Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Internet-studomat

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 16:13 sri, 23. 6. 2004    Naslov: Internet-studomat Citirajte i odgovorite

Moje pitanje je:
Koliko je pouzdano prijavljivati ispite preko interneta jer upravo bih tako prijavio svoj sljedeći ispit...ususret tehnologiji :D
Moje pitanje je:
Koliko je pouzdano prijavljivati ispite preko interneta jer upravo bih tako prijavio svoj sljedeći ispit...ususret tehnologiji Very Happy


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:43 sri, 23. 6. 2004    Naslov: Re: Internet-studomat Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Moje pitanje je:
Koliko je pouzdano prijavljivati ispite preko interneta jer upravo bih tako prijavio svoj sljedeći ispit...ususret tehnologiji :D[/quote]

Studomat je obicni PC s Internet Explorerom u Full Screen modeu. :o Dakle, Internet ili studomat... svejedno je. :D Bar bi trebalo biti... ;)
Anonymous (napisa):
Moje pitanje je:
Koliko je pouzdano prijavljivati ispite preko interneta jer upravo bih tako prijavio svoj sljedeći ispit...ususret tehnologiji Very Happy


Studomat je obicni PC s Internet Explorerom u Full Screen modeu. Surprised Dakle, Internet ili studomat... svejedno je. Very Happy Bar bi trebalo biti... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:17 sri, 23. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Thnx!
Thnx!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:10 sri, 23. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto prijavio sam se.Zamoljen sam da zapišem redni broj radi _moguće_ reklamacije!!!
To je bilo dovoljno da sutra odem na faks provjeriti jesam li doista prijavljen za željeni rok,znam,tako sam nepovjerljiv prema Internetu...bedasto! :wink:
Eto prijavio sam se.Zamoljen sam da zapišem redni broj radi _moguće_ reklamacije!!!
To je bilo dovoljno da sutra odem na faks provjeriti jesam li doista prijavljen za željeni rok,znam,tako sam nepovjerljiv prema Internetu...bedasto! Wink


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 4:41 čet, 24. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, nije ni to bezveze... :-s ISVU je, koliko znam, jos uvijek u nekoj vrsti experimentalne faze... :shock:

:idea: Cini mi se da imas negdje mogucnost e-mail notificationa... :D Neka to raspishe netko tko zna, jer sam ja samo nacuo... :)
Pa, nije ni to bezveze... Eh? ISVU je, koliko znam, jos uvijek u nekoj vrsti experimentalne faze... Shocked

Idea Cini mi se da imas negdje mogucnost e-mail notificationa... Very Happy Neka to raspishe netko tko zna, jer sam ja samo nacuo... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 13:11 čet, 24. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

E-mail notifikaciju mozes ukljuciti ako odes u korisnicke opcije. Tako svaki put kad prijavis ili odjavis ispit, studomat ti posalje potvrdu. Jako jednostavno i prakticno. :hophop:
E-mail notifikaciju mozes ukljuciti ako odes u korisnicke opcije. Tako svaki put kad prijavis ili odjavis ispit, studomat ti posalje potvrdu. Jako jednostavno i prakticno. Vidi me kako skaaaaaceeeem!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 13:49 čet, 24. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]E-mail notifikaciju mozes ukljuciti ako odes u korisnicke opcije. Tako svaki put kad prijavis ili odjavis ispit, studomat ti posalje potvrdu. Jako jednostavno i prakticno. :hophop:[/quote]

ali to mozes napraviti [b]SAMO[/b] s interneta
(korisnicke opcije, ako se ne varam)

i na email dobijes neki autentifikacijski kod, vratis se na online studomat, to ukucas i time si rekao studomatu da je taj email korektan
i nakon toga, svaka prijava ispita ce rezultirati slanjem emaila sa onim 'brojem radi moguce reklamacije'
sto povlaci da ga ne moras pamtiti :o)
filipnet (napisa):
E-mail notifikaciju mozes ukljuciti ako odes u korisnicke opcije. Tako svaki put kad prijavis ili odjavis ispit, studomat ti posalje potvrdu. Jako jednostavno i prakticno. Vidi me kako skaaaaaceeeem!


ali to mozes napraviti SAMO s interneta
(korisnicke opcije, ako se ne varam)

i na email dobijes neki autentifikacijski kod, vratis se na online studomat, to ukucas i time si rekao studomatu da je taj email korektan
i nakon toga, svaka prijava ispita ce rezultirati slanjem emaila sa onim 'brojem radi moguce reklamacije'
sto povlaci da ga ne moras pamtiti Big nose



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 11:23 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Re: Internet-studomat Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
... svejedno je. Bar bi trebalo biti...[/quote]

Nije u potpunosti, ovi strojevi gore imaju pristup drugacijem interfaceu, ali su osnovne funkcije ekvivalentne (sa Neta ne mozes printati potvrde, ako se ne varam). A da prijavljivanje preko Neta radi - pred godinu dana sam ispit prijavio sa - Visa. :)

'ave fun!


Sinisa
vsego (napisa):

... svejedno je. Bar bi trebalo biti...


Nije u potpunosti, ovi strojevi gore imaju pristup drugacijem interfaceu, ali su osnovne funkcije ekvivalentne (sa Neta ne mozes printati potvrde, ako se ne varam). A da prijavljivanje preko Neta radi - pred godinu dana sam ispit prijavio sa - Visa. Smile

'ave fun!


Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 14:49 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

:roll: ...al na notifikaciji ne pise termin ispita :roll:
Rolling Eyes ...al na notifikaciji ne pise termin ispita Rolling Eyes



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:52 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]:roll: ...al na notifikaciji ne pise termin ispita :roll:[/quote]

Zeleni, ti ne bi zapamtio termin ni da te notification ugrize za neakademski dio tijela :lol:
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Rolling Eyes ...al na notifikaciji ne pise termin ispita Rolling Eyes


Zeleni, ti ne bi zapamtio termin ni da te notification ugrize za neakademski dio tijela Laughing



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 16:27 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Zeleni, ti ne bi zapamtio termin ni da te notification ugrize za [quote][color=blue]neakademski dio tijela [/color][/quote][/quote]
Molim cijenjenog policajca Cartmana da ne popušta pred nikim pa čak i ako se radi o VIP osobama. :lol:





[color=darkred]Dapace, Admin osobno... :twisted: Molim cijenjene goste da ne maltertiraju dragu nam policiju pozivima na nepotrebne akcije...[/color] :PP
Citat:
Zeleni, ti ne bi zapamtio termin ni da te notification ugrize za
Citat:
neakademski dio tijela

Molim cijenjenog policajca Cartmana da ne popušta pred nikim pa čak i ako se radi o VIP osobama. Laughing





Dapace, Admin osobno... Twisted Evil Molim cijenjene goste da ne maltertiraju dragu nam policiju pozivima na nepotrebne akcije... Weeee-heeee!!!


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:37 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

A kako sam trebao rec? Debelo meso? Donji dio ledja?
A kako sam trebao rec? Debelo meso? Donji dio ledja?



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 17:15 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]A kako sam trebao rec? Debelo meso? Donji dio ledja?[/quote]

Da,da upravo tako! :oops: :wink:
Citat:
A kako sam trebao rec? Debelo meso? Donji dio ledja?


Da,da upravo tako! Embarassed Wink


[Vrh]
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 9:05 sub, 26. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]:roll: ...al na notifikaciji ne pise termin ispita :roll:[/quote]

Zeleni, ti ne bi zapamtio termin ni da te notification ugrize za neakademski dio tijela :lol:[/quote]
...al da ostane visiti i lajati datum i vrijeme dok ne prodje ispit.. ..mozda.... :grebgreb: :lol:
krcko (napisa):
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Rolling Eyes ...al na notifikaciji ne pise termin ispita Rolling Eyes


Zeleni, ti ne bi zapamtio termin ni da te notification ugrize za neakademski dio tijela Laughing

...al da ostane visiti i lajati datum i vrijeme dok ne prodje ispit.. ..mozda.... Kotacici rade 100 na sat Laughing



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan