Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Općenita pitanja oko diplomskog ispita
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 15:09 uto, 7. 6. 2011    Naslov: Općenita pitanja oko diplomskog ispita Citirajte i odgovorite

Otvorit ću novu temu, ove ostale mi nekako ne pašu.

Kaže na math.hr da se do 27.6. treba u referadu predati uvezeni diplomski rad i index sa potpisom mentora ako se želi diplomirati u 7. mjesecu. Znači li to da i sve druge ocjene trebaju biti upisane do tad, ili se može podići index i još koju ocjenu upisati prije obrane rada i ispita?

Hvala
Otvorit ću novu temu, ove ostale mi nekako ne pašu.

Kaže na math.hr da se do 27.6. treba u referadu predati uvezeni diplomski rad i index sa potpisom mentora ako se želi diplomirati u 7. mjesecu. Znači li to da i sve druge ocjene trebaju biti upisane do tad, ili se može podići index i još koju ocjenu upisati prije obrane rada i ispita?

Hvala



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 18:35 uto, 7. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam dobila informaciju da sve ocjene moraju biti u indexu, jer je poanta da oni provjere da si sve položio i imas pravo izici na dipl ispit
ja sam dobila informaciju da sve ocjene moraju biti u indexu, jer je poanta da oni provjere da si sve položio i imas pravo izici na dipl ispit



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:09 uto, 7. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja'b isto reko. Ulovite profe za rukav prije onog tjedna u kojem ima puno neradnih dana. Zamolit cu prof. Vukovica da na profesorsku listu posalje podsjetnik za upisivanje ocjena u ISVU.
Ja'b isto reko. Ulovite profe za rukav prije onog tjedna u kojem ima puno neradnih dana. Zamolit cu prof. Vukovica da na profesorsku listu posalje podsjetnik za upisivanje ocjena u ISVU.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 19:27 uto, 7. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Potvrdili ste moje sumnje. A ništa, treba učit :D
Potvrdili ste moje sumnje. A ništa, treba učit Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 21:39 uto, 7. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm, zanimljivo, posto ima ljudi koji imaju usmeni iz pnms-a 27. ili cak 28. a vjerujem da misle diplomirati u 7. mj... Ne kuzim bas logiku da ocjene moraju biti upisane i diplomski predan prije zadnjeg termina usmenih/popravnih.
Hm, zanimljivo, posto ima ljudi koji imaju usmeni iz pnms-a 27. ili cak 28. a vjerujem da misle diplomirati u 7. mj... Ne kuzim bas logiku da ocjene moraju biti upisane i diplomski predan prije zadnjeg termina usmenih/popravnih.



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:57 uto, 7. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Logika je da se na ispitu teoretski moze i pasti. Za studente koji predaju diplomski i on bude potvrdjen ogranizira se obrana. To znaci da se rezervira termin, sastavlja komisija, vjesa obavijest itd. Sve to pada u vodu ako ispiti nisu polozeni.

Pravo pitanje je logika zakazivanja usmenih za diplomande tako kasno :roll:
Logika je da se na ispitu teoretski moze i pasti. Za studente koji predaju diplomski i on bude potvrdjen ogranizira se obrana. To znaci da se rezervira termin, sastavlja komisija, vjesa obavijest itd. Sve to pada u vodu ako ispiti nisu polozeni.

Pravo pitanje je logika zakazivanja usmenih za diplomande tako kasno Rolling Eyes



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 22:34 uto, 7. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

I zato postoji popravni! A smatram da bi svi trebali imati jednaku sansu diplomirati sada. A ne da u ovoj strci zbrci oko ispita i pisanja diplomskog, ako se nekom slucajno zalomi sve propada. :/
I zato postoji popravni! A smatram da bi svi trebali imati jednaku sansu diplomirati sada. A ne da u ovoj strci zbrci oko ispita i pisanja diplomskog, ako se nekom slucajno zalomi sve propada. Ehm?



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 0:22 sri, 8. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozda mozete pisati molbu za produzenje roka predaje indeksa do datuma kad su vam zadnji popravni/zavrsni/usmeni...Radi se o dan-dva, ne vidim zasto bi to bio toliki problem, a ipak tim studentima cini razliku hoce li diplomirati sad u sedmom mjesecu ili ne...
Mozda mozete pisati molbu za produzenje roka predaje indeksa do datuma kad su vam zadnji popravni/zavrsni/usmeni...Radi se o dan-dva, ne vidim zasto bi to bio toliki problem, a ipak tim studentima cini razliku hoce li diplomirati sad u sedmom mjesecu ili ne...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 2:37 sri, 8. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

@desire: Nista ne propada. Postoji rok za diplomiranje u 9. mjesecu. Za kolegije nema popravnih ispita nakon ljeta.

@Crazylamb: Rokovi za predaju diplomskih izglasavaju se na Vijecu i ne mogu se mijenjati ad hoc ([url=http://www.math.hr/fgs.axd?id=3312]klik[/url]). Usmeni su se trebali prilagodjavati tom roku, a ne obrnuto. Dakle za krivu stvar savjetujes cimanje.
@desire: Nista ne propada. Postoji rok za diplomiranje u 9. mjesecu. Za kolegije nema popravnih ispita nakon ljeta.

@Crazylamb: Rokovi za predaju diplomskih izglasavaju se na Vijecu i ne mogu se mijenjati ad hoc (klik). Usmeni su se trebali prilagodjavati tom roku, a ne obrnuto. Dakle za krivu stvar savjetujes cimanje.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 9:22 sri, 8. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro, mislio sam samo da se odobri da samo INDEKS predaju dan-dva kasnije (a sve ostalo na vrijeme), i ne vidim zasto bi to bio problem ako se vec zna da je situacija takva kakva je.

Nista, u najgorem slucaju, morat ce cekati 9. mjesec da diplomiraju.
Dobro, mislio sam samo da se odobri da samo INDEKS predaju dan-dva kasnije (a sve ostalo na vrijeme), i ne vidim zasto bi to bio problem ako se vec zna da je situacija takva kakva je.

Nista, u najgorem slucaju, morat ce cekati 9. mjesec da diplomiraju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:13 sri, 8. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crazylamb1"]Dobro, mislio sam samo da se odobri da samo INDEKS predaju dan-dva kasnije (a sve ostalo na vrijeme), i ne vidim zasto bi to bio problem ako se vec zna da je situacija takva kakva je.[/quote]

Zato sto se u INDEKSU treba provjeriti je li mentor prihvatio diplomski i jesu li polozeni svi ispiti. Obrane pocinju 8.7. a obavijesti moraju biti izvjesene tjedan dana ranije. Netko mora provjeriti 100+ indeksa i napraviti raspored. To se ne moze preko noci.

Gdje god stavili deadline, netko ce biti gotov tocno 1 dan poslije. Meni se to ne cini problematicnim dok studenti koji malo zakasne mogu diplomirati u 9. mjesecu.
Crazylamb1 (napisa):
Dobro, mislio sam samo da se odobri da samo INDEKS predaju dan-dva kasnije (a sve ostalo na vrijeme), i ne vidim zasto bi to bio problem ako se vec zna da je situacija takva kakva je.


Zato sto se u INDEKSU treba provjeriti je li mentor prihvatio diplomski i jesu li polozeni svi ispiti. Obrane pocinju 8.7. a obavijesti moraju biti izvjesene tjedan dana ranije. Netko mora provjeriti 100+ indeksa i napraviti raspored. To se ne moze preko noci.

Gdje god stavili deadline, netko ce biti gotov tocno 1 dan poslije. Meni se to ne cini problematicnim dok studenti koji malo zakasne mogu diplomirati u 9. mjesecu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bambina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2011. (10:17:19)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 16:58 pet, 17. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li uvezeni diplomski rad predajemo u referadu ili tamo kod one gospođe iza oglasne ploče?
Da li rad treba predati u periodu od 11 do 13h ili možemo i kasnije?
Da li uvezeni diplomski rad predajemo u referadu ili tamo kod one gospođe iza oglasne ploče?
Da li rad treba predati u periodu od 11 do 13h ili možemo i kasnije?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 22:57 pet, 17. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Gdje god stavili deadline, netko ce biti gotov tocno 1 dan poslije. Meni se to ne cini problematicnim dok studenti koji malo zakasne mogu diplomirati u 9. mjesecu.[/quote]
Ok, ali opet možete shvatit da se nekima koji su se uz sve ostale obaveze potrudili i imaju diplomski spreman za uvez čini problematično što nakraju krajeva možda neće diplomirat u 7.mjesec zato jer je neka viša sila pomaknula neki termin popravnog baš na taj nesretni 27.06. radi nekih nesretnih praznika koji su se baš tu ugurali... [size=7](svaka sličnost sa stvarnim događajima je ofkors nenamjerna)[/size]

Al dobro sad ću dobit repliku nešto tipa "svaki student koji želi diplomirati u 7. mjesecu ne bi si trebao dopustiti da završi na nekakvom popravnom...", tako da... ne morate se trudit.

Bože sačuvaj da se dva-tri, a eventualno je toliko ljudi sa završenim diplomskima koji ne bi stigli imat sve ocjene u indeksu do 27.06. (vjerojatno čak ne vlastitom krivnjom), od ovih 100+ indeksa preda par dana kasnije. Zavladala bi anarhija. A još kad bi netko od tih dvojice trojice nesretnika zaista i pao svoj zadnji ispit na ovom faksu... Blasfemija.

Ah ništa, barem je dugo i toplo ljeto pred nama :D
krcko (napisa):
Gdje god stavili deadline, netko ce biti gotov tocno 1 dan poslije. Meni se to ne cini problematicnim dok studenti koji malo zakasne mogu diplomirati u 9. mjesecu.

Ok, ali opet možete shvatit da se nekima koji su se uz sve ostale obaveze potrudili i imaju diplomski spreman za uvez čini problematično što nakraju krajeva možda neće diplomirat u 7.mjesec zato jer je neka viša sila pomaknula neki termin popravnog baš na taj nesretni 27.06. radi nekih nesretnih praznika koji su se baš tu ugurali... (svaka sličnost sa stvarnim događajima je ofkors nenamjerna)

Al dobro sad ću dobit repliku nešto tipa "svaki student koji želi diplomirati u 7. mjesecu ne bi si trebao dopustiti da završi na nekakvom popravnom...", tako da... ne morate se trudit.

Bože sačuvaj da se dva-tri, a eventualno je toliko ljudi sa završenim diplomskima koji ne bi stigli imat sve ocjene u indeksu do 27.06. (vjerojatno čak ne vlastitom krivnjom), od ovih 100+ indeksa preda par dana kasnije. Zavladala bi anarhija. A još kad bi netko od tih dvojice trojice nesretnika zaista i pao svoj zadnji ispit na ovom faksu... Blasfemija.

Ah ništa, barem je dugo i toplo ljeto pred nama Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 21:34 sri, 29. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

sta je sada sa tim strajkom? postoji li neka mogucnost odgode obrana ili se ne trebamo toga bojati?
sta je sada sa tim strajkom? postoji li neka mogucnost odgode obrana ili se ne trebamo toga bojati?



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:57 sri, 29. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne trebate se bojati.
Ne trebate se bojati.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vanja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (16:38:26)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 13:35 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li netko zna koliko puta se smije upisivati diplomski rad (kao predmet u semestru)?
Da li postoji mogućnost da ako ne želimo upisati diplomski rad u zimskom semestru, a samo nam je ostao diplomski rad i ništa drugo - da se ne upiše niti jedan predmet u zimskom semestru?
Da li netko zna koliko puta se smije upisivati diplomski rad (kao predmet u semestru)?
Da li postoji mogućnost da ako ne želimo upisati diplomski rad u zimskom semestru, a samo nam je ostao diplomski rad i ništa drugo - da se ne upiše niti jedan predmet u zimskom semestru?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:28 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za Diplomski rad kao predmet vrijede ista pravila kao i za druge predmete. Koliko se tocno puta moze upisivati je teze pitanje. Teoretski 2x, u praksi na MO se do sada moglo neograniceno. Sto ce donijeti integracija u PMF vidjet cemo.

Ako nista drugo nije ostalo, zasto ne bi upisala diplomski u zimskom semestru? Zbog manje raspolozivih tema? Nisam siguran mozes li odgoditi, ali sigurno mozes napisati molbu.
Za Diplomski rad kao predmet vrijede ista pravila kao i za druge predmete. Koliko se tocno puta moze upisivati je teze pitanje. Teoretski 2x, u praksi na MO se do sada moglo neograniceno. Sto ce donijeti integracija u PMF vidjet cemo.

Ako nista drugo nije ostalo, zasto ne bi upisala diplomski u zimskom semestru? Zbog manje raspolozivih tema? Nisam siguran mozes li odgoditi, ali sigurno mozes napisati molbu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:00 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Teoretski 2x,...[/quote]

Prema kojem dokumentu? :-s
krcko (napisa):
Teoretski 2x,...


Prema kojem dokumentu? Eh?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:19 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istim onima koji ogranicavaju broj upisa ostalih kolegija. Negdje je to formulirano na nacin da se najvise 2x moze ici na komisijski ispit, a negdje se govori o ponovnim upisima istog kolegija. Zbog toga i nastaju problemi.
Istim onima koji ogranicavaju broj upisa ostalih kolegija. Negdje je to formulirano na nacin da se najvise 2x moze ici na komisijski ispit, a negdje se govori o ponovnim upisima istog kolegija. Zbog toga i nastaju problemi.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vanja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (16:38:26)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 7:21 čet, 8. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Koliko se tocno puta moze upisivati je teze pitanje. Teoretski 2x, u praksi na MO se do sada moglo neograniceno. Sto ce donijeti integracija u PMF vidjet cemo.
[/quote]

Znači moguće je da ako se sada u zimskom semestru upiše diplomski rad po drugi put te ako se ne uspije napraviti diplomski rad do zimskog roka da se diplomski rad neće moći u tom slučaju upisati u ljetnom semestru ?
krcko (napisa):
Koliko se tocno puta moze upisivati je teze pitanje. Teoretski 2x, u praksi na MO se do sada moglo neograniceno. Sto ce donijeti integracija u PMF vidjet cemo.


Znači moguće je da ako se sada u zimskom semestru upiše diplomski rad po drugi put te ako se ne uspije napraviti diplomski rad do zimskog roka da se diplomski rad neće moći u tom slučaju upisati u ljetnom semestru ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan