Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Informacija

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Analitičarka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2011. (10:56:08)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 11:33 čet, 2. 2. 2012    Naslov: Informacija Citirajte i odgovorite

Može limi neki student koji je slušao ovaj predmet reć općenito je li težak,treba li bit redovit na predavanjima,vježbama?Onako neke općenite stvari!Hvala! :)
Može limi neki student koji je slušao ovaj predmet reć općenito je li težak,treba li bit redovit na predavanjima,vježbama?Onako neke općenite stvari!Hvala! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 11:44 čet, 2. 2. 2012    Naslov: Re: Informacija Citirajte i odgovorite

[quote="Analitičarka"]Može limi neki student koji je slušao ovaj predmet reć općenito je li težak,treba li bit redovit na predavanjima,vježbama?Onako neke općenite stvari!Hvala! :)[/quote]
Definiraj teško. :lol:
Ovaj predmet ti je ultra kul, i mislim da se stvarno moraš potrudit da ga padneš... Ja nisam išao baš na predavanja, nego na vježbe i to mi je bilo dovoljno za 4... Prošle godine ga je držala Franušićka, te je postojala fora da kao na vježbama rješiš dva zadatka na ploči onda si oslobođen usmenog. Mislim da na kraju nitko nije bio na usmenom, možda se varam...
Ukupno ti se napravi nekih 7-8 tipova zadataka na vježbama, od kojih ti 5 tipova dođe na kolokviju. Sve u svemu nije teško ako uložiš malo truda shvatit to što se odradi na vježbama.
Eto nadam se da sam ti dovoljno objasnio.
8)
Analitičarka (napisa):
Može limi neki student koji je slušao ovaj predmet reć općenito je li težak,treba li bit redovit na predavanjima,vježbama?Onako neke općenite stvari!Hvala! Smile

Definiraj teško. Laughing
Ovaj predmet ti je ultra kul, i mislim da se stvarno moraš potrudit da ga padneš... Ja nisam išao baš na predavanja, nego na vježbe i to mi je bilo dovoljno za 4... Prošle godine ga je držala Franušićka, te je postojala fora da kao na vježbama rješiš dva zadatka na ploči onda si oslobođen usmenog. Mislim da na kraju nitko nije bio na usmenom, možda se varam...
Ukupno ti se napravi nekih 7-8 tipova zadataka na vježbama, od kojih ti 5 tipova dođe na kolokviju. Sve u svemu nije teško ako uložiš malo truda shvatit to što se odradi na vježbama.
Eto nadam se da sam ti dovoljno objasnio.
Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Analitičarka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2011. (10:56:08)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:52 čet, 2. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa evo pod teškim sam mislila da trebaš bit ultra pametan i učit neprestano da položiš..Iz tvog odgovora shvatila sam da nije tako i hvala na informaciji :) :wink:
Pa evo pod teškim sam mislila da trebaš bit ultra pametan i učit neprestano da položiš..Iz tvog odgovora shvatila sam da nije tako i hvala na informaciji Smile Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
t-i-n-a_k-i-k-a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 01. 2009. (12:45:44)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 11:20 sub, 4. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vježbe su dovoljne za shvačanje. Poželjno je dolazit na njih jer se i 2 puta tokom semestra djeli zadaća koje nema na netu nego svatko dobi različito na papiru (ti zadaci su lagani) pa da bezveze ne izgubiš te bodove...
Predmet je nešto kao 'kombinatorna i diskretna matematika' po težini, ali zanimljiviji.
Na usmenom su bili zapravo svi kojima je falio koji bod za višu ocjenu jer je Z.Franušič bilo ''žao'' da ljudi imaju niske ocjene iz tog predmeta pa propita npr. 2 pitanja sa službenog šalabahtera (ne mora biti uvijek tako) i još sretniji izađeš s upisa ocijena =)
Vježbe su dovoljne za shvačanje. Poželjno je dolazit na njih jer se i 2 puta tokom semestra djeli zadaća koje nema na netu nego svatko dobi različito na papiru (ti zadaci su lagani) pa da bezveze ne izgubiš te bodove...
Predmet je nešto kao 'kombinatorna i diskretna matematika' po težini, ali zanimljiviji.
Na usmenom su bili zapravo svi kojima je falio koji bod za višu ocjenu jer je Z.Franušič bilo ''žao'' da ljudi imaju niske ocjene iz tog predmeta pa propita npr. 2 pitanja sa službenog šalabahtera (ne mora biti uvijek tako) i još sretniji izađeš s upisa ocijena =)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan