Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

placanje faxa
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
tierra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2007. (12:46:15)
Postovi: (4D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: zg

PostPostano: 23:28 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam danas podigla index i sve potpisala i kad mi je teta rekla cifru koju bih trebala platit ako ministarstvo ne finanancira ona nije bila prema toj odluci da 50% upisne kvote ne plaća jer sam bila unutar tih 50%
ja sam danas podigla index i sve potpisala i kad mi je teta rekla cifru koju bih trebala platit ako ministarstvo ne finanancira ona nije bila prema toj odluci da 50% upisne kvote ne plaća jer sam bila unutar tih 50%



_________________
..and maybe someday we will meet ,
And maybe talk and not just speak ,
Don't buy the promises 'cause
There are no promises I keep....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 6:39 uto, 11. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Tko je u "besplatnoj" kvoti, potpisao je da ce vratiti koliko duguje, sto je nula. Sad jos manje kuzim u cemu je problem.

Ne znam za Senat, ali na Vijecu PMFa je jasno receno za taj dogovor sa studentima, pise u nasem zapisniku,... dakle, [b]JE[/b] sluzbeno i postivat ce se ili cete imati tvrdi pisani trag za buniti se, ako nekim cudom ne bude ispostovano (sto bi bilo jako cudno za MO -- jesmo svakakvi, ali drzimo rijec, pogotovo pisanu).[/quote]

Ma tek mi je sad jasno na čem sam, jer sam došao po index i potpisujem ugovor da ću platiti ako država ne plati ( to mi je bilo i objašnjenje od tete u referadi, tj. da ću morati podmiriti onaj dio koji država eventualno neće ), da mi je ona rekla da ako država ne plati da onda plaćamo po sistemu po kojem je već to regulirano od strane faxa ( tj. na onaj način na koji sam ja mislio da će biti jer na opciju države nisam ni računao ) sve bi mi i tog trenutka bilo jasno. Pa jasno je da ne rade odmah račune, tj. traže naplatu ako postoji mogućnost da će država platiti ( tak je bilo prošle godine ak se ne varam? svima besplatno )
vsego (napisa):

Tko je u "besplatnoj" kvoti, potpisao je da ce vratiti koliko duguje, sto je nula. Sad jos manje kuzim u cemu je problem.

Ne znam za Senat, ali na Vijecu PMFa je jasno receno za taj dogovor sa studentima, pise u nasem zapisniku,... dakle, JE sluzbeno i postivat ce se ili cete imati tvrdi pisani trag za buniti se, ako nekim cudom ne bude ispostovano (sto bi bilo jako cudno za MO – jesmo svakakvi, ali drzimo rijec, pogotovo pisanu).


Ma tek mi je sad jasno na čem sam, jer sam došao po index i potpisujem ugovor da ću platiti ako država ne plati ( to mi je bilo i objašnjenje od tete u referadi, tj. da ću morati podmiriti onaj dio koji država eventualno neće ), da mi je ona rekla da ako država ne plati da onda plaćamo po sistemu po kojem je već to regulirano od strane faxa ( tj. na onaj način na koji sam ja mislio da će biti jer na opciju države nisam ni računao ) sve bi mi i tog trenutka bilo jasno. Pa jasno je da ne rade odmah račune, tj. traže naplatu ako postoji mogućnost da će država platiti ( tak je bilo prošle godine ak se ne varam? svima besplatno )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 11:37 čet, 13. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Posjetio sam referadu maloprije i tete su zauzele ofenzivan stav cim sam spomenuo 50%. Index nisam preuzeo i rekao sam im da necu dok to ne bude rijeseno. Ne shvacam kako one ne znaju za to. Ako je odluka donesena na sjednici one bi trebale biti informirane jer one zapravo jesu veza između fakulteta i studenata. Posjetit cu nekog na višoj razini da vidim o cemu se radi. Ovo se mora što prije rijesiti jer pocinje vrijeme kolokvija i nitko ne želi taj dodatan stres.

@vsego: Kome se trebam obratiti da se ovo riješi? Ja sam tetama rekao za odluku koja,je donesena. Prvo su mi rekle da je forum nesluzben. Nakon toga sam im napomenuo nekoliko puta kako to znam, ali da i sve piše u zapisniku. To sam im ponovio još jednom ali su tu informaciju potpuno ignorirale i samo ponavljale kako mi neće dati index ako ne potpišem. Odmah sam shvatio da taj “razgovor“ nikud ne vodi i pozdravio.

P.S. Ja niti u jednom trenutku nisam njih verbalno napao. Samo sam se došao informirati, dok je teta kod koje sam došao na red odmah okrenula svoju volume tipkicu čim sam spomenuo 50%.
Posjetio sam referadu maloprije i tete su zauzele ofenzivan stav cim sam spomenuo 50%. Index nisam preuzeo i rekao sam im da necu dok to ne bude rijeseno. Ne shvacam kako one ne znaju za to. Ako je odluka donesena na sjednici one bi trebale biti informirane jer one zapravo jesu veza između fakulteta i studenata. Posjetit cu nekog na višoj razini da vidim o cemu se radi. Ovo se mora što prije rijesiti jer pocinje vrijeme kolokvija i nitko ne želi taj dodatan stres.

@vsego: Kome se trebam obratiti da se ovo riješi? Ja sam tetama rekao za odluku koja,je donesena. Prvo su mi rekle da je forum nesluzben. Nakon toga sam im napomenuo nekoliko puta kako to znam, ali da i sve piše u zapisniku. To sam im ponovio još jednom ali su tu informaciju potpuno ignorirale i samo ponavljale kako mi neće dati index ako ne potpišem. Odmah sam shvatio da taj “razgovor“ nikud ne vodi i pozdravio.

P.S. Ja niti u jednom trenutku nisam njih verbalno napao. Samo sam se došao informirati, dok je teta kod koje sam došao na red odmah okrenula svoju volume tipkicu čim sam spomenuo 50%.



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:24 čet, 13. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Shvati tete, ljudi im dolaze s kojecime (i gotovo nikad nisu u pravu). Dodatno, iza nas su upisi sto je njima nevjerojatno stresno razdoblje (pomagao svojedobno, pa znam). :)

Ocito je negdje doslo do zastoja u komunikaciji. Ne mislim da je do Referade, jer ne produciraju oni vase ugovore. Zvuci mi kao problem u komunikaciji "dekanata" (kako se vec zove ured procelnika) i pravnice.

Cini mi se da je tu najbolje popricati s procelnikom (prof. Bakic), jer je on odgovoran za financije Odsjeka, a i svjestan je "internog dogovora" jer ga je sam naglasio na Vijecu PMFa.

[b]Disclaimer:[/b] Ja ovdje pisem napamet, zakljucujuci iz vasih postova sto je problem. Ako ste nesto krivo prezentirali ili sam ja krivo pokopcao, mogu i moji odgovori biti manje ili vise pogresni. Dakle, sve sto pisem je moje vidjenje i nema veze sa sluzbenim stavom Odsjeka. O:)

[b]Dodatak:[/b] Pogledah zapisnik (nije javno dostupan):
[quote="Zapisnik Vijeca MO, 29.6.2011."]5.1. Vijeće MO je jednoglasno prihvatilo novi model participacija na diplomskim studijima na MO. Također, Vijeće je odlučilo da će, ukoliko se u idućoj akademskoj godini sustav financiranja promjeni na način da studenti osobno plaćaju participaciju, te participacije biti obračunate sukladno prethodnom modelu.[/quote]
Shvati tete, ljudi im dolaze s kojecime (i gotovo nikad nisu u pravu). Dodatno, iza nas su upisi sto je njima nevjerojatno stresno razdoblje (pomagao svojedobno, pa znam). Smile

Ocito je negdje doslo do zastoja u komunikaciji. Ne mislim da je do Referade, jer ne produciraju oni vase ugovore. Zvuci mi kao problem u komunikaciji "dekanata" (kako se vec zove ured procelnika) i pravnice.

Cini mi se da je tu najbolje popricati s procelnikom (prof. Bakic), jer je on odgovoran za financije Odsjeka, a i svjestan je "internog dogovora" jer ga je sam naglasio na Vijecu PMFa.

Disclaimer: Ja ovdje pisem napamet, zakljucujuci iz vasih postova sto je problem. Ako ste nesto krivo prezentirali ili sam ja krivo pokopcao, mogu i moji odgovori biti manje ili vise pogresni. Dakle, sve sto pisem je moje vidjenje i nema veze sa sluzbenim stavom Odsjeka. Angel

Dodatak: Pogledah zapisnik (nije javno dostupan):
Zapisnik Vijeca MO, 29.6.2011. (napisa):
5.1. Vijeće MO je jednoglasno prihvatilo novi model participacija na diplomskim studijima na MO. Također, Vijeće je odlučilo da će, ukoliko se u idućoj akademskoj godini sustav financiranja promjeni na način da studenti osobno plaćaju participaciju, te participacije biti obračunate sukladno prethodnom modelu.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sstudentica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2010. (13:18:02)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:03 sub, 28. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam pitanje u vezi plaćanja faksa...prošle godine sam upisala inženjerski smjer i položila sam samo elementarnu i ove godine sam se prebacila na profesorski smjer i morala sam platiti cijelu školarinu...sad me zanima kako je za iduću godinu? da li ja sada svaku godinu moram platiti 5 500 kn ili sada dalje plaćam ono što ne položim???
imam pitanje u vezi plaćanja faksa...prošle godine sam upisala inženjerski smjer i položila sam samo elementarnu i ove godine sam se prebacila na profesorski smjer i morala sam platiti cijelu školarinu...sad me zanima kako je za iduću godinu? da li ja sada svaku godinu moram platiti 5 500 kn ili sada dalje plaćam ono što ne položim???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:11 sub, 28. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trebalo bi biti slicno ovom drugom: da placas ono sto upisujes ponovno.*

* Primijeti, napisao sam "upisujes ponovno", sto je razlicito (za studenta povoljnije) od "ono sto ne polozis". Ako upises izborni, padnes i nagodinu upises drugi izborni, onda ne placas ni prvi ni drugi izborni (naravno, samo njihove prve upise; ponovne placas).
Trebalo bi biti slicno ovom drugom: da placas ono sto upisujes ponovno.*

* Primijeti, napisao sam "upisujes ponovno", sto je razlicito (za studenta povoljnije) od "ono sto ne polozis". Ako upises izborni, padnes i nagodinu upises drugi izborni, onda ne placas ni prvi ni drugi izborni (naravno, samo njihove prve upise; ponovne placas).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sstudentica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2010. (13:18:02)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:38 sub, 28. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

da,na to sam mislila...da plaćam ono što ponovo upisujem....znači tako je?
da,na to sam mislila...da plaćam ono što ponovo upisujem....znači tako je?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:56 sub, 28. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao i uvijek, provjeri u Referadi. Izmedju ostalog i zato jer vise nisam clan Vijeca, pa se moglo promijeniti bez da znam, mada sam solidno siguran da se nije mijenjalo.
Kao i uvijek, provjeri u Referadi. Izmedju ostalog i zato jer vise nisam clan Vijeca, pa se moglo promijeniti bez da znam, mada sam solidno siguran da se nije mijenjalo.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sstudentica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2010. (13:18:02)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 0:11 ned, 29. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok,hvala
ok,hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Will Traveler
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2011. (12:23:18)
Postovi: (38)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 8:29 pon, 11. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam sada na prvoj godini preddiplomskog na FER-u i ne odgovara mi taj faks. Preko stranice postani-student namjeravam upisati prvu godinu preddiplomskog na PMF-u (smjer matematika). Imam izravan upis zbog natjecanja. Zanima me moram li plaćati ovaj faks s obzirom da sam bio na FER-u (na PMF se upisujem prvi put)? :? :? Bilo kakva informacija je dobrodošla.
Ja sam sada na prvoj godini preddiplomskog na FER-u i ne odgovara mi taj faks. Preko stranice postani-student namjeravam upisati prvu godinu preddiplomskog na PMF-u (smjer matematika). Imam izravan upis zbog natjecanja. Zanima me moram li plaćati ovaj faks s obzirom da sam bio na FER-u (na PMF se upisujem prvi put)? Confused Confused Bilo kakva informacija je dobrodošla.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:12 pon, 11. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da ne moras ako se ispises s FER-a. Prije nisu placali ni oni koji studiraju na dva faksa, ali cuo sam da bi to sada postrozili. Ovo je sve rekla-kazala, najbolje ti je :referada:

Uzmi u obzir da ce ti se godine provedene na FER-u takodjer ubrajati u trajanje studija. Limit za zavrsiti studij je 2x nominalno trajanje, tj. 6 godina za preddiplomski studij.
Mislim da ne moras ako se ispises s FER-a. Prije nisu placali ni oni koji studiraju na dva faksa, ali cuo sam da bi to sada postrozili. Ovo je sve rekla-kazala, najbolje ti je Referada je tvoj prijatelj...

Uzmi u obzir da ce ti se godine provedene na FER-u takodjer ubrajati u trajanje studija. Limit za zavrsiti studij je 2x nominalno trajanje, tj. 6 godina za preddiplomski studij.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
dine
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2010. (16:06:19)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: dark side of the moon

PostPostano: 16:41 pon, 18. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam jedno pitanje, trenutno sam 3.god na preddiplomskom i ovo mi je 4.god studiranja. Vjerojatno će mi ostati jedan ili dva kolegija u ljetnom semestru koja neću položiti. Zanima me da li iduće godine plaćam punu školarinu ili samo ova dva kolegija?


P.S. u prethodne dvije imam više od 35 ects-a
Imam jedno pitanje, trenutno sam 3.god na preddiplomskom i ovo mi je 4.god studiranja. Vjerojatno će mi ostati jedan ili dva kolegija u ljetnom semestru koja neću položiti. Zanima me da li iduće godine plaćam punu školarinu ili samo ova dva kolegija?


P.S. u prethodne dvije imam više od 35 ects-a



_________________
The death is road to awe
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 18:59 pon, 18. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dine"]Imam jedno pitanje, trenutno sam 3.god na preddiplomskom i ovo mi je 4.god studiranja. Vjerojatno će mi ostati jedan ili dva kolegija u ljetnom semestru koja neću položiti. Zanima me da li iduće godine plaćam punu školarinu ili samo ova dva kolegija?


P.S. u prethodne dvije imam više od 35 ects-a[/quote]

iz vlastitog iskustva - ne placas punu skolarinu, samo kolegije koje ponavljas. ali ne znam dal bude tak i sljedece godine.
dine (napisa):
Imam jedno pitanje, trenutno sam 3.god na preddiplomskom i ovo mi je 4.god studiranja. Vjerojatno će mi ostati jedan ili dva kolegija u ljetnom semestru koja neću položiti. Zanima me da li iduće godine plaćam punu školarinu ili samo ova dva kolegija?


P.S. u prethodne dvije imam više od 35 ects-a


iz vlastitog iskustva - ne placas punu skolarinu, samo kolegije koje ponavljas. ali ne znam dal bude tak i sljedece godine.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dine
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2010. (16:06:19)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: dark side of the moon

PostPostano: 22:10 pon, 18. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

nadam se da će tako i ostati :D
nadam se da će tako i ostati Very Happy



_________________
The death is road to awe
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Will Traveler
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2011. (12:23:18)
Postovi: (38)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 22:11 pon, 18. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dine"]nadam se da će tako i ostati :D[/quote]

I ja bogami. :=DD
dine (napisa):
nadam se da će tako i ostati Very Happy


I ja bogami. :=DD


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Will Traveler
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2011. (12:23:18)
Postovi: (38)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 9:36 uto, 3. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Okej, jučer sam poslao mejl referadi vezano uz svoj slučaj (ovaj koji sam naveo gore). Danas su mi odgovorili da još uvijek nemaju odluke za takve studente. Sad se već pomalo brinem. :?
Okej, jučer sam poslao mejl referadi vezano uz svoj slučaj (ovaj koji sam naveo gore). Danas su mi odgovorili da još uvijek nemaju odluke za takve studente. Sad se već pomalo brinem. Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A_je_to
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2009. (16:51:22)
Postovi: (6D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 15:23 pon, 9. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni će slijedeća godina biti 5. na preddiplomskom.
Na studomatu mi piše: plaćanje: da, temelj financiranja: prema posebom pravilu. Znam da postoji neko pravilo 4/3 trajanja studija.
Znači li to da slijedeću godinu plaćam punu školarinu?
Meni će slijedeća godina biti 5. na preddiplomskom.
Na studomatu mi piše: plaćanje: da, temelj financiranja: prema posebom pravilu. Znam da postoji neko pravilo 4/3 trajanja studija.
Znači li to da slijedeću godinu plaćam punu školarinu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 15:55 pon, 9. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="A_je_to"]Meni će slijedeća godina biti 5. na preddiplomskom.
Na studomatu mi piše: plaćanje: da, temelj financiranja: prema posebom pravilu. Znam da postoji neko pravilo 4/3 trajanja studija.
Znači li to da slijedeću godinu plaćam punu školarinu?[/quote]

ne, to ti sam tak piše,
prošle godine mi je tak pisalo i nisam plaćala,
no provjeri u referadi.
A_je_to (napisa):
Meni će slijedeća godina biti 5. na preddiplomskom.
Na studomatu mi piše: plaćanje: da, temelj financiranja: prema posebom pravilu. Znam da postoji neko pravilo 4/3 trajanja studija.
Znači li to da slijedeću godinu plaćam punu školarinu?


ne, to ti sam tak piše,
prošle godine mi je tak pisalo i nisam plaćala,
no provjeri u referadi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
.anchy.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2007. (20:03:46)
Postovi: (1BC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 11
Lokacija: Zgb

PostPostano: 10:16 čet, 23. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Plaća li se prva godina diplomskog ove godine? Za nas koji ćemo tek upisati.

Na [url=http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/dokumenti/natjecaji/2012.-13._-_diplomski_natjecaj.pdf]natječaju[/url] Sveučilišta u Zagrebu piše

[quote]Redoviti studenti koji po prvi puta upisuju prvu godinu diplomskog studija ne trebaju plaćati participaciju u troškovima studija u skladu s Odlukom Vlade RH sa 27. sjednice održane 17. svibnja 2012.[/quote]


a [url=http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/dokumenti/natjecaji/2012-13_-_diplomski.pdf]ovdje[/url] piše da dio plaća,ovisno o rangu na razredbenom.
Plaća li se prva godina diplomskog ove godine? Za nas koji ćemo tek upisati.

Na natječaju Sveučilišta u Zagrebu piše

Citat:
Redoviti studenti koji po prvi puta upisuju prvu godinu diplomskog studija ne trebaju plaćati participaciju u troškovima studija u skladu s Odlukom Vlade RH sa 27. sjednice održane 17. svibnja 2012.



a ovdje piše da dio plaća,ovisno o rangu na razredbenom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
thomary
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2007. (20:45:28)
Postovi: (87)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 19:24 čet, 23. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote=".anchy."]

a [url=http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/dokumenti/natjecaji/2012-13_-_diplomski.pdf]ovdje[/url] piše da dio plaća,ovisno o rangu na razredbenom.[/quote]

Na dnu pise u zutom okviru da navedene participacije placaju samo izvanredni studenti i oni koji ne upisuju prvi puta puta prvu godinu diplomskog studija pa se i nadam da je to tako.
.anchy. (napisa):


a ovdje piše da dio plaća,ovisno o rangu na razredbenom.


Na dnu pise u zutom okviru da navedene participacije placaju samo izvanredni studenti i oni koji ne upisuju prvi puta puta prvu godinu diplomskog studija pa se i nadam da je to tako.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan