Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis u novu akademsku godinu
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:44 sri, 27. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sada ide samo za zimski (imamo semestralni upis).
Sada ide samo za zimski (imamo semestralni upis).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ela999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2011. (13:15:31)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:36 čet, 28. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

na koliko smjerova se možemo prijaviti za diplomski?
na koliko smjerova se možemo prijaviti za diplomski?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 9:48 čet, 28. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ela999"]na koliko smjerova se možemo prijaviti za diplomski?[/quote]

Na ( najviše :D ) sve smjerove (ali svaka prijava se plaća).
ela999 (napisa):
na koliko smjerova se možemo prijaviti za diplomski?


Na ( najviše Very Happy ) sve smjerove (ali svaka prijava se plaća).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
i v a n č i c a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 02. 2007. (10:33:16)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 19:53 čet, 28. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

receno mi je u referadi da si moramo isprintat prijavni list koji nam treba za upis. kak cu ga isprintat ako ga nigdje na webu nema!
receno mi je u referadi da si moramo isprintat prijavni list koji nam treba za upis. kak cu ga isprintat ako ga nigdje na webu nema!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 20:15 čet, 28. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa stavit će ga kad počnu upisi ili dan prije... sad je još rano..
pa stavit će ga kad počnu upisi ili dan prije... sad je još rano..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marlen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2007. (23:42:26)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 13 - 3
Lokacija: MedVEšČak

PostPostano: 10:10 pet, 29. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja upisujem 2. godinu diplomskog studija i određeno mi je da dođem na upis u ponedjeljak u 11.
Mene zanima što ako ja taj dan ne mogu doći na upis (jer sam isplanirala vikend i prije nego što su objavljeni termini upisa).
Jel neki problem ako dođem na upis u utorak ili se to smatra kašnjenjem pa moram pisati molbu i plačati naknadni upis?
Ja upisujem 2. godinu diplomskog studija i određeno mi je da dođem na upis u ponedjeljak u 11.
Mene zanima što ako ja taj dan ne mogu doći na upis (jer sam isplanirala vikend i prije nego što su objavljeni termini upisa).
Jel neki problem ako dođem na upis u utorak ili se to smatra kašnjenjem pa moram pisati molbu i plačati naknadni upis?



_________________
u Meni vLaDa LudiLO
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:43 pet, 29. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako je rijec o ovom ponedjeljku (za 3 dana), zovi Referadu na telefon. Nemas vremena cekati da li netko na Forumu mozda zna odgovor.
Ako je rijec o ovom ponedjeljku (za 3 dana), zovi Referadu na telefon. Nemas vremena cekati da li netko na Forumu mozda zna odgovor.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 13:00 pet, 29. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marlen"]Ja upisujem 2. godinu diplomskog studija i određeno mi je da dođem na upis u ponedjeljak u 11.
Mene zanima što ako ja taj dan ne mogu doći na upis (jer sam isplanirala vikend i prije nego što su objavljeni termini upisa).
Jel neki problem ako dođem na upis u utorak ili se to smatra kašnjenjem pa moram pisati molbu i plačati naknadni upis?[/quote]
Nama je u referadi receno da se [b]mora [/b]doci u vrijeme koje je odredjeno.
Kako jos imamo i usmeni u utorak (neki i u srijedu) uputili su nas da se javimo prof. Vukovicu (koji je rekao da se mozemo bez problema naknadno upisatii).
marlen (napisa):
Ja upisujem 2. godinu diplomskog studija i određeno mi je da dođem na upis u ponedjeljak u 11.
Mene zanima što ako ja taj dan ne mogu doći na upis (jer sam isplanirala vikend i prije nego što su objavljeni termini upisa).
Jel neki problem ako dođem na upis u utorak ili se to smatra kašnjenjem pa moram pisati molbu i plačati naknadni upis?

Nama je u referadi receno da se mora doci u vrijeme koje je odredjeno.
Kako jos imamo i usmeni u utorak (neki i u srijedu) uputili su nas da se javimo prof. Vukovicu (koji je rekao da se mozemo bez problema naknadno upisatii).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 13:11 pet, 29. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marlen"]Ja upisujem 2. godinu diplomskog studija i određeno mi je da dođem na upis u ponedjeljak u 11.
Mene zanima što ako ja taj dan ne mogu doći na upis (jer sam isplanirala vikend i prije nego što su objavljeni termini upisa).
Jel neki problem ako dođem na upis u utorak ili se to smatra kašnjenjem pa moram pisati molbu i plačati naknadni upis?[/quote]

Ja sam danas pitao u referadi, dal se to može ( s obzirom da imam još jednu predaju projekta u ponedjeljak nakon termina upisa i ne uopće na našem faxu ) i s obzirom na situaciju su mi rekli da mogu doć sljedeći dan ( utorak ) ali uz napomenu da ću se tamo kod predaje papira morat opravdat još zašto kasnim. ( usmeno koliko sam shvatio bez posebnih molbi, ali nikad se ne zna... )
marlen (napisa):
Ja upisujem 2. godinu diplomskog studija i određeno mi je da dođem na upis u ponedjeljak u 11.
Mene zanima što ako ja taj dan ne mogu doći na upis (jer sam isplanirala vikend i prije nego što su objavljeni termini upisa).
Jel neki problem ako dođem na upis u utorak ili se to smatra kašnjenjem pa moram pisati molbu i plačati naknadni upis?


Ja sam danas pitao u referadi, dal se to može ( s obzirom da imam još jednu predaju projekta u ponedjeljak nakon termina upisa i ne uopće na našem faxu ) i s obzirom na situaciju su mi rekli da mogu doć sljedeći dan ( utorak ) ali uz napomenu da ću se tamo kod predaje papira morat opravdat još zašto kasnim. ( usmeno koliko sam shvatio bez posebnih molbi, ali nikad se ne zna... )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
marlen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2007. (23:42:26)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 13 - 3
Lokacija: MedVEšČak

PostPostano: 13:42 pet, 29. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala svima na odgovorima.
ja ću ipak žrtvovati nedjelju i ponedjeljak i doći na upis u zadanom terminu.
na sreću, nemam ozbiljne neodgodive obaveze zbog kojih baš nebi mogla doći na upis pa bi bilo neodgovorno propustiti termin i bezpotrebno komplicirati jer vidim da ima kolega s ozbiljnijim obavezama.
uglavnom me zanimalo koliko je važno držati se zadanih termina. ocito je dosta bitno. :-)
hvala.
hvala svima na odgovorima.
ja ću ipak žrtvovati nedjelju i ponedjeljak i doći na upis u zadanom terminu.
na sreću, nemam ozbiljne neodgodive obaveze zbog kojih baš nebi mogla doći na upis pa bi bilo neodgovorno propustiti termin i bezpotrebno komplicirati jer vidim da ima kolega s ozbiljnijim obavezama.
uglavnom me zanimalo koliko je važno držati se zadanih termina. ocito je dosta bitno. Smile
hvala.



_________________
u Meni vLaDa LudiLO
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ela999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2011. (13:15:31)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:59 sub, 30. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel se zna možda koliko je otprilike ljudi završilo preddiplomski smjer matematike ove godine? zbog upisa na diplomski...
jel se zna možda koliko je otprilike ljudi završilo preddiplomski smjer matematike ove godine? zbog upisa na diplomski...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 13:51 pon, 2. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na koji nacin student koji upisuje 3. godinu preddipl studija treba odrediti po kojem ce nacinu studirati (novom ili starom)? Treba li ispuniti nekakav obrazac ili ce se sve to na studomatu rjesavati?
Kada se salju molbe za upis 35 ects u nadolazecem semestru?
Na koji nacin student koji upisuje 3. godinu preddipl studija treba odrediti po kojem ce nacinu studirati (novom ili starom)? Treba li ispuniti nekakav obrazac ili ce se sve to na studomatu rjesavati?
Kada se salju molbe za upis 35 ects u nadolazecem semestru?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 14:08 pon, 2. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tomislav"]
Kada se salju molbe za upis 35 ects u nadolazecem semestru?[/quote]

Ne može li se do 35 bodova (uključno) upisati bez ikakvih molbi?
Tomislav (napisa):

Kada se salju molbe za upis 35 ects u nadolazecem semestru?


Ne može li se do 35 bodova (uključno) upisati bez ikakvih molbi?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 14:33 pon, 2. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako se upisuje 35ectsa, treba molba?
ako se upisuje 35ectsa, treba molba?



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 14:33 pon, 2. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo par stvarcica koje sam ja danas saznao, pa da podijelim...

Prvo u prilogu je uplatnica za molbe, samo treba stavit odgovarajuci iznos te ispunit svoje podatke, posto je vecini sigurno spretnije to napravit prije i platit pa onda doc na faks, evo pa mozete isto tako ispunit opcu uplatnicu...

Druga stvar u prilogu je cijenik sa oglasne ploce... Koliko sta kosta...
I pitao sam i za kvaziparcijalu, mislim da se to placa 200kn, al treba jos to provjerit u referadi.

Sto se tice ovih 35, da do 35 mozes bez molbi, [b]samo preko 35 moras pisat molbu[/b] s time da ti je potrebno 25 ECTS u prošlom semestru, te 50 ukupno u prošla dva da ti se to odobri, i to se isto placa, kao sto mozete vidjeti na cjeniku u prilogu...
Eto, nadam se da ce netko izvuc neku korist od svega toga!
8)
Evo par stvarcica koje sam ja danas saznao, pa da podijelim...

Prvo u prilogu je uplatnica za molbe, samo treba stavit odgovarajuci iznos te ispunit svoje podatke, posto je vecini sigurno spretnije to napravit prije i platit pa onda doc na faks, evo pa mozete isto tako ispunit opcu uplatnicu...

Druga stvar u prilogu je cijenik sa oglasne ploce... Koliko sta kosta...
I pitao sam i za kvaziparcijalu, mislim da se to placa 200kn, al treba jos to provjerit u referadi.

Sto se tice ovih 35, da do 35 mozes bez molbi, samo preko 35 moras pisat molbu s time da ti je potrebno 25 ECTS u prošlom semestru, te 50 ukupno u prošla dva da ti se to odobri, i to se isto placa, kao sto mozete vidjeti na cjeniku u prilogu...
Eto, nadam se da ce netko izvuc neku korist od svega toga!
Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
osvetnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2007. (16:46:27)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 6 - 12

PostPostano: 17:37 pon, 2. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitanje:

ja sam jedan od onih starih studenata, trenutno sam upisan i dalje redovno, imam studentska prava i nadam se od sutra 3 ispita do kraja. s obzirom da za jedan od ispita nemam više rokova ove godine (iz A razreda je, pa je 27.6. bila zadnja prilika), sigurno necu moci sve poloziti u 9. mjesecu pa me zanima kakvo je nase stanje? U referadi mi nisu znali nista konkretnog reci.
Iskreno se nadam da necu u 9. mjesecu saznati da s jednim ispitom do kraja padam na bolonju :?
pitanje:

ja sam jedan od onih starih studenata, trenutno sam upisan i dalje redovno, imam studentska prava i nadam se od sutra 3 ispita do kraja. s obzirom da za jedan od ispita nemam više rokova ove godine (iz A razreda je, pa je 27.6. bila zadnja prilika), sigurno necu moci sve poloziti u 9. mjesecu pa me zanima kakvo je nase stanje? U referadi mi nisu znali nista konkretnog reci.
Iskreno se nadam da necu u 9. mjesecu saznati da s jednim ispitom do kraja padam na bolonju Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 23:51 pon, 2. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze li mi netko objasniti sta ovo znaci:

"Za studente preddiplomskih studija upisi počinju 4. srpnja, [b]te će svi upisi obavljeni putem studomata prije 4. srpnja biti poništeni.[/b]"


Na koji nacin cemo uspisivati? Znaci li to da nista ne moramo preko studomata?
Moze li mi netko objasniti sta ovo znaci:

"Za studente preddiplomskih studija upisi počinju 4. srpnja, te će svi upisi obavljeni putem studomata prije 4. srpnja biti poništeni."


Na koji nacin cemo uspisivati? Znaci li to da nista ne moramo preko studomata?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 6:23 uto, 3. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="frutabella"]Moze li mi netko objasniti sta ovo znaci:

"Za studente preddiplomskih studija upisi počinju 4. srpnja, [b]te će svi upisi obavljeni putem studomata prije 4. srpnja biti poništeni.[/b]"


Na koji nacin cemo uspisivati? Znaci li to da nista ne moramo preko studomata?[/quote]
Znači točno to što piše. Ako obaviš upis na studomatu prije 4.7. bit će poništen, nego moraš ga obaviti 4.7. ili kasnije, tj. moraš poštovati rok koji su naveli.
frutabella (napisa):
Moze li mi netko objasniti sta ovo znaci:

"Za studente preddiplomskih studija upisi počinju 4. srpnja, te će svi upisi obavljeni putem studomata prije 4. srpnja biti poništeni."


Na koji nacin cemo uspisivati? Znaci li to da nista ne moramo preko studomata?

Znači točno to što piše. Ako obaviš upis na studomatu prije 4.7. bit će poništen, nego moraš ga obaviti 4.7. ili kasnije, tj. moraš poštovati rok koji su naveli.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lutalica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (21:44:01)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:10 uto, 3. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

da ne otvaram novu temu.
zanima me dal ima netko iskustva sa kvaziparcijalom. Inace, druge godine, trebala bih upisati treću godinu, no imam mogucnost i upisa kvaziparcijale. Pa, zanima me dal ce mi onda na potvrdama pisati da sam upisala trecu godinu ili ce mi pisati da sam upisala kvaziparcijalu. Bitno mi je za stipendiju, pa bih bila zahvalna ako netko zna ista o tome.
Hvala!
da ne otvaram novu temu.
zanima me dal ima netko iskustva sa kvaziparcijalom. Inace, druge godine, trebala bih upisati treću godinu, no imam mogucnost i upisa kvaziparcijale. Pa, zanima me dal ce mi onda na potvrdama pisati da sam upisala trecu godinu ili ce mi pisati da sam upisala kvaziparcijalu. Bitno mi je za stipendiju, pa bih bila zahvalna ako netko zna ista o tome.
Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
thepineapple
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2011. (18:58:15)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:41 uto, 3. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako ponovno upisujem prvu godinu preddiplomskog, jer nisam polozio sve kolegije, jeli isto trebam ispisivat upisni list, uplatnice za upis i to, ili samo donijeti indeks kao za upis u 2. semestar?
Ako ponovno upisujem prvu godinu preddiplomskog, jer nisam polozio sve kolegije, jeli isto trebam ispisivat upisni list, uplatnice za upis i to, ili samo donijeti indeks kao za upis u 2. semestar?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 2 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan