Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pravilnik o preddiplomskom i diplomskom studiju (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 9:57 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Pravilnik o preddiplomskom i diplomskom studiju Citirajte i odgovorite

na http://student.math.hr/~studrep/index.php?f=zakoni sam našo statut pmf-mo koji kaže:

[quote="statut pmf-mo"]Članak 74.
Pobliže odredbe o pojedinim oblicima nastave te o pravima i obvezama studenata u vezi s nastavom uredit će se
[b]Pravilnikom o preddiplomskom i diplomskom studiju[/b] odnosno odgovarajućim pravilnikom o poslijediplomskom
studiju.[/quote]

sad moje pitanje je jel postoji negdje taj [b]Pravilnik o preddiplomskom i diplomskom studiju[/b] i dal se može doć do njega, nisam našo tamo na stranici.
i dal postoji negdje na netu stari statut pmf-mo?
na http://student.math.hr/~studrep/index.php?f=zakoni sam našo statut pmf-mo koji kaže:

statut pmf-mo (napisa):
Članak 74.
Pobliže odredbe o pojedinim oblicima nastave te o pravima i obvezama studenata u vezi s nastavom uredit će se
Pravilnikom o preddiplomskom i diplomskom studiju odnosno odgovarajućim pravilnikom o poslijediplomskom
studiju.


sad moje pitanje je jel postoji negdje taj Pravilnik o preddiplomskom i diplomskom studiju i dal se može doć do njega, nisam našo tamo na stranici.
i dal postoji negdje na netu stari statut pmf-mo?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 10:44 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da ti je odgovor na sva pitanja 'ne'

za ovo zadnje nisam sigurna, ali to ionako ne vazi
a od pravilinika ni p jos od prije negoli je novi statut izglasan... a to je bilo prije barem godinu dana... ili tako nesto...
mislim da ti je odgovor na sva pitanja 'ne'

za ovo zadnje nisam sigurna, ali to ionako ne vazi
a od pravilinika ni p jos od prije negoli je novi statut izglasan... a to je bilo prije barem godinu dana... ili tako nesto...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 12:11 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

zar nebi tako nešto trebalo postojat već...ovo mi se čini nešto kao neko zaobilaženje svega...'uredit će se' i onda niš od toga :roll:
ako sam ja upisao faks kad je vrijedio stari statut zar onda prava koja su mi obećana u tom statutu nebi trebala vrijediti za mene i danas?
nakako mi se čini da se sve svodi na obavijesti v.d. dekana i prodekana...
zar nebi tako nešto trebalo postojat već...ovo mi se čini nešto kao neko zaobilaženje svega...'uredit će se' i onda niš od toga Rolling Eyes
ako sam ja upisao faks kad je vrijedio stari statut zar onda prava koja su mi obećana u tom statutu nebi trebala vrijediti za mene i danas?
nakako mi se čini da se sve svodi na obavijesti v.d. dekana i prodekana...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 12:49 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

sto se tice samog studiranja, svaki student ima pravo zavrsiti studij po programu koji je upisao. to znaci, ako si ti upisao po starom, inzinjerskom, programu, PMF-MO bi ti trebao omoguciti zavrsavanje studija po tom programu i po niti jednom drugom. druga stvar je sto je zbog nedostatka prostora i nastavnika/asistenata to prakticki nemoguce izvesti. zato svi koji padnu godinu automatski upisuju po bolonji. mislim da je slicna rasprava vec negdje bila na forumu, malo potrazi ;-)

sto se tice pravilnika o studiranju...sjednica Fakultetskog vijeca je bila odrzana 6.9.2006. i tema je bila Pravila studiranja na 1. i 2. godini. nazalost, zbog ostalih obaveza (koje su doletile u velikom broju prosli tjedan), nisam bio u mogucnosti prisustvovati sjednici FVa. nadam se da ce netko drugi napisati sto se i kako dogadjalo na toj tematskoj sjednici.
sto se tice samog studiranja, svaki student ima pravo zavrsiti studij po programu koji je upisao. to znaci, ako si ti upisao po starom, inzinjerskom, programu, PMF-MO bi ti trebao omoguciti zavrsavanje studija po tom programu i po niti jednom drugom. druga stvar je sto je zbog nedostatka prostora i nastavnika/asistenata to prakticki nemoguce izvesti. zato svi koji padnu godinu automatski upisuju po bolonji. mislim da je slicna rasprava vec negdje bila na forumu, malo potrazi Wink

sto se tice pravilnika o studiranju...sjednica Fakultetskog vijeca je bila odrzana 6.9.2006. i tema je bila Pravila studiranja na 1. i 2. godini. nazalost, zbog ostalih obaveza (koje su doletile u velikom broju prosli tjedan), nisam bio u mogucnosti prisustvovati sjednici FVa. nadam se da ce netko drugi napisati sto se i kako dogadjalo na toj tematskoj sjednici.



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 13:29 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vjerojatno nista sto bi direktno zanimalo rat in a cage. Pricalo se o tome kako ce se izvoditi nastava na bolonji na 1. i 2. godini. Pricalo se o prolaznosti prosle godine, pokazali su se datumi kolokvija, rokova, i sl, i dogovoreno je sto treba promijeniti u odnosu na proslu godinu bolonje.

Ukratko, promijenit ce se detalji, puno je prepusteno predmetnim nastavnicima, i negdje tijekom prvog tjedna nastave cete biti obavijesteni o tocnim pravilima igre.
Vjerojatno nista sto bi direktno zanimalo rat in a cage. Pricalo se o tome kako ce se izvoditi nastava na bolonji na 1. i 2. godini. Pricalo se o prolaznosti prosle godine, pokazali su se datumi kolokvija, rokova, i sl, i dogovoreno je sto treba promijeniti u odnosu na proslu godinu bolonje.

Ukratko, promijenit ce se detalji, puno je prepusteno predmetnim nastavnicima, i negdje tijekom prvog tjedna nastave cete biti obavijesteni o tocnim pravilima igre.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:32 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"]sto se tice samog studiranja, svaki student ima pravo zavrsiti studij po programu koji je upisao. to znaci, ako si ti upisao po starom, inzinjerskom, programu, PMF-MO bi ti trebao omoguciti zavrsavanje studija po tom programu i po niti jednom drugom.[/quote]

Cuo sam da je u nekom starom dokumentu ([b]mozda[/b] prosli statut Sveucilista) bilo nesto sto je omogucilo pravno cisto "forsiranje" Bolonje, ali ne znam detalje. :?

[quote="HijenA"]sto se tice pravilnika o studiranju...sjednica Fakultetskog vijeca je bila odrzana 6.9.2006. i tema je bila Pravila studiranja na 1. i 2. godini. nazalost, zbog ostalih obaveza (koje su doletile u velikom broju prosli tjedan), nisam bio u mogucnosti prisustvovati sjednici FVa. nadam se da ce netko drugi napisati sto se i kako dogadjalo na toj tematskoj sjednici.[/quote]

Kako Martina rece... nista novo pod Suncem. :| Najkraca, a vjerojatno i najmirnija sjednica od kad sjedim tamo. 8)

Cini mi se da Pravilnik o studiranju (koji bi trebao bit opsirniji od datuma kolokvija :roll:) nije niti spomenut. :(

Nesi je bila tamo, no znamo kakav je vas odnos. :roll: Znam da je ispitivala ono sto su studenti pitali (na Forumu i IRL) i to je prenijela zainteresiranima. =D> Ali, zar od ostalih sedam predstavnika, bas nitko nije mogao doci? :shock: Tocno to ste prigovarali svojim predhodnicima... :ccc:
HijenA (napisa):
sto se tice samog studiranja, svaki student ima pravo zavrsiti studij po programu koji je upisao. to znaci, ako si ti upisao po starom, inzinjerskom, programu, PMF-MO bi ti trebao omoguciti zavrsavanje studija po tom programu i po niti jednom drugom.


Cuo sam da je u nekom starom dokumentu (mozda prosli statut Sveucilista) bilo nesto sto je omogucilo pravno cisto "forsiranje" Bolonje, ali ne znam detalje. Confused

HijenA (napisa):
sto se tice pravilnika o studiranju...sjednica Fakultetskog vijeca je bila odrzana 6.9.2006. i tema je bila Pravila studiranja na 1. i 2. godini. nazalost, zbog ostalih obaveza (koje su doletile u velikom broju prosli tjedan), nisam bio u mogucnosti prisustvovati sjednici FVa. nadam se da ce netko drugi napisati sto se i kako dogadjalo na toj tematskoj sjednici.


Kako Martina rece... nista novo pod Suncem. Neutral Najkraca, a vjerojatno i najmirnija sjednica od kad sjedim tamo. Cool

Cini mi se da Pravilnik o studiranju (koji bi trebao bit opsirniji od datuma kolokvija Rolling Eyes) nije niti spomenut. Sad

Nesi je bila tamo, no znamo kakav je vas odnos. Rolling Eyes Znam da je ispitivala ono sto su studenti pitali (na Forumu i IRL) i to je prenijela zainteresiranima. Applause Ali, zar od ostalih sedam predstavnika, bas nitko nije mogao doci? Shocked Tocno to ste prigovarali svojim predhodnicima... Ccc.... Sram te bilo...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 15:00 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="HijenA"]sto se tice samog studiranja, svaki student ima pravo zavrsiti studij po programu koji je upisao. to znaci, ako si ti upisao po starom, inzinjerskom, programu, PMF-MO bi ti trebao omoguciti zavrsavanje studija po tom programu i po niti jednom drugom.[/quote]

Cuo sam da je u nekom starom dokumentu ([b]mozda[/b] prosli statut Sveucilista) bilo nesto sto je omogucilo pravno cisto "forsiranje" Bolonje, ali ne znam detalje. :?
[/quote]
ako je to tako ja bi htio znati gdje tog ima crno na bijelo...nije li to nešto čim bi se predstavnici trebali pozabaviti?

[quote="HijenA"]sto se tice samog studiranja, svaki student ima pravo zavrsiti studij po programu koji je upisao. to znaci, ako si ti upisao po starom, inzinjerskom, programu, PMF-MO bi ti trebao omoguciti zavrsavanje studija po tom programu i po niti jednom drugom.[/quote]
a ako je to tako, onda se imam pravo buniti i faks bi jednostavno morao omogućiti studiranje po starom programu sad ako padnem godinu
nije moja stvar što oni nemaju profesora, prostora, asistenata itd. itd. itd....
vsego (napisa):
HijenA (napisa):
sto se tice samog studiranja, svaki student ima pravo zavrsiti studij po programu koji je upisao. to znaci, ako si ti upisao po starom, inzinjerskom, programu, PMF-MO bi ti trebao omoguciti zavrsavanje studija po tom programu i po niti jednom drugom.


Cuo sam da je u nekom starom dokumentu (mozda prosli statut Sveucilista) bilo nesto sto je omogucilo pravno cisto "forsiranje" Bolonje, ali ne znam detalje. Confused

ako je to tako ja bi htio znati gdje tog ima crno na bijelo...nije li to nešto čim bi se predstavnici trebali pozabaviti?

HijenA (napisa):
sto se tice samog studiranja, svaki student ima pravo zavrsiti studij po programu koji je upisao. to znaci, ako si ti upisao po starom, inzinjerskom, programu, PMF-MO bi ti trebao omoguciti zavrsavanje studija po tom programu i po niti jednom drugom.

a ako je to tako, onda se imam pravo buniti i faks bi jednostavno morao omogućiti studiranje po starom programu sad ako padnem godinu
nije moja stvar što oni nemaju profesora, prostora, asistenata itd. itd. itd....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 15:49 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam ja pitanje, možda sam fulala temu pa se ispričavam, al vsego reko si da se samo o kolokvijima govorilo oko datuma, dakle sad je na 2 godini 6 predmeta a ne 4 ko na prvoj i da li to znači 2 tjedna kolokvija svaki drugi dan? neš sam čula/skužila da za modul biologija neće bit kolokvija al opet je to 5 predmeta. se zna što više?
imam ja pitanje, možda sam fulala temu pa se ispričavam, al vsego reko si da se samo o kolokvijima govorilo oko datuma, dakle sad je na 2 godini 6 predmeta a ne 4 ko na prvoj i da li to znači 2 tjedna kolokvija svaki drugi dan? neš sam čula/skužila da za modul biologija neće bit kolokvija al opet je to 5 predmeta. se zna što više?



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 17:08 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možda kad dođeš na predavanje ćeš sve to saznati.
Možda kad dođeš na predavanje ćeš sve to saznati.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 17:44 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

dokument kojeg se vsego prisjeca je upravo stari statut PMF-MO-a u kojem explicitno pise (ja sad parafraziram) da ukoliko student svojom ili tudjom krivnjom (bolest, vojska, neispunjavanja obveza) dodje u situaciju promjena uvjeta studiranja - on se automatski prilagodjava tom novom sustavu

bilo legalno ili ne, upravo je to ono sto pise u starom statutu na kojeg bi se vi sad pozivali...

u novom statutu je napisano da ce se sve regulirati pravilnikom o studiranju, za kojeg sam rekla da do dana danasnjeg nista konkretno nije izronilo van, osim 'trebamo ga'...

so, ne znas koji ti je dokument nepovoljniji ;)

kolokviji su SVI u kolokvijskom tjednu, i to je sve sto je receno na tu temu, kakav ce raspored biti.... ne znam....


prozivanje 'predstavnika' ces ipak morati napraviti na nekom drugom mjestu.... svi ti dokumenti su dostupni javno, sve ove rasprave su vec vodjene.... ne znam za druge, ali ja pokusavam i studirati i zbilja mi se ne crta svaki puta ispocetka.... ok?

sto se tvog prava na pobunu tice - mozes, samo ne znam na koji se papir zelis pozvati i kome bi se bunio?
sveucilistu koje ne priznaje PMF-MO
PMf-MO-u na stari papir po kojem pise da se nemas prava buniti
ili PMF-MO na novi papir u kojem pise da ce se regulirati pravilnikom, koji kao takav ne postoji, ali postoji gomila sluzbenih obavijesti koje se, ne formalno, ali idejno, proglasavaju pravilnikom za tekucu godinu....

ostalo je sve nagadjanje, za detalje ces se morati obratiti prodekanici za nastavu, jer nitko osim nje zapravo ne moze znati tocnije obzirom da ona sve vodi...


point: hocu reci, na tvoje pitanje je dosao odgovor, a trazenje pravde je vec toliko puta vidjeno da zbilja nema smisla jos jednom - postoji tocno jedno mjesto gdje pravdu mozes traziti, a to je prodekanica
ako mislis da joj at least ja vec nisam s time dodijala, varas se, ali sve sto znam pise ovdje... so, ja ti vise ne mogu pomoci...
dokument kojeg se vsego prisjeca je upravo stari statut PMF-MO-a u kojem explicitno pise (ja sad parafraziram) da ukoliko student svojom ili tudjom krivnjom (bolest, vojska, neispunjavanja obveza) dodje u situaciju promjena uvjeta studiranja - on se automatski prilagodjava tom novom sustavu

bilo legalno ili ne, upravo je to ono sto pise u starom statutu na kojeg bi se vi sad pozivali...

u novom statutu je napisano da ce se sve regulirati pravilnikom o studiranju, za kojeg sam rekla da do dana danasnjeg nista konkretno nije izronilo van, osim 'trebamo ga'...

so, ne znas koji ti je dokument nepovoljniji Wink

kolokviji su SVI u kolokvijskom tjednu, i to je sve sto je receno na tu temu, kakav ce raspored biti.... ne znam....


prozivanje 'predstavnika' ces ipak morati napraviti na nekom drugom mjestu.... svi ti dokumenti su dostupni javno, sve ove rasprave su vec vodjene.... ne znam za druge, ali ja pokusavam i studirati i zbilja mi se ne crta svaki puta ispocetka.... ok?

sto se tvog prava na pobunu tice - mozes, samo ne znam na koji se papir zelis pozvati i kome bi se bunio?
sveucilistu koje ne priznaje PMF-MO
PMf-MO-u na stari papir po kojem pise da se nemas prava buniti
ili PMF-MO na novi papir u kojem pise da ce se regulirati pravilnikom, koji kao takav ne postoji, ali postoji gomila sluzbenih obavijesti koje se, ne formalno, ali idejno, proglasavaju pravilnikom za tekucu godinu....

ostalo je sve nagadjanje, za detalje ces se morati obratiti prodekanici za nastavu, jer nitko osim nje zapravo ne moze znati tocnije obzirom da ona sve vodi...


point: hocu reci, na tvoje pitanje je dosao odgovor, a trazenje pravde je vec toliko puta vidjeno da zbilja nema smisla jos jednom - postoji tocno jedno mjesto gdje pravdu mozes traziti, a to je prodekanica
ako mislis da joj at least ja vec nisam s time dodijala, varas se, ali sve sto znam pise ovdje... so, ja ti vise ne mogu pomoci...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 18:13 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

tnx nesi na opširnom odgovoru :)

ako tako nešto fakat piše u starom statutu onda se valjda nemam na šta pozvati :(

ma jednostavno mi se sve to ne čini pravedno..oću svoje pravo na normalni pad :lol:

vražja bolonja :evil:

i svejedno mislim da jedan fakultet nebi smio odugovlačiti s nečim važnim i ozbiljnim kao što je spomenuti pravilnik...znaći sve se provodi, a nije definirano
tnx nesi na opširnom odgovoru Smile

ako tako nešto fakat piše u starom statutu onda se valjda nemam na šta pozvati Sad

ma jednostavno mi se sve to ne čini pravedno..oću svoje pravo na normalni pad Laughing

vražja bolonja Evil or Very Mad

i svejedno mislim da jedan fakultet nebi smio odugovlačiti s nečim važnim i ozbiljnim kao što je spomenuti pravilnik...znaći sve se provodi, a nije definirano


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:37 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"]tnx nesi na opširnom odgovoru :)

ako tako nešto fakat piše u starom statutu onda se valjda nemam na šta pozvati :( [/quote]

otprilike... naravno, vrlo je upitna legalnost takve stavke u statutu, ali stavka je bila...

[quote="rat in a cage"]ma jednostavno mi se sve to ne čini pravedno..oću svoje pravo na normalni pad :lol:

vražja bolonja :evil: [/quote]

I wish you luck ;)
to je valjda najiskrenije i najtocnije sto ti po svom tom pitanju mogu reci ;)

[quote="rat in a cage"]i svejedno mislim da jedan fakultet nebi smio odugovlačiti s nečim važnim i ozbiljnim kao što je spomenuti pravilnik...znaći sve se provodi, a nije definirano[/quote]

tu se slazemo... a neka provedba ide na dusu onima kojima treba ici.... valjda postoji neki razlog zasto je bas tako....
rat in a cage (napisa):
tnx nesi na opširnom odgovoru Smile

ako tako nešto fakat piše u starom statutu onda se valjda nemam na šta pozvati Sad


otprilike... naravno, vrlo je upitna legalnost takve stavke u statutu, ali stavka je bila...

rat in a cage (napisa):
ma jednostavno mi se sve to ne čini pravedno..oću svoje pravo na normalni pad Laughing

vražja bolonja Evil or Very Mad


I wish you luck Wink
to je valjda najiskrenije i najtocnije sto ti po svom tom pitanju mogu reci Wink

rat in a cage (napisa):
i svejedno mislim da jedan fakultet nebi smio odugovlačiti s nečim važnim i ozbiljnim kao što je spomenuti pravilnik...znaći sve se provodi, a nije definirano


tu se slazemo... a neka provedba ide na dusu onima kojima treba ici.... valjda postoji neki razlog zasto je bas tako....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ronnie10
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 05. 2006. (15:32:40)
Postovi: (1D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 4
Lokacija: Bangladesh

PostPostano: 9:45 pon, 24. 9. 2007    Naslov: Re: Pravilnik o preddiplomskom i diplomskom studiju Citirajte i odgovorite

Ako netko zna...
Da li ima negdje na web-u za pogledat taj pravilnik PMF-MO-a?
Ako netko zna...
Da li ima negdje na web-u za pogledat taj pravilnik PMF-MO-a?



_________________
DINAMO ZG
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:56 sri, 2. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sveucliste priprema Pravilnik o studiranju [size=7](konacno!)[/size]:

http://www.unizg.hr/18.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=710&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=24490f2c8f

Sve vam pise na stranici. Vazno je i pita vas se za misljenje - pogledajte!
Sveucliste priprema Pravilnik o studiranju (konacno!):

http://www.unizg.hr/18.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=710&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=24490f2c8f

Sve vam pise na stranici. Vazno je i pita vas se za misljenje - pogledajte!



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Die Maus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 01. 2007. (15:02:49)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 9:22 uto, 22. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Sveucliste priprema Pravilnik o studiranju [size=7](konacno!)[/size]:

http://www.unizg.hr/18.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=710&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=24490f2c8f

Sve vam pise na stranici. Vazno je i pita vas se za misljenje - pogledajte![/quote]


Senat Sveučilišta je konačno usvojio Pravilnik o studiranju. Za sve koje zanima evo link :D [url]http://www.unizg.hr/18.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=910&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=1d46d90b7f[/url]
krcko (napisa):
Sveucliste priprema Pravilnik o studiranju (konacno!):

http://www.unizg.hr/18.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=710&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=24490f2c8f

Sve vam pise na stranici. Vazno je i pita vas se za misljenje - pogledajte!



Senat Sveučilišta je konačno usvojio Pravilnik o studiranju. Za sve koje zanima evo link Very Happy http://www.unizg.hr/18.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=910&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=1d46d90b7f


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 21:48 pon, 4. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne mogu otvoriti pravilnik, molim pomoć.
ne mogu otvoriti pravilnik, molim pomoć.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 7:56 uto, 5. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sveučilišni:
http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/dokumenti/novosti2008/PRAVILNIK_O_STUDIRANJU_kona_na_LEKTORIRANA_verzija_PDF.pdf

PMF-ov:
http://www.pmf.unizg.hr/_download/repository/Pravilnik_o_preddiplomskim_i_diplomskim_studijima_na_PMF-u%5B3%5D.pdf
http://www.pmf.unizg.hr/_download/repository/Pravilnik_o_izmjenama_Pravilnika_o_preddiplomskim_i_diplomskim_studijima_na_PMF-u.pdf
Sveučilišni:
http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/dokumenti/novosti2008/PRAVILNIK_O_STUDIRANJU_kona_na_LEKTORIRANA_verzija_PDF.pdf

PMF-ov:
http://www.pmf.unizg.hr/_download/repository/Pravilnik_o_preddiplomskim_i_diplomskim_studijima_na_PMF-u%5B3%5D.pdf
http://www.pmf.unizg.hr/_download/repository/Pravilnik_o_izmjenama_Pravilnika_o_preddiplomskim_i_diplomskim_studijima_na_PMF-u.pdf



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 11:48 uto, 5. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala Krc', dobri duše Degiorgija, da imaš sjekiru bio bi analogon Zagora iz Darkwooda! :wink:
Hvala Krc', dobri duše Degiorgija, da imaš sjekiru bio bi analogon Zagora iz Darkwooda! Wink



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan