Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

UDG - usmeni ispit
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
valena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2006. (08:45:07)
Postovi: (24)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 14:35 uto, 15. 6. 2010    Naslov: UDG - usmeni ispit Citirajte i odgovorite

Hej!

Vidim da su rezultati došli i da će danas popis za usmeni.
Jel netko zna da li će biti objavljen na netu ili samo na faksu?


BTW:
Ako netko zna kakv je usmeni kod prof. Milin-Šipuš molim da podijeli iskustva.

Puno puno puno hvala :D
Hej!

Vidim da su rezultati došli i da će danas popis za usmeni.
Jel netko zna da li će biti objavljen na netu ili samo na faksu?


BTW:
Ako netko zna kakv je usmeni kod prof. Milin-Šipuš molim da podijeli iskustva.

Puno puno puno hvala Very Happy



_________________
"Bog postoji jer je matematika konzistentna, đavo postoji jer ne možemo dokazati konzistentnost."
- Moris Kleine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
malari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2009. (16:41:18)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 15:20 uto, 15. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na stranici piše : "Usmeni ispiti održat će se 18.6., 21.6. i 23.6. po rasporedu koji će biti oglašen 18.6. u 15 sati."
Nije mi baš jasno...
Na stranici piše : "Usmeni ispiti održat će se 18.6., 21.6. i 23.6. po rasporedu koji će biti oglašen 18.6. u 15 sati."
Nije mi baš jasno...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
VilaAmalka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 05. 2010. (11:38:43)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:54 uto, 15. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesorica je danas rekla da ce se u petak u 15 h izvjesiti lista za usmeni, ako nam taj termin koji smo dobili ne odgovara trebamo se odmah javiti u petak, posto je upoznata sa cinjenicom da neki vec u petak, ponedjeljak i srijedu imaju zavrsne ili popravne .
Profesorica je danas rekla da ce se u petak u 15 h izvjesiti lista za usmeni, ako nam taj termin koji smo dobili ne odgovara trebamo se odmah javiti u petak, posto je upoznata sa cinjenicom da neki vec u petak, ponedjeljak i srijedu imaju zavrsne ili popravne .


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
valena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2006. (08:45:07)
Postovi: (24)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 18:06 uto, 15. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

znači u petak onda ipak nema usmenih ako sam dobro shvatila?

Super :)
znači u petak onda ipak nema usmenih ako sam dobro shvatila?

Super Smile



_________________
"Bog postoji jer je matematika konzistentna, đavo postoji jer ne možemo dokazati konzistentnost."
- Moris Kleine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
VilaAmalka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 05. 2010. (11:38:43)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:35 uto, 15. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

U petak ima usmenih, al oni kojima zbog opravdanih razloga ne odgovara usmeni u petak mogu se dogovoriti za neki drugi termin.
U petak ima usmenih, al oni kojima zbog opravdanih razloga ne odgovara usmeni u petak mogu se dogovoriti za neki drugi termin.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 18:59 uto, 15. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesorica Milin-Šipuš je prekrasna. :) Pitanja su stvarno ok, ništa preteško. Dosta pomogne na usmenom potpitanjima. Recimo, mene je (prije 2 godine!) pitala geodetske krivulje. Nisam znao baš precizno, ali sam objašnjavao onak....na prstiće...i bila je zadovoljna odgovorom. Sa pismenog sam imao jako mršavu dvojku. Na usmenom sam dobio 4.
Profesorica Milin-Šipuš je prekrasna. Smile Pitanja su stvarno ok, ništa preteško. Dosta pomogne na usmenom potpitanjima. Recimo, mene je (prije 2 godine!) pitala geodetske krivulje. Nisam znao baš precizno, ali sam objašnjavao onak....na prstiće...i bila je zadovoljna odgovorom. Sa pismenog sam imao jako mršavu dvojku. Na usmenom sam dobio 4.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matovillka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 03. 2009. (20:47:50)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 9

PostPostano: 18:59 uto, 15. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

a tko to ima usmeni u petak, ima li negdje popis
a tko to ima usmeni u petak, ima li negdje popis


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
valena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2006. (08:45:07)
Postovi: (24)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 19:42 uto, 15. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

to i mene muči...ako će staviti popis u 15h? U koliko je onda usmeni u petak? i kako znamo tko je tada?

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

[quote="kenny"]Profesorica Milin-Šipuš je prekrasna. :) Pitanja su stvarno ok, ništa preteško. Dosta pomogne na usmenom potpitanjima. Recimo, mene je (prije 2 godine!) pitala geodetske krivulje. Nisam znao baš precizno, ali sam objašnjavao onak....na prstiće...i bila je zadovoljna odgovorom. Sa pismenog sam imao jako mršavu dvojku. Na usmenom sam dobio 4.[/quote]

Baš sam tako smatrala da bi mogla...s obzirom da je inaće stvarno super :)
to i mene muči...ako će staviti popis u 15h? U koliko je onda usmeni u petak? i kako znamo tko je tada?

Added after 1 minutes:

kenny (napisa):
Profesorica Milin-Šipuš je prekrasna. Smile Pitanja su stvarno ok, ništa preteško. Dosta pomogne na usmenom potpitanjima. Recimo, mene je (prije 2 godine!) pitala geodetske krivulje. Nisam znao baš precizno, ali sam objašnjavao onak....na prstiće...i bila je zadovoljna odgovorom. Sa pismenog sam imao jako mršavu dvojku. Na usmenom sam dobio 4.


Baš sam tako smatrala da bi mogla...s obzirom da je inaće stvarno super Smile



_________________
"Bog postoji jer je matematika konzistentna, đavo postoji jer ne možemo dokazati konzistentnost."
- Moris Kleine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
angelito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2009. (19:59:28)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 2

PostPostano: 18:33 pet, 18. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim Vas da se javi netko tko je bio danas na dogovoru i kaže što je bilo. Ja sam došla u 15:15 i nema nikakvog popisa ni na profinim vratima, ni na netu... I kasnije saznam da je bio nekakav dogovor u 201 ili tako nešto. Super! TO smo trebali znati kako?!?!? Stoga molim Vas da se netko smiluje i prosljedi informacije.
Na netu piše da su usmeni još 21.6. i 23.6. ali ništa više. Jel to znači da mogu doći kad hoću ili? :)
Molim Vas da se javi netko tko je bio danas na dogovoru i kaže što je bilo. Ja sam došla u 15:15 i nema nikakvog popisa ni na profinim vratima, ni na netu... I kasnije saznam da je bio nekakav dogovor u 201 ili tako nešto. Super! TO smo trebali znati kako?!?!? Stoga molim Vas da se netko smiluje i prosljedi informacije.
Na netu piše da su usmeni još 21.6. i 23.6. ali ništa više. Jel to znači da mogu doći kad hoću ili? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 18:36 pet, 18. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

milin(at)math.hr
milin(at)math.hr



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tammy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (20:37:10)
Postovi: (197)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5

PostPostano: 18:51 pet, 18. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="angelito"]Molim Vas da se javi netko tko je bio danas na dogovoru i kaže što je bilo. Ja sam došla u 15:15 i nema nikakvog popisa ni na profinim vratima, ni na netu... I kasnije saznam da je bio nekakav dogovor u 201 ili tako nešto. Super! TO smo trebali znati kako?!?!? Stoga molim Vas da se netko smiluje i prosljedi informacije.
Na netu piše da su usmeni još 21.6. i 23.6. ali ništa više. Jel to znači da mogu doći kad hoću ili? :)[/quote]

Oni koji imaju 50% i više mogu samo uzeti ocjenu :) A ako želiš odgovarati dođi u pon u 15h ili u sri u 12h ;)
angelito (napisa):
Molim Vas da se javi netko tko je bio danas na dogovoru i kaže što je bilo. Ja sam došla u 15:15 i nema nikakvog popisa ni na profinim vratima, ni na netu... I kasnije saznam da je bio nekakav dogovor u 201 ili tako nešto. Super! TO smo trebali znati kako?!?!? Stoga molim Vas da se netko smiluje i prosljedi informacije.
Na netu piše da su usmeni još 21.6. i 23.6. ali ništa više. Jel to znači da mogu doći kad hoću ili? Smile


Oni koji imaju 50% i više mogu samo uzeti ocjenu Smile A ako želiš odgovarati dođi u pon u 15h ili u sri u 12h Wink



_________________
Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
chinchi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2005. (00:15:30)
Postovi: (B2)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 18:51 pet, 18. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="angelito"]Molim Vas da se javi netko tko je bio danas na dogovoru i kaže što je bilo. Ja sam došla u 15:15 i nema nikakvog popisa ni na profinim vratima, ni na netu... I kasnije saznam da je bio nekakav dogovor u 201 ili tako nešto. Super! TO smo trebali znati kako?!?!? Stoga molim Vas da se netko smiluje i prosljedi informacije.
Na netu piše da su usmeni još 21.6. i 23.6. ali ništa više. Jel to znači da mogu doći kad hoću ili? :)[/quote]

ovako.rezultati(sa bodovima iz zadaca) su dosli,mozes ih vidjeti na stranici kolegija pod ukupni rezultati...
svi koji imaju vise od 50 posto bodova(zadnji stupac-postotak),a predali su zadacu,mogu uzeti ocjenu bez usmenog ako zele, i to u navedenim terminima(znaci u pon u 15 i u sri u 12)...
isto tako,ako zelis odgovarat za vecu ocjenu,mozes i to...
onaj mali dio ljudi koji imaju izmedju 25 i 35 bodova(to su oni kojima je receno da ne moraju na popravni jer su imali 25 bodova,al je ispalo da iz dz nisu imali svih 10) moraju ici na usmeni,isto u navedenim terminima...ostali idu(ili su isli,nisam upucena) na popravni kolokvij...

ocjenu si saznas tako da vidis između kojih si crta na tablici :) znaci,do prve crte je za pet,pa do sljedece za 4 i tako dalje...i kao sto rekoh,izmedju dvojki i onih koji su pali je onih nekoliko kolega izmedju 25 i 35 bodova,koji moraju na usmeni...

koliko sam ja shvatila,ne postoje liste za usmeni,nego se pojavis u nekom od ta dva termina....ak sam ja nest krivo shvatila,nek me netko ispravi :)

sad je ovo malo zbrckano,nadam se da je sve jasno...

[size=9][color=#999999]Added after 30 seconds:[/color][/size]

ili kako je to tamara rekla puno krace i puno jasnije :oops:
angelito (napisa):
Molim Vas da se javi netko tko je bio danas na dogovoru i kaže što je bilo. Ja sam došla u 15:15 i nema nikakvog popisa ni na profinim vratima, ni na netu... I kasnije saznam da je bio nekakav dogovor u 201 ili tako nešto. Super! TO smo trebali znati kako?!?!? Stoga molim Vas da se netko smiluje i prosljedi informacije.
Na netu piše da su usmeni još 21.6. i 23.6. ali ništa više. Jel to znači da mogu doći kad hoću ili? Smile


ovako.rezultati(sa bodovima iz zadaca) su dosli,mozes ih vidjeti na stranici kolegija pod ukupni rezultati...
svi koji imaju vise od 50 posto bodova(zadnji stupac-postotak),a predali su zadacu,mogu uzeti ocjenu bez usmenog ako zele, i to u navedenim terminima(znaci u pon u 15 i u sri u 12)...
isto tako,ako zelis odgovarat za vecu ocjenu,mozes i to...
onaj mali dio ljudi koji imaju izmedju 25 i 35 bodova(to su oni kojima je receno da ne moraju na popravni jer su imali 25 bodova,al je ispalo da iz dz nisu imali svih 10) moraju ici na usmeni,isto u navedenim terminima...ostali idu(ili su isli,nisam upucena) na popravni kolokvij...

ocjenu si saznas tako da vidis između kojih si crta na tablici Smile znaci,do prve crte je za pet,pa do sljedece za 4 i tako dalje...i kao sto rekoh,izmedju dvojki i onih koji su pali je onih nekoliko kolega izmedju 25 i 35 bodova,koji moraju na usmeni...

koliko sam ja shvatila,ne postoje liste za usmeni,nego se pojavis u nekom od ta dva termina....ak sam ja nest krivo shvatila,nek me netko ispravi Smile

sad je ovo malo zbrckano,nadam se da je sve jasno...

Added after 30 seconds:

ili kako je to tamara rekla puno krace i puno jasnije Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
angelito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2009. (19:59:28)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 2

PostPostano: 23:15 pet, 18. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

PUUUUUUNO hvala na informacijama. :) I hvala na mail adresi od profe, ali čemu da ženu gnjavim ako mogu saznati ovako. :)
PUUUUUUNO hvala na informacijama. Smile I hvala na mail adresi od profe, ali čemu da ženu gnjavim ako mogu saznati ovako. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mililimi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 06. 2005. (13:33:48)
Postovi: (6D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2

PostPostano: 9:48 sub, 19. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

moze mi neko rec kad su rezultati popravnog iz diferencijalne?
moze mi neko rec kad su rezultati popravnog iz diferencijalne?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mililimi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 06. 2005. (13:33:48)
Postovi: (6D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2

PostPostano: 12:09 sub, 19. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

iskustvo s usmenog,otprilike sti profa pita?
iskustvo s usmenog,otprilike sti profa pita?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tierra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2007. (12:46:15)
Postovi: (4D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: zg

PostPostano: 20:08 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel možda netko bio na usmenom danas??
jel možda netko bio na usmenom danas??



_________________
..and maybe someday we will meet ,
And maybe talk and not just speak ,
Don't buy the promises 'cause
There are no promises I keep....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 21:55 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, reći ću vam šta je mene pitala prije 2 godine. Bar da imate neki orijentir:

1. parametrizacija kružnice
2. implicitna jednadžba sfere - dokazati da je to ploha
3. kartiranje sfere
4. cilindrična spirala - po čemu je specifična, koje je geometrijsko značenje konstatnog omjera tau i kape
5. geodetske krivulje

Mislim da nisam ništa zaboravio. Inače, već sam prije rekao - na kolokvijima + zadaća sam imao jako mršavu dvojčicu. Na kraju sam dobio 4.

I da napomenem. Neke stvari nisam znao full strogo objasniti. Npr, za kartiranje sfera sam spomenuo da se može pokriti sa minimalno 2 karte...i spomenuo sam njen primjer napuhavanja sapunice (kad pokrivamo sa 6 karata). Za geodetske krivulje sam samo okvirno rekao da je to analogon dužine na plohi, odnosno najkraća spojnica dviju točaka na plohi. I da, napisao sam nešto na ploči vezano uz to, al...shvatite me, prošlo je dvije godine od toga. ;)
Evo, reći ću vam šta je mene pitala prije 2 godine. Bar da imate neki orijentir:

1. parametrizacija kružnice
2. implicitna jednadžba sfere - dokazati da je to ploha
3. kartiranje sfere
4. cilindrična spirala - po čemu je specifična, koje je geometrijsko značenje konstatnog omjera tau i kape
5. geodetske krivulje

Mislim da nisam ništa zaboravio. Inače, već sam prije rekao - na kolokvijima + zadaća sam imao jako mršavu dvojčicu. Na kraju sam dobio 4.

I da napomenem. Neke stvari nisam znao full strogo objasniti. Npr, za kartiranje sfera sam spomenuo da se može pokriti sa minimalno 2 karte...i spomenuo sam njen primjer napuhavanja sapunice (kad pokrivamo sa 6 karata). Za geodetske krivulje sam samo okvirno rekao da je to analogon dužine na plohi, odnosno najkraća spojnica dviju točaka na plohi. I da, napisao sam nešto na ploči vezano uz to, al...shvatite me, prošlo je dvije godine od toga. Wink



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mililimi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 06. 2005. (13:33:48)
Postovi: (6D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2

PostPostano: 16:31 uto, 22. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala :)
hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:49 sri, 23. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kak brzo idu usmeni. Piše da je danas odgođen sa 12 u 17, ali ako dodem recimo u 18h hoću li zakasniti?
kak brzo idu usmeni. Piše da je danas odgođen sa 12 u 17, ali ako dodem recimo u 18h hoću li zakasniti?



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 9:21 pet, 17. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo jel ima neko tko je bia na usmenom pa da nam kaze stagod ?? :D
evo jel ima neko tko je bia na usmenom pa da nam kaze stagod ?? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan