Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Gameri na faksu
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Morpheus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2004. (20:33:19)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Matrica

PostPostano: 22:06 ned, 4. 7. 2004    Naslov: Gameri na faksu Citirajte i odgovorite

Pošto je došlo ljeto,savršeno vrijeme za gejmanje,
pomislio sam da bi dobro došla rasprava o igrama.
pa pisite sta igrate i predlazite dobre igre.
(Molio bih ljude sa stavom da su igre glupe, a samim time i oni koji se igraju,da zadrze svoje komentare za sebe-jer ja ne komentiram nacin na
koji vi provodite slobodno vrijeme)
Pošto je došlo ljeto,savršeno vrijeme za gejmanje,
pomislio sam da bi dobro došla rasprava o igrama.
pa pisite sta igrate i predlazite dobre igre.
(Molio bih ljude sa stavom da su igre glupe, a samim time i oni koji se igraju,da zadrze svoje komentare za sebe-jer ja ne komentiram nacin na
koji vi provodite slobodno vrijeme)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 0:16 pon, 5. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

nekima ljeto nije savrseno vrime za gejmanje jer su svoj fini kompjuter preselili u zagreb dok kod kuce sad imaju neku staru krntiju na kojoj je upitno mogu li se igrati heroesi 2 :kermit:
do prije recimo pola godine sam zivila&disala morrowind
[img]http://www.rpgplanet.com/morrowind/chalice/up/img/BurradEbony.jpg[/img]
i ta faza je trajala jedno godinu dana. onda sam skuzila da neke stvari ni najbolja mashina (ne tvrdim da je moja mashina najbolja, nego da mi nista ne moze pomoc :P ) ne moze povuc neke stvari u toj igri bez ostecenih zivaca cijenjenog igraca.
do prije misec dana se igrao baldurs gate 1
[img]http://www.baldurs-gate.ch/bg1/home/pics/minsc.jpg[/img]
onda sam dosla do samog kraja igre i izgubila sam volju... jer sam znala da kad odradim taj fight da cu morat zapocet bg2 i da ce mi se opet samo to motat po glavi, pa sam zakljucila da bolje da odgodim do iza rokova... nije da mi je pomoglo, ali eto :)
eventually planiram odradit planescape:tor(n??)ment
[img]http://www.game-revolution.com/games/pc/rpg/planescape_torment5.gif[/img]
jer znam da se to isplati :)
evo izgleda da cu preko ljeta ipak uposlit mashinu kod kuce, i to daggerfallom
[img]http://www.cdaccess.com/gifs/shared/front/small/dagfall.gif[/img] :) yeeeeeey [img]http://www.weebls-stuff.com/forums/images/smilies/badger.gif[/img]
nekima ljeto nije savrseno vrime za gejmanje jer su svoj fini kompjuter preselili u zagreb dok kod kuce sad imaju neku staru krntiju na kojoj je upitno mogu li se igrati heroesi 2 Kermit The Frog
do prije recimo pola godine sam zivila&disala morrowind

i ta faza je trajala jedno godinu dana. onda sam skuzila da neke stvari ni najbolja mashina (ne tvrdim da je moja mashina najbolja, nego da mi nista ne moze pomoc Razz ) ne moze povuc neke stvari u toj igri bez ostecenih zivaca cijenjenog igraca.
do prije misec dana se igrao baldurs gate 1

onda sam dosla do samog kraja igre i izgubila sam volju... jer sam znala da kad odradim taj fight da cu morat zapocet bg2 i da ce mi se opet samo to motat po glavi, pa sam zakljucila da bolje da odgodim do iza rokova... nije da mi je pomoglo, ali eto Smile
eventually planiram odradit planescape:tor(n??)ment

jer znam da se to isplati Smile
evo izgleda da cu preko ljeta ipak uposlit mashinu kod kuce, i to daggerfallom
Smile yeeeeeey



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 2:09 pon, 5. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

If I may be so bold... :) Ima jedna staaara igra, koja je nekoc dolazila na 4 1.44MB diskete od lokalnog pirata ('92? :?) i imala je nevjerovatno dobru grafiku koja i danas izgleda dobro i imala fascinantne zvukove cak i na PC speakeru i predstavljala sasvim pristojnu svemirsku pucacinu nelinearne radnje sa _snaznim_ elementom avanture, 13 inteligentnih rasa individualne povijesti, tehnologije i mentaliteta i nevjerovatno zabavnim i, pocesto, krajnje cinicnim dijalozima koji me svakih cca godinu dana tjeraju da igru pocnem iz pocetka poput filma koji je predobar da bi bio dosadan samo zato sto ga gledas 12. put :)
Igra se zove [b]Star control 2[/b] i sada je u fazi abandonwarea i moze se skinuti slobodno sa interneta. Nazalost nemam URL al probaj na googleu potraziti "star control 2 abandonware download" ili nesto sl. i vjerujem da ces naci. Verzija za dos pati od mnogo krajnje frustrirajucih bugova koji ipak ne unistavaju car igre.
Na moju veliku srecu, postoji i linux i macosx i mislim cak i *bsd varijanta igre, koja ne pati od tih bugova happytux i koristi opengl akceleraciju i obiluje ekstenzijama poput posebno skladane fan muzike i voice-ovima svih "stranih" vrsta. :D
Official deb paket se zove uqm, a ako u sources.list dodate uqm.debian.net dobit cete pristup i gorenavedenim uqm-music i uqm-voice paketima :)
(igra je izasla samo za sarge i sid)
[url]http://www.classicgaming.com/starcontrol/sc2/[/url]

[img]http://www.classicgaming.com/starcontrol/sc2/images/zoqfotpik-sitting.gif[/img]
[quote="zoq fot and pik"]Thank you for playing Star Control II - The Ur-Quan Masters.
This game has been brought to you by
Frungy! The Sport of Kings!
No it wasn't!
Yes it was!
Frungy had nothing to do with it!
This game was about war, slavery, intolerance
heroism, justice, and the inevitable triumph of Good over Evil!
Are you crazy?! The developers got millions in Frungy endorsements!
No they didn't.
Yes, they did.
No they didn't!
Yes they did!
Did not!
Did too!
Did not!
Did too![/quote]
[quote="spathi"]Attention big, mean, hostile alien vessel hovering overhead in an obvious attack posture:
This is Spathi Captain Fwiffo.
I know you are going to torture me, so let's just get this over with right now.
The coordinates of my homeworld, Spathiwa, are 241.6 : 368.7
and the ultra-secret Spathi Cypher, which is known only by me and several billion other Spathi
is `Huffi-Muffi-Guffi'.
Sorry about that little mistake with your landing vehicle!
I was so startled when it approached my vessel in a threatening manner that
er
my automated defense systems fired on it when it got too close.
I hope nobody got hurt![/quote]
[quote="Thraddash"]Thraddash: we sense a bit of hostility here. Why?
Hostility!
HARG! HARG! HARG!
We are not `hostile'. Hostility is unwarranted aggression! SNORT!
If you want to know about hostility, let us tell you about Culture Twelve!
Culture Twelve was SO hostile that while they were on their way to their first great battle
Jugkah, the battlemaster, stepped on Gnusko the tactician's foot, causing him great pain.
The annoyed Gnusko turned on his battlemaster, Jugkah, and sliced his body in half!
This miffed Jugkah's troops who took it upon themslves to murder Gnusko and his elite troops.
The REAL trouble started when now-dead Jugkah's master sergeants Muuhd and Pudt
started arguing about how to kill Gnusko -- simple crucifixion, or the slower `Lead Tatoo' technique.
The argument was resolved when Muuhd and his five hundred troops were slaughtered by Pudt and his gang.
Well, this probably all would have gone down in history as a great day of learning for Culture Twelve
were it not for the surprise arrival of Culture Twelve's original enemy, the Yajag and his cronies
who wiped out Culture Twelve's army, thus beginning the long and glorious Culture Thirteen.
SNORT! Now THAT'S hostility!
We, on the other hand, merely want to kill you.[/quote]
If I may be so bold... Smile Ima jedna staaara igra, koja je nekoc dolazila na 4 1.44MB diskete od lokalnog pirata ('92? Confused) i imala je nevjerovatno dobru grafiku koja i danas izgleda dobro i imala fascinantne zvukove cak i na PC speakeru i predstavljala sasvim pristojnu svemirsku pucacinu nelinearne radnje sa _snaznim_ elementom avanture, 13 inteligentnih rasa individualne povijesti, tehnologije i mentaliteta i nevjerovatno zabavnim i, pocesto, krajnje cinicnim dijalozima koji me svakih cca godinu dana tjeraju da igru pocnem iz pocetka poput filma koji je predobar da bi bio dosadan samo zato sto ga gledas 12. put Smile
Igra se zove Star control 2 i sada je u fazi abandonwarea i moze se skinuti slobodno sa interneta. Nazalost nemam URL al probaj na googleu potraziti "star control 2 abandonware download" ili nesto sl. i vjerujem da ces naci. Verzija za dos pati od mnogo krajnje frustrirajucih bugova koji ipak ne unistavaju car igre.
Na moju veliku srecu, postoji i linux i macosx i mislim cak i *bsd varijanta igre, koja ne pati od tih bugova Tux, doing some gymnastics i koristi opengl akceleraciju i obiluje ekstenzijama poput posebno skladane fan muzike i voice-ovima svih "stranih" vrsta. Very Happy
Official deb paket se zove uqm, a ako u sources.list dodate uqm.debian.net dobit cete pristup i gorenavedenim uqm-music i uqm-voice paketima Smile
(igra je izasla samo za sarge i sid)
http://www.classicgaming.com/starcontrol/sc2/


zoq fot and pik (napisa):
Thank you for playing Star Control II - The Ur-Quan Masters.
This game has been brought to you by
Frungy! The Sport of Kings!
No it wasn't!
Yes it was!
Frungy had nothing to do with it!
This game was about war, slavery, intolerance
heroism, justice, and the inevitable triumph of Good over Evil!
Are you crazy?! The developers got millions in Frungy endorsements!
No they didn't.
Yes, they did.
No they didn't!
Yes they did!
Did not!
Did too!
Did not!
Did too!

spathi (napisa):
Attention big, mean, hostile alien vessel hovering overhead in an obvious attack posture:
This is Spathi Captain Fwiffo.
I know you are going to torture me, so let's just get this over with right now.
The coordinates of my homeworld, Spathiwa, are 241.6 : 368.7
and the ultra-secret Spathi Cypher, which is known only by me and several billion other Spathi
is `Huffi-Muffi-Guffi'.
Sorry about that little mistake with your landing vehicle!
I was so startled when it approached my vessel in a threatening manner that
er
my automated defense systems fired on it when it got too close.
I hope nobody got hurt!

Thraddash (napisa):
Thraddash: we sense a bit of hostility here. Why?
Hostility!
HARG! HARG! HARG!
We are not `hostile'. Hostility is unwarranted aggression! SNORT!
If you want to know about hostility, let us tell you about Culture Twelve!
Culture Twelve was SO hostile that while they were on their way to their first great battle
Jugkah, the battlemaster, stepped on Gnusko the tactician's foot, causing him great pain.
The annoyed Gnusko turned on his battlemaster, Jugkah, and sliced his body in half!
This miffed Jugkah's troops who took it upon themslves to murder Gnusko and his elite troops.
The REAL trouble started when now-dead Jugkah's master sergeants Muuhd and Pudt
started arguing about how to kill Gnusko – simple crucifixion, or the slower `Lead Tatoo' technique.
The argument was resolved when Muuhd and his five hundred troops were slaughtered by Pudt and his gang.
Well, this probably all would have gone down in history as a great day of learning for Culture Twelve
were it not for the surprise arrival of Culture Twelve's original enemy, the Yajag and his cronies
who wiped out Culture Twelve's army, thus beginning the long and glorious Culture Thirteen.
SNORT! Now THAT'S hostility!
We, on the other hand, merely want to kill you.



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 1:30 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zahn"]
e zove Star control 2 i sada
[/quote]

Imaš ukusa, nema šta... :thumbup:

Reci, recte zna li itko trikove koje trebam upotrijebiti da nešto tipa Star Control 2 pokrenem na ovom čudu svome beskorisnome od XP-a. Fakat je frustrantno kolko starih igrica tu ne radi...

[quote="zub"]
Verzija za dos pati od mnogo krajnje frustrirajucih bugova koji ipak ne unistavaju car igre.
[/quote]

Da, kad nemaš pravu grafičku, a ovaj si ne namjesti palete prije početka, nego koristi default...Pa ti je sve rozo i žuto...i ti svejedno ne prestaješ igrati...

Moram se pridružiti Zubu preporukama, ovo je fakat jedno od remek djela drevne (pre windows "ja ne pokrećem većinu stvari" iz dosa) produkcije.

I još imaš i melee verziju pa se možeš tući sa svim simpatičnim brodićima protiv kompjutera ili actual živuće osobe...
Zahn (napisa):

e zove Star control 2 i sada


Imaš ukusa, nema šta... Thumb up!

Reci, recte zna li itko trikove koje trebam upotrijebiti da nešto tipa Star Control 2 pokrenem na ovom čudu svome beskorisnome od XP-a. Fakat je frustrantno kolko starih igrica tu ne radi...

zub (napisa):

Verzija za dos pati od mnogo krajnje frustrirajucih bugova koji ipak ne unistavaju car igre.


Da, kad nemaš pravu grafičku, a ovaj si ne namjesti palete prije početka, nego koristi default...Pa ti je sve rozo i žuto...i ti svejedno ne prestaješ igrati...

Moram se pridružiti Zubu preporukama, ovo je fakat jedno od remek djela drevne (pre windows "ja ne pokrećem većinu stvari" iz dosa) produkcije.

I još imaš i melee verziju pa se možeš tući sa svim simpatičnim brodićima protiv kompjutera ili actual živuće osobe...



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ahri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2003. (23:16:07)
Postovi: (193)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 2:44 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

sve od blizzarda i IDsoftvera igram aktivno na netu.
sve od blizzarda i IDsoftvera igram aktivno na netu.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 10:43 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blockflöte"]Reci, recte zna li itko trikove koje trebam upotrijebiti da nešto tipa Star Control 2 pokrenem na ovom čudu svome beskorisnome od XP-a. Fakat je frustrantno kolko starih igrica tu ne radi...[/quote]
Odi na [url]ftp://ftp.debian.org/debian/tools/[/url] i tamo skini jedan od programa za tzv. raw pisanje iso slika disketa (sadrzaj diskete zapisan bit-po-bit, tako se ocuvaju podaci u boot sektoru)
i onda downloadaj: [url]http://lnr.math.hr/~bbozo/win95rescue.img[/url] i zapisi ga na jednu 1.44MB disketu i imas rescue disk od windowsa 95 :)
(onda sa diskete mozes maknuti masu toga sto ti ne treba, mozda se poigrati sa autoxecom i config.sysom ako nesto ne valja (eventualni problem sa nedostatko konvencionalne memorije - al to se svodi na brisanje nepotrebnih linija i stavljanje loadhigh ispred nekih drugih (npr drivera od zvucne, ako mozes) :D)
ili b) bilokad si unistim jedan dan vremena i stavim ti debian na stroj :D
[quote="Blockflote"]Da, kad nemaš pravu grafičku, a ovaj si ne namjesti palete prije početka, nego koristi default...Pa ti je sve rozo i žuto...i ti svejedno ne prestaješ igrati...[/quote]
Ne znam kako kod tebe, al kod svih ljudi koje sam poznavao se igra znala cesto i brutalno blokirati na starmapu :(
[quote="Blockflote"]Moram se pridružiti Zubu preporukama, ovo je fakat jedno od remek djela drevne (pre windows "ja ne pokrećem većinu stvari" iz dosa) produkcije.

I još imaš i melee verziju pa se možeš tući sa svim simpatičnim brodićima protiv kompjutera ili actual živuće osobe...[/quote]
Hm, da :) u ocaranosti ostatkom sam zaboravio i spomenuti jedan od najzabavnijih meleea u 2 igraca koje sam ikada igrao :)
(btw. brodovi thraddasha i pkunka su dobri za natjecanja asteroidometa, tj. tko ce zakucati vise asteroida u planetu :))
Blockflöte (napisa):
Reci, recte zna li itko trikove koje trebam upotrijebiti da nešto tipa Star Control 2 pokrenem na ovom čudu svome beskorisnome od XP-a. Fakat je frustrantno kolko starih igrica tu ne radi...

Odi na ftp://ftp.debian.org/debian/tools/ i tamo skini jedan od programa za tzv. raw pisanje iso slika disketa (sadrzaj diskete zapisan bit-po-bit, tako se ocuvaju podaci u boot sektoru)
i onda downloadaj: http://lnr.math.hr/~bbozo/win95rescue.img i zapisi ga na jednu 1.44MB disketu i imas rescue disk od windowsa 95 Smile
(onda sa diskete mozes maknuti masu toga sto ti ne treba, mozda se poigrati sa autoxecom i config.sysom ako nesto ne valja (eventualni problem sa nedostatko konvencionalne memorije - al to se svodi na brisanje nepotrebnih linija i stavljanje loadhigh ispred nekih drugih (npr drivera od zvucne, ako mozes) Very Happy)
ili b) bilokad si unistim jedan dan vremena i stavim ti debian na stroj Very Happy
Blockflote (napisa):
Da, kad nemaš pravu grafičku, a ovaj si ne namjesti palete prije početka, nego koristi default...Pa ti je sve rozo i žuto...i ti svejedno ne prestaješ igrati...

Ne znam kako kod tebe, al kod svih ljudi koje sam poznavao se igra znala cesto i brutalno blokirati na starmapu Sad
Blockflote (napisa):
Moram se pridružiti Zubu preporukama, ovo je fakat jedno od remek djela drevne (pre windows "ja ne pokrećem većinu stvari" iz dosa) produkcije.

I još imaš i melee verziju pa se možeš tući sa svim simpatičnim brodićima protiv kompjutera ili actual živuće osobe...

Hm, da Smile u ocaranosti ostatkom sam zaboravio i spomenuti jedan od najzabavnijih meleea u 2 igraca koje sam ikada igrao Smile
(btw. brodovi thraddasha i pkunka su dobri za natjecanja asteroidometa, tj. tko ce zakucati vise asteroida u planetu Smile)



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 10:53 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zivio [i]mempuc![/i] (Za one koji znaju cirilicu).


'ave fun!


Sinisa
Zivio mempuc! (Za one koji znaju cirilicu).


'ave fun!


Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 11:47 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cinik"]Zivio [i]mempuc![/i] (Za one koji znaju cirilicu).[/quote]
Prije nego ga opet napadnu, igra _jest_ ruskog podrijetla ;)
btw: kako se zvala ona bizarna varijanta u 3d prostoru? (ne blockout)

uf ! :D bas se sjetio :) postojala je jedna halucinogena varijanta:
[url]http://www.ptt.yu/korisnici/v/k/vk22003/tetripz.exe[/url]

...i preporucio bih jos:
[url=http://www.ganja.com/glug/software/ganjasw.exe]G. Farmer[/url] :g:
cinik (napisa):
Zivio mempuc! (Za one koji znaju cirilicu).

Prije nego ga opet napadnu, igra _jest_ ruskog podrijetla Wink
btw: kako se zvala ona bizarna varijanta u 3d prostoru? (ne blockout)

uf ! Very Happy bas se sjetio Smile postojala je jedna halucinogena varijanta:
http://www.ptt.yu/korisnici/v/k/vk22003/tetripz.exe

...i preporucio bih jos:
G. Farmer Mr. Green



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 15:43 uto, 6. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ahri"]sve od blizzarda i IDsoftvera igram aktivno na netu.[/quote]
daj ne budali! molim te lijepo! jedina osoba koja postoji u kanalima cro
diabla I i warcrafta 2 sam ja! E tebe nema! Stoga se molim lijepo ne pravi
vazan sa "svim blizzardovim igrama aktivno na netu" ! pih
ahri (napisa):
sve od blizzarda i IDsoftvera igram aktivno na netu.

daj ne budali! molim te lijepo! jedina osoba koja postoji u kanalima cro
diabla I i warcrafta 2 sam ja! E tebe nema! Stoga se molim lijepo ne pravi
vazan sa "svim blizzardovim igrama aktivno na netu" ! pih



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
n0mad
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2004. (12:58:32)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 9:26 sri, 7. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

* bg1 & 2 (po ko zna koji put)
* quake3 (da se malo 'uglancam' sa cpm botovima prije nego sta dobijem broadband u studentskom domu dogodine, i da ga ustiman na linuxu)
* planescape (malo promjene izmedju dva bg-a)
* diablo (1, naravno ... ma mozete vi pricat sta god ocete, sorcerer rulez)
* monkey island (sve nastavke, ako stignem .. btw, najbolja igra ikad)
* sokoban (niti ne znate koliko je ovo zarazno)
* picigin na bacama (a igra je, sta ocete?)
* matan i linearna (faks ionako smatram igrom )

* eh da, i minesweeper :)

sad kad malo bolje pogledam, bojim se se da i necu bas sve stic ... pogotovo ako izmedju 15:00 i 16:45 (prije caja) budem kovao planove kako pokorit svijet ...
* bg1 & 2 (po ko zna koji put)
* quake3 (da se malo 'uglancam' sa cpm botovima prije nego sta dobijem broadband u studentskom domu dogodine, i da ga ustiman na linuxu)
* planescape (malo promjene izmedju dva bg-a)
* diablo (1, naravno ... ma mozete vi pricat sta god ocete, sorcerer rulez)
* monkey island (sve nastavke, ako stignem .. btw, najbolja igra ikad)
* sokoban (niti ne znate koliko je ovo zarazno)
* picigin na bacama (a igra je, sta ocete?)
* matan i linearna (faks ionako smatram igrom )

* eh da, i minesweeper Smile

sad kad malo bolje pogledam, bojim se se da i necu bas sve stic ... pogotovo ako izmedju 15:00 i 16:45 (prije caja) budem kovao planove kako pokorit svijet ...



_________________
Sig pobrisan by Admin zbog krsenja Pravila... hehe, fair enough Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 11:02 sri, 7. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETID OSADE"]btw: kako se zvala ona bizarna varijanta u 3d prostoru? (ne blockout)
[/quote]


xwelltris


'ave fun!



Sinisa
ZELENIZUBNAPLANETID OSADE (napisa):
btw: kako se zvala ona bizarna varijanta u 3d prostoru? (ne blockout)



xwelltris


'ave fun!



Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Morpheus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2004. (20:33:19)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Matrica

PostPostano: 23:29 sri, 7. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ljudi zaboravljate na klasiku-civilization 1,2,3
meni super za opustit se nakon napornog dana na bazenu,moru,..
a koga ja zezam -ne ginem ovo ljeto radit,al bez obzira poslije posla ceka me civ
ljudi zaboravljate na klasiku-civilization 1,2,3
meni super za opustit se nakon napornog dana na bazenu,moru,..
a koga ja zezam -ne ginem ovo ljeto radit,al bez obzira poslije posla ceka me civ


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
diex
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (14:04:21)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:44 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
quake3 (da se malo 'uglancam' sa cpm botovima prije nego sta dobijem broadband u studentskom domu dogodine, i da ga ustiman na linuxu) [/quote]

hmm 'uglancat' se neces na botovima nikako:).
Igram q3 na netu vec 2 godine,i jedan prosjecan igrac na netu ti dobije bota na najjacoj tezini 50-0 bez da se uopce potrudi.
Nadam se da se vidimo na serveru uskoro,novi igraci su i vise nego dobrodosli:).
eh da i btw linux ima laganih problema s q3,prakticki je nemoguce da nastimas muziku da radi:(.
Citat:

quake3 (da se malo 'uglancam' sa cpm botovima prije nego sta dobijem broadband u studentskom domu dogodine, i da ga ustiman na linuxu)


hmm 'uglancat' se neces na botovima nikako:).
Igram q3 na netu vec 2 godine,i jedan prosjecan igrac na netu ti dobije bota na najjacoj tezini 50-0 bez da se uopce potrudi.
Nadam se da se vidimo na serveru uskoro,novi igraci su i vise nego dobrodosli:).
eh da i btw linux ima laganih problema s q3,prakticki je nemoguce da nastimas muziku da radi:(.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 4:25 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Morpheus"]ljudi zaboravljate na klasiku-civilization 1,2,3
[/quote]


freeciv!

Znam da stalno samo parole ispaljujem u ovom topicu, ali ideologija je ideologija. :)

'ave fun!


Sinisa
Morpheus (napisa):
ljudi zaboravljate na klasiku-civilization 1,2,3



freeciv!

Znam da stalno samo parole ispaljujem u ovom topicu, ali ideologija je ideologija. Smile

'ave fun!


Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 10:41 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Morpheus"]ljudi zaboravljate na klasiku-civilization 1,2,3[/quote]

[b]sram[/b] me bilo! kako sam samo zaboravila...
heroes of might and magic 2, 3, 4! :)
[img]http://www.3do.com/Products/gameboy/images/hmm2_boxcover.jpg[/img] [img]http://www.lokigames.com/products/heroes3/_img/heroes3box.gif[/img] [img]http://www.mobygames.com/images/covers/small/1019416361-00.jpg[/img]
a i civilization 3 je zakon ^_^
a od avantura - Day of the tentacle i Beneath a steel sky
[img]http://www.lucasarts.com/20th/images/history/tentacle.gif[/img] [img]http://www.ppa.pl/strefa/pics/beneath13.jpg[/img]
Morpheus (napisa):
ljudi zaboravljate na klasiku-civilization 1,2,3


sram me bilo! kako sam samo zaboravila...
heroes of might and magic 2, 3, 4! Smile

a i civilization 3 je zakon ^_^
a od avantura - Day of the tentacle i Beneath a steel sky



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ahri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2003. (23:16:07)
Postovi: (193)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 10:58 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GauSs_"][quote="ahri"]sve od blizzarda i IDsoftvera igram aktivno na netu.[/quote]
daj ne budali! molim te lijepo! jedina osoba koja postoji u kanalima cro
diabla I i warcrafta 2 sam ja! E tebe nema! Stoga se molim lijepo ne pravi
vazan sa "svim blizzardovim igrama aktivno na netu" ! pih[/quote]
pih.
moj sorceror lvl 43 nema sto trazit u cro kanalima, a war2 se igra preko kalija.
GauSs_ (napisa):
ahri (napisa):
sve od blizzarda i IDsoftvera igram aktivno na netu.

daj ne budali! molim te lijepo! jedina osoba koja postoji u kanalima cro
diabla I i warcrafta 2 sam ja! E tebe nema! Stoga se molim lijepo ne pravi
vazan sa "svim blizzardovim igrama aktivno na netu" ! pih

pih.
moj sorceror lvl 43 nema sto trazit u cro kanalima, a war2 se igra preko kalija.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 11:40 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cinik"][quote="Morpheus"]ljudi zaboravljate na klasiku-civilization 1,2,3
[/quote]
freeciv![/quote]
:shock:
mozda... kad odraste... :lol:

civ2, jes.. obvezno :) zadnji civ u kojem su se mogle raditi vlastite jedinice .... :inlove:
cinik (napisa):
Morpheus (napisa):
ljudi zaboravljate na klasiku-civilization 1,2,3

freeciv!

Shocked
mozda... kad odraste... Laughing

civ2, jes.. obvezno Smile zadnji civ u kojem su se mogle raditi vlastite jedinice .... In love



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 11:41 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ahri"][quote="GauSs_"][quote="ahri"]sve od blizzarda i IDsoftvera igram aktivno na netu.[/quote]
daj ne budali! molim te lijepo! jedina osoba koja postoji u kanalima cro
diabla I i warcrafta 2 sam ja! E tebe nema! Stoga se molim lijepo ne pravi
vazan sa "svim blizzardovim igrama aktivno na netu" ! pih[/quote]
pih.
moj sorceror lvl 43 nema sto trazit u cro kanalima, a war2 se igra preko kalija.[/quote]

i sorcererom se hvalis( i jos 43 level)! smrc :twisted:
a da ne pricamo o kaliju! tamo se igralo jos za vrijeme metuzalema!
ili ti za moje vrijeme dok su jos igrali Dark_raver i legolas!
ahri (napisa):
GauSs_ (napisa):
ahri (napisa):
sve od blizzarda i IDsoftvera igram aktivno na netu.

daj ne budali! molim te lijepo! jedina osoba koja postoji u kanalima cro
diabla I i warcrafta 2 sam ja! E tebe nema! Stoga se molim lijepo ne pravi
vazan sa "svim blizzardovim igrama aktivno na netu" ! pih

pih.
moj sorceror lvl 43 nema sto trazit u cro kanalima, a war2 se igra preko kalija.


i sorcererom se hvalis( i jos 43 level)! smrc Twisted Evil
a da ne pricamo o kaliju! tamo se igralo jos za vrijeme metuzalema!
ili ti za moje vrijeme dok su jos igrali Dark_raver i legolas!



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?


Zadnja promjena: GauSs_; 12:47 čet, 8. 7. 2004; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Asmodai
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (16:42:53)
Postovi: (C7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Gernsback Continuum

PostPostano: 11:51 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GauSs_"]
i sorcererom se hvalis( i jos 43 level)! smrc :twisted:
a da ne pricamo o kaliju! tamo se igralo jos za vrijeme metuzalema!
ili ti za moje vrijeme dok su jos igrali Dark_raver i legolas ako znas tko su!

P.S. Znas li sto je/ tko je bila HINLA?[/quote]

/me drops to floor laughing

Moram vidjet u kojem ce ovo smjeru otici :)
GauSs_ (napisa):

i sorcererom se hvalis( i jos 43 level)! smrc Twisted Evil
a da ne pricamo o kaliju! tamo se igralo jos za vrijeme metuzalema!
ili ti za moje vrijeme dok su jos igrali Dark_raver i legolas ako znas tko su!

P.S. Znas li sto je/ tko je bila HINLA?


/me drops to floor laughing

Moram vidjet u kojem ce ovo smjeru otici Smile



_________________
Take him to the labs and start the experiments at once... If you harm him in any way...

... you know you are doing something right!
-Blitzkrieg
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 12:09 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Asmodai"][quote="GauSs_"]
i sorcererom se hvalis( i jos 43 level)! smrc :twisted:
a da ne pricamo o kaliju! tamo se igralo jos za vrijeme metuzalema!
ili ti za moje vrijeme dok su jos igrali Dark_raver i legolas ako znas tko su!

P.S. Znas li sto je/ tko je bila HINLA?[/quote]

/me drops to floor laughing

Moram vidjet u kojem ce ovo smjeru otici :)[/quote]

//i ostani na podu

a sto se mene tice ova je rasprava zavrsena! nemam se volje prepirati
Asmodai (napisa):
GauSs_ (napisa):

i sorcererom se hvalis( i jos 43 level)! smrc Twisted Evil
a da ne pricamo o kaliju! tamo se igralo jos za vrijeme metuzalema!
ili ti za moje vrijeme dok su jos igrali Dark_raver i legolas ako znas tko su!

P.S. Znas li sto je/ tko je bila HINLA?


/me drops to floor laughing

Moram vidjet u kojem ce ovo smjeru otici Smile


//i ostani na podu

a sto se mene tice ova je rasprava zavrsena! nemam se volje prepirati



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan