Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

4. zadaća - često postavljana pitanja
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
akolak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 12. 2010. (16:52:59)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 23:09 sub, 26. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

zadatak Kvadrat:
Jel operator () mora biti u mogućnosti raditi sa const objektom?

Jel taj operator mora primat reference? (ili to mogu biti samo const int?)
zadatak Kvadrat:
Jel operator () mora biti u mogućnosti raditi sa const objektom?

Jel taj operator mora primat reference? (ili to mogu biti samo const int?)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zvone
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (13:09:44)
Postovi: (9D)16
Sarma = la pohva - posuda
67 = 74 - 7

PostPostano: 15:49 ned, 27. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"]U operatoru == u zadatku poligon, da li trebamo paziti na prepreke? O njima ništa ne piše...Ako su psi razvrstani na istim pozicijama, a u jednom poligonu ima prepreka, dok u drugom nema svejedno ih smatramo jednakima?[/quote]
Pa ako ništa ne piše...Onda znači da ih operator == ne treba gledati, tj. da je P==Q istina ako su psi na istim mjestima, bez obzira na to gdje su prepreke i koliko ih ima.

[quote="interista"]Da li onda treba ispisat 0 ili 1? [/quote]
Treba ispisati onako kako je u komentaru u primjeru maina. Treba ispisati 0 ako se [b]sada[/b] (tj. nakon što operator() obavi eventualno stavljanje/micanje kamenčića) na mjestu (r, s) ne nalazi ništa, itd.

[quote="akolak"]zadatak Kvadrat:
Jel operator () mora biti u mogućnosti raditi sa const objektom?
Jel taj operator mora primat reference? (ili to mogu biti samo const int?) [/quote]
Operator() ne mora primati reference, nego jednostavno dva inta. (Uočite da iz perspektive pozivatelja funkcije nema nikakve razlike u tome da funkcija prima const int ili samo int. Sa referencama je drugačija priča.) Trebali biste omogućiti da svi operatori za koje to ima smisla rade i sa const objektima, uključujući i operator().
kkarlo (napisa):
U operatoru == u zadatku poligon, da li trebamo paziti na prepreke? O njima ništa ne piše...Ako su psi razvrstani na istim pozicijama, a u jednom poligonu ima prepreka, dok u drugom nema svejedno ih smatramo jednakima?

Pa ako ništa ne piše...Onda znači da ih operator == ne treba gledati, tj. da je P==Q istina ako su psi na istim mjestima, bez obzira na to gdje su prepreke i koliko ih ima.

interista (napisa):
Da li onda treba ispisat 0 ili 1?

Treba ispisati onako kako je u komentaru u primjeru maina. Treba ispisati 0 ako se sada (tj. nakon što operator() obavi eventualno stavljanje/micanje kamenčića) na mjestu (r, s) ne nalazi ništa, itd.

akolak (napisa):
zadatak Kvadrat:
Jel operator () mora biti u mogućnosti raditi sa const objektom?
Jel taj operator mora primat reference? (ili to mogu biti samo const int?)

Operator() ne mora primati reference, nego jednostavno dva inta. (Uočite da iz perspektive pozivatelja funkcije nema nikakve razlike u tome da funkcija prima const int ili samo int. Sa referencama je drugačija priča.) Trebali biste omogućiti da svi operatori za koje to ima smisla rade i sa const objektima, uključujući i operator().


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bangarang
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 05. 2012. (17:35:13)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:40 ned, 27. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li u zadatku ploca svih 5 operatora za pomicanje moraju imati tip Ploca& ili samo >> ?
da li u zadatku ploca svih 5 operatora za pomicanje moraju imati tip Ploca& ili samo >> ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
michelangelo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 06. 2009. (22:59:23)
Postovi: (69)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 11 - 1

PostPostano: 18:38 ned, 27. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

gdje sve treba ubaciti ispisivanje u zadatku kvadrat?
gdje sve treba ubaciti ispisivanje u zadatku kvadrat?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:53 ned, 27. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bangarang"]da li u zadatku ploca svih 5 operatora za pomicanje moraju imati tip Ploca& ili samo >> ?[/quote]
Kod mene samo >> ima &. A mislim da drugi ne moraju jer se ne traži ulančavanje.
bangarang (napisa):
da li u zadatku ploca svih 5 operatora za pomicanje moraju imati tip Ploca& ili samo >> ?

Kod mene samo >> ima &. A mislim da drugi ne moraju jer se ne traži ulančavanje.


[Vrh]
Zvone
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (13:09:44)
Postovi: (9D)16
Sarma = la pohva - posuda
67 = 74 - 7

PostPostano: 21:31 ned, 27. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bangarang"]da li u zadatku ploca svih 5 operatora za pomicanje moraju imati tip Ploca& ili samo >> ?[/quote]
Ulančavanje se traži samo za operator >>, ako je to pitanje.

[quote="michelangelo"]gdje sve treba ubaciti ispisivanje u zadatku kvadrat?
[/quote]
Nema nikakvog ispisivanja niti u jednom zadatku.
bangarang (napisa):
da li u zadatku ploca svih 5 operatora za pomicanje moraju imati tip Ploca& ili samo >> ?

Ulančavanje se traži samo za operator >>, ako je to pitanje.

michelangelo (napisa):
gdje sve treba ubaciti ispisivanje u zadatku kvadrat?

Nema nikakvog ispisivanja niti u jednom zadatku.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 8:52 pon, 28. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možemo li dobiti odgodu predaje zadaće s obzirom na to da su zadaci znatno teži od prošlih zadaća? Muči me izvedba funkcije operator!, a vjerujem da nisam jedini...
Možemo li dobiti odgodu predaje zadaće s obzirom na to da su zadaci znatno teži od prošlih zadaća? Muči me izvedba funkcije operator!, a vjerujem da nisam jedini...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 9:02 pon, 28. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Možemo li dobiti odgodu predaje zadaće s obzirom na to da su zadaci znatno teži od prošlih zadaća? Muči me izvedba funkcije operator!, a vjerujem da nisam jedini...[/quote]
Slažem se da je pretežak operator!
Ja ne tražim odgodu, ali se nadam da će dođi do izmjene teksta zadatka za tu funkciju. Ipak je malo prekomplicirano...
Anonymous (napisa):
Možemo li dobiti odgodu predaje zadaće s obzirom na to da su zadaci znatno teži od prošlih zadaća? Muči me izvedba funkcije operator!, a vjerujem da nisam jedini...

Slažem se da je pretežak operator!
Ja ne tražim odgodu, ali se nadam da će dođi do izmjene teksta zadatka za tu funkciju. Ipak je malo prekomplicirano...


[Vrh]
ceps
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 10. 2010. (13:03:07)
Postovi: (13A)16
Sarma = la pohva - posuda
71 = 74 - 3

PostPostano: 9:35 pon, 28. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sumnjam da će doći do izmjene teksta zadatka na dan predaje zadaće. :shock:
Sumnjam da će doći do izmjene teksta zadatka na dan predaje zadaće. Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:53 pon, 28. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ceps"]Sumnjam da će doći do izmjene teksta zadatka na dan predaje zadaće. :shock:[/quote]
:rofl: (zbog šok-smajlija)
Dobro, onda neka bude odgoda, a da se pri tom izmjeni tekst zadatka. :wink:
ceps (napisa):
Sumnjam da će doći do izmjene teksta zadatka na dan predaje zadaće. Shocked

Rolling On the Floor Laughing (zbog šok-smajlija)
Dobro, onda neka bude odgoda, a da se pri tom izmjeni tekst zadatka. Wink


[Vrh]
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 12:25 pon, 28. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="ceps"]Sumnjam da će doći do izmjene teksta zadatka na dan predaje zadaće. :shock:[/quote]
:rofl: (zbog šok-smajlija)
Dobro, onda neka bude odgoda, a da se pri tom izmjeni tekst zadatka. :wink:[/quote]

Ili...
Ako pogledaš ovo:
"Operator ! će se pozivati samo u 2 testna primjera. Pri tome, u jednom od njih će pse biti
moguće dovesti u traženi položaj pomoću samo 4 ili manje poziva operatora ^ i >. U oba
testna primjera, operator ! će biti pozvan za 3 različita poligona."

možeš zaključiti da je 4 od 6 sasvim dovoljno iz četvrte zadaće.
:D
Stvarno za ta dva boda, se ne isplati sjediti dva dana za kompom, a ostali operatori su poprilično jednostavni, tako da lagana 4 boda...
(jos ako uzmes u obzir da mozes provesti cijeli dan i opet dobiti 4 boda jer rjesis krivo, onda se pogotovo ne isplati)...
Anonymous (napisa):
ceps (napisa):
Sumnjam da će doći do izmjene teksta zadatka na dan predaje zadaće. Shocked

Rolling On the Floor Laughing (zbog šok-smajlija)
Dobro, onda neka bude odgoda, a da se pri tom izmjeni tekst zadatka. Wink


Ili...
Ako pogledaš ovo:
"Operator ! će se pozivati samo u 2 testna primjera. Pri tome, u jednom od njih će pse biti
moguće dovesti u traženi položaj pomoću samo 4 ili manje poziva operatora ^ i >. U oba
testna primjera, operator ! će biti pozvan za 3 različita poligona."

možeš zaključiti da je 4 od 6 sasvim dovoljno iz četvrte zadaće.
Very Happy
Stvarno za ta dva boda, se ne isplati sjediti dva dana za kompom, a ostali operatori su poprilično jednostavni, tako da lagana 4 boda...
(jos ako uzmes u obzir da mozes provesti cijeli dan i opet dobiti 4 boda jer rjesis krivo, onda se pogotovo ne isplati)...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:41 pon, 28. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"]
Ili...
Ako pogledaš ovo:
"Operator ! će se pozivati samo u 2 testna primjera. Pri tome, u jednom od njih će pse biti
moguće dovesti u traženi položaj pomoću samo 4 ili manje poziva operatora ^ i >. U oba
testna primjera, operator ! će biti pozvan za 3 različita poligona."

možeš zaključiti da je 4 od 6 sasvim dovoljno iz četvrte zadaće.
:D
Stvarno za ta dva boda, se ne isplati sjediti dva dana za kompom, a ostali operatori su poprilično jednostavni, tako da lagana 4 boda...
(jos ako uzmes u obzir da mozes provesti cijeli dan i opet dobiti 4 boda jer rjesis krivo, onda se pogotovo ne isplati)...[/quote]
Da bila bih ja zadovoljna i sa 4 boda da nisam kiksala kod prve zadaće. A tko zna hoću li dobit sve bodove iz treće. Mislim, svaki bod mi je bitan.
A i ne volim lako odustajati :wink:
kkarlo (napisa):

Ili...
Ako pogledaš ovo:
"Operator ! će se pozivati samo u 2 testna primjera. Pri tome, u jednom od njih će pse biti
moguće dovesti u traženi položaj pomoću samo 4 ili manje poziva operatora ^ i >. U oba
testna primjera, operator ! će biti pozvan za 3 različita poligona."

možeš zaključiti da je 4 od 6 sasvim dovoljno iz četvrte zadaće.
Very Happy
Stvarno za ta dva boda, se ne isplati sjediti dva dana za kompom, a ostali operatori su poprilično jednostavni, tako da lagana 4 boda...
(jos ako uzmes u obzir da mozes provesti cijeli dan i opet dobiti 4 boda jer rjesis krivo, onda se pogotovo ne isplati)...

Da bila bih ja zadovoljna i sa 4 boda da nisam kiksala kod prve zadaće. A tko zna hoću li dobit sve bodove iz treće. Mislim, svaki bod mi je bitan.
A i ne volim lako odustajati Wink


[Vrh]
bangarang
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 05. 2012. (17:35:13)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:50 pon, 28. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zvone"][quote="bangarang"]da li u zadatku ploca svih 5 operatora za pomicanje moraju imati tip Ploca& ili samo >> ?[/quote]
Ulančavanje se traži samo za operator >>, ako je to pitanje.
[/quote]

ok, a da li ostali operatori imaju povratni tip void ili Ploca, to nije bas definirano?
Zvone (napisa):
bangarang (napisa):
da li u zadatku ploca svih 5 operatora za pomicanje moraju imati tip Ploca& ili samo >> ?

Ulančavanje se traži samo za operator >>, ako je to pitanje.


ok, a da li ostali operatori imaju povratni tip void ili Ploca, to nije bas definirano?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zvone
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (13:09:44)
Postovi: (9D)16
Sarma = la pohva - posuda
67 = 74 - 7

PostPostano: 16:53 pon, 28. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"]Ili...
Ako pogledaš ovo:
"Operator ! će se pozivati samo u 2 testna primjera. Pri tome, u jednom od njih će pse biti
moguće dovesti u traženi položaj pomoću samo 4 ili manje poziva operatora ^ i >. U oba
testna primjera, operator ! će biti pozvan za 3 različita poligona."

možeš zaključiti da je 4 od 6 sasvim dovoljno iz četvrte zadaće.
:D
Stvarno za ta dva boda, se ne isplati sjediti dva dana za kompom, a ostali operatori su poprilično jednostavni, tako da lagana 4 boda...
(jos ako uzmes u obzir da mozes provesti cijeli dan i opet dobiti 4 boda jer rjesis krivo, onda se pogotovo ne isplati)...[/quote]
Ovo ko da sam ja pisao... :) Ako znate napisati operator ! i za to vam treba razumna količina vremena, onda ga napišite, ako ne -- opet dobro, možete dobiti 4 boda sa otprilike istom količinom truda kao na ranijim zadaćama. Preostala 2 boda su "za 5", valjda od ukupno 100 i više bodova smiju 2 boda biti malo teža za osvojiti.

[quote="bangarang"]ok, a da li ostali operatori imaju povratni tip void ili Ploca, to nije bas definirano?[/quote]
Ako za neki operator ne piše koji mu je povratni tip (niti piše da se treba ulančavati), onda je void.
kkarlo (napisa):
Ili...
Ako pogledaš ovo:
"Operator ! će se pozivati samo u 2 testna primjera. Pri tome, u jednom od njih će pse biti
moguće dovesti u traženi položaj pomoću samo 4 ili manje poziva operatora ^ i >. U oba
testna primjera, operator ! će biti pozvan za 3 različita poligona."

možeš zaključiti da je 4 od 6 sasvim dovoljno iz četvrte zadaće.
Very Happy
Stvarno za ta dva boda, se ne isplati sjediti dva dana za kompom, a ostali operatori su poprilično jednostavni, tako da lagana 4 boda...
(jos ako uzmes u obzir da mozes provesti cijeli dan i opet dobiti 4 boda jer rjesis krivo, onda se pogotovo ne isplati)...

Ovo ko da sam ja pisao... Smile Ako znate napisati operator ! i za to vam treba razumna količina vremena, onda ga napišite, ako ne – opet dobro, možete dobiti 4 boda sa otprilike istom količinom truda kao na ranijim zadaćama. Preostala 2 boda su "za 5", valjda od ukupno 100 i više bodova smiju 2 boda biti malo teža za osvojiti.

bangarang (napisa):
ok, a da li ostali operatori imaju povratni tip void ili Ploca, to nije bas definirano?

Ako za neki operator ne piše koji mu je povratni tip (niti piše da se treba ulančavati), onda je void.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pajopatak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 10. 2009. (22:20:04)
Postovi: (BE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 9:56 sri, 30. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam pitanje u vezi 4.main-f-je u zadaći namještaj. Koji bi bio ispravan ispis?
Imam pitanje u vezi 4.main-f-je u zadaći namještaj. Koji bi bio ispravan ispis?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:21 sri, 30. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pajopatak"]Imam pitanje u vezi 4.main-f-je u zadaći namještaj. Koji bi bio ispravan ispis?[/quote]

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/rp1/zadace/testdata/2012/3-namjestaj/
tu imaš šta bi mainovi trebali ispisivati, to su ti ovi correct.1.out,..
pajopatak (napisa):
Imam pitanje u vezi 4.main-f-je u zadaći namještaj. Koji bi bio ispravan ispis?


http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/rp1/zadace/testdata/2012/3-namjestaj/
tu imaš šta bi mainovi trebali ispisivati, to su ti ovi correct.1.out,..


[Vrh]
pajopatak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 10. 2009. (22:20:04)
Postovi: (BE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 10:25 sri, 30. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

E hvala,a jel nije trebalo sve ispisat tako samo bez zadnje 0, mislim da je to bilo ispravaljno u zadatku.
E hvala,a jel nije trebalo sve ispisat tako samo bez zadnje 0, mislim da je to bilo ispravaljno u zadatku.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
racunalo
Gost





PostPostano: 11:55 sri, 30. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/rp1/zadace/testdata/2012/3-racunalo/correct.6.out

Na ovom linku se nalazi ono što ispisuje 6.main zadaće [b]računalo[/b].
Meni se čini da je prva linija kriva jer se u main-u delete-a nizRacunal[5], tako da bi najbrže računalo trebalo bit ovo: 3300 1024 19.

Jesam li u pravu? :?
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/rp1/zadace/testdata/2012/3-racunalo/correct.6.out

Na ovom linku se nalazi ono što ispisuje 6.main zadaće računalo.
Meni se čini da je prva linija kriva jer se u main-u delete-a nizRacunal[5], tako da bi najbrže računalo trebalo bit ovo: 3300 1024 19.

Jesam li u pravu? Confused


[Vrh]
JV
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2011. (11:13:19)
Postovi: (5C)16
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4

PostPostano: 19:59 sri, 30. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pajopatak"]E hvala,a jel nije trebalo sve ispisat tako samo bez zadnje 0, mislim da je to bilo ispravaljno u zadatku.[/quote]

Da, bilo je ispravljeno i s tim ispravkom su ovo točna rješenja (pogledajte često postavljana pitanja za treću zadaću).

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="racunalo"]http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/rp1/zadace/testdata/2012/3-racunalo/correct.6.out

Na ovom linku se nalazi ono što ispisuje 6.main zadaće [b]računalo[/b].
Meni se čini da je prva linija kriva jer se u main-u delete-a nizRacunal[5], tako da bi najbrže računalo trebalo bit ovo: 3300 1024 19.

Jesam li u pravu? :?[/quote]

Postoji poziv funkcije najbrzeRacunalo() prije linije delete nizRacunala[5].
pajopatak (napisa):
E hvala,a jel nije trebalo sve ispisat tako samo bez zadnje 0, mislim da je to bilo ispravaljno u zadatku.


Da, bilo je ispravljeno i s tim ispravkom su ovo točna rješenja (pogledajte često postavljana pitanja za treću zadaću).

Added after 2 minutes:

racunalo (napisa):
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/rp1/zadace/testdata/2012/3-racunalo/correct.6.out

Na ovom linku se nalazi ono što ispisuje 6.main zadaće računalo.
Meni se čini da je prva linija kriva jer se u main-u delete-a nizRacunal[5], tako da bi najbrže računalo trebalo bit ovo: 3300 1024 19.

Jesam li u pravu? Confused


Postoji poziv funkcije najbrzeRacunalo() prije linije delete nizRacunala[5].


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
racunalo
Gost





PostPostano: 11:16 čet, 31. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="JV"]
[quote="racunalo"]http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/rp1/zadace/testdata/2012/3-racunalo/correct.6.out

Na ovom linku se nalazi ono što ispisuje 6.main zadaće [b]računalo[/b].
Meni se čini da je prva linija kriva jer se u main-u delete-a nizRacunal[5], tako da bi najbrže računalo trebalo bit ovo: 3300 1024 19.

Jesam li u pravu? :?[/quote]

Postoji poziv funkcije najbrzeRacunalo() prije linije delete nizRacunala[5].[/quote]

Hvala na odg, sad je sve rješeno :)
JV (napisa):

racunalo (napisa):
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/rp1/zadace/testdata/2012/3-racunalo/correct.6.out

Na ovom linku se nalazi ono što ispisuje 6.main zadaće računalo.
Meni se čini da je prva linija kriva jer se u main-u delete-a nizRacunal[5], tako da bi najbrže računalo trebalo bit ovo: 3300 1024 19.

Jesam li u pravu? Confused


Postoji poziv funkcije najbrzeRacunalo() prije linije delete nizRacunala[5].


Hvala na odg, sad je sve rješeno Smile


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan