Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

TZK
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 1:07 sri, 28. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PermutiranoPrase"]Gledam opet ovaj popis i pitam se - kakva je ova korektivna gimnastika?
Moja leđa nisu u najboljem stanju, malo su kriva i znaju biti bolna, mislim da bi bilo najpametnije da si to odaberem. Ako valja. Ima iskustava?

I ovo s "obaveznog" popisa se ne plaća, je l da?

Edit: našla na drugom forumu da je netko rekao da je to za studente s posebnim potrebama. To istina? Ja nemam posebne potrebne, ali baš bi išla na to... :oops:[/quote]

Ova kaj si pitala za korektivnu gimnastiku, iskreno nemam pojma kaj je to, kad je to i di se održava. A već sam neko vrijeme demos. Ako te to baš interesira pitaj na uvodnom predavanju (ako ti nije već prošlo :oops: ). Ako imaš problema s leđima odi na plivanje (to ti je vrhunski sport a nešto stvarno i radiš) ili se posavjetuj s profesorima tamo na tjelesnom kaj bi ti bilo najbolje.
Kaj se tiće plačanja. Plaća se samo izborni program. A posebne potrebe se odnose na poteškoće kod zdravlja (ima ih najrazlićitije)
PermutiranoPrase (napisa):
Gledam opet ovaj popis i pitam se - kakva je ova korektivna gimnastika?
Moja leđa nisu u najboljem stanju, malo su kriva i znaju biti bolna, mislim da bi bilo najpametnije da si to odaberem. Ako valja. Ima iskustava?

I ovo s "obaveznog" popisa se ne plaća, je l da?

Edit: našla na drugom forumu da je netko rekao da je to za studente s posebnim potrebama. To istina? Ja nemam posebne potrebne, ali baš bi išla na to... Embarassed


Ova kaj si pitala za korektivnu gimnastiku, iskreno nemam pojma kaj je to, kad je to i di se održava. A već sam neko vrijeme demos. Ako te to baš interesira pitaj na uvodnom predavanju (ako ti nije već prošlo Embarassed ). Ako imaš problema s leđima odi na plivanje (to ti je vrhunski sport a nešto stvarno i radiš) ili se posavjetuj s profesorima tamo na tjelesnom kaj bi ti bilo najbolje.
Kaj se tiće plačanja. Plaća se samo izborni program. A posebne potrebe se odnose na poteškoće kod zdravlja (ima ih najrazlićitije)



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 12:59 sri, 28. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ali još uvijek nema odgovora na pitanje kad je ponedjeljkom termin za PMF ako ga uopće ima...
:o
Ali još uvijek nema odgovora na pitanje kad je ponedjeljkom termin za PMF ako ga uopće ima...
Surprised


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 18:32 sri, 28. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bila sam jutros na našem uvodnom predavanju, rekli su sve i svašta, nisam baš sve pohvatala, previše termina i dana spominjali, a koji me nisu zanimali... Uglavnom, da odmah najavim ako tko ne zna, ove godine u zimskom semestru nema Sljemena, a možda ga ne bude ni u ljetnom!

KKarlo, iskreno, nemam pojma odgovor na tvoje pitanje. :-s

Uzela sam si veslanje na kraju. :D
Bila sam jutros na našem uvodnom predavanju, rekli su sve i svašta, nisam baš sve pohvatala, previše termina i dana spominjali, a koji me nisu zanimali... Uglavnom, da odmah najavim ako tko ne zna, ove godine u zimskom semestru nema Sljemena, a možda ga ne bude ni u ljetnom!

KKarlo, iskreno, nemam pojma odgovor na tvoje pitanje. Eh?

Uzela sam si veslanje na kraju. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 1:55 čet, 29. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"]Ali još uvijek nema odgovora na pitanje kad je ponedjeljkom termin za PMF ako ga uopće ima...
:o[/quote]

Termini za PMF su UVJEK od 8 do 9h, a ima dana (utorak, srijeda) kad su i od 9.15 do 10.15 (ili 9.30 - 10.30, to neznam sigurno :? ). Treba samo pogledati rasporede i sve bi bilo jasno :D

PermutiranoPrase pa di veslanje. A kaj je sa leđima 8). Mislim da će ti biti super na tome (te ekipe su uglavnom dobra zezancija) a nekaj ćeš stvarno i raditi
kkarlo (napisa):
Ali još uvijek nema odgovora na pitanje kad je ponedjeljkom termin za PMF ako ga uopće ima...
Surprised


Termini za PMF su UVJEK od 8 do 9h, a ima dana (utorak, srijeda) kad su i od 9.15 do 10.15 (ili 9.30 - 10.30, to neznam sigurno Confused ). Treba samo pogledati rasporede i sve bi bilo jasno Very Happy

PermutiranoPrase pa di veslanje. A kaj je sa leđima Cool. Mislim da će ti biti super na tome (te ekipe su uglavnom dobra zezancija) a nekaj ćeš stvarno i raditi



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 16:08 čet, 29. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

I meni se čini da je super, rekli su da je to mala ekipica od njih 30ak, i čini mi se da je dosta brucošica zainteresirano za veslanje. :shock:
Leđa, s njima ništa, nisam ni pitala za korektivnu jer pretpostavih da će biti ujutro, a i veslanje je dobro za leđa, zbore neki. I 50 kn mjesečno se plaća. Jeftino.
Što se tiče termina, ima i večernji na Martinovki za nekakve borilačke sportove i to se kombinira s drugim faksevima, nije samo PMF, čini mi se. Možda je čak ponedjeljkom. Nisam sigurna.
I meni se čini da je super, rekli su da je to mala ekipica od njih 30ak, i čini mi se da je dosta brucošica zainteresirano za veslanje. Shocked
Leđa, s njima ništa, nisam ni pitala za korektivnu jer pretpostavih da će biti ujutro, a i veslanje je dobro za leđa, zbore neki. I 50 kn mjesečno se plaća. Jeftino.
Što se tiče termina, ima i večernji na Martinovki za nekakve borilačke sportove i to se kombinira s drugim faksevima, nije samo PMF, čini mi se. Možda je čak ponedjeljkom. Nisam sigurna.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 23:15 čet, 29. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PermutiranoPrase"]
Što se tiče termina, ima i večernji na Martinovki za nekakve borilačke sportove i to se kombinira s drugim faksevima, nije samo PMF, čini mi se. Možda je čak ponedjeljkom. Nisam sigurna.[/quote]

To navećer je SUBUS i na to može ići ko hoće, to su pokrenuli studenti s fer-a (i to davno) ali su se sa vremenom svi ukljućili. Ko želi ozbiljno trenirati to bi mu preporućio (kako za cure tako i za muške). ako se ne varam ima svaki dan nešto (druga borilaćka vještina). pa ko hoće to je zakon
PermutiranoPrase (napisa):

Što se tiče termina, ima i večernji na Martinovki za nekakve borilačke sportove i to se kombinira s drugim faksevima, nije samo PMF, čini mi se. Možda je čak ponedjeljkom. Nisam sigurna.


To navećer je SUBUS i na to može ići ko hoće, to su pokrenuli studenti s fer-a (i to davno) ali su se sa vremenom svi ukljućili. Ko želi ozbiljno trenirati to bi mu preporućio (kako za cure tako i za muške). ako se ne varam ima svaki dan nešto (druga borilaćka vještina). pa ko hoće to je zakon



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
piccola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2009. (15:39:50)
Postovi: (D7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 8

PostPostano: 18:35 pon, 3. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

a ako se ide navečer na taj subos, mora li se dolazit ujutro na tzk il tako dobijemo potpise??
ja bi baš ozbiljno počela nešto trenirat,a nezgodno mi je ujutro ić do martinovke... :?
a ako se ide navečer na taj subos, mora li se dolazit ujutro na tzk il tako dobijemo potpise??
ja bi baš ozbiljno počela nešto trenirat,a nezgodno mi je ujutro ić do martinovke... Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 22:53 pon, 3. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="piccola"]a ako se ide navečer na taj subos, mora li se dolazit ujutro na tzk il tako dobijemo potpise??
ja bi baš ozbiljno počela nešto trenirat,a nezgodno mi je ujutro ić do martinovke... :?[/quote]

Koliko znam ako si redovit (šta to toćno znaći mogu se raspitati ako te zanima) na subus to ti je ko da si ujutro na tjelesnom.
piccola (napisa):
a ako se ide navečer na taj subos, mora li se dolazit ujutro na tzk il tako dobijemo potpise??
ja bi baš ozbiljno počela nešto trenirat,a nezgodno mi je ujutro ić do martinovke... Confused


Koliko znam ako si redovit (šta to toćno znaći mogu se raspitati ako te zanima) na subus to ti je ko da si ujutro na tjelesnom.



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lutalica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (21:44:01)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:47 uto, 4. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel se moze doci dva puta tjedno na tjelesni ili ne? jer lani se nije moglo.a ove godine nam nisu nista spomenuli o tome.
jel se moze doci dva puta tjedno na tjelesni ili ne? jer lani se nije moglo.a ove godine nam nisu nista spomenuli o tome.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 15:46 sri, 5. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lutalica"]jel se moze doci dva puta tjedno na tjelesni ili ne? jer lani se nije moglo.a ove godine nam nisu nista spomenuli o tome.[/quote]

moglo se i prošle godine maksimalno dvaput po tjednu...vjerojatno je ostalo isto jer je i svake godine dosad bilo tak
lutalica (napisa):
jel se moze doci dva puta tjedno na tjelesni ili ne? jer lani se nije moglo.a ove godine nam nisu nista spomenuli o tome.


moglo se i prošle godine maksimalno dvaput po tjednu...vjerojatno je ostalo isto jer je i svake godine dosad bilo tak



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 23:04 ned, 9. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jackass9"][quote="lutalica"]jel se moze doci dva puta tjedno na tjelesni ili ne? jer lani se nije moglo.a ove godine nam nisu nista spomenuli o tome.[/quote]

moglo se i prošle godine maksimalno dvaput po tjednu...vjerojatno je ostalo isto jer je i svake godine dosad bilo tak[/quote]

Zapravo se ne može dolaziti dvaput tjedno (može povremeno ali ne stalno) ali, ako si u dvorani onda možeš dolaziti koliko oćeš jer ti niko od demosa nebu ništa rekao na to.
jackass9 (napisa):
lutalica (napisa):
jel se moze doci dva puta tjedno na tjelesni ili ne? jer lani se nije moglo.a ove godine nam nisu nista spomenuli o tome.


moglo se i prošle godine maksimalno dvaput po tjednu...vjerojatno je ostalo isto jer je i svake godine dosad bilo tak


Zapravo se ne može dolaziti dvaput tjedno (može povremeno ali ne stalno) ali, ako si u dvorani onda možeš dolaziti koliko oćeš jer ti niko od demosa nebu ništa rekao na to.



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
čungalunga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2009. (20:50:12)
Postovi: (4C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1
Lokacija: varaždin/zagreb

PostPostano: 15:01 uto, 11. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kojim točno danima možemo doći to u 9 na martinovku? samo srijedom i utorkom ili?
a kojim točno danima možemo doći to u 9 na martinovku? samo srijedom i utorkom ili?



_________________
I won't be a rock star. I will be a legend.
Freddie Mercury
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 19:23 sri, 12. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="čungalunga"]a kojim točno danima možemo doći to u 9 na martinovku? samo srijedom i utorkom ili?[/quote]

Do sad je uvjek bilo samo utorak i srijeda ali sutra sam u dvorani pa ću biti pametniji. Makar ne vjerujem da se išta promjenilo. javim
čungalunga (napisa):
a kojim točno danima možemo doći to u 9 na martinovku? samo srijedom i utorkom ili?


Do sad je uvjek bilo samo utorak i srijeda ali sutra sam u dvorani pa ću biti pametniji. Makar ne vjerujem da se išta promjenilo. javim



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pupi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 12. 2009. (11:03:15)
Postovi: (92)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5

PostPostano: 19:36 pet, 14. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel ponedjeljkom ima tjelesni ?
Jel ponedjeljkom ima tjelesni ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 20:49 sub, 15. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ponedjeljkom od 8-9 aerobik teretana odbojka nogomet košarka... )za aerobik i odbojku garantiram :) )
ponedjeljkom od 8-9 aerobik teretana odbojka nogomet košarka... )za aerobik i odbojku garantiram Smile )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2009. (14:31:34)
Postovi: (69)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 11

PostPostano: 10:45 ned, 16. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad su konzultacije kod profesora i gdje to točno? treba neka najava ili samo dođem?
kad su konzultacije kod profesora i gdje to točno? treba neka najava ili samo dođem?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pupi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 12. 2009. (11:03:15)
Postovi: (92)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5

PostPostano: 12:17 ned, 16. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tygy"]ponedjeljkom od 8-9 aerobik teretana odbojka nogomet košarka... )za aerobik i odbojku garantiram :) )[/quote]

Tnx :D
Tygy (napisa):
ponedjeljkom od 8-9 aerobik teretana odbojka nogomet košarka... )za aerobik i odbojku garantiram Smile )


Tnx Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 0:03 pon, 17. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mini"]kad su konzultacije kod profesora i gdje to točno? treba neka najava ili samo dođem?[/quote]

Svaki dan (ovisno o danu ovisi i sat) iza tjelesnog samo dođeš u njegov kabinet (martinovka). Postoji neki dan kad su baš konzultacije (čini mi se pon od 9 do 10) ali ovo ti je najjednostavnije. Ako te baš interesira kada su konzultacije reci pa bum saznao.
mini (napisa):
kad su konzultacije kod profesora i gdje to točno? treba neka najava ili samo dođem?


Svaki dan (ovisno o danu ovisi i sat) iza tjelesnog samo dođeš u njegov kabinet (martinovka). Postoji neki dan kad su baš konzultacije (čini mi se pon od 9 do 10) ali ovo ti je najjednostavnije. Ako te baš interesira kada su konzultacije reci pa bum saznao.



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2009. (14:31:34)
Postovi: (69)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 11

PostPostano: 11:39 pon, 17. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.pmf.unizg.hr/studij/tjelesna_i_zdravstvena_kultura

tu sam našla sve potrebne informacije. konzultacije su ponedjeljkom od 9-10h. svejedno hvala na odgovoru!
http://www.pmf.unizg.hr/studij/tjelesna_i_zdravstvena_kultura

tu sam našla sve potrebne informacije. konzultacije su ponedjeljkom od 9-10h. svejedno hvala na odgovoru!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sailor m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (10:46:13)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 12:20 ned, 30. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kojim terminom je hip hop(ako ga ima)? i ima li ovaj pon(31.10.) tjelesnog?
fala
kojim terminom je hip hop(ako ga ima)? i ima li ovaj pon(31.10.) tjelesnog?
fala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće
Stranica 9 / 12.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan