasho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (14:15:40)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 18:34 ned, 12. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pravipurger"][quote="antilopa"]ne znam , ali znam da je tako netko rekao kad smo imali prve vjezbe da [b]nije nikad imao fiziku[/b]...ali nije bitno, vecina ljudi nije imala neke koristi od fizike u srednjoj[/quote]

a ovo je tek glupost, netko te laže pa se zapitaj s kime se družiš. fizika se sluša najmanje 2 godine u OŠ, a mislim da svaka četverogodišnja srednja ima najmanje 2 godine fizike.[/quote]

ne laže nitko nikoga. ja sam ta kolegica koja nije imala fiziku. ekonomska škola nema fizike ni u jednom razredu.
pravipurger (napisa):
antilopa (napisa):
ne znam , ali znam da je tako netko rekao kad smo imali prve vjezbe da nije nikad imao fiziku...ali nije bitno, vecina ljudi nije imala neke koristi od fizike u srednjoj


a ovo je tek glupost, netko te laže pa se zapitaj s kime se družiš. fizika se sluša najmanje 2 godine u OŠ, a mislim da svaka četverogodišnja srednja ima najmanje 2 godine fizike.


ne laže nitko nikoga. ja sam ta kolegica koja nije imala fiziku. ekonomska škola nema fizike ni u jednom razredu.



_________________
You can fool some people sometimes, but you can't fool all the people all the time.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 18:37 ned, 12. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="shasho"][quote="pravipurger"][quote="antilopa"]ne znam , ali znam da je tako netko rekao kad smo imali prve vjezbe da [b]nije nikad imao fiziku[/b]...ali nije bitno, vecina ljudi nije imala neke koristi od fizike u srednjoj[/quote]

a ovo je tek glupost, netko te laže pa se zapitaj s kime se družiš. fizika se sluša najmanje 2 godine u OŠ, a mislim da svaka četverogodišnja srednja ima najmanje 2 godine fizike.[/quote]

ne laže nitko nikoga. ja sam ta kolegica koja nije imala fiziku. ekonomska škola nema fizike ni u jednom razredu.[/quote]

naglasak je bio na nikada, a imala si je u OŠ.
no nebitno za danju raspravu, ili ti: u pravu si, pogriješio sam.
shasho (napisa):
pravipurger (napisa):
antilopa (napisa):
ne znam , ali znam da je tako netko rekao kad smo imali prve vjezbe da nije nikad imao fiziku...ali nije bitno, vecina ljudi nije imala neke koristi od fizike u srednjoj


a ovo je tek glupost, netko te laže pa se zapitaj s kime se družiš. fizika se sluša najmanje 2 godine u OŠ, a mislim da svaka četverogodišnja srednja ima najmanje 2 godine fizike.


ne laže nitko nikoga. ja sam ta kolegica koja nije imala fiziku. ekonomska škola nema fizike ni u jednom razredu.


naglasak je bio na nikada, a imala si je u OŠ.
no nebitno za danju raspravu, ili ti: u pravu si, pogriješio sam.



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shasho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (14:15:40)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 18:39 ned, 12. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Renči"]Recimo, ja apsolutno nikad nisam učila engleski jezik. U osnovnoj sam morala učiti njemački jer nije bilo izbora. Upisala sam matematičku gimnaziju i opet sam samo imala jedan jezik i to njemački. Došla sam na faks i imala sam obavezan engleski. Znači nisam mogla birati. Jesam se kome žalila? Ne, nisam. :) Tako i s fizikom. Samo što ste vi mogli birati hoćete li to ili ne. Ja to nisam mogla, nego sam prihvatila tako kako je.[/quote]

Ista situacija i kod mene. Samo, zar ti nije engleski bio lakši i bila si po posebnom programu?
Renči (napisa):
Recimo, ja apsolutno nikad nisam učila engleski jezik. U osnovnoj sam morala učiti njemački jer nije bilo izbora. Upisala sam matematičku gimnaziju i opet sam samo imala jedan jezik i to njemački. Došla sam na faks i imala sam obavezan engleski. Znači nisam mogla birati. Jesam se kome žalila? Ne, nisam. Smile Tako i s fizikom. Samo što ste vi mogli birati hoćete li to ili ne. Ja to nisam mogla, nego sam prihvatila tako kako je.


Ista situacija i kod mene. Samo, zar ti nije engleski bio lakši i bila si po posebnom programu?



_________________
You can fool some people sometimes, but you can't fool all the people all the time.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 18:57 ned, 12. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

odgovorio je profesor na mail? ima kaj novo?

ako ne, ja planiram poslati mail asistentu i profesoru ...
odgovorio je profesor na mail? ima kaj novo?

ako ne, ja planiram poslati mail asistentu i profesoru ...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 20:03 ned, 12. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, jesam. Ali ga NIKAD nisam učila i nisam mogla birati želim li to slušati. Dok ti jesi. Imala si dva izbora. Ja ne!

Profesor nije ništa odgovorio! Kako želiš. Samo ti preporučam da pokušaš to na neki lijepi način i objasniš mu. Ili se složi vas par pa odete do njega. Ona njegova zadnja reakcija kad je došao na vježbe nije bila baš u našu korist.. / No, ljudi smo, pa se uspijete možda dogovoriti. Sretno!
Da, jesam. Ali ga NIKAD nisam učila i nisam mogla birati želim li to slušati. Dok ti jesi. Imala si dva izbora. Ja ne!

Profesor nije ništa odgovorio! Kako želiš. Samo ti preporučam da pokušaš to na neki lijepi način i objasniš mu. Ili se složi vas par pa odete do njega. Ona njegova zadnja reakcija kad je došao na vježbe nije bila baš u našu korist.. Ehm? No, ljudi smo, pa se uspijete možda dogovoriti. Sretno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mer_de_noms
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 09. 2010. (11:40:59)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:10 ned, 12. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

dal ide ko ovaj utorak na usmeni? i dal vrijedi uopce ono ak ne zelis odgovarat onda ocjena niže :)
dal ide ko ovaj utorak na usmeni? i dal vrijedi uopce ono ak ne zelis odgovarat onda ocjena niže Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 20:52 ned, 12. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Renči"]Profesor nije ništa odgovorio! Kako želiš. Samo ti preporučam da pokušaš to na neki lijepi način i objasniš mu. Ili se složi vas par pa odete do njega. Ona njegova zadnja reakcija kad je došao na vježbe nije bila baš u našu korist.. :/ No, ljudi smo, pa se uspijete možda dogovoriti. Sretno![/quote]

Ok, javi čim ti odgovori! (:
Renči (napisa):
Profesor nije ništa odgovorio! Kako želiš. Samo ti preporučam da pokušaš to na neki lijepi način i objasniš mu. Ili se složi vas par pa odete do njega. Ona njegova zadnja reakcija kad je došao na vježbe nije bila baš u našu korist.. Ehm? No, ljudi smo, pa se uspijete možda dogovoriti. Sretno!


Ok, javi čim ti odgovori! (:


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cvrcak2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2010. (07:29:42)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:04 pon, 13. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li netko informacije o tome kako ce ici to s usmenima? Nisam bila na zadnjem satu predavanja pa nisam upucena. Cujem da se spominju termini utorkom pa ako netko moze potvrditi (ili opovrgnuti) i reci tocno vrijeme...bila bih zahvalna. :)
Ima li netko informacije o tome kako ce ici to s usmenima? Nisam bila na zadnjem satu predavanja pa nisam upucena. Cujem da se spominju termini utorkom pa ako netko moze potvrditi (ili opovrgnuti) i reci tocno vrijeme...bila bih zahvalna. Smile



_________________
Čovjek je poput razlomka čiji je brojnik ono što jest, a nazivnik ono što misli o sebi. Što je nazivnik veći, razlomak je manji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 19:31 pon, 13. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svaki utorak, počevši od od sutra i sljedećih 4 tjedna u 15h su termini usmenih.

P.S. Poslala sam danas opet asistentu mail i pitala jel profesor što rekao na mail. Odgovorio je isto ono što ste svi dobili preko sustava! Tako da, mislim da profesor neće ništa odgovarati i da popravnog nema. Tko želi, neka ide profesoru pa nek proba riješiti.. Sretno!
Svaki utorak, počevši od od sutra i sljedećih 4 tjedna u 15h su termini usmenih.

P.S. Poslala sam danas opet asistentu mail i pitala jel profesor što rekao na mail. Odgovorio je isto ono što ste svi dobili preko sustava! Tako da, mislim da profesor neće ništa odgovarati i da popravnog nema. Tko želi, neka ide profesoru pa nek proba riješiti.. Sretno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cvrcak2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2010. (07:29:42)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:35 pon, 13. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala :). Ne moramo se unaprijed upisati ili najaviti mailom? Doduse, ne znam ni kako bih se pripremila zato...eventualno prelistati neku knjigu iz srednje! Toplo se nadam da nece previse gnjaviti, samo nek mi da moju dvojcicu da mi kvari prosjek i to je to :D
Hvala Smile. Ne moramo se unaprijed upisati ili najaviti mailom? Doduse, ne znam ni kako bih se pripremila zato...eventualno prelistati neku knjigu iz srednje! Toplo se nadam da nece previse gnjaviti, samo nek mi da moju dvojcicu da mi kvari prosjek i to je to Very Happy



_________________
Čovjek je poput razlomka čiji je brojnik ono što jest, a nazivnik ono što misli o sebi. Što je nazivnik veći, razlomak je manji.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 19:36 pon, 13. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne, ne moramo se unaprijed upisivati. Vjerujem da nas on željno očekuje D A za pripremanje.. hmm.. ne znam šta da ti kažem! /
Ne, ne moramo se unaprijed upisivati. Vjerujem da nas on željno očekuje Very Happy A za pripremanje.. hmm.. ne znam šta da ti kažem! Ehm?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 20:25 pon, 13. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mer_de_noms"]dal ide ko ovaj utorak na usmeni? i dal vrijedi uopce ono ak ne zelis odgovarat onda ocjena niže :)[/quote]


ee jel ovo još na kraju vrijedi? dal je to spominjano?

bilo bi lijepo :)
mer_de_noms (napisa):
dal ide ko ovaj utorak na usmeni? i dal vrijedi uopce ono ak ne zelis odgovarat onda ocjena niže Smile



ee jel ovo još na kraju vrijedi? dal je to spominjano?

bilo bi lijepo Smile



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 21:54 pon, 13. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad su bile žalbe? nije ništa rekao...
kad su bile žalbe? nije ništa rekao...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 5 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan