Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

TZK
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 21:22 ned, 12. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako nekome fali još koj potpis može nadoknaditi u vrijeme konzultacija, ponedjeljkom od 9-10h. Koliko će puta biti konzultacije i do kad će trajati to ne mam pojma.
ako nekome fali još koj potpis može nadoknaditi u vrijeme konzultacija, ponedjeljkom od 9-10h. Koliko će puta biti konzultacije i do kad će trajati to ne mam pojma.



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
yellow submarine
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2010. (19:28:03)
Postovi: (34)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 15:29 pon, 20. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bih trebala otići po potpis iz tjelesnog, a danas nisam mogla.
Postoji li kakav drugi termin osim u idući ponedjeljak da ne moram ostajati tjedan dana dulje u Zagrebu samo zbog toga?
Hvala.
Ja bih trebala otići po potpis iz tjelesnog, a danas nisam mogla.
Postoji li kakav drugi termin osim u idući ponedjeljak da ne moram ostajati tjedan dana dulje u Zagrebu samo zbog toga?
Hvala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 16:50 pon, 20. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne. samo u pon ti je profesor tamo kad su i odrade.
ne. samo u pon ti je profesor tamo kad su i odrade.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 17:29 pon, 20. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Daj nekome da ode umjesto tebe po potpis. To ti je jedino rjesenje ako ti se ne ostaje.
Daj nekome da ode umjesto tebe po potpis. To ti je jedino rjesenje ako ti se ne ostaje.



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
yellow submarine
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2010. (19:28:03)
Postovi: (34)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 18:09 pon, 20. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

To mi treba zbog natječaja za dom, što bi trebala osobno napraviti, ali nema veze...
To mi treba zbog natječaja za dom, što bi trebala osobno napraviti, ali nema veze...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
moni_poni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 01. 2010. (19:48:19)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 19:18 sub, 25. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel zna netko do kad treba otic po potpis iz tjelesnog i kojim danima se uopce moze?
Jel zna netko do kad treba otic po potpis iz tjelesnog i kojim danima se uopce moze?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 19:39 sub, 25. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

može se ponedjeljkom od 9- 10, samo nisam siguran dali se još uvjek može. Malo kasnimo, odo ovaj pon pa se nadaj najboljemu.
može se ponedjeljkom od 9- 10, samo nisam siguran dali se još uvjek može. Malo kasnimo, odo ovaj pon pa se nadaj najboljemu.



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krasiva
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (23:22:49)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 15:34 pon, 27. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel ima netko broj telefona od tih ureda tamo na martinovki? nisam mogla doci ni na jedne konzultacije po potpis jer sam uvijek imala kolokvij ili usmeni u to vrijeme, a sad vidim da sam se malo preracunala i da se ne moze doci preko tjedna... a pretpostavljam da ko i vecina s naseg faksa, profesori ne pregledavaju mailove...
jel ima netko broj telefona od tih ureda tamo na martinovki? nisam mogla doci ni na jedne konzultacije po potpis jer sam uvijek imala kolokvij ili usmeni u to vrijeme, a sad vidim da sam se malo preracunala i da se ne moze doci preko tjedna... a pretpostavljam da ko i vecina s naseg faksa, profesori ne pregledavaju mailove...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bernard_z
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 04. 2006. (20:39:06)
Postovi: (19)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 10:19 uto, 28. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

mozete i u pon 4.7. (9-10 h) po potpis, provjereno.
mozete i u pon 4.7. (9-10 h) po potpis, provjereno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 15:44 ned, 11. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel ima sutra tjelesnog?
Vidio sam na rasporedu da ima svaki dan osim pon za matematiku...? Mozda neki drugi smjer ima ako netko zna?
Jel ima sutra tjelesnog?
Vidio sam na rasporedu da ima svaki dan osim pon za matematiku...? Mozda neki drugi smjer ima ako netko zna?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lalala5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 10. 2010. (17:54:28)
Postovi: (3C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 21:28 ned, 11. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

do sada je bilo da nema tjelesnog dok cijelom pmf-u ne pocne faks (kao zajednicka dvorana il tak nest), a njim pocinje tek za nekih 2-3 tjedna...
do sada je bilo da nema tjelesnog dok cijelom pmf-u ne pocne faks (kao zajednicka dvorana il tak nest), a njim pocinje tek za nekih 2-3 tjedna...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 0:59 pon, 12. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

inaće če biti ali kada toćno poćinje to bum sazao sutra (ako se sjetim :)). Tako da sutra nemoj nikako dolaziti
inaće če biti ali kada toćno poćinje to bum sazao sutra (ako se sjetim Smile). Tako da sutra nemoj nikako dolaziti



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 19:02 uto, 13. 9. 2011    Naslov: Teška životna dilema Citirajte i odgovorite

Teretana, Sljeme ili nešto treće?
Moram steći kondiciju i učvrstiti poneke mišiće, već sam išla u teretanu :utezi: , ali kakva je ova, valja l to išta, netko rekao da bježim od toga? Je li Sljeme loše u smislu da uništi šanse za izlaske, kao što načuh?
Ovo treće ne smije uključivati učenje novih pokreta, iskazivanje spretnosti i timski rad - imam traume od toga. :bicikl:

I tjelesnog nema do 26., tako su nam rekli.
Teretana, Sljeme ili nešto treće?
Moram steći kondiciju i učvrstiti poneke mišiće, već sam išla u teretanu Dizem utege , ali kakva je ova, valja l to išta, netko rekao da bježim od toga? Je li Sljeme loše u smislu da uništi šanse za izlaske, kao što načuh?
Ovo treće ne smije uključivati učenje novih pokreta, iskazivanje spretnosti i timski rad - imam traume od toga. Bicikl

I tjelesnog nema do 26., tako su nam rekli.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 19:46 uto, 13. 9. 2011    Naslov: Re: Teška životna dilema Citirajte i odgovorite

[quote="PermutiranoPrase"]Teretana, Sljeme ili nešto treće?
Moram steći kondiciju i učvrstiti poneke mišiće, već sam išla u teretanu :utezi: , ali kakva je ova, valja l to išta, netko rekao da bježim od toga? Je li Sljeme loše u smislu da uništi šanse za izlaske, kao što načuh?
Ovo treće ne smije uključivati učenje novih pokreta, iskazivanje spretnosti i timski rad - imam traume od toga. :bicikl:

I tjelesnog nema do 26., tako su nam rekli.[/quote]
na tjelesnom neces ni steci kondiciju ni ucvrstiti neke misice :P Ako vec to zelis, odi treniraj nesto, teretanu malo, trci, ... ali samo ne tjelesni :D
na sljeme nisam nikad isao sa studentima jer sam bio osloboden tjelesnog ali kad ides sam je najbolje. ides svojim tempom i boli te briga tako da ti to preporucujem. po mogucnosti u zimi kad ima snijega :) onda je ludo i nezaboravno :D
PermutiranoPrase (napisa):
Teretana, Sljeme ili nešto treće?
Moram steći kondiciju i učvrstiti poneke mišiće, već sam išla u teretanu Dizem utege , ali kakva je ova, valja l to išta, netko rekao da bježim od toga? Je li Sljeme loše u smislu da uništi šanse za izlaske, kao što načuh?
Ovo treće ne smije uključivati učenje novih pokreta, iskazivanje spretnosti i timski rad - imam traume od toga. Bicikl

I tjelesnog nema do 26., tako su nam rekli.

na tjelesnom neces ni steci kondiciju ni ucvrstiti neke misice Razz Ako vec to zelis, odi treniraj nesto, teretanu malo, trci, ... ali samo ne tjelesni Very Happy
na sljeme nisam nikad isao sa studentima jer sam bio osloboden tjelesnog ali kad ides sam je najbolje. ides svojim tempom i boli te briga tako da ti to preporucujem. po mogucnosti u zimi kad ima snijega Smile onda je ludo i nezaboravno Very Happy



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 20:00 uto, 13. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa što je s tom teretanom da ne služi ničemu? :-s Ja bi tu teretanu jer se ne plaća, a ne bi plaćala dodatno drugu teretanu. Pa valjda imaju par utega, strunjača, neke sprave, valjda mogu doći 2-3 puta tjedno? Ne treba mi ništa pretjerano. :)

A na Sljeme, ako budem išla, ću ići s prijateljicom (valjda će nam se tempa poklapati, tj. mislim da smo tu negdje po kondiciji).
Pa što je s tom teretanom da ne služi ničemu? Eh? Ja bi tu teretanu jer se ne plaća, a ne bi plaćala dodatno drugu teretanu. Pa valjda imaju par utega, strunjača, neke sprave, valjda mogu doći 2-3 puta tjedno? Ne treba mi ništa pretjerano. Smile

A na Sljeme, ako budem išla, ću ići s prijateljicom (valjda će nam se tempa poklapati, tj. mislim da smo tu negdje po kondiciji).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 11:44 sri, 14. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PermutiranoPrase"]Pa što je s tom teretanom da ne služi ničemu? :-s Ja bi tu teretanu jer se ne plaća, a ne bi plaćala dodatno drugu teretanu. Pa valjda imaju par utega, strunjača, neke sprave, valjda mogu doći 2-3 puta tjedno? Ne treba mi ništa pretjerano. :)

A na Sljeme, ako budem išla, ću ići s prijateljicom (valjda će nam se tempa poklapati, tj. mislim da smo tu negdje po kondiciji).[/quote]
pa nije zbog opreme nego vise zbog toga sto se tamo nalazi hrpa studenata koja ne zeli radit pa samo sjede i cekaju da mogu doma (barem je tako bilo kad sam ja bio demos). A i neces nista postici ako ides jednom tjedno u teretanu. Imas teretane u domovima koje su ti 80,100 kn pa mozes tamo ici.
PermutiranoPrase (napisa):
Pa što je s tom teretanom da ne služi ničemu? Eh? Ja bi tu teretanu jer se ne plaća, a ne bi plaćala dodatno drugu teretanu. Pa valjda imaju par utega, strunjača, neke sprave, valjda mogu doći 2-3 puta tjedno? Ne treba mi ništa pretjerano. Smile

A na Sljeme, ako budem išla, ću ići s prijateljicom (valjda će nam se tempa poklapati, tj. mislim da smo tu negdje po kondiciji).

pa nije zbog opreme nego vise zbog toga sto se tamo nalazi hrpa studenata koja ne zeli radit pa samo sjede i cekaju da mogu doma (barem je tako bilo kad sam ja bio demos). A i neces nista postici ako ides jednom tjedno u teretanu. Imas teretane u domovima koje su ti 80,100 kn pa mozes tamo ici.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 18:07 sri, 14. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PermutiranoPrase"]Pa što je s tom teretanom da ne služi ničemu? :-s Ja bi tu teretanu jer se ne plaća, a ne bi plaćala dodatno drugu teretanu. Pa valjda imaju par utega, strunjača, neke sprave, valjda mogu doći 2-3 puta tjedno? Ne treba mi ništa pretjerano. :)

A na Sljeme, ako budem išla, ću ići s prijateljicom (valjda će nam se tempa poklapati, tj. mislim da smo tu negdje po kondiciji).[/quote]

Inaće, ti možeš dolaziti na tzk svaki dan u terminu pmf-a ako ti se da i onda to može biti korisno. Ako će teretanu ponovo voditi profa (a trebala bi) to ćak i nije loša opcija jer kod nje se može fino trenirati( za većinu studenata mrvicu i previše :) ). Kaj se tiće sljemenea to ti je za mene jedino ok ako ide nekakava ekipa pa onda pola dana zezancija. Ali sama odlući
PermutiranoPrase (napisa):
Pa što je s tom teretanom da ne služi ničemu? Eh? Ja bi tu teretanu jer se ne plaća, a ne bi plaćala dodatno drugu teretanu. Pa valjda imaju par utega, strunjača, neke sprave, valjda mogu doći 2-3 puta tjedno? Ne treba mi ništa pretjerano. Smile

A na Sljeme, ako budem išla, ću ići s prijateljicom (valjda će nam se tempa poklapati, tj. mislim da smo tu negdje po kondiciji).


Inaće, ti možeš dolaziti na tzk svaki dan u terminu pmf-a ako ti se da i onda to može biti korisno. Ako će teretanu ponovo voditi profa (a trebala bi) to ćak i nije loša opcija jer kod nje se može fino trenirati( za većinu studenata mrvicu i previše Smile ). Kaj se tiće sljemenea to ti je za mene jedino ok ako ide nekakava ekipa pa onda pola dana zezancija. Ali sama odlući



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 22:02 sri, 14. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vidit ću još. Srdačno se zahvaljujem. :zubo:
Vidit ću još. Srdačno se zahvaljujem. Krezubi Mr. Green


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 17:52 čet, 22. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

tjelesni za vrucoše počinje ovaj ponedjeljak po rasporedu, dok za sve ostale počinje 3.10. također po rosporedu (ili kad vam paše :D )
tjelesni za vrucoše počinje ovaj ponedjeljak po rasporedu, dok za sve ostale počinje 3.10. također po rosporedu (ili kad vam paše Very Happy )



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 11:45 ned, 25. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gledam opet ovaj popis i pitam se - kakva je ova korektivna gimnastika?
Moja leđa nisu u najboljem stanju, malo su kriva i znaju biti bolna, mislim da bi bilo najpametnije da si to odaberem. Ako valja. Ima iskustava?

I ovo s "obaveznog" popisa se ne plaća, je l da?

Edit: našla na drugom forumu da je netko rekao da je to za studente s posebnim potrebama. To istina? Ja nemam posebne potrebne, ali baš bi išla na to... :oops:
Gledam opet ovaj popis i pitam se - kakva je ova korektivna gimnastika?
Moja leđa nisu u najboljem stanju, malo su kriva i znaju biti bolna, mislim da bi bilo najpametnije da si to odaberem. Ako valja. Ima iskustava?

I ovo s "obaveznog" popisa se ne plaća, je l da?

Edit: našla na drugom forumu da je netko rekao da je to za studente s posebnim potrebama. To istina? Ja nemam posebne potrebne, ali baš bi išla na to... Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće
Stranica 8 / 12.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan