Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pitanja na diplomskom ispitu
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ft
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (21:38:47)
Postovi: (25)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 14

PostPostano: 23:47 sri, 22. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li mozda netko radi li faks u petak, tj. je li moguce predati diplomski u petak, nesto sam cuo da se kao ne radi...
Zna li mozda netko radi li faks u petak, tj. je li moguce predati diplomski u petak, nesto sam cuo da se kao ne radi...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
stuey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2006. (15:52:11)
Postovi: (A2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 41 - 2
Lokacija: Rijeka, Zg

PostPostano: 23:58 sri, 22. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@teja, goranm: hvala na pomoci :)
@teja, goranm: hvala na pomoci Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:32 čet, 23. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ft"]Zna li mozda netko radi li faks u petak, tj. je li moguce predati diplomski u petak, nesto sam cuo da se kao ne radi...[/quote]

IIRC, ne radi se. Bila je namjera da se radi, ali je onda PMF odlucio da ne.
ft (napisa):
Zna li mozda netko radi li faks u petak, tj. je li moguce predati diplomski u petak, nesto sam cuo da se kao ne radi...


IIRC, ne radi se. Bila je namjera da se radi, ali je onda PMF odlucio da ne.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:06 čet, 23. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, u izvješću sa zadnje sjednice piše da je neradan dan. Mislim, stvarno mi je super kak je rok za predaju diplomskog prvi dan nakon 5 neradnih dana. Da ne spominjem problem s uvezom kad nis ne radi...
Da, u izvješću sa zadnje sjednice piše da je neradan dan. Mislim, stvarno mi je super kak je rok za predaju diplomskog prvi dan nakon 5 neradnih dana. Da ne spominjem problem s uvezom kad nis ne radi...



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 14:12 čet, 23. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Inace samo da upozorim da ima greskica u ovoj verziji. Ja sam je kombinirala i nadopunjavala sa svojim biljeznicama i knjigama. Mogla bih je skenirati samo kolega Marvin ih je polio cedevitom i kavom te od srama prisvojio :D

I jos ima situacija da je neke pojmove prof Guljaš malo drugacije definirao nego sto je npr moja grupa sa prof H Šikićem.
A pitanja su napravljena prema skipti prof Guljasa.

U svakom slucaju, bravo Andrea!
Inace samo da upozorim da ima greskica u ovoj verziji. Ja sam je kombinirala i nadopunjavala sa svojim biljeznicama i knjigama. Mogla bih je skenirati samo kolega Marvin ih je polio cedevitom i kavom te od srama prisvojio Very Happy

I jos ima situacija da je neke pojmove prof Guljaš malo drugacije definirao nego sto je npr moja grupa sa prof H Šikićem.
A pitanja su napravljena prema skipti prof Guljasa.

U svakom slucaju, bravo Andrea!



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
artapoelk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2007. (17:06:50)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 17:11 čet, 23. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel zna netko da li je obavezno da se diplomski preda osobno?????
Jel zna netko da li je obavezno da se diplomski preda osobno?????


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ft
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (21:38:47)
Postovi: (25)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 14

PostPostano: 21:49 čet, 23. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="ft"]Zna li mozda netko radi li faks u petak, tj. je li moguce predati diplomski u petak, nesto sam cuo da se kao ne radi...[/quote]

IIRC, ne radi se. Bila je namjera da se radi, ali je onda PMF odlucio da ne.[/quote]


Hvala.
vsego (napisa):
ft (napisa):
Zna li mozda netko radi li faks u petak, tj. je li moguce predati diplomski u petak, nesto sam cuo da se kao ne radi...


IIRC, ne radi se. Bila je namjera da se radi, ali je onda PMF odlucio da ne.



Hvala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shumi1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2005. (20:28:04)
Postovi: (9F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
55 = 57 - 2

PostPostano: 14:50 pet, 24. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="artapoelk"]Jel zna netko da li je obavezno da se diplomski preda osobno?????[/quote]

Ja sam postavio isto pitanje i rekli mi u referadi da netreba predavati osobno, samo je važno da bude potpis profesora u indeksu sa kojim se predaje diplomski rad.
artapoelk (napisa):
Jel zna netko da li je obavezno da se diplomski preda osobno?????


Ja sam postavio isto pitanje i rekli mi u referadi da netreba predavati osobno, samo je važno da bude potpis profesora u indeksu sa kojim se predaje diplomski rad.



_________________
Verum, sine mendatio, certum et verissimum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matejina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2009. (14:42:14)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:13 uto, 28. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li se možda kada će bit objavljenit termini obrana i komisije?
zna li se možda kada će bit objavljenit termini obrana i komisije?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 10:43 sri, 29. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

cula sam na faksu od profesorice da bi trebao doci popis danas/sutra.. nadam se da ce biti tako :)
cula sam na faksu od profesorice da bi trebao doci popis danas/sutra.. nadam se da ce biti tako Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
d@nijel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2006. (13:42:56)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 11:33 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li novosti po tom pitanju?
Ima li novosti po tom pitanju?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:13 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

u pravilniku piše da raspored treba biti objavljen barem tjedan dana prije...očito će to opet biti nešto u zadnji čas jer sutra je tjedan dana prije!
u pravilniku piše da raspored treba biti objavljen barem tjedan dana prije...očito će to opet biti nešto u zadnji čas jer sutra je tjedan dana prije!



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 21:15 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nemojte ljudi misliti da je sastavljanje ikakvog rasporeda, a pogotovo rasporeda obrana piece of cake! Prvo se trebao čekati popis koliko ljudi uopće ima pravo na obranu (provjera indexa & ostalo), pa onda usuglasiti termine. Računajte da treba sastaviti komisiju, pa gledati da nema preklapanja komisija, da se ne kosi sa terminima ispita i ostalih obaveza profesora koji su u komisijama, itd....... Krvav je to posao za onoga koji to radi.

Dakle, malo strpljenja. Znate okvirno kada će vam biti obrana. Dan, dva ništa ne mijenja jer to ionako već učite neko vrijeme (VALJDA).
Nemojte ljudi misliti da je sastavljanje ikakvog rasporeda, a pogotovo rasporeda obrana piece of cake! Prvo se trebao čekati popis koliko ljudi uopće ima pravo na obranu (provjera indexa & ostalo), pa onda usuglasiti termine. Računajte da treba sastaviti komisiju, pa gledati da nema preklapanja komisija, da se ne kosi sa terminima ispita i ostalih obaveza profesora koji su u komisijama, itd....... Krvav je to posao za onoga koji to radi.

Dakle, malo strpljenja. Znate okvirno kada će vam biti obrana. Dan, dva ništa ne mijenja jer to ionako već učite neko vrijeme (VALJDA).



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
d@nijel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2006. (13:42:56)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 15:06 pet, 1. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je raspored mozda na oglasnoj ploci kad nije na internetu?
Je raspored mozda na oglasnoj ploci kad nije na internetu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 16:08 pet, 1. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Raspored nije na oglasnoj ploči (bio gore i pogledao)...

Ukoliko se raspored ne pojavi na webu do kraja dana to predstavlja očito kršenje pravilnika. Sukladno tome savjetujem svima da se, ako vas stave u petak (i ako vam taj petak ne odgovara tj. imate nešto protiv njega), žalite i protestirate. Zašto bi morali doći na obranu diplomskog koja nam nije na vrijeme najavljena?...

Ako ništa drugo možemo svi zajedno zaspamat profesora Vukovića (on je pročelnik za nastavu) i studentske predstavnike.
Raspored nije na oglasnoj ploči (bio gore i pogledao)...

Ukoliko se raspored ne pojavi na webu do kraja dana to predstavlja očito kršenje pravilnika. Sukladno tome savjetujem svima da se, ako vas stave u petak (i ako vam taj petak ne odgovara tj. imate nešto protiv njega), žalite i protestirate. Zašto bi morali doći na obranu diplomskog koja nam nije na vrijeme najavljena?...

Ako ništa drugo možemo svi zajedno zaspamat profesora Vukovića (on je pročelnik za nastavu) i studentske predstavnike.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ft
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (21:38:47)
Postovi: (25)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 14

PostPostano: 16:32 pet, 1. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vjerojatno je problem u studomatu, pola ocjena nije jos upisano, a trebali bi kao provjeriti status svih kolegija. No, u slakom slučaju pomalo neodgovorno ponasanje nadleznih po ovom pitanju. Tako da ne treba mozda nikoga odmah poimenice kriviti(prof Vukovic), vjerojatno je neka karika cjelokupnog lanca zakazala.
Vjerojatno je problem u studomatu, pola ocjena nije jos upisano, a trebali bi kao provjeriti status svih kolegija. No, u slakom slučaju pomalo neodgovorno ponasanje nadleznih po ovom pitanju. Tako da ne treba mozda nikoga odmah poimenice kriviti(prof Vukovic), vjerojatno je neka karika cjelokupnog lanca zakazala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:46 pet, 1. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Raspored ne radi prof. Vukovic, a spammanje njega moze samo usporiti njegove aktivnosti vezane uz vodjenje nastave. Jedan od vas mu moze poslati pristojni mail, sto je puno prikladnije nego da se odmah brusite na svadju.
Raspored ne radi prof. Vukovic, a spammanje njega moze samo usporiti njegove aktivnosti vezane uz vodjenje nastave. Jedan od vas mu moze poslati pristojni mail, sto je puno prikladnije nego da se odmah brusite na svadju.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 17:25 pet, 1. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesor Vuković je pomoćnik pročelnika za nastavu na PMF-MOu i on [b]jest [/b]odgovoran za dotični raspored i korektno objavljivanje istog.

Ja kao student nebi uopće trebao znati niti me zanima tko i kad radi taj raspored. Ne zanima me dali to radi jedna osoba, dvije osobe, cijela referada, dali to rade tijekom radnog vremena ili u slobodno vrijeme, dali su ocjene upisane ili nisu, dali to rade na računalu ili ručno, hoće li to biti plave ili crvene boje...
Ono što me zanima je kada moram doći na diplomski ispit i dali mi je to na vrijeme (PMF-MO odredio) najavljeno, tj. sukladno pravilniku.

Ako smo rokove predaje diplomskog i sva ostala pravila koja se nalaze u tom pravilniku mi, kao studenti, morali ispoštovati onda je krajnje bezobrazno što svoj dio posla ne može odraditi i fakultet.

Mail mogu poslati samo u svoje ime. Spamanjem inboxa bi se profesoru Vukoviću i svima ostalima koji u tome imaju prste dalo do znanja da su gadno zaribali stvari (da ne kažem nešto uvrijedljivo ili nedaj bože militantno).

Budući je manje više očito da taj raspored danas neće osvanuti, predlažem da se svi dipl. ispiti obavljaju od ponedjeljka do petka (11.7-15.7) i da se taj "crni" petak (8.7) koji nitko ne želi makne... :wink:
Profesor Vuković je pomoćnik pročelnika za nastavu na PMF-MOu i on jest odgovoran za dotični raspored i korektno objavljivanje istog.

Ja kao student nebi uopće trebao znati niti me zanima tko i kad radi taj raspored. Ne zanima me dali to radi jedna osoba, dvije osobe, cijela referada, dali to rade tijekom radnog vremena ili u slobodno vrijeme, dali su ocjene upisane ili nisu, dali to rade na računalu ili ručno, hoće li to biti plave ili crvene boje...
Ono što me zanima je kada moram doći na diplomski ispit i dali mi je to na vrijeme (PMF-MO odredio) najavljeno, tj. sukladno pravilniku.

Ako smo rokove predaje diplomskog i sva ostala pravila koja se nalaze u tom pravilniku mi, kao studenti, morali ispoštovati onda je krajnje bezobrazno što svoj dio posla ne može odraditi i fakultet.

Mail mogu poslati samo u svoje ime. Spamanjem inboxa bi se profesoru Vukoviću i svima ostalima koji u tome imaju prste dalo do znanja da su gadno zaribali stvari (da ne kažem nešto uvrijedljivo ili nedaj bože militantno).

Budući je manje više očito da taj raspored danas neće osvanuti, predlažem da se svi dipl. ispiti obavljaju od ponedjeljka do petka (11.7-15.7) i da se taj "crni" petak (8.7) koji nitko ne želi makne... Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:13 pet, 1. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Raspored ne radi prof. Vukovic[/quote]

Zna li se tko radi taj raspored pa da njega ljubazno pitamo kada bi mogao biti objavljen? (Slažem se da spam nikuda ne vodi. )
vsego (napisa):
Raspored ne radi prof. Vukovic


Zna li se tko radi taj raspored pa da njega ljubazno pitamo kada bi mogao biti objavljen? (Slažem se da spam nikuda ne vodi. )



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:25 pet, 1. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna se: prof. Milin-Sipus. No, pricekajte prvo da vidite hoce li stvar doci na vrijeme. Uskladiti clanove troclanih komisija, predavaonice, postojece ispite,... velik je posao i nije za ocekivati da raspored dodje bitno prije zadanog roka. Takodjer, dok raspored ne dodje, ne moze se niti prejudicirati da ce stvarno i biti ispita na onaj petak koji Blizzarda toliko žulja.
Zna se: prof. Milin-Sipus. No, pricekajte prvo da vidite hoce li stvar doci na vrijeme. Uskladiti clanove troclanih komisija, predavaonice, postojece ispite,... velik je posao i nije za ocekivati da raspored dodje bitno prije zadanog roka. Takodjer, dok raspored ne dodje, ne moze se niti prejudicirati da ce stvarno i biti ispita na onaj petak koji Blizzarda toliko žulja.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 3 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan