Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature - INTRAF (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
pbakic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2009. (17:48:30)
Postovi: (143)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
83 = 86 - 3

PostPostano: 18:13 sub, 25. 2. 2012    Naslov: Demonstrature - INTRAF Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz INTRAFA cemo ovaj semestar drzati pmli i ja.
Mlinariceve ce biti u virtualnom formatu na forumu (kao sto su bile Sonjine za difraf) i o tome ce on staviti obavijest, vjerojatno uskoro.
Moje su na faksu, [b]utorkom[/b] u terminu [b]13-15[/b]. Nadjemo se pred oglasnom, ali mislim da cemo najcesce biti u 002.
Molim zainteresirane da se najave dan prije (najlakse mailom: pbakic na studentskom serveru), jer nisam uvijek u tom terminu na faksu.
Vidimo se :)

PS: Ako niste stigli na dmstr, a ima neki detalj koji vas muci, slobodno posaljite na mail!
Demonstrature iz INTRAFA cemo ovaj semestar drzati pmli i ja.
Mlinariceve ce biti u virtualnom formatu na forumu (kao sto su bile Sonjine za difraf) i o tome ce on staviti obavijest, vjerojatno uskoro.
Moje su na faksu, utorkom u terminu 13-15. Nadjemo se pred oglasnom, ali mislim da cemo najcesce biti u 002.
Molim zainteresirane da se najave dan prije (najlakse mailom: pbakic na studentskom serveru), jer nisam uvijek u tom terminu na faksu.
Vidimo se Smile

PS: Ako niste stigli na dmstr, a ima neki detalj koji vas muci, slobodno posaljite na mail!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
integral
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 05. 2011. (14:48:05)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 7 - 14

PostPostano: 19:47 sub, 25. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolega imate demonstrature u terminu kad se održavaju vježbe iz istog kolegija. Dakle studenti bi trebali izostati s vježbi da dođu na demonstrature, što je očito besmisleno.
Kolega imate demonstrature u terminu kad se održavaju vježbe iz istog kolegija. Dakle studenti bi trebali izostati s vježbi da dođu na demonstrature, što je očito besmisleno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pbakic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2009. (17:48:30)
Postovi: (143)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
83 = 86 - 3

PostPostano: 0:57 uto, 28. 2. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako sam dobro gledao raspored, cini mi se da ima samo jedan sat presjeka vjezbi i demonstratura. To znaci da grupa A-LJ ima sat vremena demonstratura poslije vjezbi, a grupa M-Z sat vremena prije vjezbi. S obzirom da ljudi rijetko imaju pitanja koja traju duze od 1h, mislim da je ovako ok. A ako si slucajno iz podgrupe N-R pa imas RP, jos uvijek vrijedi "PS" iz prethodnog posta.

PS: Slobodno koristis "ti":D
Ako sam dobro gledao raspored, cini mi se da ima samo jedan sat presjeka vjezbi i demonstratura. To znaci da grupa A-LJ ima sat vremena demonstratura poslije vjezbi, a grupa M-Z sat vremena prije vjezbi. S obzirom da ljudi rijetko imaju pitanja koja traju duze od 1h, mislim da je ovako ok. A ako si slucajno iz podgrupe N-R pa imas RP, jos uvijek vrijedi "PS" iz prethodnog posta.

PS: Slobodno koristis "ti"Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pmli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2009. (12:03:05)
Postovi: (2C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
197 = 203 - 6

PostPostano: 11:04 čet, 1. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao što je rekao Bakić, nastavljam rad kolegice Žunar (samo za INTRAF, očito). Moj službeni termin je [b]srijeda 18-20[/b]. Neslužbeno, ako u neko drugo vrijeme vidim da je postavljeno pitanje, pokušat ću odgovorit. Pitanja mi možete slati i mailom (petarmli na studentu), privatnom porukom, poštom...

Sad par napomena. Ako imate neko pitanje, prvo provjerite je li se ono možda već postavilo prijašnjih godina na forumu. Kad odlučite postaviti pitanje na forumu, molim vas da što preciznije izjasnite što vas zanima. :pray: Znači, probajte izbjegavati stvari u stilu:[quote]Hej! Imam problema s matematikom. Može pomoć?![/quote]Dakle, ako se radi o zadatku, recite trebate li hint, ideju, prvi korak, samo konačno rješenje, itd. (Mislim da forum nije za rješavanje cijelih zadataka. Za tako nešto posjetite Bakića, jer tako imate mogućnost interaktivnosti, što nemate na forumu.) U slučaju da tražite samo konačno rješenje, prvo ga pokušajte naći na [url=http://www.wolframalpha.com/]Wolfram Alphi[/url]. Ne znam kako i mogu li se zadavati stvari poput integrala po kugli, ali probajte. Ako ne ide, možete provjeriti svoje rješenje nakon primjene tm o zamjeni varijabli i Fubinijevog tm. Kad već spominjem tm. o zamjeni varijabli, jedna napomena: [b]Nikad ne zaboravite na Jacobijan![/b] :valjalo: Desit će vam se jednom i lupat ćete se po glavi. :doh: Probajte da vam se to ne dogodi na kolokviju. :D
Kod teorije također pokušajte precizirati što vas muči. Nema smisla da vam objašnjavam ono što vam je jasno...

Čujemo se! :D
Kao što je rekao Bakić, nastavljam rad kolegice Žunar (samo za INTRAF, očito). Moj službeni termin je srijeda 18-20. Neslužbeno, ako u neko drugo vrijeme vidim da je postavljeno pitanje, pokušat ću odgovorit. Pitanja mi možete slati i mailom (petarmli na studentu), privatnom porukom, poštom...

Sad par napomena. Ako imate neko pitanje, prvo provjerite je li se ono možda već postavilo prijašnjih godina na forumu. Kad odlučite postaviti pitanje na forumu, molim vas da što preciznije izjasnite što vas zanima. Pray Znači, probajte izbjegavati stvari u stilu:
Citat:
Hej! Imam problema s matematikom. Može pomoć?!
Dakle, ako se radi o zadatku, recite trebate li hint, ideju, prvi korak, samo konačno rješenje, itd. (Mislim da forum nije za rješavanje cijelih zadataka. Za tako nešto posjetite Bakića, jer tako imate mogućnost interaktivnosti, što nemate na forumu.) U slučaju da tražite samo konačno rješenje, prvo ga pokušajte naći na Wolfram Alphi. Ne znam kako i mogu li se zadavati stvari poput integrala po kugli, ali probajte. Ako ne ide, možete provjeriti svoje rješenje nakon primjene tm o zamjeni varijabli i Fubinijevog tm. Kad već spominjem tm. o zamjeni varijabli, jedna napomena: Nikad ne zaboravite na Jacobijan! Samo mi jos jednom dodji pijan tako kasno u kucu!!! Desit će vam se jednom i lupat ćete se po glavi. Joj, pa da! Probajte da vam se to ne dogodi na kolokviju. Very Happy
Kod teorije također pokušajte precizirati što vas muči. Nema smisla da vam objašnjavam ono što vam je jasno...

Čujemo se! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan