Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

predavanja
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 17:10 pon, 15. 3. 2010    Naslov: predavanja Citirajte i odgovorite

ako bi mi netko pomogao..da li se predavanja iz praktikuma odrzavaju prema rasporedu sa sluzbene stranice ili profesor to spaja po principu jednom u dva tjedna?pitam,tako je bilo proslih godina..
ako bi mi netko pomogao..da li se predavanja iz praktikuma odrzavaju prema rasporedu sa sluzbene stranice ili profesor to spaja po principu jednom u dva tjedna?pitam,tako je bilo proslih godina..


[Vrh]
lucika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (17:52:27)
Postovi: (12F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 34 - 10

PostPostano: 21:34 pon, 15. 3. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

predavanja se održavaju prema rasporedu, dakle svaki tjedan po jedan sat :wink:
predavanja se održavaju prema rasporedu, dakle svaki tjedan po jedan sat Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 20:27 čet, 1. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

pretpostavljam da je negdje bila obavijest, koju ja nisam čuo, da danas nema predavanja...ili je bilo u nekom drugom terminu?
Pitanje je, da li je mozda receno da li ima slijedeći četvrtak predavanja?
Dolazio sam samo radi toga do faksa i potrosio lijepih dva sata...ne bih to ponavljao.
:P
pretpostavljam da je negdje bila obavijest, koju ja nisam čuo, da danas nema predavanja...ili je bilo u nekom drugom terminu?
Pitanje je, da li je mozda receno da li ima slijedeći četvrtak predavanja?
Dolazio sam samo radi toga do faksa i potrosio lijepih dva sata...ne bih to ponavljao.
Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Alia3
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 01. 2011. (23:07:02)
Postovi: (22)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 12:44 sub, 3. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa rekli su asistenti na vježbama,osim ako nemaš vježbe petkom onda je zajeb. Nije ništa rečeno za idući tjedan ali nagađam da onda ima,da se kod asistenata provjeriti :)
pa rekli su asistenti na vježbama,osim ako nemaš vježbe petkom onda je zajeb. Nije ništa rečeno za idući tjedan ali nagađam da onda ima,da se kod asistenata provjeriti Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 13:11 sub, 3. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Alia3"]pa rekli su asistenti na vježbama,osim ako nemaš vježbe petkom onda je zajeb. Nije ništa rečeno za idući tjedan ali nagađam da onda ima,da se kod asistenata provjeriti :)[/quote]
Da saznao sam u petak da je rekao Bujanovic svojoj grupi i da su vam na nekim vjezbama također rekli, no pošto sam ja sa nastavničkog smjera, nemam te vježbe sa vama. Ali, molim te, ak bude bilo još takvih obavjesti da ih staviš ovdje, jer ih ja opet neću ni vidjet ni ćut.
Hvala!
Alia3 (napisa):
pa rekli su asistenti na vježbama,osim ako nemaš vježbe petkom onda je zajeb. Nije ništa rečeno za idući tjedan ali nagađam da onda ima,da se kod asistenata provjeriti Smile

Da saznao sam u petak da je rekao Bujanovic svojoj grupi i da su vam na nekim vjezbama također rekli, no pošto sam ja sa nastavničkog smjera, nemam te vježbe sa vama. Ali, molim te, ak bude bilo još takvih obavjesti da ih staviš ovdje, jer ih ja opet neću ni vidjet ni ćut.
Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:35 uto, 13. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel netko mozda zna da li ovaj cetvrtak imamo predavanja iz RP.a? Nisam bio na proslom predavanju pa ne znam da li imamo predavanja ili ne
Jel netko mozda zna da li ovaj cetvrtak imamo predavanja iz RP.a? Nisam bio na proslom predavanju pa ne znam da li imamo predavanja ili ne


[Vrh]
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 23:28 uto, 13. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se nesjecam da je ista o toj temi receno na predavanju. :roll:
Ja se nesjecam da je ista o toj temi receno na predavanju. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 7:17 pet, 16. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo da ne bude zabune. Još slijedeća tri puta imamo predavanja, a nakon toga više nema skroz do kraja.
Evo da ne bude zabune. Još slijedeća tri puta imamo predavanja, a nakon toga više nema skroz do kraja.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan