Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ducan za kompjutere?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 9:55 pon, 26. 7. 2004    Naslov: ducan za kompjutere? Citirajte i odgovorite

zanima me ona trgovina za kompijutere kod uprave koncar nisam sigurna kako se zove nemil ili tako nesto mene zanima [b]broj telefona i adresa [/b]pa dajte ako netko zna neka mi javi...

hvala vam unaprijed! :lol:
zanima me ona trgovina za kompijutere kod uprave koncar nisam sigurna kako se zove nemil ili tako nesto mene zanima broj telefona i adresa pa dajte ako netko zna neka mi javi...

hvala vam unaprijed! Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji


Zadnja promjena: bily; 6:13 uto, 27. 7. 2004; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vms
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2004. (08:50:21)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:18 pon, 26. 7. 2004    Naslov: Re: pomoć Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]zanima me ona trgovina za kompijutere kod uprave koncar nisam sigurna kako se zove nemil ili tako nesto mene zanima [b]broj telefona i adresa [/b]pa dajte ako netko zna neka mi javi...

hvala vam unaprijed! :lol:[/quote]

Ve-mil? Tresnjevka, Bastijanova? Imaju sajt, www.ve-mil.hr ... a tamo je i broj telefona, tj brojevi :)
bily (napisa):
zanima me ona trgovina za kompijutere kod uprave koncar nisam sigurna kako se zove nemil ili tako nesto mene zanima broj telefona i adresa pa dajte ako netko zna neka mi javi...

hvala vam unaprijed! Laughing


Ve-mil? Tresnjevka, Bastijanova? Imaju sajt, www.ve-mil.hr ... a tamo je i broj telefona, tj brojevi Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 18:47 pon, 26. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala ti puno a jel to jedan od najboljih ducana za kopove zanima me ima li jos koji od tih manjih ducana jer mislim da se zelim klonit hg spota.... :lol:
hvala ti puno a jel to jedan od najboljih ducana za kopove zanima me ima li jos koji od tih manjih ducana jer mislim da se zelim klonit hg spota.... Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vms
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2004. (08:50:21)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:17 pon, 26. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]hvala ti puno a jel to jedan od najboljih ducana za kopove zanima me ima li jos koji od tih manjih ducana jer mislim da se zelim klonit hg spota.... :lol:[/quote]

Jedna od vrlo pametnih odluka u zivotu, moram to reci :-)

Elem, koji jos ducani? Mogu preporuciti nekoliko... kupujem kod njih vec neko vrijeme i zadovoljan sam...

www.infoplus.hr
www.analogbit.hr
bily (napisa):
hvala ti puno a jel to jedan od najboljih ducana za kopove zanima me ima li jos koji od tih manjih ducana jer mislim da se zelim klonit hg spota.... Laughing


Jedna od vrlo pametnih odluka u zivotu, moram to reci Smile

Elem, koji jos ducani? Mogu preporuciti nekoliko... kupujem kod njih vec neko vrijeme i zadovoljan sam...

www.infoplus.hr
www.analogbit.hr


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:46 pon, 26. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja imam dobrih iskustava s [url=http://www.analogbit.hr/]Analogbitom[/url], a i nas [url=http://lnr.math.hr/]LNR[/url] je opremu nabavio kod njih. =D> Linux mashinica kod mojih roditelja je vecim dijelom kupljena tamo i radi non-stop vec vise od godinu dana. 8)

Inace, svakako bih preporucio site [url=http://www.cjenici.com/]Cjenici.com[/url]. :-s Tamo imas cjenike vecine nasih firmi, pa je lako usporediti. :D

Ponesto informativniji site je [url=http://www.nabava.net/]Nabava.net[/url], gdje imas manje-vise sav potreban info o nabavci hardwarea u HR, uz korisnicke recenzije firmi. 8)

Simpatican dodatak je i [url=http://www.nabava.net/katalog/usporedba.php]usporedba cijena[/url] koju, na zalost, nije uvijek moguce provesti. :| Ali, recimo, za spomenute Ve-mil i HG-Spot pogledaj [url=http://www.nabava.net/katalog/usporedba.php?firma1=245&firma2=110]ovdje[/url]. 8)

:wave:

[color=darkred]P.S. [b]Please[/b], stavi neki suvisli subject topica![/color] :roll:
I ja imam dobrih iskustava s Analogbitom, a i nas LNR je opremu nabavio kod njih. Applause Linux mashinica kod mojih roditelja je vecim dijelom kupljena tamo i radi non-stop vec vise od godinu dana. Cool

Inace, svakako bih preporucio site Cjenici.com. Eh? Tamo imas cjenike vecine nasih firmi, pa je lako usporediti. Very Happy

Ponesto informativniji site je Nabava.net, gdje imas manje-vise sav potreban info o nabavci hardwarea u HR, uz korisnicke recenzije firmi. Cool

Simpatican dodatak je i usporedba cijena koju, na zalost, nije uvijek moguce provesti. Neutral Ali, recimo, za spomenute Ve-mil i HG-Spot pogledaj ovdje. Cool

Wave

P.S. Please, stavi neki suvisli subject topica! Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 6:15 uto, 27. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala vam svima puno jetr ste mi uistinu pomogli jos samo da si slozim konfiguraciju i zadovoljna sam....

jel dobar ovaj naslov topica?
hvala vam svima puno jetr ste mi uistinu pomogli jos samo da si slozim konfiguraciju i zadovoljna sam....

jel dobar ovaj naslov topica?



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:22 uto, 27. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]hvala vam svima puno jetr ste mi uistinu pomogli jos samo da si slozim konfiguraciju i zadovoljna sam....[/quote]

Neki od tih ducana je nudio da si, direktno preko weba, slozis konfiguraciju, ali ne sjecam se vise koji... :-s

U [url=http://www.info-gama.hr/]Info-Gami[/url] su bili jaaaako susretljivi oko toga, ali problemi su nastupili nakon sto su krenuli problemi s hardwareom (dakle, nakon sto sam ja dao novce). :x Zavrsilo je na Drzavnoj inspekciji, tako da kod njih vishe ne kupujem... :evil:

No, slicne price sam cuo i o ostalim velikim ducanima; samo sto sam Info-Gamu osobno iskusio... :(

S druge strane, i u [url=http://www.analogbit.hr/]Analogbitu[/url] su bili jako susretljivi kod kupnje, ali s hardwareom nisam imao problema. Koliko znam, LNRu su postovali garanciju kad bi se hardware prerano umorio od zivota... 8)

[quote="bily"]jel dobar ovaj naslov topica?[/quote]

Skoro. 8) Sad cu ja onaj usklicnik na kraju prebaciti u upitnik (mislim da ima vishe smisla ;)), pa ce biti savrsheno! :D
bily (napisa):
hvala vam svima puno jetr ste mi uistinu pomogli jos samo da si slozim konfiguraciju i zadovoljna sam....


Neki od tih ducana je nudio da si, direktno preko weba, slozis konfiguraciju, ali ne sjecam se vise koji... Eh?

U Info-Gami su bili jaaaako susretljivi oko toga, ali problemi su nastupili nakon sto su krenuli problemi s hardwareom (dakle, nakon sto sam ja dao novce). Mad Zavrsilo je na Drzavnoj inspekciji, tako da kod njih vishe ne kupujem... Evil or Very Mad

No, slicne price sam cuo i o ostalim velikim ducanima; samo sto sam Info-Gamu osobno iskusio... Sad

S druge strane, i u Analogbitu su bili jako susretljivi kod kupnje, ali s hardwareom nisam imao problema. Koliko znam, LNRu su postovali garanciju kad bi se hardware prerano umorio od zivota... Cool

bily (napisa):
jel dobar ovaj naslov topica?


Skoro. Cool Sad cu ja onaj usklicnik na kraju prebaciti u upitnik (mislim da ima vishe smisla Wink), pa ce biti savrsheno! Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jack
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 07. 2003. (09:00:59)
Postovi: (27)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:31 uto, 27. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Simpatican dodatak je i [url=http://www.nabava.net/katalog/usporedba.php]usporedba cijena[/url] koju, na zalost, nije uvijek moguce provesti. :| Ali, recimo, za spomenute Ve-mil i HG-Spot pogledaj [url=http://www.nabava.net/katalog/usporedba.php?firma1=245&firma2=110]ovdje[/url]. 8)[/quote]
[[color=green]DRSKA REKLAMA[/color]] Yeeeeehaaaa... nisam ni znao da to nabava.net ima, ali moj [url=http://www.diskont24.com]diskontčić24[/url] uredno dere sve i svakog, i još smo prvi na listi najpopularnijih :D :D :D [[color=green]/DRSKA REKLAMA[/color]]
vsego (napisa):
Simpatican dodatak je i usporedba cijena koju, na zalost, nije uvijek moguce provesti. Neutral Ali, recimo, za spomenute Ve-mil i HG-Spot pogledaj ovdje. Cool

[DRSKA REKLAMA] Yeeeeehaaaa... nisam ni znao da to nabava.net ima, ali moj diskontčić24 uredno dere sve i svakog, i još smo prvi na listi najpopularnijih Very Happy Very Happy Very Happy [/DRSKA REKLAMA]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:33 čet, 29. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala vam svima a sad me jos zanima kako doci do matrcnog pruintera i to sto prije a zanima me najvise marka lexmark pa ako netko ista zna molim vas da mi pomognete....hvala vam puno unaprijed!
hvala vam svima a sad me jos zanima kako doci do matrcnog pruintera i to sto prije a zanima me najvise marka lexmark pa ako netko ista zna molim vas da mi pomognete....hvala vam puno unaprijed!



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:38 čet, 29. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

naravno mozete mi preporucit ako netko zna za jos neku jako dobru marku i kako doci do nje naime radi se samo o [b]matricnom printeru samo me on zanima[/b] hvala vam unaprijed na tome..... :o
naravno mozete mi preporucit ako netko zna za jos neku jako dobru marku i kako doci do nje naime radi se samo o matricnom printeru samo me on zanima hvala vam unaprijed na tome..... Surprised



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vms
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2004. (08:50:21)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 8:36 pet, 30. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]naravno mozete mi preporucit ako netko zna za jos neku jako dobru marku i kako doci do nje naime radi se samo o [b]matricnom printeru samo me on zanima[/b] hvala vam unaprijed na tome..... :o[/quote]

Erm, ja uopce ne znadoh da Lexmark radi matricne? U ducanima okolo mislim da jos ima Epson matricnih... koliko se sjecam vidio sam to u Zoli i Analogbitu... vjerojatno ima jos...
bily (napisa):
naravno mozete mi preporucit ako netko zna za jos neku jako dobru marku i kako doci do nje naime radi se samo o matricnom printeru samo me on zanima hvala vam unaprijed na tome..... Surprised


Erm, ja uopce ne znadoh da Lexmark radi matricne? U ducanima okolo mislim da jos ima Epson matricnih... koliko se sjecam vidio sam to u Zoli i Analogbitu... vjerojatno ima jos...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 9:29 pet, 30. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja samo kupovao skener, i dobro iskustvo, na [url]http://links.hr/[/url] a i tamo otisao zbog preporuke....
ja samo kupovao skener, i dobro iskustvo, na http://links.hr/ a i tamo otisao zbog preporuke....



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan