Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

OBAVIJESTI oko usmenih za ljetni rok

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 9:46 sri, 23. 6. 2004    Naslov: OBAVIJESTI oko usmenih za ljetni rok Citirajte i odgovorite

[list][b]za one koji su kolokvirali:[/b]
[*]jedno tjedan dana unaprijed OSOBNO se doci dogovoriti za usmeni ispit (NE mejlom, posebno naglaseno!)
[*]preporuca se da se ljudi grupiraju u grupe od 4-5 ljudi, i dodju na dogovor za termin - prof. rece da cete se moci dogovoriti bez nekih vecih problema
[*]iduci termin usmenog je 29.06. u 10h
[*]mogu doci i u termine kada budu rasporedjeni ovi s pismenog
[*]SVE mora biti U DOGOVORU s profesorom, znaci - NE SE SAMO pojaviti i reci 'ja doso, ja bi odgovarao' :g:
[b]za sve:[/b]
[*]krajnji rok za doci odgovarati je cca 15.07. ali to je onako, odokativno
[*]vazno je znati primjere
[*]i zadatak moze biti pitanje na usmenom, neovisno o tome jeste li kolokvirali ili dosli s pismenog.... nema pravila...
[/list:u]
    za one koji su kolokvirali:
  • jedno tjedan dana unaprijed OSOBNO se doci dogovoriti za usmeni ispit (NE mejlom, posebno naglaseno!)
  • preporuca se da se ljudi grupiraju u grupe od 4-5 ljudi, i dodju na dogovor za termin - prof. rece da cete se moci dogovoriti bez nekih vecih problema
  • iduci termin usmenog je 29.06. u 10h
  • mogu doci i u termine kada budu rasporedjeni ovi s pismenog
  • SVE mora biti U DOGOVORU s profesorom, znaci - NE SE SAMO pojaviti i reci 'ja doso, ja bi odgovarao' Mr. Green
    za sve:
  • krajnji rok za doci odgovarati je cca 15.07. ali to je onako, odokativno
  • vazno je znati primjere
  • i zadatak moze biti pitanje na usmenom, neovisno o tome jeste li kolokvirali ili dosli s pismenog.... nema pravila...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 19:56 čet, 24. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li je istina da prof. Caklovica nema od 29.06 do 07.07???? to znaci da ce usmeni biti tek nakon njegovog povratka? (mi koji smo bili na pismenom)
da li je istina da prof. Caklovica nema od 29.06 do 07.07???? to znaci da ce usmeni biti tek nakon njegovog povratka? (mi koji smo bili na pismenom)


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:10 čet, 24. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]da li je istina da prof. Caklovica nema od 29.06 do 07.07???? to znaci da ce usmeni biti tek nakon njegovog povratka? (mi koji smo bili na pismenom)[/quote]

Dan vamo-tamo (nisam siguran), ali to je tocno... 8)
Anonymous (napisa):
da li je istina da prof. Caklovica nema od 29.06 do 07.07???? to znaci da ce usmeni biti tek nakon njegovog povratka? (mi koji smo bili na pismenom)


Dan vamo-tamo (nisam siguran), ali to je tocno... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 12:48 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možete mi reći, ljudi koji dolaze s pismenog će biti rasporedjeni ili također po dogovoru s profesorom ? Ako će biti raspoređeni, koliko nakon pismenog mogu očekivati usmeni ? U slučaju da ga prodjem... :)
Hvala
Možete mi reći, ljudi koji dolaze s pismenog će biti rasporedjeni ili također po dogovoru s profesorom ? Ako će biti raspoređeni, koliko nakon pismenog mogu očekivati usmeni ? U slučaju da ga prodjem... Smile
Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sacy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2004. (09:46:51)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:18 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ah, samo da bude prije drugog roka!
...u slucaju pada... :(
Ah, samo da bude prije drugog roka!
...u slucaju pada... Sad



_________________
I'm always in trouble...
...but it's so fun!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:25 pet, 25. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma mene samo zanima ce taj usmeni biti sad u utorak, srijedu ili cemo ipak imati malo vise vremena :? pliz ako netko zna za sigurno da mi odgovori :wink:
ma mene samo zanima ce taj usmeni biti sad u utorak, srijedu ili cemo ipak imati malo vise vremena Confused pliz ako netko zna za sigurno da mi odgovori Wink


[Vrh]
areta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2004. (15:40:09)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:40 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

a ako se ne dogovorimo(ono nesto iskrsne)? jel nas onda svrsta na listu s onima s pismenog?
a ako se ne dogovorimo(ono nesto iskrsne)? jel nas onda svrsta na listu s onima s pismenog?



_________________
moje je ime sef tamne strane mjeseca....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:30 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko je meni poznato, svrstavamo se sami u ponudjene termine...
posebne slucajeve (nesto 'iskrslo') bi bilo najpametnije rijesiti sa prof. osobno... sto je i korektno...

a termini za kolokviste su, ako se ne varam...
11, 12, i 19 07. (za 19ti sam ziher)
za pismeni.... to ne znam, kad budu rezultati vjerujem da ce napisati i kad su usmeni... ali mislim da to nije bilo pitanje :roll:

za sve nedoumice, najkorisnije je uhvatiti prof. na faxu...
za biti sigurniji kada cete ga 'uhvatiti' je IMO najbolje poslati mejl...

Lavoslav Caklovic <caklovic (at) math.hr>
koliko je meni poznato, svrstavamo se sami u ponudjene termine...
posebne slucajeve (nesto 'iskrslo') bi bilo najpametnije rijesiti sa prof. osobno... sto je i korektno...

a termini za kolokviste su, ako se ne varam...
11, 12, i 19 07. (za 19ti sam ziher)
za pismeni.... to ne znam, kad budu rezultati vjerujem da ce napisati i kad su usmeni... ali mislim da to nije bilo pitanje Rolling Eyes

za sve nedoumice, najkorisnije je uhvatiti prof. na faxu...
za biti sigurniji kada cete ga 'uhvatiti' je IMO najbolje poslati mejl...

Lavoslav Caklovic <caklovic (at) math.hr>



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
caklovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2002. (12:08:55)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
= 21 - 14

PostPostano: 11:47 pon, 27. 6. 2005    Naslov: Raspored usmenih ispita u ljetnom roku Citirajte i odgovorite

Usmeni ispiti će se održavati od 11.07. do 15.07. i to [b]za sve studente[/b] tj. i za one koji su položili kolokvij. Raspored usmenih ispita će biti izvješen zajedno s rezultatima pismenih ispita.

Ukoliko netko od studenata koji je položio kolokvij želi ranije polagati usmeni ispit neka mi se osobno javi.

L. Čaklović
Usmeni ispiti će se održavati od 11.07. do 15.07. i to za sve studente tj. i za one koji su položili kolokvij. Raspored usmenih ispita će biti izvješen zajedno s rezultatima pismenih ispita.

Ukoliko netko od studenata koji je položio kolokvij želi ranije polagati usmeni ispit neka mi se osobno javi.

L. Čaklović


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 8:16 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se i sada moramo dogovarati za usmeni na drugom roku ako smo kolokvirali ili cemo biti rasporedjeni?
Da li se i sada moramo dogovarati za usmeni na drugom roku ako smo kolokvirali ili cemo biti rasporedjeni?


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan