Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prigovori na ponasanje asistenata
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 20:09 sri, 3. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jedna pohvala!

Kolegij: Markovljevi lanci, cca 100 kolokvija za ispravit...

vrijeme pisanja: 9-11h 2.11.

rezultati i riješenja: 3.11. u 20 h sam ja vidio, no možda i ranije :D

Velike pohvale prof. Vondračeku i asistentu Conaru!!!
Jedna pohvala!

Kolegij: Markovljevi lanci, cca 100 kolokvija za ispravit...

vrijeme pisanja: 9-11h 2.11.

rezultati i riješenja: 3.11. u 20 h sam ja vidio, no možda i ranije Very Happy

Velike pohvale prof. Vondračeku i asistentu Conaru!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 22:33 sri, 3. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma to je za njih dvojicu uobičajeno i svakako plus. Tako su i mjere uvijek bile ekspresno isprevljene. Nego di ti vidiš rezultate?
Ma to je za njih dvojicu uobičajeno i svakako plus. Tako su i mjere uvijek bile ekspresno isprevljene. Nego di ti vidiš rezultate?



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 22:38 sri, 3. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]Ma to je za njih dvojicu uobičajeno i svakako plus. Tako su i mjere uvijek bile ekspresno isprevljene. Nego di ti vidiš rezultate?[/quote]

http://web.math.hr/nastava/mala/rezultati.html
mladac (napisa):
Ma to je za njih dvojicu uobičajeno i svakako plus. Tako su i mjere uvijek bile ekspresno isprevljene. Nego di ti vidiš rezultate?


http://web.math.hr/nastava/mala/rezultati.html


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 23:07 sri, 3. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala, nije ih bilo tad kod mene tad, zato i pitala. al nakon 500 f5 su se pojavili 8)
hvala, nije ih bilo tad kod mene tad, zato i pitala. al nakon 500 f5 su se pojavili Cool



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 23:11 sri, 3. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

U takvim slučajima pomaže Ctrl+F5 :wink:
U takvim slučajima pomaže Ctrl+F5 Wink



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
osvetnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2007. (16:46:27)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 6 - 12

PostPostano: 18:27 sri, 14. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

htio bih se požaliti na organizaciju ispita za stare studente.

naime, danas sam trebao imati ispit iz jednog od predmeta iz C razreda ispita. nitko nije stavio obavijest o ispitu na oglasnu plocu (onaj popis studenata koji izlaze na ispit i vrijeme i mjesto doticnog). iz nekog, samo meni poznatog razloga, ja sam dosao u 18h, umjesto u 16h. ne krivim nikoga za svoj krivi dolazak, ali bilo bi lijepo kad bi se popis nastavio stavljati. pogotovo jer mnogi od nas vise nemaju pristup ISVUu

slična stvar mi se desila 06.07. kada je bio razred A na tapeti, kada smo ja i jos troje kolega cekali asistenta pola sata. raspored i popis studenata ni tada nije bio izvjesen na oglasnoj. asistent se pojavio tek kad ga je prof. caklovic, kojeg sam slucajno sreo i ispricao mu nas problem, nazvao. ispit je poceo sa zakasnjenjem od 45 minuta
htio bih se požaliti na organizaciju ispita za stare studente.

naime, danas sam trebao imati ispit iz jednog od predmeta iz C razreda ispita. nitko nije stavio obavijest o ispitu na oglasnu plocu (onaj popis studenata koji izlaze na ispit i vrijeme i mjesto doticnog). iz nekog, samo meni poznatog razloga, ja sam dosao u 18h, umjesto u 16h. ne krivim nikoga za svoj krivi dolazak, ali bilo bi lijepo kad bi se popis nastavio stavljati. pogotovo jer mnogi od nas vise nemaju pristup ISVUu

slična stvar mi se desila 06.07. kada je bio razred A na tapeti, kada smo ja i jos troje kolega cekali asistenta pola sata. raspored i popis studenata ni tada nije bio izvjesen na oglasnoj. asistent se pojavio tek kad ga je prof. caklovic, kojeg sam slucajno sreo i ispricao mu nas problem, nazvao. ispit je poceo sa zakasnjenjem od 45 minuta


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
niky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2008. (17:08:33)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 5

PostPostano: 20:14 sri, 14. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Isto tako je jucer nas 50ak cekalo profesora iz Psihopatologije 30 minuta kojeg smo trebali imati od 18-20 navecer. Naravno nije se pojavio, nema obavjesti i svi smo se pokupili doma. Neki putuju do faxa sat vremena.
Isto tako je jucer nas 50ak cekalo profesora iz Psihopatologije 30 minuta kojeg smo trebali imati od 18-20 navecer. Naravno nije se pojavio, nema obavjesti i svi smo se pokupili doma. Neki putuju do faxa sat vremena.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:13 sri, 14. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Proslijedih (oboje) kome treba. Bude li kakvih novih informacija, javit cu ovdje.
Proslijedih (oboje) kome treba. Bude li kakvih novih informacija, javit cu ovdje.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:36 pet, 16. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, popisi za ispitne razrede idu na oglasnu plocu i ici ce i dalje. Ovaj je vjerojatno nestao jer su oglasne ploce pociscene (barem meni izgledaju tako). Voditelj mi je potvrdio da je stavio popis u petak, na oglasnu plocu lijevo od 004.

Sto se Psihopatologije tice, problem bi trebao biti rijesen od iduceg tjedna.
Dakle, popisi za ispitne razrede idu na oglasnu plocu i ici ce i dalje. Ovaj je vjerojatno nestao jer su oglasne ploce pociscene (barem meni izgledaju tako). Voditelj mi je potvrdio da je stavio popis u petak, na oglasnu plocu lijevo od 004.

Sto se Psihopatologije tice, problem bi trebao biti rijesen od iduceg tjedna.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
_Neyni_
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2009. (17:31:17)
Postovi: (1C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 8:32 pon, 14. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav!
Ovo je moja zadnja godina na PMFu i zato mi je žao što po prvi puta moram uputiti primjedbu u vezi nečega :cry:

Primjedbu upućujem za kolegij Vremenski nizovi, koji drži prof. Basrak.
Prošli petak pisali smo prvi kolokvij kod kojeg se uopće nije bodovao postupak nego je sve bilo na zaokruživanje, a da stvar bude još gora, gradivo mi se više činilo da pokriva vježbe (koje iz ovog kolegija ne postoje) nego teoriju koju smo obradili na predavanju. Literatura su nam knjige Brockwell, Davis: Time Series Theory and Methods i Introduction to Time Series and Forecasting, iz kojih sam također, pored onog što smo radili na predavanju, učila. Ipak, to mi se nije činilo dovoljno za ono što se tražilo na kolokviju.

Moj je prijedlog da se iz ovog kolegija uvedu vježbe ili da se jednostavno traži ono što se obradi. Također, mislim da nije u redu prema studentima da se ne boduje postupak, samo zato jer je prof. tako lakše ispravljati :o
Pozdrav!
Ovo je moja zadnja godina na PMFu i zato mi je žao što po prvi puta moram uputiti primjedbu u vezi nečega Crying or Very sad

Primjedbu upućujem za kolegij Vremenski nizovi, koji drži prof. Basrak.
Prošli petak pisali smo prvi kolokvij kod kojeg se uopće nije bodovao postupak nego je sve bilo na zaokruživanje, a da stvar bude još gora, gradivo mi se više činilo da pokriva vježbe (koje iz ovog kolegija ne postoje) nego teoriju koju smo obradili na predavanju. Literatura su nam knjige Brockwell, Davis: Time Series Theory and Methods i Introduction to Time Series and Forecasting, iz kojih sam također, pored onog što smo radili na predavanju, učila. Ipak, to mi se nije činilo dovoljno za ono što se tražilo na kolokviju.

Moj je prijedlog da se iz ovog kolegija uvedu vježbe ili da se jednostavno traži ono što se obradi. Također, mislim da nije u redu prema studentima da se ne boduje postupak, samo zato jer je prof. tako lakše ispravljati Surprised



_________________
Love one another and you will be happy;
it is as simple and as difficult as that.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bbasrak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2011. (13:31:03)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 14:35 pon, 14. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A ja evo prvi puta odgovaram na poruku na forumu. Zahvalio bih se za poruku, prije svega - i pokusao kratko odgovoriti na nju. Kao posljedica zaokruzivanja, kolokvij je vec ispravljen i zato prvi radni dan nakon kolokvija na web-u stoje rjesenja i rezultati. A danas (ponedjeljak) je rijesen i cijeli kolokvij na predavanju/vjezbama (u 60tak min). Kolokvijski zadaci su tipa koji je rjesavan na predavanjima/vjezbama, ili provjeravaju poznavanje definicija - normalne razdiobe, ARCH procesa, ... (koje su navedene na predavanjima). Kako zadaci jedino provjeravaju operativno poznavanje definicija, racunski dio u njima (postupak) sustinski ili ne postoji ili je apsolutno minimalan.

Medijan rezultata na kolokviju je 66% (za jedan povezan kolegij na slicnim dipl. studijima na ovom roku on je 35% npr.). S obzirom da nema ni najmanjih indicija da se ovako veliki broj studenata masovno pripremao za kolokvij iz neke dodatne ili cak tesko dostupne literature, pretpostavio bih da su odgovore znali na osnovi onoga sto je ispredavano.

Kako se radi o kolegiju koji se odvija tek drugi put, a broj studenata je prilicno velik - nacin ispitivanja, pa manjim dijelom i sam sadrzaj su podlozni promjenama. Ideja o uvodjenju formalno odvojenih vjezbi npr. jednim dijelom se svidja i meni - no ispostavlja se da za sada nije optimalna u nasim okolnostima.
A ja evo prvi puta odgovaram na poruku na forumu. Zahvalio bih se za poruku, prije svega - i pokusao kratko odgovoriti na nju. Kao posljedica zaokruzivanja, kolokvij je vec ispravljen i zato prvi radni dan nakon kolokvija na web-u stoje rjesenja i rezultati. A danas (ponedjeljak) je rijesen i cijeli kolokvij na predavanju/vjezbama (u 60tak min). Kolokvijski zadaci su tipa koji je rjesavan na predavanjima/vjezbama, ili provjeravaju poznavanje definicija - normalne razdiobe, ARCH procesa, ... (koje su navedene na predavanjima). Kako zadaci jedino provjeravaju operativno poznavanje definicija, racunski dio u njima (postupak) sustinski ili ne postoji ili je apsolutno minimalan.

Medijan rezultata na kolokviju je 66% (za jedan povezan kolegij na slicnim dipl. studijima na ovom roku on je 35% npr.). S obzirom da nema ni najmanjih indicija da se ovako veliki broj studenata masovno pripremao za kolokvij iz neke dodatne ili cak tesko dostupne literature, pretpostavio bih da su odgovore znali na osnovi onoga sto je ispredavano.

Kako se radi o kolegiju koji se odvija tek drugi put, a broj studenata je prilicno velik - nacin ispitivanja, pa manjim dijelom i sam sadrzaj su podlozni promjenama. Ideja o uvodjenju formalno odvojenih vjezbi npr. jednim dijelom se svidja i meni - no ispostavlja se da za sada nije optimalna u nasim okolnostima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
_Neyni_
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2009. (17:31:17)
Postovi: (1C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 20:15 pon, 14. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Puno hvala na brzom odgovoru:)

Mislim da su svi zadovoljni s rezultatima i možda je pozitivno u vezi tog principa sa zaokruživanjem da su toliko brzo došla rješenja. Drago mi je da uviđate kako bi nam svima bilo od koristi da imamo vježbe iz ovih i sličnih kolegija i žao mi je što to očito sada nije moguće.

Lp
Puno hvala na brzom odgovoru:)

Mislim da su svi zadovoljni s rezultatima i možda je pozitivno u vezi tog principa sa zaokruživanjem da su toliko brzo došla rješenja. Drago mi je da uviđate kako bi nam svima bilo od koristi da imamo vježbe iz ovih i sličnih kolegija i žao mi je što to očito sada nije moguće.

Lp



_________________
Love one another and you will be happy;
it is as simple and as difficult as that.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
eve
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (23:07:06)
Postovi: (192)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 37 - 58

PostPostano: 21:59 pet, 3. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam primjedbu na asistenta Maroja Marohnića koji je ovaj semestar držao vježbe iz Običnih diferencijalnih jednadžbi...
Odmah da naglasim, nije mi namjera nikoga blatit nego samo ukazat na problem..
Naime, asistent je generalno na vježbama bio loš -u predavanju, u objašnjavanju, u prepisivanju s papira..
Radio je užasno puno grešaka -dosta studenata ga je ispravljalo, no nakon nekog vremena je većina odustala (količina grešaka je takva da to nije imalo smisla) tako da su naše bilježnice iz odj-a prepune grešaka pa je malo teško vježbat iz nečeg takvog.
Pokazao je generalno ne znanje iz predmeta koji predaje..
Jednom prilikom je odbio vježbanje zadataka za kolokvij, iako nam je ostalo vremena i imali smo pitanja, pod izlikom da što ako ga pitamo nešto što neće znati..
Još jedan problem je to što je on bio jedini sistent iz navedenog kolegija tako da nismo imali kamo 'otić'.
Razlog iz kojeg ovo pišem je taj što je došla neslužbena verzija rasporeda u kojoj je vidljivo da je on jedini asistent iz Metoda matematičke fizike..
Još jedan od razloga zakaj ovo pišem je taj što ovo nije samo moje mišljnje, velik broj mojih kolega misli isto.

Nadam se da se niko ovime neće nać uvrijeđen i da mi se to neće obit o glavu :peace:
Imam primjedbu na asistenta Maroja Marohnića koji je ovaj semestar držao vježbe iz Običnih diferencijalnih jednadžbi...
Odmah da naglasim, nije mi namjera nikoga blatit nego samo ukazat na problem..
Naime, asistent je generalno na vježbama bio loš -u predavanju, u objašnjavanju, u prepisivanju s papira..
Radio je užasno puno grešaka -dosta studenata ga je ispravljalo, no nakon nekog vremena je većina odustala (količina grešaka je takva da to nije imalo smisla) tako da su naše bilježnice iz odj-a prepune grešaka pa je malo teško vježbat iz nečeg takvog.
Pokazao je generalno ne znanje iz predmeta koji predaje..
Jednom prilikom je odbio vježbanje zadataka za kolokvij, iako nam je ostalo vremena i imali smo pitanja, pod izlikom da što ako ga pitamo nešto što neće znati..
Još jedan problem je to što je on bio jedini sistent iz navedenog kolegija tako da nismo imali kamo 'otić'.
Razlog iz kojeg ovo pišem je taj što je došla neslužbena verzija rasporeda u kojoj je vidljivo da je on jedini asistent iz Metoda matematičke fizike..
Još jedan od razloga zakaj ovo pišem je taj što ovo nije samo moje mišljnje, velik broj mojih kolega misli isto.

Nadam se da se niko ovime neće nać uvrijeđen i da mi se to neće obit o glavu Mir, mir, mir, do neba...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 22:07 pet, 3. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prošle godine je na MMFu bio još gori nego na ODJ. :?
Definitivno nije za takve predmete...
Prošle godine je na MMFu bio još gori nego na ODJ. Confused
Definitivno nije za takve predmete...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eve
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (23:07:06)
Postovi: (192)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 37 - 58

PostPostano: 22:20 pet, 3. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"]Prošle godine je na MMFu bio još gori nego na ODJ. :?
Definitivno nije za takve predmete...[/quote]

Tak sam si i mislila..
Zato sam to i napisala - u nadi da ce to procitat netko ko moze nesto napravit (makar skrenut profesorima ili kome vec treba, nemam pojma)..
Jer to stvarno nema smisla....
Atomised (napisa):
Prošle godine je na MMFu bio još gori nego na ODJ. Confused
Definitivno nije za takve predmete...


Tak sam si i mislila..
Zato sam to i napisala - u nadi da ce to procitat netko ko moze nesto napravit (makar skrenut profesorima ili kome vec treba, nemam pojma)..
Jer to stvarno nema smisla....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 22:35 pet, 3. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam ga imao prosle godine na DIR1 i meni je jedan od boljih s kojima sam se susreo. Istinabog gradivo sam davnih dana savladao al sam dobio dojam da se trudi objasniti. Nisam bio pa mozda grijesim, ali ona njegova izlika je sigurno bila recena u saljivom tonu (svi se volimo saliti, a on i vise od nas). Ne vjerujem da je tu bilo neke zle namjere.
A kaj se tice gresaka, ha boze moj, ko radi taj i grijesi [size=5](ponekad mi se cini da ja jako puno radim :D)[/size] Mislite da je bolje da prepisuje sa papira na plocu a mi sa ploce u biljeznicu? Bilo bi manje gresaka ali smisao vjezbi nije u prepisivanju.

Kad smo vec kod pogresaka grijesili su i Stojic iz KMG, Najman iz DIR2 ali svi su oni mladi i ne mozete ocekivati da iz glave napisu 12ploca bez greske kao Šiftar, Bakić i ostala "stara garda".
Meni je dosta pomoglo to sto vidim di on grijesi i na koji se nacin iskobelja iz toga. Meta-metode, jelte :D
Ja sam ga imao prosle godine na DIR1 i meni je jedan od boljih s kojima sam se susreo. Istinabog gradivo sam davnih dana savladao al sam dobio dojam da se trudi objasniti. Nisam bio pa mozda grijesim, ali ona njegova izlika je sigurno bila recena u saljivom tonu (svi se volimo saliti, a on i vise od nas). Ne vjerujem da je tu bilo neke zle namjere.
A kaj se tice gresaka, ha boze moj, ko radi taj i grijesi (ponekad mi se cini da ja jako puno radim Very Happy) Mislite da je bolje da prepisuje sa papira na plocu a mi sa ploce u biljeznicu? Bilo bi manje gresaka ali smisao vjezbi nije u prepisivanju.

Kad smo vec kod pogresaka grijesili su i Stojic iz KMG, Najman iz DIR2 ali svi su oni mladi i ne mozete ocekivati da iz glave napisu 12ploca bez greske kao Šiftar, Bakić i ostala "stara garda".
Meni je dosta pomoglo to sto vidim di on grijesi i na koji se nacin iskobelja iz toga. Meta-metode, jelte Very Happy



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eve
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (23:07:06)
Postovi: (192)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 37 - 58

PostPostano: 22:57 pet, 3. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma ne radi on samo 'glupe' greske -radi ih svakakve :)
Ne da mi se objasnjavat ali svi koji su bili na odj-u to mogu potvrdit -iz sve sto je radio je jasno da ni njenu to nije jasno -ak me kuzis kaj ocu rec -stvarno ne zna to sto je predavo..
Znam da ga je nekoliko studenata pitalo kako bi trebalo rjesit neke zadatke, kad smo vjezbali, na vecinu toge je odgovor bio da ili ne zna i provjerit ce ili da mu se jave mailom..
Ne znam za tebe, ali ja od asistenta ocekujem da zna rjesit zadatke koje predaje i da ih, po mogucnosti, zna objasnit...
Ma ne radi on samo 'glupe' greske -radi ih svakakve Smile
Ne da mi se objasnjavat ali svi koji su bili na odj-u to mogu potvrdit -iz sve sto je radio je jasno da ni njenu to nije jasno -ak me kuzis kaj ocu rec -stvarno ne zna to sto je predavo..
Znam da ga je nekoliko studenata pitalo kako bi trebalo rjesit neke zadatke, kad smo vjezbali, na vecinu toge je odgovor bio da ili ne zna i provjerit ce ili da mu se jave mailom..
Ne znam za tebe, ali ja od asistenta ocekujem da zna rjesit zadatke koje predaje i da ih, po mogucnosti, zna objasnit...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 23:56 pet, 3. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je bio [b]odlican[/b] na diskretnoj. Znam da to nema puno veze s ovim sto vi pisete, ali moram reci. :D

Usput, nije bas u duhu teme, ali.. pohvale asistentu Mrazovicu :cg: koji je uocio i profesoru Vondraceku :cg: koji nije tolerirao prepisivanje na kolokviju (oduzet je ispit osobi koja je prepisivala). Mislim, mislim, nemam ja neke velike koristi od toga i zao mi je malo te osobe, ali opet, brate mili.. nema prepisivanja :!:
Meni je bio odlican na diskretnoj. Znam da to nema puno veze s ovim sto vi pisete, ali moram reci. Very Happy

Usput, nije bas u duhu teme, ali.. pohvale asistentu Mrazovicu Clapping Mr.Green koji je uocio i profesoru Vondraceku Clapping Mr.Green koji nije tolerirao prepisivanje na kolokviju (oduzet je ispit osobi koja je prepisivala). Mislim, mislim, nemam ja neke velike koristi od toga i zao mi je malo te osobe, ali opet, brate mili.. nema prepisivanja Exclamation


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
eve
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (23:07:06)
Postovi: (192)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 37 - 58

PostPostano: 0:01 sub, 4. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je to do prirode predmeta..
I meni je drzao diskretnu i mislila sam da je dobar..
Mislim da je to do prirode predmeta..
I meni je drzao diskretnu i mislila sam da je dobar..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 12:26 sub, 4. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam ga isto imala na diskretnoj i bio je oke šta se tiče objašnjavanja, a odj mi je držala Starčević i sa njom sam ostala oduševljena kak drži to. imaš osjećaj ko da sporo sve prolazi a onda kad prođe sat vidiš u bilježnici da imaš i previše toga :lol: ... vidi kak će ti se odvijat stvari na mmf-u pa ak neide najbolje onda probaj pitat asist. Starčević dal ti može to pojasnit iako ne drži to :D ... ak ide ide, ak ne ne. nemaš šta izgubit :wink:
ja sam ga isto imala na diskretnoj i bio je oke šta se tiče objašnjavanja, a odj mi je držala Starčević i sa njom sam ostala oduševljena kak drži to. imaš osjećaj ko da sporo sve prolazi a onda kad prođe sat vidiš u bilježnici da imaš i previše toga Laughing ... vidi kak će ti se odvijat stvari na mmf-u pa ak neide najbolje onda probaj pitat asist. Starčević dal ti može to pojasnit iako ne drži to Very Happy ... ak ide ide, ak ne ne. nemaš šta izgubit Wink



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 5 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan