Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis na diplomski

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ojčina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2008. (22:47:33)
Postovi: (35)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 12:09 uto, 5. 7. 2011    Naslov: upis na diplomski Citirajte i odgovorite

Jel moramo predavati index u referadu ili negdje ako smo završili prediplomski ili je to automatski kada je razredni za upis na diplomski i je li moguće da netko umjesto nas preda te papire za upis ako slučajno nećemo moći biti u mogućnosti sami to obaviti?
Jel moramo predavati index u referadu ili negdje ako smo završili prediplomski ili je to automatski kada je razredni za upis na diplomski i je li moguće da netko umjesto nas preda te papire za upis ako slučajno nećemo moći biti u mogućnosti sami to obaviti?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 22:56 uto, 5. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo još jedno pitanje.

Preddiplomski je riješen, sve položeno + extra predmeti sa prve godine diplomskog, te postoji ova zamolba

http://www.math.hr/Default.aspx?art=3555&sec=279

Pitanje je :

Makar su upisi na prve godine diplomskih najesen, dal je potrebno taj papir SAD do 15.07. predati u uruđbeni sa indexom?
evo još jedno pitanje.

Preddiplomski je riješen, sve položeno + extra predmeti sa prve godine diplomskog, te postoji ova zamolba

http://www.math.hr/Default.aspx?art=3555&sec=279

Pitanje je :

Makar su upisi na prve godine diplomskih najesen, dal je potrebno taj papir SAD do 15.07. predati u uruđbeni sa indexom?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:12 sri, 6. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tako pise na molbi (navodno treba ranije evidentirati u ISVU). Nezgodacija je ako ciljas na vise diplomskih na kojima bodovanje nije isto i htio bi izabrati razlicite alternative. U tom slucaju ja bih na obrascu izabrao kolegije za diplomski koji je prvi izbor, a za rezervu bih kod prijave prilozio dopis o zeljenom bodovanju.

Edit: sad vidim da na molbi ne pise do kada treba predati, ali mislim da je namjera bila prikupiti te obrasce sto ranije...
Tako pise na molbi (navodno treba ranije evidentirati u ISVU). Nezgodacija je ako ciljas na vise diplomskih na kojima bodovanje nije isto i htio bi izabrati razlicite alternative. U tom slucaju ja bih na obrascu izabrao kolegije za diplomski koji je prvi izbor, a za rezervu bih kod prijave prilozio dopis o zeljenom bodovanju.

Edit: sad vidim da na molbi ne pise do kada treba predati, ali mislim da je namjera bila prikupiti te obrasce sto ranije...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 9:13 sri, 6. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam i ja pitanjce. Planiram se prijaviti na dipl. studij mat. i rač. Završio sam preddiplomski nastavnički + rp1(ing) + osnove alg.(uz prog1)

Ispunjavao sam onu prijavnicu (ili što već to je) i pri dnu sam gore dva navedena kolegija upisao kao kolegije koji se neće gledati pri stjecanju bacc. diplome. Je li to u redu pošto mi je rp1(ing) potreban za upis tog smjera?


EDIT: Upravo sam primjetio da mi je ocjena iz jednog kolegija (od prošle godine) krivo upisana na studomatu. Referada?
Imam i ja pitanjce. Planiram se prijaviti na dipl. studij mat. i rač. Završio sam preddiplomski nastavnički + rp1(ing) + osnove alg.(uz prog1)

Ispunjavao sam onu prijavnicu (ili što već to je) i pri dnu sam gore dva navedena kolegija upisao kao kolegije koji se neće gledati pri stjecanju bacc. diplome. Je li to u redu pošto mi je rp1(ing) potreban za upis tog smjera?


EDIT: Upravo sam primjetio da mi je ocjena iz jednog kolegija (od prošle godine) krivo upisana na studomatu. Referada?



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:06 sri, 6. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kakt00s"]Je li to u redu pošto mi je rp1(ing) potreban za upis tog smjera?[/quote]

Ne znam. Predlazem pitati prof. Vukovica ili prof. Milin-Sipus.

[quote="kakt00s"]EDIT: Upravo sam primjetio da mi je ocjena iz jednog kolegija (od prošle godine) krivo upisana na studomatu. Referada?[/quote]

Referada.
kakt00s (napisa):
Je li to u redu pošto mi je rp1(ing) potreban za upis tog smjera?


Ne znam. Predlazem pitati prof. Vukovica ili prof. Milin-Sipus.

kakt00s (napisa):
EDIT: Upravo sam primjetio da mi je ocjena iz jednog kolegija (od prošle godine) krivo upisana na studomatu. Referada?


Referada.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ojčina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2008. (22:47:33)
Postovi: (35)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 15:59 sri, 6. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel treba predavati index u referadu sada nekad ili na upisima u diplomske?
Jel treba predavati index u referadu sada nekad ili na upisima u diplomske?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 22:21 čet, 7. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kakt00s"]Je li to u redu pošto mi je rp1(ing) potreban za upis tog smjera?[/quote]

Trebalo bi biti u redu jer ima studenata koji zavrse drugi studij i niti nemaju kolegije poput RP1 i slicno polozene. Tj. cak i da nisi slusao RP1 mogao bi upisati taj smjer, tako da ne vidim zasto bi onda bio problem da se taj predmet ne gleda u onih tvojih 180ECTS-a. Mozes provjeriti, ali osobno sam taj slucaj - zavrsen studij Matematike i fizike (nije bilo racunarskih kolegija nikako), a sad sam na diplomskom studiju Racunarstva i matematike. Buduci da je diplomski studij skroz drugi studij - ne gledaju se preduvjeti kao kod recimo kvaziparcijale, vec jednostavno jesi li upisan na taj studij ili ne (tek kolegiji sa tog diplomskog studija mogu biti preduvjeti za kasnije kolegije na istom studiju).
kakt00s (napisa):
Je li to u redu pošto mi je rp1(ing) potreban za upis tog smjera?


Trebalo bi biti u redu jer ima studenata koji zavrse drugi studij i niti nemaju kolegije poput RP1 i slicno polozene. Tj. cak i da nisi slusao RP1 mogao bi upisati taj smjer, tako da ne vidim zasto bi onda bio problem da se taj predmet ne gleda u onih tvojih 180ECTS-a. Mozes provjeriti, ali osobno sam taj slucaj - zavrsen studij Matematike i fizike (nije bilo racunarskih kolegija nikako), a sad sam na diplomskom studiju Racunarstva i matematike. Buduci da je diplomski studij skroz drugi studij - ne gledaju se preduvjeti kao kod recimo kvaziparcijale, vec jednostavno jesi li upisan na taj studij ili ne (tek kolegiji sa tog diplomskog studija mogu biti preduvjeti za kasnije kolegije na istom studiju).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
pmfovka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (21:58:15)
Postovi: (60)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 2 - 5

PostPostano: 17:30 pon, 11. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam čula isto da treba indexe ranije predat al nigdje ne vidim obavijest? šta sad onda?
i imam pitanje,ja sam završila preddiplomski ali sam kao 2. godina službeno bila i slušala sve predmete iz 3. jel ja sad mogu normalno upisat diplomski ili moram neke molbe ili nešto posebno? :D

[size=9][color=#999999]Added after 18 minutes:[/color][/size]

i jel može neki brzi odgovor s ozbirom da idem na more sutra...pa da se nemoram vraćat odmah sutra :D
ja sam čula isto da treba indexe ranije predat al nigdje ne vidim obavijest? šta sad onda?
i imam pitanje,ja sam završila preddiplomski ali sam kao 2. godina službeno bila i slušala sve predmete iz 3. jel ja sad mogu normalno upisat diplomski ili moram neke molbe ili nešto posebno? Very Happy

Added after 18 minutes:

i jel može neki brzi odgovor s ozbirom da idem na more sutra...pa da se nemoram vraćat odmah sutra Very Happy




Zadnja promjena: pmfovka; 17:47 pon, 11. 7. 2011; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 17:33 pon, 11. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

stvarno bi bio red da daju malo vise informacija o tom upisu. sve je nekak nedoreceno
stvarno bi bio red da daju malo vise informacija o tom upisu. sve je nekak nedoreceno



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
daisy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2009. (22:17:36)
Postovi: (72)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 18:05 pon, 11. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pmfovka"]ja sam čula isto da treba indexe ranije predat al nigdje ne vidim obavijest? šta sad onda?
i imam pitanje,ja sam završila preddiplomski ali sam kao 2. godina službeno bila i slušala sve predmete iz 3. jel ja sad mogu normalno upisat diplomski ili moram neke molbe ili nešto posebno? :D

[size=9][color=#999999]Added after 18 minutes:[/color][/size]

i jel može neki brzi odgovor s ozbirom da idem na more sutra...pa da se nemoram vraćat odmah sutra :D[/quote]

i meni je ista situacija, teoretski sam 2. jer sam imala engleski s druge, al sam sve s preddiplomskog odslušala. zna li tko, trebamo li pisat kakve molbe? il samo preskačemo jednu godinu? :D
pmfovka (napisa):
ja sam čula isto da treba indexe ranije predat al nigdje ne vidim obavijest? šta sad onda?
i imam pitanje,ja sam završila preddiplomski ali sam kao 2. godina službeno bila i slušala sve predmete iz 3. jel ja sad mogu normalno upisat diplomski ili moram neke molbe ili nešto posebno? Very Happy

Added after 18 minutes:

i jel može neki brzi odgovor s ozbirom da idem na more sutra...pa da se nemoram vraćat odmah sutra Very Happy


i meni je ista situacija, teoretski sam 2. jer sam imala engleski s druge, al sam sve s preddiplomskog odslušala. zna li tko, trebamo li pisat kakve molbe? il samo preskačemo jednu godinu? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:18 pon, 11. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko ja znam ne treba nikakva molba. Preddiplomski je gotov onog trena kad polozite sve propisane ispite. Kao sto smo puno puta ponavljali, "bolonja ne poznaje godine" (bar nas lokalni brand bolonje :) )

S druge strane, ako tete u referadi smatraju da ipak treba molba vec ce vam reci...
Koliko ja znam ne treba nikakva molba. Preddiplomski je gotov onog trena kad polozite sve propisane ispite. Kao sto smo puno puta ponavljali, "bolonja ne poznaje godine" (bar nas lokalni brand bolonje Smile )

S druge strane, ako tete u referadi smatraju da ipak treba molba vec ce vam reci...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan