Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

USB - MP3 playeri

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Caki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (00:37:53)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:17 ned, 4. 7. 2004    Naslov: USB - MP3 playeri Citirajte i odgovorite

Da li je netko vlasnik ili je koristio USB flash disk+MP3 player i kakva su mu iskustva. želio bih uzeti model s 128MB min u rasponu cijene od 500 do 750 kn (s uračunatim PDV-om).
jos me zanima na sto pri kupnji treba posebno obratiti pažnju?
Gledao sam modele na web od HG-spota. Cijene se dosta visoke :shock: za mogućnosti koje pružaju, jer na stranicama od Lost.doo imaju modele s nižim cijenama i više mogućnosti, veći memorijski prostor uz garanciju od 12 mjeseci.
Ne znam koji su proizvođači na tom segmentu najjači?
Može savjet. :D :lol: :P
Da li je netko vlasnik ili je koristio USB flash disk+MP3 player i kakva su mu iskustva. želio bih uzeti model s 128MB min u rasponu cijene od 500 do 750 kn (s uračunatim PDV-om).
jos me zanima na sto pri kupnji treba posebno obratiti pažnju?
Gledao sam modele na web od HG-spota. Cijene se dosta visoke Shocked za mogućnosti koje pružaju, jer na stranicama od Lost.doo imaju modele s nižim cijenama i više mogućnosti, veći memorijski prostor uz garanciju od 12 mjeseci.
Ne znam koji su proizvođači na tom segmentu najjači?
Može savjet. Very Happy Laughing Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ahri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2003. (23:16:07)
Postovi: (193)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 0:31 ned, 4. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja imam megastik 256. nisam predobro upucen, pa te ne zelim navoditi na krive tragove.
ja imam megastik 256. nisam predobro upucen, pa te ne zelim navoditi na krive tragove.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 1:30 ned, 4. 7. 2004    Naslov: Re: USB - MP3 playeri Citirajte i odgovorite

[quote="Caki"]Da li je netko vlasnik ili je koristio USB flash disk+MP3 player i kakva su mu iskustva. želio bih uzeti model s 128MB min u rasponu cijene od
...
Ne znam koji su proizvođači na tom segmentu najjači?
Može savjet. :D :lol: :P[/quote]
Potraziti na webu cjenike austrijskih (a mozda i slovenskih) trgovackih lanaca (pogotovo onih specijaliziranih za komp. i hifi opremu) :?:

...hgspot bas i ne obiluje nestandardnom opremom (npr. nemaju lan bridgeva, routera, lan print hubova, uzak odabir access pointeva itd.)

(ja sam to svojevremeno mislio u auto instalirat :))

[url]http://www.dansdata.com/usbmp3.htm[/url]
Caki (napisa):
Da li je netko vlasnik ili je koristio USB flash disk+MP3 player i kakva su mu iskustva. želio bih uzeti model s 128MB min u rasponu cijene od
...
Ne znam koji su proizvođači na tom segmentu najjači?
Može savjet. Very Happy Laughing Razz

Potraziti na webu cjenike austrijskih (a mozda i slovenskih) trgovackih lanaca (pogotovo onih specijaliziranih za komp. i hifi opremu) Question

...hgspot bas i ne obiluje nestandardnom opremom (npr. nemaju lan bridgeva, routera, lan print hubova, uzak odabir access pointeva itd.)

(ja sam to svojevremeno mislio u auto instalirat Smile)

http://www.dansdata.com/usbmp3.htm



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 2:25 ned, 4. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jesi bio ti našo onaj USB A. Test? Za kaj si to uopće trebao?
Jesi bio ti našo onaj USB A. Test? Za kaj si to uopće trebao?



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 10:51 ned, 4. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blockflöte"]Jesi bio ti našo onaj USB A. Test? Za kaj si to uopće trebao?[/quote]
Er... nadam se da ti to ne meni jer se ja niceg ne sijecam :)
Blockflöte (napisa):
Jesi bio ti našo onaj USB A. Test? Za kaj si to uopće trebao?

Er... nadam se da ti to ne meni jer se ja niceg ne sijecam Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 13:02 ned, 4. 7. 2004    Naslov: Re: USB - MP3 playeri Citirajte i odgovorite

[quote="Caki"]Cijene se dosta visoke[/quote]

Za najnize cijene u ZG/HR preporucujem pretraziti [url=http://www.nabava.net/]nabava.net[/url].
[i]Vanjske memorije -> Usb flash memory -> koji_vec_model[/i]
Klikne se na osnovni oblik modela, pa se dobije popis svih modela i nadje koji imaju MP3 podrsku.

Mislim da za ovakve kinky :wink: stvari najjeftiniji ispadaju oni ducani kod kojih se _mora_ :shock: naruciti preko web i onda se samo dodje platit i podignuti kod njih.

A meni za puno stvari ispadne najjeftiniji i [url=http://www.ve-mil.hr]Ve-mil[/url].
(Upravo pogledao i imaju USB+MP3 256MB za nekih 700 KN s godinom garancije, ali ne znam koji model)

Mozda je neki [i]kompjutorski[/i] casopis nedavno napravio test USB+MP3, pa bi to bilo dobro pogledati. Ja sam pregledao svoje VIDI-je, ali nema nista. :(

S(p)retno! :D
Caki (napisa):
Cijene se dosta visoke


Za najnize cijene u ZG/HR preporucujem pretraziti nabava.net.
Vanjske memorije -> Usb flash memory -> koji_vec_model
Klikne se na osnovni oblik modela, pa se dobije popis svih modela i nadje koji imaju MP3 podrsku.

Mislim da za ovakve kinky Wink stvari najjeftiniji ispadaju oni ducani kod kojih se _mora_ Shocked naruciti preko web i onda se samo dodje platit i podignuti kod njih.

A meni za puno stvari ispadne najjeftiniji i Ve-mil.
(Upravo pogledao i imaju USB+MP3 256MB za nekih 700 KN s godinom garancije, ali ne znam koji model)

Mozda je neki kompjutorski casopis nedavno napravio test USB+MP3, pa bi to bilo dobro pogledati. Ja sam pregledao svoje VIDI-je, ali nema nista. Sad

S(p)retno! Very Happy



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Caki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (00:37:53)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:18 ned, 4. 7. 2004    Naslov: Re: USB - MP3 playeri Citirajte i odgovorite

[quote] [b] steelworker (napisa):[/b]

Mozda je neki [i]kompjutorski[/i] casopis nedavno napravio test USB+MP3, pa bi to bilo dobro pogledati. Ja sam pregledao svoje VIDI-je, ali nema nista. :(

S(p)retno! :D[/quote]
Mislim da je Bug napravio testove, prije par mjeseci, ali nisam još pronašao u kojem broju. Sjećam se da sam to čitao. To bi mi puno pomoglo. Vidim da cijene jako osciliraju prema mogućnostima playera, pa tu mora biti nekak kvaka. Vjerojatno u kavaliteti reprodukcije ili slično. Npr. model: PQI USB/MP3 + Flash drive 128MB+ voice rec +FM, dakle 4 u 1, s podrškom za MP3 /WMA audio format & WAV/ASF voice format, LCD screen i još toga za 560kn. Jeftiniji model s više mogućnosti od:
MP3 player prijenosni e-JAY CeBop RUN Q+memory key 128MB USB 1.0 s LCD ekranom za 680kn. :? :? :o

Thanks, svima za ove linkove, budem to pogledao. :D
Citat:
steelworker (napisa):

Mozda je neki kompjutorski casopis nedavno napravio test USB+MP3, pa bi to bilo dobro pogledati. Ja sam pregledao svoje VIDI-je, ali nema nista. Sad

S(p)retno! Very Happy

Mislim da je Bug napravio testove, prije par mjeseci, ali nisam još pronašao u kojem broju. Sjećam se da sam to čitao. To bi mi puno pomoglo. Vidim da cijene jako osciliraju prema mogućnostima playera, pa tu mora biti nekak kvaka. Vjerojatno u kavaliteti reprodukcije ili slično. Npr. model: PQI USB/MP3 + Flash drive 128MB+ voice rec +FM, dakle 4 u 1, s podrškom za MP3 /WMA audio format & WAV/ASF voice format, LCD screen i još toga za 560kn. Jeftiniji model s više mogućnosti od:
MP3 player prijenosni e-JAY CeBop RUN Q+memory key 128MB USB 1.0 s LCD ekranom za 680kn. Confused Confused Surprised

Thanks, svima za ove linkove, budem to pogledao. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan