Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

UDG - usmeni ispit
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 10:18 pet, 17. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni je super :) uđe vas par u predavaonu, sjednete se negdje, profesorica dođe do vas s pitanjima iz minimuma na papirićima i izvučete jedno, dobijete komad papira i pišete. Kad završiš dođeš do nje, ona to pogleda i eventualno još ispituje. Ja sam više napisala na papiru od minimuma pa me još išla pitat za veću ocjenu i to je bilo odlično, uopće nemaš osjećaj da si na usmenom koliko je opuštena atmosfera. Ja sam jučer bila i svi smo prošli, minimum smo svi super napisali tako da ne znam šta bi bilo da netko to loše napiše. u svakom slučaju odlično :)
Usmeni je super Smile uđe vas par u predavaonu, sjednete se negdje, profesorica dođe do vas s pitanjima iz minimuma na papirićima i izvučete jedno, dobijete komad papira i pišete. Kad završiš dođeš do nje, ona to pogleda i eventualno još ispituje. Ja sam više napisala na papiru od minimuma pa me još išla pitat za veću ocjenu i to je bilo odlično, uopće nemaš osjećaj da si na usmenom koliko je opuštena atmosfera. Ja sam jučer bila i svi smo prošli, minimum smo svi super napisali tako da ne znam šta bi bilo da netko to loše napiše. u svakom slučaju odlično Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
valena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2006. (08:45:07)
Postovi: (24)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 18:41 pon, 20. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ddduuu"]evo jel ima neko tko je bia na usmenom pa da nam kaze stagod ?? :D[/quote]


Na usmeni idu samo oni koji žele bolju ocjenu ili koji nisu skupili dovoljno za 2...a što se prof tiče...Ona je jednom riječju super :)
Ako razumiješ gradivo nemas brige...potpomoći će ti, nije cjepidlaka...nemas se cega bojati... sretno :)

PS: tako je bilo prošle godine barem...
ddduuu (napisa):
evo jel ima neko tko je bia na usmenom pa da nam kaze stagod ?? Very Happy



Na usmeni idu samo oni koji žele bolju ocjenu ili koji nisu skupili dovoljno za 2...a što se prof tiče...Ona je jednom riječju super Smile
Ako razumiješ gradivo nemas brige...potpomoći će ti, nije cjepidlaka...nemas se cega bojati... sretno Smile

PS: tako je bilo prošle godine barem...



_________________
"Bog postoji jer je matematika konzistentna, đavo postoji jer ne možemo dokazati konzistentnost."
- Moris Kleine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Danci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 10. 2005. (11:35:55)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:14 pon, 20. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ove godine na usmeni idu svi i baš kao što je kolegica gore navela, profesorica je zbilja ok, ako zapnete pomogne vam i vodi do pravog odgovora, tako da oni koje čeka usmeni neka ne brinu jer je zbilja atmosfera opuštena i usmeni je kao naše međusobne studen. konzultacije prije kolokvija ;)
ove godine na usmeni idu svi i baš kao što je kolegica gore navela, profesorica je zbilja ok, ako zapnete pomogne vam i vodi do pravog odgovora, tako da oni koje čeka usmeni neka ne brinu jer je zbilja atmosfera opuštena i usmeni je kao naše međusobne studen. konzultacije prije kolokvija Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan