Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Polaganje razlike prof. matematike - > prof. mat. i inf.

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
woo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2003. (02:04:52)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:03 sri, 9. 5. 2012    Naslov: Polaganje razlike prof. matematike - > prof. mat. i inf. Citirajte i odgovorite

Prije nego sam pitao na fakultetu, upitao bih ovdje, ima li takvog slučaja...

Dipl. ing sam matematike (smjer financijska i poslovna).
Nakon diplome sam upisao tečaj ped./psih. izobrazbe što uključuje:
Psihologiju, pedagogiju, didaktiku, metodiku matematike 1, 2, 3, 4.
Sad imam sva prava kao profesor matematike iako nisam siguran da imam titulu profesora.

Što bi još trebao položiti da mogu predavati i informatiku? Koja bi se tu sad razlika morala polagati?
Gdje bih to točno mogao saznati? Kome poslati upit?


P.S. Nevjerovatno, ali sam se uspio sjetiti svog starog nicka i lozinke na forumu, nakon 7 godina neaktivnosti!!!
Prije nego sam pitao na fakultetu, upitao bih ovdje, ima li takvog slučaja...

Dipl. ing sam matematike (smjer financijska i poslovna).
Nakon diplome sam upisao tečaj ped./psih. izobrazbe što uključuje:
Psihologiju, pedagogiju, didaktiku, metodiku matematike 1, 2, 3, 4.
Sad imam sva prava kao profesor matematike iako nisam siguran da imam titulu profesora.

Što bi još trebao položiti da mogu predavati i informatiku? Koja bi se tu sad razlika morala polagati?
Gdje bih to točno mogao saznati? Kome poslati upit?


P.S. Nevjerovatno, ali sam se uspio sjetiti svog starog nicka i lozinke na forumu, nakon 7 godina neaktivnosti!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 20:47 sri, 9. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uznemirujuća je misao da netko sa financijskom i poslovnom radi kao profesor :(
Uznemirujuća je misao da netko sa financijskom i poslovnom radi kao profesor Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 21:55 sri, 9. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zašto? Ja ih znam jako puno tj 5+
Sad neki nisu mogli nać drugi posao, al neki su shvatili da je to ono sti zapravo zele
Zašto? Ja ih znam jako puno tj 5+
Sad neki nisu mogli nać drugi posao, al neki su shvatili da je to ono sti zapravo zele



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 17:57 pon, 14. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ToMeK"]Uznemirujuća je misao da netko sa financijskom i poslovnom radi kao profesor :([/quote]
Bila ja prošli tjedan na konzultacijama kod prof. Vukovića, kaže da jako puno "financijaša" naknadno idu polagati pe/psi kolegije. Sad je li to zato što u struci ne mogu naći posla ili zato što su shvatili da žele raditi kao profesori - to ne znam.
ToMeK (napisa):
Uznemirujuća je misao da netko sa financijskom i poslovnom radi kao profesor Sad

Bila ja prošli tjedan na konzultacijama kod prof. Vukovića, kaže da jako puno "financijaša" naknadno idu polagati pe/psi kolegije. Sad je li to zato što u struci ne mogu naći posla ili zato što su shvatili da žele raditi kao profesori - to ne znam.



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
woo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2003. (02:04:52)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:14 pon, 14. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lafiel"][quote="ToMeK"]Uznemirujuća je misao da netko sa financijskom i poslovnom radi kao profesor :([/quote]
Bila ja prošli tjedan na konzultacijama kod prof. Vukovića, kaže da jako puno "financijaša" naknadno idu polagati pe/psi kolegije. Sad je li to zato što u struci ne mogu naći posla ili zato što su shvatili da žele raditi kao profesori - to ne znam.[/quote]

Osobno, nisam u struci uspio naći posao, a ista je situacija i s ostalim inženjerima koje znam (a koji su u školi).
Zanimljiva je situacija na tim predavanjima na tečaju za pedagoško psihološku naobrazbu. U mojoj grupi je bilo 50 ljudi, od toga 7,8 matematičara, ali ima i biologa, kemičara, ferovaca, svega i svačega.

Moram priznat da mi se sviđa rad u školi i ne žalim što radim taj posao a ne neki "financijski". U potpunosti sam se "prebacio" na to.
Lafiel (napisa):
ToMeK (napisa):
Uznemirujuća je misao da netko sa financijskom i poslovnom radi kao profesor Sad

Bila ja prošli tjedan na konzultacijama kod prof. Vukovića, kaže da jako puno "financijaša" naknadno idu polagati pe/psi kolegije. Sad je li to zato što u struci ne mogu naći posla ili zato što su shvatili da žele raditi kao profesori - to ne znam.


Osobno, nisam u struci uspio naći posao, a ista je situacija i s ostalim inženjerima koje znam (a koji su u školi).
Zanimljiva je situacija na tim predavanjima na tečaju za pedagoško psihološku naobrazbu. U mojoj grupi je bilo 50 ljudi, od toga 7,8 matematičara, ali ima i biologa, kemičara, ferovaca, svega i svačega.

Moram priznat da mi se sviđa rad u školi i ne žalim što radim taj posao a ne neki "financijski". U potpunosti sam se "prebacio" na to.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan