Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Matematicki izbruseniji,socijalno otudeniji?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
srki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2004. (13:35:21)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:23 ned, 4. 7. 2004    Naslov: Matematicki izbruseniji,socijalno otudeniji? Citirajte i odgovorite

Eto dragi moji mene zanima koliko vam je i da li vam je drilanje preciziranosti i jezgrovitosti izraza na ovom fakultetu unistilo/poboljsalo sposobnost komunikacije s "obicnim"(citaj:matematicki neizbrusenim) pukom?Da li vam prag tolerancije za ljudsku glupost ostao isti ili se smanjio/povecao?Da li ima problema u ljubavnom zivotu?Eto...Opcenito socijalizacija,people....:-)))) :?:
Eto dragi moji mene zanima koliko vam je i da li vam je drilanje preciziranosti i jezgrovitosti izraza na ovom fakultetu unistilo/poboljsalo sposobnost komunikacije s "obicnim"(citaj:matematicki neizbrusenim) pukom?Da li vam prag tolerancije za ljudsku glupost ostao isti ili se smanjio/povecao?Da li ima problema u ljubavnom zivotu?Eto...Opcenito socijalizacija,people....Smile))) Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 11:54 ned, 4. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tolerancija - nestala (vjerujem da je nekoc postojala).
Komunikacija - zivila rijec "trivijalno"!

Nevjerojatno, ali istinito - to mi je POBOLJSALO ljubavni zivot :)


'ave fun!


Sinisa
Tolerancija - nestala (vjerujem da je nekoc postojala).
Komunikacija - zivila rijec "trivijalno"!

Nevjerojatno, ali istinito - to mi je POBOLJSALO ljubavni zivot Smile


'ave fun!


Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:18 ned, 4. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cinik"]

Nevjerojatno, ali istinito - to mi je POBOLJSALO ljubavni zivot :)
[/quote]

Hej don Juane, nemoj nama kojima upis na PMF nije poboljšao ljubavni ćivot nabijat komplexe
:lol: :lol: :lol:

p.s ono ć stoji namjerno...

p.p.s. meni se čini da su ljudi koji nisu kod nas "na brdu" puno "normalniji" od nas
cinik (napisa):


Nevjerojatno, ali istinito - to mi je POBOLJSALO ljubavni zivot Smile


Hej don Juane, nemoj nama kojima upis na PMF nije poboljšao ljubavni ćivot nabijat komplexe
Laughing Laughing Laughing

p.s ono ć stoji namjerno...

p.p.s. meni se čini da su ljudi koji nisu kod nas "na brdu" puno "normalniji" od nas


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 18:25 pon, 5. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se cini da "ljudi" koji nisu kod nas na brdu nisu ljudi.

okej, mozda jesu, ali da su normalni - nisu - pa ti ne znaju sta znaci rijed trivijalno!


'ave fun!


Sinisa
Meni se cini da "ljudi" koji nisu kod nas na brdu nisu ljudi.

okej, mozda jesu, ali da su normalni - nisu - pa ti ne znaju sta znaci rijed trivijalno!


'ave fun!


Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:48 pon, 5. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sa ekipom s faksa komuniciram isključivo kao s kolegama. Moji frendovi i ženske nisu s faksa.

Mislim da te matematika nemre otuđit'. Ja se samo bolje osjećam kad se bavim njom.
Sa ekipom s faksa komuniciram isključivo kao s kolegama. Moji frendovi i ženske nisu s faksa.

Mislim da te matematika nemre otuđit'. Ja se samo bolje osjećam kad se bavim njom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 1:06 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Joj, Bože pa otkad otuđenost ili socijalizacija ima neke prevelike veze s Matematikom? Zašto se ljudi vole ogledavati u stereotipovima i shvaćati sve kroz plitku generalizaciju...?

Istina je da za matematiku čovjek mora posjedovati određen mentalni sklop karakterističan za matematički način apstraktnog razmišljanja, ali to samo znači da je darovit za određeno područje znanosti...Ne da je čudan.

Hoću reći da su za razumijevanje matematike i socijalizaciju zadužena valjda dva različita područja intelekta i tako brušenje ijednog od njih ne bi trebalo štetiti drugom.

Može ti se eventualno promijeniti vokabular, [quote] zivila rijec "trivijalno"! [/quote], a kome to smeta nek pročita knjigu, dvije, tri nevezane uz matematiku i opet će svakidašnje pričati.

Ma ima svakakvih matematičara, "glupih", pametnih, inteligentni smo valjda svi, jer smo nekako i upisali faks, socijalnih, asocijalnih, ružnih, lijepih, "normalnih", "nenormalnih"... bijelih, crvenih, žutih...crnih... :piper:

Što će reći da matematičar valjda posjeduje određenu socijalnu vještinu i sposobnost, koju bi isto tako posjedovao njegov evil :twisted: twin u paralelnom svemiru povjesničar...

Ma nema matematika veze s tim...
Joj, Bože pa otkad otuđenost ili socijalizacija ima neke prevelike veze s Matematikom? Zašto se ljudi vole ogledavati u stereotipovima i shvaćati sve kroz plitku generalizaciju...?

Istina je da za matematiku čovjek mora posjedovati određen mentalni sklop karakterističan za matematički način apstraktnog razmišljanja, ali to samo znači da je darovit za određeno područje znanosti...Ne da je čudan.

Hoću reći da su za razumijevanje matematike i socijalizaciju zadužena valjda dva različita područja intelekta i tako brušenje ijednog od njih ne bi trebalo štetiti drugom.

Može ti se eventualno promijeniti vokabular,
Citat:
zivila rijec "trivijalno"!
, a kome to smeta nek pročita knjigu, dvije, tri nevezane uz matematiku i opet će svakidašnje pričati.

Ma ima svakakvih matematičara, "glupih", pametnih, inteligentni smo valjda svi, jer smo nekako i upisali faks, socijalnih, asocijalnih, ružnih, lijepih, "normalnih", "nenormalnih"... bijelih, crvenih, žutih...crnih... The piper

Što će reći da matematičar valjda posjeduje određenu socijalnu vještinu i sposobnost, koju bi isto tako posjedovao njegov evil Twisted Evil twin u paralelnom svemiru povjesničar...

Ma nema matematika veze s tim...



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 8:24 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blockflöte"]
...

Ma nema matematika veze s tim...[/quote]


Naravno da si u pravu, ali zivot je cesto zabavniji kada baratas aparatom stereotipizacije. Npr., oni moji gore sovinisticki ispadi. Jednostavno je zivot laksi, dok je to na razini zezancije, ali ne i kada pocnes tu stereotipizaciju zivjeti u punoj mjeri. To onda boli. Sve.


'ave fun!


Sinisa
Blockflöte (napisa):

...

Ma nema matematika veze s tim...



Naravno da si u pravu, ali zivot je cesto zabavniji kada baratas aparatom stereotipizacije. Npr., oni moji gore sovinisticki ispadi. Jednostavno je zivot laksi, dok je to na razini zezancije, ali ne i kada pocnes tu stereotipizaciju zivjeti u punoj mjeri. To onda boli. Sve.


'ave fun!


Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 9:19 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blockflöte"]Joj, Bože pa otkad otuđenost ili socijalizacija ima neke prevelike veze s Matematikom? Zašto se ljudi vole ogledavati u stereotipovima i shvaćati sve kroz plitku generalizaciju...?[/quote]

ma kao sto rece cinik, to je nekad stvarno zabavno :) iz razonode proglasit sve "nas brdjane" poremecenima ili tako nesto...

a glede vokabulara :D tu mi najvise mama i seka trpe :kermit: ne dopustam vise dvosmislene recenice (koje uglavnom slucajno ispadnu takve)... kad mi je nesto nejasno, onda uglavnom kazem "definiraj [i]insert word here[/i]" i nesporazuma vise nema! :) evo bas sam sinoc objasnjavala tati da studij racunarstva na splitskom FESBu nije ista stvar kao smjer racunarstvo na PMF-MO. on bio uvjeren da je ista kakica, druga kutijica :kermit: jer i s jednim i s drugim postanes 'diplomirani inzinjer racunarstva'. onda sam mu pokusala objasnit da 'ne moze izjednacavat FESB i PMF jer to jednostavno [b]nije isto[/b], kao sto u IR 1 ne moze biti 0! onda je rekao 'dobro, a sto je onda vece?' pa sam rekla da nema uredaja, pa su mama i seka krepale od smija.
i say, uzivajmo u neobicnim perspektivama koje nam pruza studij matematike. a glede socijalizacije, tko je asocijalan to je bio i prije faxa, i matematika nema veze s tim.
Blockflöte (napisa):
Joj, Bože pa otkad otuđenost ili socijalizacija ima neke prevelike veze s Matematikom? Zašto se ljudi vole ogledavati u stereotipovima i shvaćati sve kroz plitku generalizaciju...?


ma kao sto rece cinik, to je nekad stvarno zabavno Smile iz razonode proglasit sve "nas brdjane" poremecenima ili tako nesto...

a glede vokabulara Very Happy tu mi najvise mama i seka trpe Kermit The Frog ne dopustam vise dvosmislene recenice (koje uglavnom slucajno ispadnu takve)... kad mi je nesto nejasno, onda uglavnom kazem "definiraj insert word here" i nesporazuma vise nema! Smile evo bas sam sinoc objasnjavala tati da studij racunarstva na splitskom FESBu nije ista stvar kao smjer racunarstvo na PMF-MO. on bio uvjeren da je ista kakica, druga kutijica Kermit The Frog jer i s jednim i s drugim postanes 'diplomirani inzinjer racunarstva'. onda sam mu pokusala objasnit da 'ne moze izjednacavat FESB i PMF jer to jednostavno nije isto, kao sto u IR 1 ne moze biti 0! onda je rekao 'dobro, a sto je onda vece?' pa sam rekla da nema uredaja, pa su mama i seka krepale od smija.
i say, uzivajmo u neobicnim perspektivama koje nam pruza studij matematike. a glede socijalizacije, tko je asocijalan to je bio i prije faxa, i matematika nema veze s tim.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 10:41 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Proslo ljeto mi se desilo nesto sto je zbilja karakteristicno za probleme sa mnogosmislenostima. Bio sam na Hvaru, gdje moj otac ima vikendicu i camac sa vanbrodskim motorom. On (moj otac) je bio taj i jos nekoliko dana u Zagrebu. Kako je ta kuca u jednoj izoliranoj uvali u nabavku covjek mora ici camcem. Uglavnom, krenem ja i motor krepa. I sad sta - isprobam sve standardne rutine popravljanja i nista ne upali. Nazovem ja oca na mobitel i sad mi nesto ispreporucuje, medju ostalim da jedan vijak, koji je pozicioniran glavom prema dolje, okrenem za pola okreta u desno. E sta sad znaci u desno? Postoje CETIRI (po dva za svaki smjer) jednako valjana opravdanja za nazvati neki smjer rotacije tako pozicioniranog sarafa u desno. Moze biti u desno u smislu okretanja desne ruke uz palac prema gore, prema dole, te lijeve ruke sa palcem prema gore i prema dole. Posto je vijak postavljen bio naopako, i prema gore i prema dolje su jednako opravdani.

E, sad, wannabe matematicar kakav vec jesam, idem ja njege pitati ako postavimo vektore iz glave vijka jedan prema njegovom "repu" i jedan prema pramcu broda, u kojem smjeru ide rotacija.

Elektronicar (ETF) kakav vec moj otac je na ovo je pop^Hludio. Jer: [quote="Moj otac"] SVATKO NORMALAN ZNA STA ZNACI OKRENUTI SARAF U DESNO! [/quote]

Do kraja ljeta je on meni spominjao lijeve i desne vektore kada god bih trazio da nesto kaze najvise trosmisleno, jer da mi nije dao korisan podatak.

Analogno se dogodilo godinu prije, kada su dvojica kolega (M.Zivkovic i V. Sohinger) bili kod mene tamo i vozili (opet camcem) smo moju tetku na trajekt, te usput raspravljali nesto teorije skupova. Jos uvijek na obiteljskim okupljanjima ide prica o tome kako matematicari nikad ne raspravljaju ni o cemu osim o matematici. (usput, tetka je profesor na filozofiji (: )


'ave fun!


Sinisa
Proslo ljeto mi se desilo nesto sto je zbilja karakteristicno za probleme sa mnogosmislenostima. Bio sam na Hvaru, gdje moj otac ima vikendicu i camac sa vanbrodskim motorom. On (moj otac) je bio taj i jos nekoliko dana u Zagrebu. Kako je ta kuca u jednoj izoliranoj uvali u nabavku covjek mora ici camcem. Uglavnom, krenem ja i motor krepa. I sad sta - isprobam sve standardne rutine popravljanja i nista ne upali. Nazovem ja oca na mobitel i sad mi nesto ispreporucuje, medju ostalim da jedan vijak, koji je pozicioniran glavom prema dolje, okrenem za pola okreta u desno. E sta sad znaci u desno? Postoje CETIRI (po dva za svaki smjer) jednako valjana opravdanja za nazvati neki smjer rotacije tako pozicioniranog sarafa u desno. Moze biti u desno u smislu okretanja desne ruke uz palac prema gore, prema dole, te lijeve ruke sa palcem prema gore i prema dole. Posto je vijak postavljen bio naopako, i prema gore i prema dolje su jednako opravdani.

E, sad, wannabe matematicar kakav vec jesam, idem ja njege pitati ako postavimo vektore iz glave vijka jedan prema njegovom "repu" i jedan prema pramcu broda, u kojem smjeru ide rotacija.

Elektronicar (ETF) kakav vec moj otac je na ovo je pop^Hludio. Jer:
Moj otac (napisa):
SVATKO NORMALAN ZNA STA ZNACI OKRENUTI SARAF U DESNO!


Do kraja ljeta je on meni spominjao lijeve i desne vektore kada god bih trazio da nesto kaze najvise trosmisleno, jer da mi nije dao korisan podatak.

Analogno se dogodilo godinu prije, kada su dvojica kolega (M.Zivkovic i V. Sohinger) bili kod mene tamo i vozili (opet camcem) smo moju tetku na trajekt, te usput raspravljali nesto teorije skupova. Jos uvijek na obiteljskim okupljanjima ide prica o tome kako matematicari nikad ne raspravljaju ni o cemu osim o matematici. (usput, tetka je profesor na filozofiji (: )


'ave fun!


Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 11:54 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa šta je problem s tim desno? Tehničari (ajde, i oni imaju neko područje ingerenciju :) ) su jednostavno definirali šta znači okrenuti šaraf u desno: okretat u smjeru kazaljke na satu gledano iz vana. Ova definicija ne funkcionira jedino kada obje strane nisu iz vana, npr. oni zatezaći žica za jarbol na jedrilici. E tamo stvarno ne znam šta je desno :?
Pa šta je problem s tim desno? Tehničari (ajde, i oni imaju neko područje ingerenciju Smile ) su jednostavno definirali šta znači okrenuti šaraf u desno: okretat u smjeru kazaljke na satu gledano iz vana. Ova definicija ne funkcionira jedino kada obje strane nisu iz vana, npr. oni zatezaći žica za jarbol na jedrilici. E tamo stvarno ne znam šta je desno Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 12:10 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cinik"] .... svastanesto o moru .... :) [/quote]
Zakljucak: matematicari i brodovi ne idu zajedno.
[url]http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=11723#11723[/url]
cinik (napisa):
.... svastanesto o moru .... Smile

Zakljucak: matematicari i brodovi ne idu zajedno.
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=11723#11723



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Jack
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 07. 2003. (09:00:59)
Postovi: (27)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:46 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cinik"]
Analogno se dogodilo godinu prije, kada su dvojica kolega (M.Zivkovic i V. Sohinger) bili kod mene tamo i vozili (opet camcem) smo moju tetku na trajekt, te usput raspravljali nesto teorije skupova. Jos uvijek na obiteljskim okupljanjima ide prica o tome kako matematicari nikad ne raspravljaju ni o cemu osim o matematici. (usput, tetka je profesor na filozofiji (: )[/quote]
Hehehe, ti i tvoje dvije lijeve ruke zbog kojih se pada fiziku :twisted:

Skoro sam ti rekao 'definiraj [color=green]"tetka"[/color]' (za neupućene, ima ih tri :lol:) ali onda sam vidio kraj rečenice :lol: :lol: :lol:
cinik (napisa):

Analogno se dogodilo godinu prije, kada su dvojica kolega (M.Zivkovic i V. Sohinger) bili kod mene tamo i vozili (opet camcem) smo moju tetku na trajekt, te usput raspravljali nesto teorije skupova. Jos uvijek na obiteljskim okupljanjima ide prica o tome kako matematicari nikad ne raspravljaju ni o cemu osim o matematici. (usput, tetka je profesor na filozofiji (: )

Hehehe, ti i tvoje dvije lijeve ruke zbog kojih se pada fiziku Twisted Evil

Skoro sam ti rekao 'definiraj "tetka"' (za neupućene, ima ih tri Laughing) ali onda sam vidio kraj rečenice Laughing Laughing Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 0:47 sri, 7. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onaj saraf je dodatno zanimljiv jer mu "glava" nije bas na ekstremu, tj. to je nesto izmedju sarafa i matice [Cestitke TOMOS motorima, uvijek su znali stvar zeznuti da boli], pa su sva 4 smjera tocno jednako opravdana, tj. dva ako gledamo samo ccw.


Jack:
Ja bih rado da imam dvije lijeve ruke, no, ja sam ljevak sa dvije desne.


'ave fun!


Sinisa
Onaj saraf je dodatno zanimljiv jer mu "glava" nije bas na ekstremu, tj. to je nesto izmedju sarafa i matice [Cestitke TOMOS motorima, uvijek su znali stvar zeznuti da boli], pa su sva 4 smjera tocno jednako opravdana, tj. dva ako gledamo samo ccw.


Jack:
Ja bih rado da imam dvije lijeve ruke, no, ja sam ljevak sa dvije desne.


'ave fun!


Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 13:30 sri, 7. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cinik"]Onaj saraf je dodatno zanimljiv jer mu "glava" nije bas na ekstremu, tj. to je nesto izmedju sarafa i matice [Cestitke TOMOS motorima, uvijek su znali stvar zeznuti da boli], pa su sva 4 smjera tocno jednako opravdana, tj. dva ako gledamo samo ccw.
[/quote]

Ma kako mogu biti obje strane šarafa u motoru?? Gledaš od one koja nije u motoru. Sve je to jasno.
cinik (napisa):
Onaj saraf je dodatno zanimljiv jer mu "glava" nije bas na ekstremu, tj. to je nesto izmedju sarafa i matice [Cestitke TOMOS motorima, uvijek su znali stvar zeznuti da boli], pa su sva 4 smjera tocno jednako opravdana, tj. dva ako gledamo samo ccw.


Ma kako mogu biti obje strane šarafa u motoru?? Gledaš od one koja nije u motoru. Sve je to jasno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 15:25 sri, 7. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

To je bio jedan ventil na rubu motora, ali ovak

____ <--- ostatatak motora
||
||
<> <----- tu se sarafilo
||
X <-----kraj



eto...


'ave fun!


Sinisa
To je bio jedan ventil na rubu motora, ali ovak

____ <--- ostatatak motora
||
||
<> <----- tu se sarafilo
||
X <-----kraj



eto...


'ave fun!


Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:52 ned, 11. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cinik"]To je bio jedan ventil na rubu motora, ali ovak

____ <--- ostatatak motora
||
||
<> <----- tu se sarafilo
||
X <-----kraj



eto...


'ave fun!


Sinisa[/quote]

dobro, jesi ti brate filozof koji ej završio Ruđer ili matematičar koji nastoji bit' fizičar? :lol:
cinik (napisa):
To je bio jedan ventil na rubu motora, ali ovak

____ ← ostatatak motora
||
||
<> <----- tu se sarafilo
||
X <-----kraj



eto...


'ave fun!


Sinisa


dobro, jesi ti brate filozof koji ej završio Ruđer ili matematičar koji nastoji bit' fizičar? Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 19:27 ned, 11. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mLijekO"]
dobro, jesi ti brate filozof koji ej završio Ruđer ili matematičar koji nastoji bit' fizičar? :lol:[/quote]

Ne znam... znam samo da su poprilicno zuti zidovi zgrada u kojima studiram.


'ave fun!



Sinisa
mLijekO (napisa):

dobro, jesi ti brate filozof koji ej završio Ruđer ili matematičar koji nastoji bit' fizičar? Laughing


Ne znam... znam samo da su poprilicno zuti zidovi zgrada u kojima studiram.


'ave fun!



Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan