Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zasto je kolokvij pomaknut na dan prije algebarskih?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 23:15 uto, 3. 4. 2012    Naslov: Zasto je kolokvij pomaknut na dan prije algebarskih? Citirajte i odgovorite

Zasto je kolokvij pomaknut na dan prije algebarskih?
Zasto je kolokvij pomaknut na dan prije algebarskih?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
yellow submarine
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2010. (19:28:03)
Postovi: (34)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 23:28 uto, 3. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao što piše na linku ispod: "Na temelju zahtjeva velikog broja studenata..."

[url]http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3997&sec=279[/url]

Zanima me koliko točno studenata je to zatražilo jer i ja znam "velik broj studenata" :evil: kojima ne odgovara kolokvij u četvrtak.
Kao što piše na linku ispod: "Na temelju zahtjeva velikog broja studenata..."

http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3997&sec=279

Zanima me koliko točno studenata je to zatražilo jer i ja znam "velik broj studenata" Evil or Very Mad kojima ne odgovara kolokvij u četvrtak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 23:53 uto, 3. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj fax je takva smijurija, da to naprosto ne postoji...
Ovaj fax je takva smijurija, da to naprosto ne postoji...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
satja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2010. (10:44:17)
Postovi: (F1)16
Sarma = la pohva - posuda
73 = 78 - 5

PostPostano: 9:51 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Načuo sam da to ima veze s Teorijom brojeva koja je isto u srijedu. Može li mi netko potvrditi da je o tome riječ?

Ako se baš INTRAF mora pomaknuti, puno bi bolje bilo da je u utorak.
Načuo sam da to ima veze s Teorijom brojeva koja je isto u srijedu. Može li mi netko potvrditi da je o tome riječ?

Ako se baš INTRAF mora pomaknuti, puno bi bolje bilo da je u utorak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hstojanovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2010. (18:00:01)
Postovi: (30)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
12 = 19 - 7

PostPostano: 11:30 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Radi se o teoriji skupova, tj. studentima koji su pali intraf prošle godine pa sad bi imali 2 kolokvija (intraf i teoriju skupova) u istom danu. Baš lijepo kako se izlazi u susret onima koji padaju, a rade se problemi redovitim studentima na način da im se stave 2 najteža kolokvija 2 dana zaredom.
Radi se o teoriji skupova, tj. studentima koji su pali intraf prošle godine pa sad bi imali 2 kolokvija (intraf i teoriju skupova) u istom danu. Baš lijepo kako se izlazi u susret onima koji padaju, a rade se problemi redovitim studentima na način da im se stave 2 najteža kolokvija 2 dana zaredom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vanja_
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2009. (14:38:39)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 13:26 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

bolje da mi imamo dva kolokvija jedan za drugim, sat vremena razmak Intraf i TS nego da ti imas jedan dan jedan i onda drugi dan INTRAF...

mislim da si totalno u pravu!!
bolje da mi imamo dva kolokvija jedan za drugim, sat vremena razmak Intraf i TS nego da ti imas jedan dan jedan i onda drugi dan INTRAF...

mislim da si totalno u pravu!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
satja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2010. (10:44:17)
Postovi: (F1)16
Sarma = la pohva - posuda
73 = 78 - 5

PostPostano: 13:38 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vanja_"]bolje da mi imamo dva kolokvija jedan za drugim, sat vremena razmak Intraf i TS nego da ti imas jedan dan jedan i onda drugi dan INTRAF...

mislim da si totalno u pravu!![/quote]

Ako se ne varam, postoje još dvije (dosta) bolje varijante:

A) Pomaknuti INTRAF na utorak mjesto na četvrtak.
B) Pomaknuti TS bilo na utorak, bilo na četvrtak.
Vanja_ (napisa):
bolje da mi imamo dva kolokvija jedan za drugim, sat vremena razmak Intraf i TS nego da ti imas jedan dan jedan i onda drugi dan INTRAF...

mislim da si totalno u pravu!!


Ako se ne varam, postoje još dvije (dosta) bolje varijante:

A) Pomaknuti INTRAF na utorak mjesto na četvrtak.
B) Pomaknuti TS bilo na utorak, bilo na četvrtak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hstojanovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2010. (18:00:01)
Postovi: (30)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
12 = 19 - 7

PostPostano: 14:12 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vanja_"]bolje da mi imamo dva kolokvija jedan za drugim, sat vremena razmak Intraf i TS nego da ti imas jedan dan jedan i onda drugi dan INTRAF...

mislim da si totalno u pravu!![/quote]

Ja se u potpunosti od riječi do riječi slažem s prvom rečenicom. Ali ne bih imao niti ništa protiv varijanti koje je kolega satja predložio.
Vanja_ (napisa):
bolje da mi imamo dva kolokvija jedan za drugim, sat vremena razmak Intraf i TS nego da ti imas jedan dan jedan i onda drugi dan INTRAF...

mislim da si totalno u pravu!!


Ja se u potpunosti od riječi do riječi slažem s prvom rečenicom. Ali ne bih imao niti ništa protiv varijanti koje je kolega satja predložio.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 14:14 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hstojanovic"][quote="Vanja_"]bolje da mi imamo dva kolokvija jedan za drugim, sat vremena razmak Intraf i TS nego da ti imas jedan dan jedan i onda drugi dan INTRAF...

mislim da si totalno u pravu!![/quote]

Ja se u potpunosti od riječi do riječi slažem s prvom rečenicom. Ali ne bih imao niti ništa protiv varijanti koje je kolega satja predložio.[/quote]

I ja mislim da je hstojanovic totalno u pravu.
hstojanovic (napisa):
Vanja_ (napisa):
bolje da mi imamo dva kolokvija jedan za drugim, sat vremena razmak Intraf i TS nego da ti imas jedan dan jedan i onda drugi dan INTRAF...

mislim da si totalno u pravu!!


Ja se u potpunosti od riječi do riječi slažem s prvom rečenicom. Ali ne bih imao niti ništa protiv varijanti koje je kolega satja predložio.


I ja mislim da je hstojanovic totalno u pravu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mango
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2012. (21:26:21)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 4 - 6

PostPostano: 19:59 čet, 5. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

daj ljudi smirite se, koloviji je pomaknut samo 1 dan poslije, dakle nije vam "oduzeto" vrijeme za ucenje.. stvarate toliku zbrku , nismo u osnovnoj skoli da cemo se prepirati, skupljati potpise i sl. zbog pomicanja kolokvija. istina nije u redu sto se tek sad to pomaknulo, ali sto sad. pokazite bar malo kolegijalnosti, jer ovo se dogodilo da neke vase kolege ne bi pisali 2 kolokvija u istom danu. :)
daj ljudi smirite se, koloviji je pomaknut samo 1 dan poslije, dakle nije vam "oduzeto" vrijeme za ucenje.. stvarate toliku zbrku , nismo u osnovnoj skoli da cemo se prepirati, skupljati potpise i sl. zbog pomicanja kolokvija. istina nije u redu sto se tek sad to pomaknulo, ali sto sad. pokazite bar malo kolegijalnosti, jer ovo se dogodilo da neke vase kolege ne bi pisali 2 kolokvija u istom danu. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Dofalol
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2010. (21:25:31)
Postovi: (15)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 23:03 čet, 5. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Još bi bilo lako da smo u osnovnoj ili čak i srednjoj školi, tada barem imaš testova koliko hoćeš i to ti je samo jedna od ocjena u nizu.

Slažem da nije u redu da postoje studenti koji pišu dva kolegija jedan za drugim, no nevjerojatno mi je da se to pitanje nije moglo ranije riješiti (pogotovo kada se uzme u obzir da je bilo 8 tjedana nastave, a raspored kolokvija se znao još prošli semestar) te da je krajnji rezultat da svi redovni studenti s druge godinu pišu dva najteža kolokvija u dva dana.

Mislim da bi pročelnik za nastavu trebao uvažiti ovaj zahtjev velikog broja studenata i prebaciti kolokvij na utorak.
Još bi bilo lako da smo u osnovnoj ili čak i srednjoj školi, tada barem imaš testova koliko hoćeš i to ti je samo jedna od ocjena u nizu.

Slažem da nije u redu da postoje studenti koji pišu dva kolegija jedan za drugim, no nevjerojatno mi je da se to pitanje nije moglo ranije riješiti (pogotovo kada se uzme u obzir da je bilo 8 tjedana nastave, a raspored kolokvija se znao još prošli semestar) te da je krajnji rezultat da svi redovni studenti s druge godinu pišu dva najteža kolokvija u dva dana.

Mislim da bi pročelnik za nastavu trebao uvažiti ovaj zahtjev velikog broja studenata i prebaciti kolokvij na utorak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hstojanovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2010. (18:00:01)
Postovi: (30)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
12 = 19 - 7

PostPostano: 7:12 pet, 6. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mango"]daj ljudi smirite se, koloviji je pomaknut samo 1 dan poslije, dakle nije vam "oduzeto" vrijeme za ucenje.. stvarate toliku zbrku , nismo u osnovnoj skoli da cemo se prepirati, skupljati potpise i sl. zbog pomicanja kolokvija. istina nije u redu sto se tek sad to pomaknulo, ali sto sad. pokazite bar malo kolegijalnosti, jer ovo se dogodilo da neke vase kolege ne bi pisali 2 kolokvija u istom danu. :)[/quote]


Nije problem u vremenu za učenje, koliko u vremenu za odmor i stjecanje dovoljne koncentracije za sljedeći kolokvij, pogotovo s obzirom na to da se radi o 2 najteža kolegija ovoga semestra.

Kada bi intraf bio u utorak, tada također nitko ne bi pisao 2 kolokvija u istome danu.

Posebno bih se osvrnuo na:
[quote]istina nije u redu sto se tek sad to pomaknulo, ali sto sad.[/quote]
Sad tražimo da se intraf pomakne na utorak, eto što sad. :wink:
mango (napisa):
daj ljudi smirite se, koloviji je pomaknut samo 1 dan poslije, dakle nije vam "oduzeto" vrijeme za ucenje.. stvarate toliku zbrku , nismo u osnovnoj skoli da cemo se prepirati, skupljati potpise i sl. zbog pomicanja kolokvija. istina nije u redu sto se tek sad to pomaknulo, ali sto sad. pokazite bar malo kolegijalnosti, jer ovo se dogodilo da neke vase kolege ne bi pisali 2 kolokvija u istom danu. Smile



Nije problem u vremenu za učenje, koliko u vremenu za odmor i stjecanje dovoljne koncentracije za sljedeći kolokvij, pogotovo s obzirom na to da se radi o 2 najteža kolegija ovoga semestra.

Kada bi intraf bio u utorak, tada također nitko ne bi pisao 2 kolokvija u istome danu.

Posebno bih se osvrnuo na:
Citat:
istina nije u redu sto se tek sad to pomaknulo, ali sto sad.

Sad tražimo da se intraf pomakne na utorak, eto što sad. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kobila krsto
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (16:55:08)
Postovi: (6A)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 16 - 18

PostPostano: 8:45 pet, 6. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mango"]daj ljudi smirite se, koloviji je pomaknut samo 1 dan poslije, dakle nije vam "oduzeto" vrijeme za ucenje.. [/quote]

nije ni vama oduzeto vrijeme za učenje ( :P ) i žalite se upravo radi toga što nema dovoljno vremena za odmorit glavu od jednog kolokvija - baš kao i mi.


[quote="mango"] nismo u osnovnoj skoli da cemo se prepirati, skupljati potpise i sl. zbog pomicanja kolokvija. [/quote]

wrong again ;)

[quote="mango"] pokazite bar malo kolegijalnosti, jer ovo se dogodilo da neke vase kolege ne bi pisali 2 kolokvija u istom danu. :) [/quote]

utorak je jednako dobra opcija i ne znam čemu se uopće ima tu protiviti. pričao sam sa studentom koji ima INTRAF i TS i rekao je jasno da mu je potpuno svejedno piše li to u utorak ili u četvrtak.
mango (napisa):
daj ljudi smirite se, koloviji je pomaknut samo 1 dan poslije, dakle nije vam "oduzeto" vrijeme za ucenje..


nije ni vama oduzeto vrijeme za učenje ( Razz ) i žalite se upravo radi toga što nema dovoljno vremena za odmorit glavu od jednog kolokvija - baš kao i mi.


mango (napisa):
nismo u osnovnoj skoli da cemo se prepirati, skupljati potpise i sl. zbog pomicanja kolokvija.


wrong again Wink

mango (napisa):
pokazite bar malo kolegijalnosti, jer ovo se dogodilo da neke vase kolege ne bi pisali 2 kolokvija u istom danu. Smile


utorak je jednako dobra opcija i ne znam čemu se uopće ima tu protiviti. pričao sam sa studentom koji ima INTRAF i TS i rekao je jasno da mu je potpuno svejedno piše li to u utorak ili u četvrtak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ananas
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 10. 2009. (17:56:24)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 14:23 pet, 6. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

A još bi bilo ljepše kada bi svi koji dižu ovoliku buku radi odmaranja mozga i glave digli toliku buku radi toga što imamo samo jednu šansu za položit predmet, pa da nam barem uvedu jesenski rok , onda ne bi bilo velikih rasprava o tome je li utorak ili četvrtak nego bi ih svi studenti bezrezervno podržali!
A još bi bilo ljepše kada bi svi koji dižu ovoliku buku radi odmaranja mozga i glave digli toliku buku radi toga što imamo samo jednu šansu za položit predmet, pa da nam barem uvedu jesenski rok , onda ne bi bilo velikih rasprava o tome je li utorak ili četvrtak nego bi ih svi studenti bezrezervno podržali!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hstojanovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2010. (18:00:01)
Postovi: (30)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
12 = 19 - 7

PostPostano: 16:30 pet, 6. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ananas"]A još bi bilo ljepše kada bi svi koji dižu ovoliku buku radi odmaranja mozga i glave digli toliku buku radi toga što imamo samo jednu šansu za položit predmet, pa da nam barem uvedu jesenski rok , onda ne bi bilo velikih rasprava o tome je li utorak ili četvrtak nego bi ih svi studenti bezrezervno podržali![/quote]

Ako te to muči, pisanjem po forumu vjerojatno nećeš daleko dospjeti. Preporučujem ti da napraviš barem ono što smo mi za ovaj kolokvij, a to je da se raspitaš kod nadležnih i kod studenata što misle o tome, pokušaš vidjeti podržavaju li drugi ljude tvoje zamisli, možeš čak pokušati postati studenstki predstavnik ili barem njih kontaktirati ako misliš da će to imati smisla ili bilo što drugo što ti padne na pamet.

Ako te to stvarno muči, organiziraj nešto po tom pitanju jer ovakav offtopic post u temi koja nema nikakve veze s time ama baš nikako neće pomoći; stvarno ne vidim nikakvu svrhu da to postaš ovdje. Evo ja ću te prvi podržati u tvojim nastojanjima da se uvedu rokovi (doduše pasivno, npr. potpisao bih peticiju koja bi takvo nešto zahtjevala, ali se ne bih aktivno angažirao jer me rokovi zapravo ni najmanje ne zanimaju, da mi je stvarno stalo do toga pokušao bih već "dignuti buku" oko toga).

Naravno, uvijek možeš i dalje prigovarati drugima koji pokušavaju izboriti nešto za sebe i svoje kolege i ništa ne poduzimati jer tako je najlakše...
ananas (napisa):
A još bi bilo ljepše kada bi svi koji dižu ovoliku buku radi odmaranja mozga i glave digli toliku buku radi toga što imamo samo jednu šansu za položit predmet, pa da nam barem uvedu jesenski rok , onda ne bi bilo velikih rasprava o tome je li utorak ili četvrtak nego bi ih svi studenti bezrezervno podržali!


Ako te to muči, pisanjem po forumu vjerojatno nećeš daleko dospjeti. Preporučujem ti da napraviš barem ono što smo mi za ovaj kolokvij, a to je da se raspitaš kod nadležnih i kod studenata što misle o tome, pokušaš vidjeti podržavaju li drugi ljude tvoje zamisli, možeš čak pokušati postati studenstki predstavnik ili barem njih kontaktirati ako misliš da će to imati smisla ili bilo što drugo što ti padne na pamet.

Ako te to stvarno muči, organiziraj nešto po tom pitanju jer ovakav offtopic post u temi koja nema nikakve veze s time ama baš nikako neće pomoći; stvarno ne vidim nikakvu svrhu da to postaš ovdje. Evo ja ću te prvi podržati u tvojim nastojanjima da se uvedu rokovi (doduše pasivno, npr. potpisao bih peticiju koja bi takvo nešto zahtjevala, ali se ne bih aktivno angažirao jer me rokovi zapravo ni najmanje ne zanimaju, da mi je stvarno stalo do toga pokušao bih već "dignuti buku" oko toga).

Naravno, uvijek možeš i dalje prigovarati drugima koji pokušavaju izboriti nešto za sebe i svoje kolege i ništa ne poduzimati jer tako je najlakše...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
googol
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2011. (21:23:09)
Postovi: (71)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 9 - 10

PostPostano: 9:23 sub, 14. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mango"]daj ljudi smirite se, koloviji je pomaknut samo 1 dan poslije, dakle nije vam "oduzeto" vrijeme za ucenje.. stvarate toliku zbrku , nismo u osnovnoj skoli da cemo se prepirati, skupljati potpise i sl. zbog pomicanja kolokvija. istina nije u redu sto se tek sad to pomaknulo, ali sto sad. pokazite bar malo kolegijalnosti, [b]jer ovo se dogodilo da neke vase kolege ne bi pisali 2 kolokvija u istom danu. :[/b])[/quote]

Numericka i Linearna su se pisali u razmaku od 1h.
mango (napisa):
daj ljudi smirite se, koloviji je pomaknut samo 1 dan poslije, dakle nije vam "oduzeto" vrijeme za ucenje.. stvarate toliku zbrku , nismo u osnovnoj skoli da cemo se prepirati, skupljati potpise i sl. zbog pomicanja kolokvija. istina nije u redu sto se tek sad to pomaknulo, ali sto sad. pokazite bar malo kolegijalnosti, jer ovo se dogodilo da neke vase kolege ne bi pisali 2 kolokvija u istom danu. :)


Numericka i Linearna su se pisali u razmaku od 1h.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kobila krsto
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (16:55:08)
Postovi: (6A)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 16 - 18

PostPostano: 15:23 sub, 14. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="googol"][quote="mango"]daj ljudi smirite se, koloviji je pomaknut samo 1 dan poslije, dakle nije vam "oduzeto" vrijeme za ucenje.. stvarate toliku zbrku , nismo u osnovnoj skoli da cemo se prepirati, skupljati potpise i sl. zbog pomicanja kolokvija. istina nije u redu sto se tek sad to pomaknulo, ali sto sad. pokazite bar malo kolegijalnosti, [b]jer ovo se dogodilo da neke vase kolege ne bi pisali 2 kolokvija u istom danu. :[/b])[/quote]

Numericka i Linearna su se pisali u razmaku od 1h.[/quote]

pisalo se i ove godine neki 3 u 3 dana i prošli semestar računalci 3 u 2 dana i tako ali eto, nikome se nije uskakalo ... do sada :)
googol (napisa):
mango (napisa):
daj ljudi smirite se, koloviji je pomaknut samo 1 dan poslije, dakle nije vam "oduzeto" vrijeme za ucenje.. stvarate toliku zbrku , nismo u osnovnoj skoli da cemo se prepirati, skupljati potpise i sl. zbog pomicanja kolokvija. istina nije u redu sto se tek sad to pomaknulo, ali sto sad. pokazite bar malo kolegijalnosti, jer ovo se dogodilo da neke vase kolege ne bi pisali 2 kolokvija u istom danu. :)


Numericka i Linearna su se pisali u razmaku od 1h.


pisalo se i ove godine neki 3 u 3 dana i prošli semestar računalci 3 u 2 dana i tako ali eto, nikome se nije uskakalo ... do sada Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mango
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2012. (21:26:21)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 4 - 6

PostPostano: 11:09 ned, 15. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

za pocetak, nisam ja pomaknula termine kolokvija niti je na moju inicijativu pomaknuto, vec sam samo rekla da ne dramite i pokazete kolegijalnost sto se uspjelo bar nekome izac u susret i pomoci. a za situaciju numericka/linearna i ostale spomenute ste se mogli zaliti ranije na isti nacin kao sto sad naknadno pistete po forumu. mogli ste pokusat :)
za pocetak, nisam ja pomaknula termine kolokvija niti je na moju inicijativu pomaknuto, vec sam samo rekla da ne dramite i pokazete kolegijalnost sto se uspjelo bar nekome izac u susret i pomoci. a za situaciju numericka/linearna i ostale spomenute ste se mogli zaliti ranije na isti nacin kao sto sad naknadno pistete po forumu. mogli ste pokusat Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan